ZBRASLAVICE 2018, HALOVÝ TURNAJ V KOPANÉ, STARŠÍ PŘÍPRAVKA, 2. MÍSTO - FOTO

Halový fotbalový turnaj Zbraslavice

ZBRASLAVICKÝ HALOVÝ TURNAJ VYHRÁLA ČÁSLAV, JISKRA SKONČILA NA DRUHÉ PŘÍČCE

Při závěrečném nástupu byl vyhlášen zručský gólman Martin Štichauer nejlepším brankářem turnaje a Jakub Anděl nejlepším hráčem zručského týmu

Zbraslavice – Starší přípravka fotbalového oddílu Jiskry odehrála ve Zbraslavicích halový turnaj, jehož pořadatelem byl Sokol Červené Janovice. Na halovém turnaji bylo osm týmů rozděleno do dvou základních skupin, kde se dvakrát utkaly každý s každým. Podle umístění v tabulce pak hrály velké nebo malé semifinále a následně zápasy o celkové pořadí. Hrací doba byla 1x10 minut, o umístění 2 x 7 minut, finále 2 x 10 minut.

Účastníci: FK Čáslav, Jiskra Zruč nad Sázavou, TJ Slavoj Vrdy, FK Kavalier Sázava, TJ Sokol Záboří nad Labem, Sparta Kutná Hora, TJ Sokol Červené Janovice 2, TJ Sokol Červené Janovice 1.

Výsledky a branky Jiskry:

Skupina B: dvoukolově

Sparta Kutná Hora - Jiskra Zruč nad Sázavou 2:1, branka Jiskry: Procházka
Sparta Kutná Hora - Jiskra Zruč nad Sázavou 0:6, branky Jiskry: Petrík 3, Čermák 2, Procházka 1
FK Čáslav – Jiskra Zruč nad Sázavou 2:2, branky Jiskry: Hromas 1, Čermák 1
FK Čáslav – Jiskra Zruč nad Sázavou 1:1, branka Jiskry: Čermák 1
Sokol Červené Janovice 2 - Jiskra Zruč nad Sázavou 0:6, branky Jiskry: Hromas 2, Petrík 1, Anděl 1, Procházka 1, Čermák 1
Sokol Červené Janovice 2 - Jiskra Zruč nad Sázavou 1:5, branky Jiskry: Anděl 2, Petrík 1, Čermák 1, Štichauer 1

Semifinále:
Jiskra Zruč nad Sázavou - Vrdy 2:1, branky Jiskry: Anděl 1, Čermák 1

Finále:
FK Čáslav - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:0

Libor Nácovský: ,, Až na nepochopitelné zaváhání s Kutnou Horou a po následné bouřce v kabině odehráli kluci dobrý turnaj. Ve finále už ale došly síly a po zásluze vyhrála Čáslav (jako jediní jsme je díky dvěma remízám obrali o body v základní skupině).“

Sestava Jiskry: Štichauer - Anděl, Čermák, Božík, Procházka, Hromas, Petrík. Trenér: Roman Kudyn.

Individuální ocenění:

Nejlepší brankář: Martin Štichauer (Jiskra Zruč nad Sázavou)
Nejlepší střelec: Prvenství mezi střelci získal díky penaltovému rozstřelu s O. Robovským ze Záboří nad Labem devítibrankový T. Nesládek (Čáslav) - 9 gólů

Pořadí turnaje: 1. FK Čáslav, 2. Jiskra Zruč nad Sázavou, 3. TJ Slavoj Vrdy, 4. FK Kavalier Sázava, 5. TJ Sokol Záboří nad Labem, 6. Sparta Kutná Hora, 7. TJ Sokol Červené Janovice 2, 8. TJ Sokol Červené Janovice 1. (jot, lin – foto: lin)

(Foto: Libor Nácovský)

Datum vložení: 29. 3. 2018 9:40
Datum poslední aktualizace: 29. 3. 2018 9:48