1. a 2. kolo, házená, starší žáci, společný přebor 2019/20 - zpravodajství, foto

Z Příbrami přivezli starší žáci čtyři body za dvě vysoká vítězství, vstřelili 85 branek

Tůma nastřílel Příbrami 13 gólů, Ruth Kutné Hoře dokonce patnáct

Z Příbrami přivezli starší žáci čtyři body za dvě vysoká vítězství, vstřelili 85 branek

Tůma nastřílel Příbrami 13 gólů, Ruth Kutné Hoře dokonce patnáct

Příbram – Starší žáci oddílu házené TJ Jiskra Zruč nad Sázavou cestovali v 1. dvojkole mistrovského ročníku společného přeboru do Příbrami k utkání s místním Spartakem a Spartou Kutná Hora. V letošním ročníku startuje 11 týmů (každý s každým). Hrací doba je stanovena na 2 x 20 minut s 10 minutovou přestávkou.

Spartak Příbram - Jiskra Zruč nad Sázavou 9:44 (5:20), sestava a branky Jiskry: Kulhánek – Tůma 13, Petrík 11, Ruth 10, Vašíček 5, Šveněk 2, Taso Aye 2, Klouda 1, Jelínek

Statistiky utkání – napomínání: 1/1, vyloučení: 0/0, branky ze sedmiček: 0/1, rozhodčí: Pavel Pecka – Lucie Procházková, diváků: 15.

Sparta Kutná Hora - Jiskra Zruč nad Sázavou 25:41 (12:19), sestava a branky Jiskry: Kulhánek – Ruth 15, Petrík 9, Taso Aye 6, Tůma 5, Šveněk 4, Vašíček 1, Jelínek 1, Klouda