FOTBAL, STARŠÍ PŘÍPRAVKA, 8. KOLO 2017/18 - FOTO

Jiskra – Čáslav A 11:3, Jiskra – Vrdy 8:3

STARŠÍ PŘÍPRAVKA PŘEDVEDLA NEJLEPŠÍ VÝKON PODZIMU, O DEVATENÁCT GÓLŮ SE POSTARALO PĚT STŘELCŮ

Starší přípravce skončila mistrovská podzimní část soutěže 2017/18

Zruč nad Sázavou – Starší přípravka oddílu Jiskry Zruč nad Sázavou doplněná hráči Trhového Štěpánova odehrála v sobotu dopoledne na místním travnatém hřišti fotbalové dvojutkání 8. kola mistrovské soutěže starší přípravky 2017/18, hostila celky Čáslavi A a Vrdů.

Jiskra Zruč nad Sázavou/Trh. Štěpánov – FK Čáslav A 11:3 (5:0)

Branky domácích: Šic 5, J. Hromas 3, Pěkný 2, Nácovský 1. Rozhodčí: Jiří Uher. Poločas: 5:0.

Jiskra Zruč nad Sázavou/Trh. Štěpánov – Slavoj Vrdy 8:3 (5:1)

Branky domácích: Šic 4, Pěkný 1, Nácovský 1, Anděl 1, J. Hromas 1. Rozhodčí: Jiří Uher. Poločas: 5:1.

Sestava a branky Jiskry (19): Štichauer – Anděl 1, Nácovský 2, J. Hromas 4, T. Kupsa, R. Kupsa, Šic 9, Procházka, Pěkný 3, Božík, Lacman, M. Hromas. (jot, lin – foto: jot)

Libor Nácovský: ,,Asi nejlepší výkon na podzim. Kluci skvěle kombinovali a oba soupeře přehráli. Všichni si za dnešní výkon zaslouží pochvalu. Začíná být vidět práce trenérů Romana Kudyna a Kamila Moudrého. Pevně věřím, že ještě zvládneme oba pohárové zápasy a na jaře budeme ještě silnější.“

(Foto: Josef Tůma)

Jiskra – Čáslav A 11:3, Jiskra – Vrdy 8:3

Datum vložení: 26. 10. 2017 18:38
Datum poslední aktualizace: 3. 11. 2017 12:46