10. KOLO A ODLOŽENÉ 1. KOLO, FOTBAL, MLADŠÍ ŽÁCI, 2018/19 - ZPRAVODAJSTVÍ, FOTO

Jiskra Zruč nad Sázavou – FK Uhlířské Janovice 5:1

BILANCE PODZIMU 2018/19: DEVĚT UTKÁNÍ, DEVĚT VÝHER, 55 VSTŘELENÝCH BRANEK, DRUHÉ MÍSTO

Mladší žáci odehrají další kola v jarní části soutěže

BILANCE PODZIMU 2018/19: DEVĚT UTKÁNÍ, DEVĚT VÝHER, 55 VSTŘELENÝCH BRANEK, DRUHÉ MÍSTO

Mladší žáci odehrají další kola v jarní části soutěže

Zruč nad Sázavou – Mladší žáci Jiskry Zruč nad Sázavou odehráli na fotbalovém stadionu ve Zruči nad Sázavou mistrovské utkání 10. kola Fotbalservis.cz okresního přeboru, přivítali celek FK Uhlířské Janovice.

Jiskra Zruč nad Sázavou – FK Uhlířské Janovice 5:1 (1:0)

Branky Jiskry: Adam 2, Vöröš 1, Čermák 1, Novotný 1. Rozhodčí: Karel Kafka. Poločas: 1:0.

Sestava Jiskry: Pistorius (Šanda) - Anděl, Čekal, Nácovský, Vörös, Adam, Hromas, Horák, Čermák, Pěkný, Štichauer, Novotný, Pivoňka, Procházka.

Libor Nácovský: ,,V utkání jsme měli po celou dobu převahu. Soupeř hrozil pouze z brejků. Opět se potvrdilo, že musíme v zimní pauze zapracovat na koncovce.“

Zásmuky – Mladší žáci Jiskry Zruč nad Sázavou odehráli na fotbalovém stadionu v Zásmukách mistrovské utkání odloženého 1. kola Fotbalservis.cz okresního přeboru, nastoupili proti místnímu Sokolu.

Sokol Zásmuky - Jiskra Zruč nad Sázavou 1:4 (1:1)

Branky Jiskry: Adam 2, Nácovský 1, Čermák 1. Rozhodčí: Karel Kafka. Poločas: 1:1.

Sestava Jiskry: Pistorius (Šanda) - Anděl, Čekal, Nácovský, Vörös, Adam, Hromas, Horák, Čermák, Pěkný, Štichauer, Novotný, Procházka, Božík. (jot, lin – foto: jot, lin)

Libor Nácovský: ,,Super výkon proti velice dobrému soupeři. Skvělá bilance podzimu 9-0-0. Kluci si zaslouží za celý podzim velikou pochvalu. Doufáme, že v podobném duchu budou pokračovat i na jaře.“