FOTBAL A, ČTVRTÝ PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS, FOTO

Jiskra Zruč nad Sázavou – SK Kožlí A 5:5 (2:4)

ČTVRTÝ PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS NA I. B TŘÍDU SKONČIL V DOMÁCÍM PROSTŘEDÍ ,,PLICHTOU“

V sobotu 24. března zajíždí Jiskra ve 14. kole I. B třídy do Mnichovic

Zruč nad Sázavou – Fotbalisté Jiskry Zruč nad Sázavou odehráli čtvrtý přátelský přípravný zápas před jarní sezonou 2017/18 I. B třídy.

Áčko se představilo ve čtvrtém přípravném střetnutí na tréninkovém hřišti proti SK Kožlí A, účastníku okresního přeboru Havlíčkobrodska, v němž figurují na 4. místě.

Hosté se dostali do vedení dvěma rychlými góly a dvoubrankové vedení si udrželi po celý poločas. Zručští po přestávce utkání zvrátili ve svůj prospěch – 5:4, vytvořilo si i další šance, tu největší ,,spálil“ Hirnyk. V samotném závěru střetnutí odpískal sudí Šebek další penaltu proti domácím, kterou hosté zužitkovali a vyrovnali na konečných 5:5.

Branky Jiskry: Zeman 2, Hájek 2, Petrů 1. Rozhodčí: Šebek.

Jiskra: Cudlín (46. Svoboda) – Z. Louda (46. Kryštóf), Hájek, Jouza, Viktora (46. Kotek) – Váňa (75. Hirnyk), Martinák (65. Janda), Petrů, P. Jelínek – Arnold (46. Havel), Zeman. Trenér: Alois Chovánek. (jot)

Michal Váňa, asistent trenéra: ,,V zápase viděli přítomní diváci deset branek, hrálo se na těžkém a podmáčeném terénu. Hosté byli lepší v prvním poločase, dostali se do vedení dvěma slepenými góly a brankou z penalty. Ve druhé části hry Jiskra výsledek otočila na 5:4, remízu hosté vybojovali další penaltou v samotném závěru střetnutí.“

(Foto: Josef Tůma)

Jiskra Zruč nad Sázavou – SK Kožlí A 5:5 (2:4)

Datum vložení: 13. 3. 2018 12:29
Datum poslední aktualizace: 13. 3. 2018 12:37