6. kolo, fotbal, starší žáci U15, 2019/20 - zpravodajství, foto

O vítězství starších žáků nad Malínem rozhodl první poločas. Večerní účast na prvoligovém utkání

Starší žáci U 15 zajíždí v 7. kole (ve středu 9. října) do Sázavy

O vítězství starších žáků nad Malínem rozhodl první poločas. Večerní účast na prvoligovém utkání

Starší žáci U 15 zajíždí v 7. kole (ve středu 9. října) do Sázavy

Zruč nad Sázavou – Starší žáci U 15 Jiskry Zruč nad Sázavou odehráli na místním fotbalovém stadionu 6. kolo Fotbalservisu.cz. Přivítali celek Malína.

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Malín 6:2 (6:2)

Branky Jiskry: Adam 2, Rezek 1, Dušek 1, Anděl 1, vlastní 1. ŽK: 0/0. Rozhodčí: Jiří Uher. Poločas: 6:2.

Jiskra Zruč nad Sázavou: Pistorius – Lebeda, Dušek, Sechovec, Anděl, Horák, Nácovský, Rezek, Vörös, Adam, Šanda, Čermák, Hromas, Herud.

Libor Nácovský: ,,V sobotním utkání nastoupila U15 proti Malínu, soupeři hrajícímu na hranici tvrdosti. Přesto mu kluci v prvním poločase nastříleli šest gólů. Ve druhé části hry trochu ubrali a přes veliké množství šanci už branku nevstřelili. Po skončeném zápase jsme odjeli do Prahy. Vybírali jsme odměnu, kterou jsme dostali od Kába cupu - vstupenky na prvoligový zápas Slavia Praha - Mladá Boleslav.“