Menu

​​

Dohrávané 2. kolo, fotbal B, IV. třída 2019/20 | Zpravodajství, tabulka, foto zde

Béčko Jiskry zahodilo v prvním poločase nejméně deset ,,tutovek“, nakonec o čtyři góly vyhrálo

Tabulka střelců béčka Jiskry po podzimu: M. Závorka 8, T. Cudlín 7, M. Felis 4, J. Zeman 4, atd.

Béčko Jiskry zahodilo v prvním poločase nejméně deset ,,tutovek“, nakonec o čtyři góly vyhrálo

Tabulka střelců béčka Jiskry po podzimu: M. Závorka 8, T. Cudlín 7, M. Felis 4, J. Zeman 4, atd.

Zruč nad Sázavou - Béčko Jiskry Zruč nad Sázavou odehrálo dohrávané 2. kolo IV. třídy, v domácím prostředí hostilo celek Suchdola B.

Dohrávané 2. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou B – Sokol Suchdol B 4:0 (0:0)

Branky Jiskry: Arnolt 2, Drbal 1, Dolejš 1. Rozhodčí: Jiří Volenec. ŽK: 0/0. Diváků: 50. Poločas: 0:0.

Zruč nad Sázavou B: Daněk – J. Váňa, Musil, Hájek, Drbal - Hluchý, Janda, Arnolt (74. Král), Dolejš – Pejša, Závorka (46. Cudlín)

Tabulka: (zápasy, vítězství, remíza, prohra, skóre, penalty +, penalty -)

2

Tabulka střelců béčka Jiskry (38): M. Závorka 8, T. Cudlín 7, M. Felis 4, J. Zeman 4, L. Dolejš 3, J. Arnolt 2, M. Tugsmandakh 2, L. Kovář 2, L. Drbal 1, V. Pejša 1, K. Zelenka 1, M. Hluchý 1, P. Janda 1, M. Musil 1. (jot – foto: Josef Tůma)

(Foto: Josef Tůma)