FOTBAL A - 9. KOLO, I. B TŘÍDA, 2017/18 - FOTO

Jiskra Zruč nad Sázavou – AFK Kácov 2:1 (1:0)

KAMIL PETRŮ, STŘELEC DRUHÉHO GÓLU: DERBY JE NAŠE, PORAZILI JSME PRVNÍHO V TABULCE

Jiskra zajíždí v 10. kole na hřiště TJ Kunice

Zruč nad Sázavou – Áčko Jiskry odehrálo v domácím prostředí 9. kolo soutěže PRODIET I. B třídy, přivítalo na fotbalovém stadionu vedoucí mužstvo soutěže AFK Kácov.

9. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – AFK Kácov 2:1 (1:0)

V rámci skupiny D se o víkendu hrálo derby mezi Zručí nad Sázavou a Kácovem. Podle postavení v tabulce byl favoritem duelu Kácov, ale papírové předpoklady se nenaplnily a Zruč zvítězila 2:1. Skóre zápasu otevřel v 7. minutě Zeman, který se dostal po dlouhém pasu za obranu, udělal kličku brankáři a poslal míč do prázdné brány. Ve druhém poločase zvýšil vedení Zruče Kamil Petrů, který si zpracoval ve vápně přihrávku Zemana a po teči bránícího hráče zapadl míč do branky. Kácov korigoval až v úplném závěru, kdy po rohovém kopu zpoza vápna vystřelil Vlasák a domácí Hájek ve skluzu a snaze střele zabránit tečoval míč do protipohybu vlastního brankáře Cudlína.

„Po našich nepřesvědčivých nás čekal těžký soupeř. Na derby jsme se ale těšili a náš výkon podle toho také vypadal. Hráli jsme v jiném rozestavení, zahušťovali jsme střed hřiště, a to se nám vyplatilo," konstatoval trenér Zruče nad Sázavou Michal Váňa a dodal: „Dobře a poctivě jsme bránili a zkoušeli hrát na brejky, které nám dva vyšly. Pro někoho překvapivě, ale určitě zaslouženě jsme zvítězili. Jsou to pro nás velmi důležité tři body." (Adam Procházka, foto: Josef Tůma)

Branky: 7. Zeman, 52. K. Petrů - 90. Vlasák. Rozhodčí: Petr Budař – Lukáš Hlavnička, Roman Walter. ŽK: 38. M. Váňa, 75. K. Petrů – 60. Vlasák, 90. Lapáček, 84. L. Petrů. ČK: 84. Viktora (Z). Diváků: 100. Poločas: 1:0.

Zruč n. Sáz.: Cudlín - Z. Louda, Hájek, Jouza, Viktora - M. Váňa (46. Kovář), Šindelář, K. Petrů, P. Jelínek (92. Hirnyk) - Martinák (84. Janda), Zeman. Trenér: Michal Váňa.

Tabulka po 9. kole: (zápasy, +, remíza, -, skóre, body, penalty +, penalty -)

14. TJ Jiskra Struhařov 9 2 0 7 15:32 6 0 0

Tabulka střelců Jiskry (18): J. Zeman 6, K. Petrů 4, L. Kovář 3, T. Martinák 3, S. Viktora 1, O. Jouza 1. (jot)

Příští program: (10. kolo, 28. 10.)

So 10.15 TJ Kunice - Jiskra Zruč n. Sáz.

(Foto: Josef Tůma)

Jiskra Zruč nad Sázavou – AFK Kácov 2:1 (1:0)

Datum vložení: 24. 10. 2017 14:09
Datum poslední aktualizace: 24. 10. 2017 14:23