FOTBAL, STARŠÍ PŘÍPRAVKA, 7. KOLO 2017/18 - FOTO

Bratčice - Zruč n. Sáz./T. Štěp. 0:21, Vrdy - Zruč n. Sáz./T.Štěp. 2:10

JEDENADVACET GÓLŮ V SÍTI BRATČIC, O BRANKY SE PODĚLILO ŠEST STŘELCŮ, V SOBOTU POSLEDNÍ TURNAJ PODZIMU

Starší přípravka přivítá v 8. kole doma celky Vrdů a Čáslavi A

Bratčice - Starší přípravka oddílu kopané Jiskry Zruč nad Sázavou doplněná hráči Trhového Štěpánova odehrála v sobotu dopoledne dvojutkání 7. kola mistrovské soutěže starší přípravky 2017/18, zajížděla do Bratčic k utkání s domácím AFK a Slavojem Vrdy.

AFK Bratčice - Jiskra Zruč nad Sázavou/Trhový Štěpánov 0:21 (0:8)

Branky Jiskry: Šic 7, Hromas 6, Nácovský 2, Božík 2, Anděl 2, Pěkný 2. Rozhodčí: Luděk Kracík. Poločas: 0:8.

Slavoj Vrdy - Jiskra Zruč nad Sázavou/Trhový Štěpánov 2:10 (1:6)

Branky Jiskry: Šic 3, Nácovský 3, Hromas 2, Božík 1, Anděl 1. Rozhodčí: Luděk Kracík. Poločas: 1:6.

Sestava a branky Jiskry (31): Štichauer – Hromas 8, Nácovský 5, Božík 3, Anděl 3, Šic 10, Pěkný 2, Lacman. (jot, lin - foto: lin)

Libor Nácovský: ,,Starší přípravka odehrála svůj předposlední turnaj na hřišti v Bratčicích. Turnaj se může zařadit opět ke "zbytečným". Dva jednoznačné výsledky vypovídají o všem. První zápas s Bratčicemi se soupeř dostal asi dvakrát za půlku. Brankář pouze lovil míč ze sítě. Ve druhém zápase byl soupeř z Vrdů fotbalovější, ale kluci po pěkných kombinacích zápas zcela ovládli.“

(Foto: Libor Nácovský)

Datum vložení: 18. 10. 2017 10:03
Datum poslední aktualizace: 18. 10. 2017 10:29