FOTBAL A, ČTVRTÝ PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS - ZPRAVODAJSTVÍ, FOTO

SS Ostrá B – Jiskra Zruč nad Sázavou A 2:5

GENERÁLKA JISKRY NA MISTROVSKÝ ZÁPAS I. B TŘÍDY DO SADSKÉ SKONČILA VÍTĚZSTVÍM

Příští program: AFK Sadská – Jiskra Zruč nad Sázavou, 25. srpna v 17 hodin

GENERÁLKA JISKRY NA MISTROVSKÝ ZÁPAS I. B TŘÍDY DO SADSKÉ SKONČILA VÍTĚZSTVÍM

Příští program: AFK Sadská – Jiskra Zruč nad Sázavou, 25. srpna v 17 hodin

Ostrá - V posledním přípravném utkání se vydala zručská Jiskra na generálku za soupeřem z Ostré na Nymbursko. Jiskra jela na zápas už v sestavě, ve které nejspíše nastoupí příští týden k prvnímu ,,mistráku“ v Sadské.

SS Ostrá B – Jiskra Zruč nad Sázavou A 2:5 (2:3)

Jiskra byla v zápase produktivnější a vyhrála rozdílem tří branek.

Branky: Verner 1, Manhart 1 – P. Jelínek 3, T. Martinák 1, L. Martinák 1. Poločas: 2:3.

„V generálce na novou sezonu jsme se poprvé v přípravě sešli všichni hráči z našeho kádru,“ řekl k zápasu vedoucí rezervy Ostré Pavel Jásek. „Góly jsme bohužel dostávali po hloupých chybách. V některých situacích jsme si počínali naivně a toho se do budoucna musíme vyvarovat. Do dalších zápasů máme určitě stále co zlepšovat,“ má jasno Jásek.

Lukáš Jelínek:,,Řekli jsme si s klukama v kabině, že začneme důsledně ze zajistěné obrany a budeme čekat, co bude hrát soupeř. První poločas hrála Ostrá více na míči a Jiskra trestala chyby soupeře z brejků. A to jsme ještě několikrát šli sami na brankáře, ale bez zdárného zakončení. Soupeř dokázal v prvním poločase snížit na rozdíl jedné branky, když jsme polevili v koncentraci a udělali dvě chyby. Druhý poločas už vypadal trochu jinak, Jiskra byla o krok lepší. Vycházela nám kombinace směrem dopředu a vzadu hrála obrana bez chyb. Předvedenou hru a výsledek hodnotím kladně. Zápas se odehrával ve stylu fair-play. Soupeř byl kvalitní, dobré hřiště a pěkné zázemí k tomu. Těšíme se na zimní odvetu. Věřím, že jsme na začátek soutěže dobře připraveni.“

Ostrá B: P. Pokorný – Š. Kluzáček, Cabrnoch, Šnajdr, Štejnar – Košnar, Sedlák, Jíša, Manhart – M. Kluzáček, Wolf. Střídali: Schovanec, Verner.

Jiskra: Cudlín - Louda, Hájek, Jouza, L. Jelínek - Kovář, T. Martinák, L. Martinák, Janda - P.  Jelínek, Zeman. Střídali: Brabec, Kotek. (jot, luj – foto: Ladislav Kovář, Michal Havránek)

(Foto: Ladislav Kovář, Michal Havránek)

SS Ostrá B – Jiskra Zruč nad Sázavou A 2:5

Datum vložení: 20. 8. 2018 23:07
Datum poslední aktualizace: 20. 8. 2018 23:16