FOTBAL A, DRUHÝ PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS - ZPRAVODAJSTVÍ, FOTO

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Paběnice 6:3

PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ SKONČILO HOKEJOVÝM VÝSLEDKEM, PETRŮ SE BLÝSKL HATTRICKEM, PRVNÍ TREFA VINCE

V neděli 12. srpna hostí Jiskra v domácím prostředí Sokol Zbraslavice

PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ SKONČILO HOKEJOVÝM VÝSLEDKEM, PETRŮ SE BLÝSKL HATTRICKEM, PRVNÍ TREFA VINCE

V neděli 12. srpna hostí Jiskra v domácím prostředí Sokol Zbraslavice

Zruč nad Sázavou – Fotbalisté Jiskry Zruč nad Sázavou odehráli druhý přátelský přípravný zápas před podzimní sezonou 2018/19 I. B třídy.

Jiskra Zruč nad Sázavou (I. B třída) – Sokol Paběnice (OP) 6:3 (3:2)

Úvod utkání patřil domácím, již ve 3. minutě vedli brankou Petrů 1:0. V 11. minutě pronikl do pokutového území Kovář, zpětnou přihrávkou našel Havla – 2:0. O sedm minut později stejný hráč zvýšil po příhře Petrů na 3:0. Poté domácí pozměnili sestavu, dostali se na hřiště i další hráči. Obraz hry se rázem změnil, Paběnice se dostali do několika šancí. Tu první Valdman ještě nezakončil, ale byl u dalších dvou, kdy nezištně nahrál Pašiakovi. Rázem byl stav utkání 3:2. Před koncem poločasu se neprosadil Závorka a Petrů otřel míč o břevno.

Druhý poločas nastoupili domácí s původní sestavou, ve 49. minutě fauloval paběnický brankář T. Výborný záložníka P. Jelínka v pokutovém území, Petrů penaltu proměnil – 4:2. Následně si Jiskra vytvořila tři šance, bez konečného efektu. Na 5:2 zvyšoval opět Petrů po uvolnění od Jouzy. V 65. minutě vybojoval míč na polovině hřiště Zeman, přihrál P. Jelínkovi, ten však trefil levou tyč. V 70. minutě chytil domácí gólman Cudlín penaltu, vyčíhl střelu Valdmana. Z protiútoku spálil šanci Vinc, na druhé straně se prosadil po dlouhém výkopu brankáře T. Výborného Valdman, když přehodil vyběhnuvšího Cudlína 5:3. V 83. minutě nevyužil příležitost  Závorka po akci Zemana s Kovářem. O dvě minuty později chtěl na hranici velkého vápna Jiskry přehodil Cudlína střelec Pašiak, ale svého spoluhráče Valdmana nenapodobil. V 88. minutě se dostal do příležitosti aktivní Závorka, po vysunutí od Zemana trefil brankáře hostů. V poslední minutě zápasu se zapsal do listiny střelců Vinc, když využil kolmici Havla – 6:3.

Branky Jiskry: Petrů 3, Havel 2, Vinc 1. Rozhodčí: Jiří Uher.

Jiskra: Cudlín - Viktora, Musil, Jouza, L. Jelínek - Havel, Petrů, Janda, P. Jelínek - Zeman, Kovář. Střídali J. Váňa, Závorka, Kotek, Šindelář, Vinc. Trenér: Michal Váňa.  (jot)

Michal Váňa, trenér: ,,Ve 25. minutě jsme vedli 3:0. Poté jsme poslali na hřiště několik náhradníků, čehož hosté využili a snížili na 3:2. Ve druhé části hry se vrátila na hřiště původní sestava, vstřelili jsme další tři góly, i když jich mohlo být víc. Střídali jsme hokejovým způsobem, dostali se na pažit všichni hráči z lavičky.“

(Foto: Josef Tůma)

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Paběnice 6:3

Datum vložení: 9. 8. 2018 18:26
Datum poslední aktualizace: 9. 8. 2018 18:37