Fotbal A, pátý přípravný zápas - zpravodajství, foto

Jiskra Zruč nad Sázavou (I. B třída) – Star Tupadly (OP) 2:1

Poslední příprava na sobotní mistrovský zápas I. B třídy proti Sadské skončila výhrou

Jiskra přivítá ve 14. kole jarní části soutěže celek AFK Sadská

Poslední příprava na sobotní mistrovský zápas I. B třídy proti Sadské skončila výhrou

Jiskra přivítá ve 14. kole jarní části soutěže celek AFK Sadská

Zruč nad Sázavou – Fotbalisté Jiskry Zruč nad Sázavou odehráli páté přátelské přípravné utkání před jarní sezonou 2018/19 I. B třídy.

Jiskra Zruč nad Sázavou (I. B třída) – Star Tupadly (OP) 2:1 (1:0)

Jiskra ke svému pátému přátelskému zápasu nastoupila na tréninkovém hřišti.

Prvních dvacet minut utkání patřil Jiskře, kdy se ujala vedení brankou Kováře po přihrávce Zemana – 1:0. Dostala se i do dalších příležitostí (Martinák, Kovář, Hirnyk), bez konečného efektu. Dařilo se středu zálohy, kde ,,operovali“ T. Martinák a Janda, vycházela i hra po křídlech. V dalších minutách hry se dostali do hry i hosté, ale domácí obrana byla neprostupná a tupadelské útočníky k ničemu nepustila.

Ve druhém poločase padlo na dost podmáčeném terénu po jedné brance na každé straně, zápas tak skončil vítězstvím Jiskry 2:1.

Michal Váňa, trenér Jiskry: „Páté přípravné střetnutí se nám vydařilo, utkání se mi ze všech zápasů zimní přípravy hodnotí nejlépe. Doufám, že se bude dařit i v sobotu v prvním mistrovském zápase jara proti Sadské.“

Branky Jiskry: Kovář 2.

Sestava Jiskry: Cudlín – J. Váňa, Jouza, L. Jelínek, Kotek - Hirnyk, Janda, T. Martinák, P. Jelínek – Zeman, Kovář. Střídal: M. Váňa. (jot – foto: Josef Tůma)

(Foto: Josef Tůma)

Jiskra Zruč nad Sázavou (I. B třída) – Star Tupadly (OP) 2:1

Datum vložení: 19. 3. 2019 21:45
Datum poslední aktualizace: 19. 3. 2019 21:52