FOTBAL A, PRVNÍ PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS - ZPRAVODAJSTVÍ

PŘÍPRAVA JISKRY NA MISTROVSKÝ ZÁPAS I. B TŘÍDY SE SLAVOJEM VRDY SKONČILA REMÍZOU

Příští program: Jiskra Zruč nad Sázavou – Paběnice, 5. srpna v 17 hodin

PŘÍPRAVA JISKRY NA MISTROVSKÝ ZÁPAS I. B TŘÍDY SE SLAVOJEM VRDY SKONČILA REMÍZOU

Příští program: Jiskra Zruč nad Sázavou – Paběnice, 5. srpna v 17 hodin

Zruč nad Sázavou - K prvnímu přípravnému zápasu v rámci letní přípravy 2018/19 nastoupila Jiskra proti družstvu Slavoje Vrdy. Souboj týmů z Kutnohorska, které se účastní I. B třídy, skončil nerozhodně 4:4.

Jiskra Zruč nad Sázavou – Slavoj Vrdy 4:4 (1:1)

Začátek utkání patřil hostům, dostali se brzy do jednobrankového vedení, v 70. minutě vedli dokonce 3:1. Náskok si Vrdy držely ještě sedm minut před závěrečným hvizdem – 4:2. Domácí však bojovali až do konce utkání a podařilo se jim vyrovnat - 4:4. Do zručské sestavy se vrátil Luboš Martinák, působivší ve Vlašimi.

Michal Váňa, trenér:,,Dostali jsme laciné góly, po špatném bránění hráčů soupeře. Čekal jsem i lepší hru v útoku, ale některé akce pohladily oko diváka. Nakonec jsme se se soupeřem, kterého přivítáme ve čtvrtém kole I. B třídy, rozešli nerozhodně.“

Branky: Zeman 2, Kovář, Petrů - Nesládek 2, V. Plašil, Štěpánek.

Jiskra: Cudlín - Louda, Jouza, Hájek, Kotek - L. Martinák, T. Martinák, Petrů, Hirnyk - Zeman, Kovář. Střídali J. Váňa, Šindelář, L. Jelínek. Trenér: Michal Váňa. (jot)

Datum vložení: 30. 7. 2018 15:51
Datum poslední aktualizace: 30. 7. 2018 16:31