Menu

​​

Fotbalový halový turnaj mladších přípravek, SH Zruč nad Sázavou, 5 týmů, Jiskra skončila druhá | Zpravodajství, tabulka, foto zde

Turnaj mladších přípravek U10 vyhrály Tupadly, Jiskra skončila na pěkném druhém místě

Mladíci Jiskry skórovali na turnaji sedmnáctkrát, z toho Pustka desetkrát

Turnaj mladších přípravek U10 vyhrály Tupadly, Jiskra skončila na pěkném druhém místě

Mladíci Jiskry skórovali na turnaji sedmnáctkrát, z toho Pustka desetkrát

Zruč nad Sázavou – Ve Sportovní hale ve Zruči nad Sázavou se uskutečnil fotbalový halový turnaj mladších přípravek U10 za účasti pěti celků – Jiskra Zruč nad Sázavou, Star Tupadly, Slavoj Vrdy, Sokol Tichonice a FK Pravonín. Pořadatelem byla Jiskra Zruč nad Sázavou, hrací systém: 4+1, 1 x 10 minut, dvoukolově.

Na prvním místě skončil Star Tupadly, druhou příčku obsadila mladší přípravka Jiskry Zruč nad Sázavou, třetí příčku vybojoval Slavoj Vrdy, čtvrté místo obsadil FK Pravonín, páté místo Sokol Tichonice.

Nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen tupadelský Matyáš Kopecký – 14 gólů, jako nejlepší brankář byl zvolen Teodor Frydrych z Tichonic. Titul nejlepšího hráče turnaje si odnesl domácí Felix Pustka.

Jiskra Zruč nad Sázavou – Star Tupadly 1:1, branka Jiskry: Sixta 1

Celkové pořadí: 1. Tupadly 19 bodů (17:7), 2. Jiskra Zruč nad Sázavou 19 bodů (17:8), 3. Vrdy 13 bodů, 4. Pravonín 4 body, 5. Tichonice 2 body

Sestava Jiskry (17): Pešta - Šebesta, Kovařík, Kováč, Pustka, Mrázek, Sixta, J. Forejt, Hoang Dang (jot – foto: Josef Tůma)

(Foto: Josef Tůma)