9. KOLO 2017/18, FOTBAL, STARŠÍ PŘÍPRAVKA - FOTO

Jiskra Zruč n. S./Trh. Štěp. – Kutná Hora A 5:5, s KH B B 11:2

STARŠÍ PŘÍPRAVKA NASTOUPILA BEZ PĚTI HRÁČŮ ZÁKLADNÍ SESTAVY A ODEHRÁLA SOLIDNÍ DVOJZÁPAS

V 10. kole přivítá starší přípravka celky Malešova, Vrdů a Sázavy

Zruč nad Sázavou – Starší přípravka oddílu Jiskry Zruč nad Sázavou doplněná hráči Trhového Štěpánova odehrála v sobotu dopoledne na místním travnatém hřišti fotbalové dvojutkání 9. kola mistrovské soutěže starší přípravky 2017/18, hostila celky Sparta Kutná Hora A a Sparta Kutná Hora B.

Jiskra Zruč nad Sázavou/Trh. Štěpánov – Sparta Kutná Hora A 5:5 (2:3)

Branky domácích: Procházka 2, Štichauer 1, Božík 1, Čermák 1. Rozhodčí: Jiří Uher. Poločas: 2:3.

Jiskra Zruč nad Sázavou/Trh. Štěpánov – Sparta Kutná Hora B 11:2 (4:2)

Branky domácích: Štichauer 6, Čermák 4, Marhan 1. Rozhodčí: Jiří Uher. Poločas: 4:2.

Sestava a branky Jiskry (16): Šaněk - Hromas, Božík 1, Čermák 5, Štichauer 7, Procházka 2, Marhan 1, Pěkná. (jot, lin – foto: jot)

Libor Nácovský: ,,Přes absenci několika hráčů základní sestavy (Anděl, Nácovský, Šic, Pěkný, Bělina) odehráli kluci (a dívka) slušný turnaj. V posledním zápase jim na konci ale při vedení 5:3 došly síly.“

(Foto: Josef Tůma)

Jiskra Zruč n. S./Trh. Štěp. – Kutná Hora A 5:5, s KH B B 11:2

Datum vložení: 10. 4. 2018 13:37
Datum poslední aktualizace: 10. 4. 2018 13:55