Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

3. ročník turnaje v házené, mladší žáci, SH Zruč nad Sázavou, deset týmů | Zpravodajství, tabulky, foto zde

3. ročník turnaje v házené, mladší žáci, SH Zruč nad Sázavou, deset týmů | Zpravodajství, tabulky, foto zde

Ve třetím ročníku házenkářského turnaje mladších žáků O pohár města Zruč nad Sázavou zvítězil celek JM Chodov, domácí skončili sedmí

Celkové pořadí: 1. TJ JM Chodov, 2. Házená Mělník, 3. Kovofiniš Ledeč nad Sázavou, 4. Sokol Úvaly 2007, 5. Tatran Bohunice, 6. HK FCC Město Lovosice, 7. Jiskra Zruč nad Sázavou, 8. Sokol Úvaly 2008, 9. Kostelec nad Labem, 10. Sparta Kutná Hora

Ve třetím ročníku házenkářského turnaje mladších žáků O pohár města Zruč nad Sázavou zvítězil celek JM Chodov, domácí skončili sedmí


Celkové pořadí: 1. TJ JM Chodov, 2. Házená Mělník, 3. Kovofiniš Ledeč nad Sázavou, 4. Sokol Úvaly 2007, 5. Tatran Bohunice, 6. HK FCC Město Lovosice, 7. Jiskra Zruč nad Sázavou, 8. Sokol Úvaly 2008, 9. Kostelec nad Labem, 10. Sparta Kutná Hora


Zruč nad Sázavou – Ve Sportovní hale ve Zruči nad Sázavou se uskutečnil 3. ročník dvoudenního turnaje v házené mladších žáků O pohár města, hrálo se nejprve systémem každý s každým ve dvou skupinách, hrací doba 2 x 12 minut. Poté se uskutečnila utkání o umístění (1. – 6. místo a 7. – 10. místo).


Účastníci: TJ Jiskra Zruč nad Sázavou, Kovofiniš Ledeč nad Sázavou, TJ Sokol Úvaly (2007), TJ Sokol Úvaly (2008), Sokol Kostelec nad Labem, HK FCC Město Lovosice, Házená Mělník, TJ JM Chodov, TJ Tatran Bohunice, TJ Sparta Kutná Hora


Herní systém:    


1) Utkání v základních skupinách „A“ resp. „B“ systémem každý s každým.

2) Družstva umístěná na 1. – 3. místě v základních skupinách postupují do finálové skupiny „F“, kde se utkají mezi sebou o 1. – 6. místo v turnaji. Výsledky se soupeři ze základní skupiny se „přenáší“ do skupiny „F“ a započítávají se do konečného pořadí této skupiny. Vítěz skupiny „F“ se sestává celkovým vítězem turnaje.

3) Družstva umístěná na 4. – 5. místě v základních skupinách postupují do skupiny „E“ (B-finále), kde se utkají mezi sebou o 7. – 10. místo v turnaji systémem PLAY-OFF.


Hodnocení:    


Vítězem celého turnaje bylo družstvo, které získalo nejvíce bodů ve finálové skupině.


V případě rovnosti bodů dvou nebo více družstev rozhodovalo o umístění

v základních skupinách resp. finálové skupině:

- větší počet bodů ze vzájemných utkání

- větší rozdíl branek ze vzájemných utkání

- větší počet vstřelených branek ze vzájemných utkání

- větší rozdíl branek ze všech utkání

- větší počet vstřelených branek ze všech utkání


Výsledky Jiskry ve skupině A:


Jiskra Zruč nad Sázavou – Kovofiniš Ledeč nad Sáz. 13:14, branky Jiskry: Jindřich 5, Kopecký 4, Pešout 1, Šťastný 1, Janata 1, Pajer 1

Jiskra Zruč nad Sázavou - TJ Sokol Úvaly 2007 9:14, branky Jiskry: Kopecký 5, Jindřich 3, Pešout 1

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Kostelec n. L. 8:15, branky Jiskry: Kopecký 4, Veselý 2, Pešout 1, Jindřich 1

Jiskra Zruč nad Sázavou – Tatran Bohunice 12:17, branky Jiskry: Kopecký 5, Jindřich 4, Pešout 1, Veselý 1


Pořadí skupiny A: 1. Ledeč nad Sázavou 8 bodů, 2. Úvaly 2007 6 bodů, 3. Bohunice 4 body, 4. Kostelec n. L. 2 body, 5. Jiskra Zruč nad Sázavou 0 bodů


Pořadí skupiny B: 1. Chodov 8 bodů, 2. Mělník 6 bodů, 3. Lovosice 2 body (VZ 2 body – skóre 23:22/-17), 4. Kutná Hora 2 body (VZ 2 body – skóre 23:22/-19), 5. Úvaly 2008 2 body (VZ 2 body – skóre 26:28)


Utkání o 7. - 10. místo:


Jiskra Zruč nad Sázavou – Sparta Kutná Hora 17:10, branky Jiskry: Kopecký 7, Jindřich 5, Veselý 4, Sixta 1


Utkání o 7. - 8. místo:


Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Úvaly 2008 18:17, branky Jiskry: Jindřich 6, Kopecký 5, Veselý 5, Sixta 1


Pořadí: 7. Jiskra Zruč nad Sázavou, 8. Sokol Úvaly 2008, 9. Kostelec nad Labem, 10. Sparta Kutná Hora


Sestava a branky Jiskry (77): Veselý, Bernard - Jindřich, Kopecký, Pešout, Šťastný, Janata, Pajer, Tlach, Zoubek, Smejkal, Sixta


Finálová skupina o 1. – 6. místo: Ledeč – Chodov 9:18, Ledeč – Úvaly 2007 11:8, Ledeč – Mělník 6:7, Ledeč – Bohunice 13:9, Ledeč – Lovosice 12:3, Chodov – Úvaly 2007 17:10, Chodov – Mělník 19:17, Chodov – Bohunice 15:12, Chodov – Lovosice 16:5, Úvaly 2007 – Mělník 6:7, Úvaly – Bohunice 17:16, Úvaly – Lovosice 11:4, Mělník – Bohunice 7:14, Mělník – Lovosice 16:9, Bohunice – Lovosice 20:6.


Celkové pořadí: 1. TJ JM Chodov, 2. Házená Mělník, 3. Kovofiniš Ledeč nad Sázavou, 4. Sokol Úvaly 2007, 5. Tatran Bohunice, 6. HK FCC Město Lovosice, 7. Jiskra Zruč nad Sázavou, 8. Sokol Úvaly 2008, 9. Kostelec nad Labem, 10. Sparta Kutná Hora (jot – foto: Josef Tůma)


FOTOGALERIE

(Foto: Josef Tůma)

fgb

Datum vložení: 17. 2. 2020 18:03
Datum poslední aktualizace: 20. 2. 2020 13:46
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:00       13:30 - 16:30

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Tříděné odpady

mapa

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Mobilní aplikace

ma

Aktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

playapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Jiskra Zruč n. S. - Družba Suchdol 2:3 3:2, 2015

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 10
DNES: 518
TÝDEN: 1109
CELKEM: 2457319

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz