9. kolo 2018/19, fotbal, starší přípravka - zpravodajství, foto

9. kolo mistrovské soutěže starší přípravky 2018/19

Starší přípravka zahájila jarní sezonu třemi výhrami, ta s Uhlířskými Janovicemi byla po těžkém souboji

Starší přípravka odehraje další mistrovská utkání 13. dubna v domácím prostředí

Starší přípravka zahájila jarní sezonu třemi výhrami, ta s Uhlířskými Janovicemi byla po těžkém souboji

Starší přípravka odehraje další mistrovská utkání 13. dubna v domácím prostředí

Uhlířské Janovice - Starší přípravka oddílu kopané Jiskry Zruč nad Sázavou odehrála v sobotu trojutkání 9. kola mistrovské soutěže starší přípravky 2018/19, zajížděla do Uhlířských Janovic k utkání s domácím FK, Suchdolí a Malešovem.

FK Uhlířské Janovice - Jiskra Zruč nad Sázavou 5:6 (3:3)

Branky Jiskry: Váňa 2, Strecker 1, Matoušek 1, Božík 1, Šnaider 1. Rozhodčí: Šimon Pipek. Poločas: 3:3.

Sokol Suchdol - Jiskra Zruč nad Sázavou 1:9 (1:5)

Branky Jiskry: Božík 3, Strecker 2, Matoušek 2, Váňa 1, Šnaider 1. Rozhodčí: Šimon Pipek. Poločas: 1:5.

FK Malešov - Jiskra Zruč nad Sázavou 1:5 (0:3)

Branky Jiskry: Váňa 1, Bělina 1, Matoušek 1, Šnaider 1, Strecker 1. Rozhodčí: Šimon Pipek. Poločas: 0:3.

Sestava Jiskry (20): Kotěra - Jelínek, Pěkná, Božík, Váňa, Šnaider, Bělina, Strecker, Matoušek. (jot, miš – foto: miš, zdp)

(Foto: Michal Šnaider, Zdeňka Pěkná, archiv Uhlířské Janovice)