12. kolo, fotbal, mladší žáci, 2018/19 - zpravodajství, foto

Jiskra Zruč nad Sázavou – Golčův Jeníkov 3:3

Utkání o první místo v tabulce skončilo remízou. Velkou zásluhu na nerozhodném výsledku má kanonýr Adam

Vyrovnávací gól vsítil Nácovský po rohovém kopu, mladší žáci odehrají další kolo v Suchdole

Utkání o první místo v tabulce skončilo remízou. Velkou zásluhu na nerozhodném výsledku má kanonýr Adam

Vyrovnávací gól vsítil Nácovský po rohovém kopu, mladší žáci odehrají další kolo v Suchdole

Zruč nad Sázavou – Mladší žáci Jiskry Zruč nad Sázavou odehráli na fotbalovém stadionu ve Zruči nad Sázavou mistrovské utkání 12. kola Fotbalservis.cz okresního přeboru, přivítali celek Golčova Jeníkova.

Jiskra Zruč nad Sázavou – Golčův Jeníkov 3:3 (1:3)

Branky Jiskry: Adam 2, Nácovský 1. Rozhodčí: Jiří Uher. Poločas: 1:3.

Sestava Jiskry: Štichauer, Pistorius – Šanda, Anděl, Hromas, Adam, Horák, Nácovský, Vörös, Pivoňka, Pěkný, Procházka, Novotný, Čermák.

Libor Nácovský: ,,Zápas dvou odlišných poločasů. Po dvaceti minutách a třech brejcich jsme prohrávali 0:3 a vypadalo to, že budeme tahat za kratší konec. Nakonec se kluci hecli a soupeře dorovnali. Byl to zápas Adama Adama. I přes osobní obranu si se soupeřem dělal co chtěl. Mohl dát daleko víc gólů. Pochvalu zaslouží ale všichni.“

Roman Kudyn, trenér: ,,Úvodní dvacetiminutovka byla z naší strany hodně odevzdaná. Zaskočily nás rychlé protiútoky soupeře a v poločase jsme prohrávali 1:3. Postupně jsme se dostávali do zápasu a hlavně díky výkonu Adama Adama jsme nakonec výsledek srovnali na 3:3. Na obou stranách bylo hodně neproměněných gólových šancí. Kluci musí zapracovat na zakončení.“