13. A 14. KOLO, HÁZENÁ, STARŠÍ ŽÁCI, SPOLEČNÝ PŘEBOR 2017/18 - ZPRAVODAJSTVÍ

V NÁCHODĚ PADLO POUZE 28 BRANEK, NA HŘIŠTI DVORA KRÁLOVÉ ROZHODL O PROHŘE JISKRY DRUHÝ POLOČAS

Starší žáci přivítají v domácím prostředí Příbram

Náchod, Dvůr Králové nad Labem – Starší žáci oddílu házené TJ Jiskra Zruč nad Sázavou cestovali v novém mistrovském ročníku společného přeboru do Náchoda a Dvora Králového k utkání 13. a 14. kola s místními družstvy HC a HK. Letošní ročník SP se hraje, stejně jako ten loňský, systémem každý s každým, jednotlivá utkání o délce 2 x 25 minut.

HC TJ Náchod - Jiskra Zruč nad Sázavou 15:13 (6:2)

Sestava a branky Jiskry: Rozehnal - Mikšík 2, Karban 2, Vilímovský 2, Tůma 1, Korecký 1, M. Herud 1, Ruth, Kulhánek 3, Osovskij 1. Trenéři: Jindřich Pustka, Martin Havlíček.

Statistiky utkání – napomínání: 1/2, vyloučení: 1/4, branky ze sedmiček: 1/0, rozhodčí: Jakub Janíček – Radek Seidl, diváků: 17.

HK Dvůr Králové nad Labem - Jiskra Zruč nad Sázavou 34:18 (13:7)

Sestava a branky Jiskry: Korecký - Mikšík 7, Karban 4, Tůma 3, Vorlíček 3, M. Herud 1, Ruth, Taso Aye, B. Jelínek. Trenéři: Jindřich Pustka, Martin Havlíček.

Statistiky utkání – napomínání: 0/2, vyloučení: 2/2, branky ze sedmiček: 2/0, rozhodčí: Jaromír Halíř, Patrik Beránek. Diváků: 15.