3. a 4. kolo, házená, starší žáci, společný přebor 2019/20 - zpravodajství, foto

V Kostelci nad Labem získali starší žáci opět čtyři body za dvě vysoká vítězství, vstřelili 62 branek

V 5. kole zajíždí starší žáci do Úval

V Kostelci nad Labem získali starší žáci opět čtyři body za dvě vysoká vítězství, vstřelili 62 branek

V 5. kole zajíždí starší žáci do Úval

Kostelec nad Labem – Starší žáci oddílu házené TJ Jiskra Zruč nad Sázavou cestovali ve 2. dvojkole mistrovského ročníku společného přeboru do Kostelce nad Labem k utkání s místním Sokolem a Bělou pod Bezdězem. V letošním ročníku startuje 11 týmů (každý s každým). Hrací doba je stanovena na 2 x 20 minut s 10 minutovou přestávkou.

Sokol Kostelec n. L. - Jiskra Zruč nad Sázavou 9:29 (3:19), sestava a branky Jiskry: Jindřich 1 – Ruth 5, Petrík 8, Šveněk 4, Vašíček 4, Jelínek 1, Klouda 5, Karban 1

Statistiky utkání – napomínání: 1/0, vyloučení: 0/0, branky ze sedmiček: 1/0, rozhodčí: Jakub Janíček – Pavla Skružná, diváků: 20.

Sokol Bělá p. B. - Jiskra Zruč nad Sázavou 21:33 (10:13), sestava a branky Jiskry: Jindřich 1 – Petrík 5, Ruth 3, Vašíček 1, Šveněk 6, Karban 15, Klouda 1, Jelínek 1