10. kolo 2018/19, fotbal, starší přípravka - zpravodajství, foto

10. kolo mistrovské soutěže starší přípravky

Starší přípravka nastřílela Uhlířským Janovicím a Křeseticím sedmadvacet branek, střelecky se dařilo Váňovi a Streckerovi

V 11. kole mistrovské soutěže starší přípravky zajíždí Jiskra do Záboří nad Labem k utkání s domácím celkem FK a Hlízovem

Starší přípravka nastřílela Uhlířským Janovicím a Křeseticím sedmadvacet branek, střelecky se dařilo Váňovi a Streckerovi

V 11. kole mistrovské soutěže starší přípravky zajíždí Jiskra do Záboří nad Labem k utkání s domácím celkem FK a Hlízovem

Zruč nad SázavouStarší přípravka oddílu Jiskry Zruč nad Sázavou odehrála v sobotu dopoledne na místním travnatém hřišti fotbalové dvojutkání 10. kola mistrovské soutěže starší přípravky 2018/2019, hostila celky Křesetic a Uhlířských Janovic.

Jiskra Zruč nad Sázavou – FK Uhlířské Janovice  11:6 (5:4)

Branka Jiskry: Váňa 6, Strecker 3, Božík 2. Rozhodčí: Martin Chalupa. Poločas: 5:4.

Jiskra Zruč nad Sázavou – Rozvoj Křesetice  16:0 (10:0)

Branky Jiskry: Strecker 5, Váňa 4, Šnaider 4, Pěkná 3. Rozhodčí: Martin Chalupa. Poločas: 10:0.

Sestava a branky Jiskry (9): Božík - Jelínek, Pěkná, Strecker, Šnaider, Váňa. (jot,  – foto: miš)

(Foto: Michal Šnaider)