FOTBAL A - 6. KOLO, I. B TŘÍDA, 2017/18

Jiskra neuhlídala kanonýra Pavlíčka a odjela z Kondrace s prázdnou, venku stále bez bodů

Fotbalisté Jiskry přivítají v 7. kole v domácím prostředí Jesenici

Kondrac – Áčko Jiskry odehrálo 6. kolo I. B třídy PRODIET na půdě soupeře, zajíždělo na hřiště Sokola Kondrac.

6. kolo: Sokol Kondrac - Jiskra Zruč nad Sázavou 4:2 (1:1)

Úvod zápasu byl poněkud rozháraný a nic nenasvědčovalo, že se diváci dočkají šesti gólů. V 9. minutě se přece jen dostala Kondrac do vedení. Müller našel krásně centrem Pavlíčka a míč z jeho hlavy skončil na břevně a následně v síti - 1:0. Radost ale domácím nevydržela dlouho, v 16. minutě byl podražen Zeman v pokutovém území Kuklíkem a nařízenou penaltu sám proměnil – 1:1. Zbytek poločasu přinesl několik jasných šancí Kondrace, která byla v poli lepší. Pavlíček sám v úniku nastřelil tyč, Sedláček ani Kašpar, ač sami před hostujícím gólmanem Cudlínem, nevyřešili situace dobře.

Druhý poločas byl po většinu času rovněž v režii domácích. Pavlíček byl evidentně při chuti, našel si míč ve vápně a pohotově bodlem levou novou poslal Kondrac znovu do vedení – 2:1. V 64. minutě se domácí kapitán prosadil potřetí, tentokrát pravou nohou – 3:1, ale to nebylo ještě vše. V 71. minutě utekl hostující obraně Müller, předložil balón Pavlíčkovi před prázdnou branku a ten si tak připsal čtvrtý gól – 4:1. Hosté zahrozili několika rohy a Kuklík se musel předvést při bombě Petrů, která mířila pod břevno. Zruč nad Sázavou se přesto ještě druhého gólu dočkala, když se pěkným obstřelem prezentoval Viktora – 4:2. Vítězství si však již Kondrac vzít nenechala a připsala si cenné a zároveň spravedlivé vítězství. (jan, jot - ilustrační foto: jot))

Branky: 9., 51., 64., 71. Pavlíček - 17. p. k. Zeman, 78. Viktora. Rozhodčí: Marek Meščan – Petr Chovanec, Vladimír Kuka. ŽK: 17. Kuklík, 69. Hlaváček, 73. Kašpar – 14. Zeman, 65. Petrů. Diváků: 85. Poločas: 1:1.

Zruč n. S.: Cudlín - Z. Louda (75. Kotek), Jouza, Viktora, Hájek - M. Váňa (62. Bareš), Petrů, Martinák, Havel (47. Hirnyk) - Zeman, Kovář. Trenér: Michal Váňa.

Tabulka po 6. kole: (počet utkání, vítězství, remíza, porážka, skóre, body, p +, p -)

14. TJ Jiskra Struhařov 6 1 0 5 8:23 3 0 0

Tabulka střelců Jiskry (15): J. Zeman 5, L. Kovář 3, T. Martinák 3, K. Petrů 2, S. Viktora 1, O. Jouza 1. (jot)

Příští program: (7. kolo, 7. října)