2. kolo, fotbal, mladší přípravka U10, 2019/20 - zpravodajství, foto

Nejmladší hráči Jiskry nastříleli ve třech utkáních jedenačtyřicet gólů, premiéra trenéra Pejši

Mladší přípravka U10 hostí ve 3. kole v domácím prostředí Suchdol, Malín a Uhlířské Janovice

Nejmladší hráči Jiskry nastříleli ve třech utkáních jedenačtyřicet gólů, premiéra trenéra Pejši

Mladší přípravka U10 hostí ve 3. kole v domácím prostředí Suchdol, Malín a Uhlířské Janovice

Tupadly - Nejmladší chlapci oddílu U10 Jiskry Zruč nad Sázavou odehráli v Tupadlech trojutkání 2. kola mistrovské soutěže mladší přípravky 2019/20.

Sokol Potěhy - Jiskra Zruč nad Sázavou 7:9 (5:3)

Branky Jiskry: Berka 7, Dudák 1, Sixta 1. Rozhodčí: Karel Kafka. Poločas: 5:3.

FK Malešov - Jiskra Zruč nad Sázavou 4:6 (2:3)

Branky Jiskry: Berka 4, Sixta 2. Rozhodčí: Martin Semirád. Poločas: 2:3.

Star Tupadly - Jiskra Zruč nad Sázavou 0:26 (0:16)

Branky Jiskry: Smejkal 10, Berka 5, K. Hrabánek 5, Forejt 2, Aye Diary 2, Kováč 1,  Sixta 1. Rozhodčí: Karel Kafka. Poločas: 0:16.

Sestava a branky Jiskry (41): Smejkal, Sixta - Dudák, Berka, Forejt, K. Hrabánek, Kováč, Smejkal, Šebesta, Sixta, Diary Aye. (jot, ber – foto: Jiří Forejt)

(Foto: Jiří Forejt)