2. KOLO HUMPOLECKÉ ZIMNÍ LIGY NA UMT, MLADŠÍ ŽÁCI, ŠEST TÝMŮ - ZPRAVODAJSTVÍ

MLADŠÍ ŽÁCI ODEHRÁLI V HUMPOLCI DRUHÉ KOLO ZIMNÍ LIGY 2018/19, ČEKAJÍ JE JEŠTĚ TŘI TURNAJE

Jiskra na turnaji dvakrát vyhrála, dvakrát prohrála

Jiskra na turnaji dvakrát vyhrála, dvakrát prohrála

HumpolecMladší žáci Jiskry Zruč nad Sázavou odehráli v Humpolecké zimní fotbalové lize 2018/19 druhý turnaj (bude sehráno pět turnajů). Účastníci klání jsou - A.F.C. Humpolec, FC Slovan Havlíčkův Brod, Jiskra Zruč nad Sázavou, SK Přibyslav, TJ Slavoj Pacov a TJ Sokol Štoky. Hraje se na UMT systémem každý s každým - hrací doba je 1 x 20 minut - v hracím kole odehraje každý tým 100 minut.

Výsledky Jiskry Zruč nad Sázavou:

Jiskra - Přibyslav, nehráno, hosté nedorazili

Jiskra - Pacov 2:3, branky Jiskry: Adam 2

Jiskra - Humpolec 2:3, branky Jiskry: Nácovský, Čermák

Jiskra - Havlíčkův Brod 2:1, branky Jiskry: Horák, Čermák

Jiskra - Štoky 1:0, branka Jiskry: Horák

Sestava Jiskry: Pistorius, Šanda - Anděl, Čekal, Nácovský, Horák, Čermák, Adam, Štichauer, Pivoňka, Hromas. Trenér: Roman Kudyn

Pořadí: 1. Humpolec 10 bodů, 2. Pacov 9 bodů, 3. Jiskra Zruč nad Sázavou 6 body, 4. Štoky 2 body, 5. Havlíčkův Brod 1 bod, 7. Přibyslav 0 bodů (jot, lin – foto: lin)

Libor Nácovský: ,,Na druhý turnaj Zimní ligy vyrazili mladší žáci opět do Humpolce. Do turnaje nenastoupil nemocný Michal Vöröš, naopak se do sestavy vrátil Petr Čermák. Na turnaji tentokrát chyběli žáci z Přibyslavi. V zahajovacím utkání turnaje na nás humpolečtí žáci vlítli a za pět minut vedli o dva góly. Potom se hra postupně vyrovnávala a zručští kluci je nepustili posledních deset minut na vlastní polovinu. Bohužel se jim už vyrovnat stav utkání nepodařilo. Druhému utkání na UMT s celkem Štoků chyběla našim hochům druhá vstřelená branka a utkání mohlo být daleko klidnější. V zápase s Pacovem jsme bohužel neudrželi vedení 2:0 a z brejků nás soupeř trestal. Proti Havlíčkovému Brodu jsme branku na 2:1 obdrželi až v poslední vteřině zápasu. Proti prvnímu turnaji byl na našich hráčích vidět veliký výkonnostní posun.“

Termíny dalších turnajů: neděle 20. ledna 2019, neděle 10. února, neděle 17. března

Datum vložení: 10. 12. 2018 18:43
Datum poslední aktualizace: 10. 12. 2018 18:49