Fotbal A, čtvrtý přípravný zápas - zpravodajství

Čtvrté přátelské utkání skončilo na UMT porážkou. Jiskře se nedařilo, neměla střed hřiště

Páté přípravné utkání se uskuteční v sobotu 16. března ve Zruči nad Sázavou od 15 hodin – Star Tupadly

Čtvrté přátelské utkání skončilo na UMT porážkou. Jiskře se nedařilo, neměla střed hřiště

Páté přípravné utkání se uskuteční v sobotu 16. března ve Zruči nad Sázavou od 15 hodin – Star Tupadly

Vlašim – Fotbalisté Jiskry Zruč nad Sázavou odehráli čtvrté přátelské přípravné utkání před jarní sezonou 2018/19 I. B třídy.

Jiskra Zruč nad Sázavou (I. B třída) – Sokol Kondrac (I. B třída) 2:4 (1:3)

Jiskra ke svému čtvrtému přátelskému zápasu nastoupila na UMT ve Vlašimi.

Úvod utkání patřil Jiskře, kdy se ujala v 1. minutě vedení brankou Zemana – 1:0. Dostala se i do dalších příležitostí, bez konečného efektu. V dalších minutách hry se dostali do hry hosté, zvýšili pohyb ve středu hřiště a dostávali se do rychlých brejků. Do poločasu vstřelili dvě branky z penalt a jednu z přímého kopu 1:3.

Druhý poločas byl dost nervózní, Jiskře se nedařilo, nevycházely přihrávky. Na obou stranách padlo po jedné brance, zápas tak skončil vítězstvím hostů 2:4.

Michal Váňa, trenér Jiskry: „Čtvrté přípravné střetnutí se nám nevydařilo, dělali jsme hodně chyb a špatně si přihrávali. Soupeř využíval brejků, ze kterých i skóroval.“

Branky Jiskry: Zeman, L. Martinák.

Sestava Jiskry: Cudlín – Viktora, Jouza, Hájek, L. Jelínek – L. Martinák, Sochůrek, Janda, P. Jelínek – Arnolt, Zeman. Střídali: T. Martinák, Hirnyk, Jar. Váňa, Kovář. Trenér Michal Váňa. (jot – foto: Josef Tůma)

Datum vložení: 15. 3. 2019 13:41
Datum poslední aktualizace: 15. 3. 2019 13:44