5. KOLO 2018/19, FOTBAL, MLADŠÍ PŘÍPRAVKA - ZPRAVODAJSTVÍ

PŘES VÝHRU V POLOČASE JEDNOBRANKOVÁ PROHRA S VRDY, VÝRAZNÉ VÍTĚZSTVÍ NAD BÉČKEM ČÁSLAVI, BERKA NASTŘÍLEL JEDENÁCT GÓLŮ

Mladší přípravka hostí v 6. kole v domácím prostředí celky Uhlířských Janovic a Červených Janovic

PŘES VÝHRU V POLOČASE JEDNOBRANKOVÁ PROHRA S VRDY, VÝRAZNÉ VÍTĚZSTVÍ NAD BÉČKEM ČÁSLAVI, BERKA NASTŘÍLEL JEDENÁCT GÓLŮ

Mladší přípravka hostí v 6. kole v domácím prostředí celky Uhlířských Janovic a Červených Janovic

Čáslav - Nejmladší chlapci oddílu Jiskry Zruč nad Sázavou odehráli v pondělí  podvečer trojutkání 5. kola mistrovské soutěže mladší přípravky 2018/19, zajížděli do Čáslavi k utkání s místním týmem FK, Slavojem Vrdy a Sokolem Červené Janovice.

FK Čáslav B - Jiskra Zruč nad Sázavou  0:17 (0:10)

Branky Jiskry: Berka 7, K. Hrabánek 4, Smejkal 4, Dudák 2. Rozhodčí: Radek Pařez. Poločas: 0:10.

Slavoj Vrdy - Jiskra Zruč nad Sázavou  5:4 (2:3)

Branky Jiskry: Berka 2, Dudák 1, vlastní 1. Rozhodčí: Josef Jiřík. Poločas: 2:3.

Sokol Červené Janovice - Jiskra Zruč nad Sázavou  8:4 (4:1)

Branky Jiskry: Berka 2, K. Hrabánek 1, Sixta 1. Rozhodčí: Radek Pařez. Poločas: 4:1.

Sestava a branky Jiskry (25): Smejkal, K. Hrabánek, Sixta (gólmani se střídali) -  Berka, K. Hrabánek, Smejkal, Dudák, Sixta, M. Bělina, T. Hrabánek (jot, pes – foto: jot)

Datum vložení: 3. 10. 2018 15:23
Datum poslední aktualizace: 3. 10. 2018 15:27