FOTBAL A - 8. KOLO, I. B TŘÍDA, 2017/18

O PORÁŽCE JISKRY ROZHODL PRVNÍ POLOČAS, TŘETÍ UTKÁNÍ ZA SEBOU BEZ BODOVÉHO ZISKU, V SOBOTU DOMA VEDOUCÍ KÁCOV

Fotbalisté Jiskry přivítají v 9. kole v domácím prostředí Kácov

Teplýšovice – Áčko Jiskry odehrálo 8. kolo I. B třídy PRODIET na půdě soupeře, zajíždělo na hřiště Sokola Teplýšovice.

8. kolo: Sokol Teplýšovice - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:1 (3:0)

Domácí měli první poločas pod kontrolou a získali mezi 18. – 32. minutou tříbrankové vedení, když se nejprve trefil Vyhlídal po centru Matouška, následně Král pěknou střelou z šestnáctky a nakonec po kolmici a sóle Breburda 3:0.

Ve druhém poločase se dostali ke slovu i hosté, v 58. minutě snížil z pokutového kopu Petrů – 3:1. Zručští si vytvořili následně další dvě příležitosti, ale neproměnili. Poté se po vypadnutí z tempa domácí uklidnili, utkání srovnali, ale z vypracovaných šancí se stávající skóre již nepohnulo. (sim, jot)

Branky: 18. Vyhlídal, 23. Král, 32. Breburda – 58. Petrů (p. k.). Rozhodčí: Daniel Asník – Milan Šefara, Jakub Sixta. ŽK: 83. Breburda – 83. Viktora. Diváků: 73. Poločas: 3:0.

Zruč n. S.: Cudlín – Z. Louda, Viktora, Hájek, Kotek – Váňa (78. Kryštof), Jouza, Petrů, Jelínek – Kovář, Hirnyk (63. Bareš). Trenér: Michal Váňa.

Tabulka po 8. kole: (počet utkání, vítězství, remíza, porážka, skóre, body, p +, p -)

14. TJ Jiskra Struhařov 8 2 0 6 14:28 6 0 0

Tabulka střelců Jiskry (16): J. Zeman 5, L. Kovář 3, T. Martinák 3, K. Petrů 3, S. Viktora 1, O. Jouza 1. (jot)

Příští program: (9. kolo, 21. října)