ŘÍČANY 2018, HALOVÝ TURNAJ V KOPANÉ, STARŠÍ PŘÍPRAVKA, 6. MÍSTO - FOTO

Turnaj starších přípravek, Říčany 2018

ŘÍČANSKÝ TURNAJ VYHRÁLA STARŠÍ PŘÍPRAVKA SLAVIE PRAHA PŘED UHLÍŘSKÝMI JANOVICEMI, JISKRA SKONČILA ŠESTÁ

Mladíci skončili ve skupině čtvrtí, všechna utkání prohráli smolně o branku

Říčany – Ve Sportovní hale Fialka v Říčanech se konal turnaj starších přípravek v halové kopané za účasti osmi celků - FK Uhlířské Janovice, Jiskra Zruč nad Sázavou, TJ Slavoj Kyje, Slavia Praha, AFK Slavoj Podolí, Sokol Čechtice, SK Zeleneč a SK Zbraslav. Turnaj se hrál na dvě základní skupiny, semifinále, malé semifinále a finále. Hrací doba ve skupinách byla 1 x 11 minut, o umístění 1 x 10 minut. O pořadí ve skupinách rozhodoval počet bodů, vzájemný zápas, rozdíl skóre, vyšší počet vstřelených branek, penalty.

Skupina A: FK Uhlířské Janovice, Jiskra Zruč nad Sázavou, TJ Slavoj Kyje, Slavia Praha

Skupina B: AFK Slavoj Podolí, Sokol Čechtice, SK Zeleneč, SK Zbraslav

Skupina A:

FK Uhlířské Janovice - Jiskra Zruč nad Sázavou 1:0
Slavoj Kyje – Jiskra Zruč nad Sázavou 1:0
Slavia Praha - Jiskra Zruč nad Sázavou 2:1, branka Jiskry: Šic 1

Další zápasy: Slavia – Kyje 5:2, Slavia – Uhlířské Janovice 0:1, Kyje – Uhlířské Janovice 1:4

Skupina B:

Slavoj Podolí – SK Zeleneč 3:0, Sokol Čechtice – SK Zbraslav 0:0, Podolí – Čechtice 2:2, Zeleneč – Zbraslav 3:0, Podolí – Zbraslav 0:0, Čechtice – Zeleneč 0:0.

O 5. – 8. místo:

Jiskra Zruč nad Sázavou - Zeleneč 2:1, branky Jiskry: Nácovský 2

O 5. – 6. místo:

Zbraslav - Jiskra Zruč nad Sázavou 2:1, branka Jiskry: Hromas 1

Finále: Slavia Praha – Uhlířské Janovice 1:0

Sestava Jiskry: Bělina - Anděl, Nácovský, Šic, Čermák, Božík, Procházka, Marhan, Hromas (jot, lin – foto: lin)

Libor Nácovský: ,,Odehráli jsme smolný turnaj, dali jsme si jeden vlastní gól, jeden po nedorozumění obránce s gólmanem a gól z půlky z přímého kopu. Po skončení turnaje si kluci vybrali odměnu za minulý turnaj ve formě volného vstupu do bazénu.“

(Foto: Libor Nácovský)

Datum vložení: 1. 2. 2018 19:51
Datum poslední aktualizace: 1. 2. 2018 19:57