11. kolo 2018/19, fotbal, starší přípravka - zpravodajství, foto

11. kolo mistrovské soutěže, Záboří

S Hlízovem si starší přípravka udělala střelnici. Se Zábořím prohrávala o dva góly, po bitvě vyrovnala, remízu brala ,,všemi deseti“

Starší přípravka odehraje mistrovská utkání 12. kola v Malešově

S Hlízovem si starší přípravka udělala střelnici. Se Zábořím prohrávala o dva góly, po bitvě vyrovnala, remízu brala ,,všemi deseti“

Starší přípravka odehraje mistrovská utkání 12. kola v Malešově

Záboří nad Labem - Starší přípravka oddílu kopané Jiskry Zruč nad Sázavou odehrála v sobotu dvojutkání 11. kola mistrovské soutěže starší přípravky 2018/19, zajížděla do Záboří nad Labem k utkání s domácím Sokolem a Hlízovem.

Sokol Záboří - Jiskra Zruč nad Sázavou 5:5 (1:1)

Branky Jiskry: Božík 3, Váňa 1, Matoušek 1. Rozhodčí: František Křivka. Poločas: 1:1.

Sokol Hlízov - Jiskra Zruč nad Sázavou 1:20 (1:9)

Branky Jiskry: Božík 7, Matoušek 4, Bělina 3, Sixta 2, Váňa 2, Pěkná 1, Šnaider 1. Rozhodčí: František Křivka. Poločas: 1:9.

Sestava Jiskry (25): Kotěra - Jelínek, Pěkná, Božík, Sixta, Matoušek, Šnaider, Bělina, Váňa. (jot, miš – foto: miš)

(Foto: Michal Šnaider)