FOTBAL B, PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ - ZPRAVODAJSTVÍ, FOTO

Sokol Dobřejovice B - Jiskra Zruč nad Sázavou B 3:4

NOVĚ SESTAVENÉ BÉČKO JISKRY ZVÍTĚZILO V PŘÍPRAVĚ NA 2018/19 V DOBŘEJOVICÍCH

Hráči béčka si, zejména ve druhém poločase, s chutí zastříleli

NOVĚ SESTAVENÉ BÉČKO JISKRY ZVÍTĚZILO V PŘÍPRAVĚ NA 2018/19 V DOBŘEJOVICÍCH

Hráči béčka si, zejména ve druhém poločase, s chutí zastříleli

Dobřejovice – Na fotbalovém stadionu v Dobřejovicích se uskutečnil přátelský zápas, Jiskra Zruč nad Sázavou B nastoupila proti béčku Dobřejovic, účastníku okresní soutěže IV. třídy Prahy - východ.

Sokol Dobřejovice B - Jiskra Zruč nad Sázavou B  3:4 (2:0)

Branky Jiskry: Vinc 2, Závorka 1, Koudela 1

Jiskra B: Daněk – Váňa, Koudela, Brabec, Hirnyk - Červinka, Felis, Vinc, Hluchý - Vrzáček, Závorka. Střídali: Krištóf, Zelenka (jot, sts – foto: Lukáš Zachariáš)

Stanislav Svoboda, zástupce vedoucího B týmu:,,Sešli jsme se po roční pauze, kádr se docela obměnil. Museli jsme najít hráčům posty, které by jim nejvíce vyhovovali. Nesouhra byla v prvním poločase znát, v 10. minutě jsme prohrávali 2:0. Poté jsme hráče popřeházeli a od 30. minuty jsme začali soupeře přehrávat. Druhý poločas nám již ukázal cestu, že by to takto mohlo jít. Roli režiséra týmu převzal zkušený matador Koudela a naše hra začala mít hlavu a patu. Svědčí o tom čtyři vstřelené branky v soupeřově síti během druhých pětačtyřiceti minut.“

(Foto: Lukáš Zachariáš)

Sokol Dobřejovice B - Jiskra Zruč nad Sázavou B 3:4

Datum vložení: 21. 8. 2018 12:43
Datum poslední aktualizace: 21. 8. 2018 12:56