Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

6. ročník, házená mládeže, Lovosice, účast třech týmů Jiskry Zruč nad Sázavou - zpravodajství, foto

6. ročník, házená mládeže, Lovosice, účast třech týmů Jiskry Zruč nad Sázavou - zpravodajství, foto

Starší žáci, mladší žáci a minižáci Jiskry se zúčastnili šestého mezinárodního házenkářského turnaje v Lovosicích

Turnaj v Lovosicích: 272 zápasů, 96 hodin herního času, 72 týmů, 950 účastníků

Starší žáci, mladší žáci a minižáci Jiskry se zúčastnili šestého mezinárodního házenkářského turnaje v Lovosicích


Turnaj v Lovosicích: 272 zápasů, 96 hodin herního času, 72 týmů, 950 účastníků


Lovosice – V Lovosicích se uskutečnil mezinárodní házenkářský turnaj Házenkářský festival Lovosice 2019 – 6. ročník, který se hrál ve třech dnech na pěti sportovištích a jehož součástí byl bohatý doprovodný program včetně zápasu extraligy mezi Lovci Lovosice a Kopřivnicí na zimním stadionu.


Lucie Kantůrková, ředitelka turnaje: ,,Již v loňském roce 2018 jsme zaznamenali zvýšený zájem o Házenkářský festival, kdy u nás startovalo celkem 60 týmů. Pro letošní ročník se počet přihlášených vyšplhal na maximální možný počet 72 celků (24 týmů v každé kategorii) a kapacita turnaje byla vyčerpána bezmála čtvrt roku před jeho startem.“


Sportovní haly: Sportovní hala Chemik, Sportovní hala U Přívozu, Zimní stadion Lovosice, venkovní hřiště u SH Chemik, umělá tráva u SH Chemik (fotbalové hřiště) – 272 zápasů, 96 hodin herního času, 72 týmů, 950 účastníků


Kategorie:


Mini 4+1 – startovalo 24 celků

Mladší žáci – startovalo 24 celků

Starší žáci – startovalo 24 celků


Hrací doba:


Kategorie mini 4+1: 2 x 10 minut, vyloučení 1 minuta

Kategorie ml. žáci: 2 x 12,5 minut, vyloučení 1 minuta

Kategorie st. žáci: 2 x 12,5 minut, vyloučení 1 minuta


Starší žáci – skupina D: THA Martin (Slovensko), TJ Slavoj Děčín, TJ Sokol Velké Meziříčí, TJ Sokol Úvaly I, TJ Jiskra Zruč nad Sázavou, Lovci Lovosice II.


Výsledky Jiskry:


Jiskra Zruč nad Sázavou - THA Martin (Slovensko) 13:16

Jiskra Zruč nad Sázavou - TJ Slavoj Děčín 18:3

Jiskra Zruč nad Sázavou - TJ Sokol Velké Meziříčí 13:17

Jiskra Zruč nad Sázavou - TJ Sokol Úvaly I 13:14

Jiskra Zruč nad Sázavou - Lovci Lovosice II 12:14


Tabulka: 1. Sokol Úvaly I 9 bodů, 2. Sokol Velké Meziříčí 8 bodů, 3. THA Martin (Slovensko) 6 bodů, 4. Lovci Lovosice II 5 bodů, 5. Jiskra Zruč nad Sázavou 2 body, 6. Slavoj Děčín 0 bodů


O 17. – 20. místo: HSK Tygři UL – Jiskra Zruč nad Sázavou 12:27


O 17. – 18. místo: Jiskra Zruč nad Sázavou – LIONS Hostivice 19:15


O 3. – 4. místo: Dukla Praha I. – Úvaly I. 22:7


Finále: Lovosice I. – Plzeň 25:19


Konečné pořadí turnaje starších žáků 2019:


1. Lovci Lovosice I, 2. Talent ŠKODA JS Plzeň, 3. HC Dukla Praha I, 4. TJ Sokol Úvaly I, 5. TJ JM Chodov, 6. TJ Sokol Velké Meziříčí, 7. Sokol Šťáhlavy, 8. HK Baník Most, 9. TJ Lokomotiva Louny, 10. TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou, 11. THA Martin (Slovensko), 12. Tj Tatran Litovel, 13. HC Dukla Praha II, 14. Lovci Lovosice II, 15. Liberec Handball, 16. Spergau (Německo), 17. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou, 18. LIONS Hostivice, 19. TJ Sokol Úvaly II, 20. HSK Tygři UL, 21. Házená Mělník, 22. TJ Slavoj Děčín, 23. HC Kolín, 24. Sokol Kostelec nad Labem


Mladší žáci – skupina C: TJ JM Chodov, TJ Jiskra Zruč nad Sázavou, Talent ŠKODA JS Plzeň I, HC Dukla Praha II, TJ Slavoj Děčín, HVB Brandenburg (GER)


Výsledky Jiskry:


Jiskra Zruč nad Sázavou - TJ JM Chodov 6:17

Jiskra Zruč nad Sázavou - Talent ŠKODA JS Plzeň I 8:15

Jiskra Zruč nad Sázavou - HC Dukla Praha II 10:15

Jiskra Zruč nad Sázavou - TJ Slavoj Děčín 21:9

Jiskra Zruč nad Sázavou - HVB Brandenburg (GER) 9:19


Tabulka: 1. JM Chodov 10 bodů, 2. Dukla Praha II 7 bodů, 3. Talent Plzeň I 6 bodů, 4. HVB Brandenburg (GER) 5 bodů, 5. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 2 body, 6. TJ Slavoj Děčín 0 bodů


O 17. – 20. místo: Sokol Úvaly I – Jiskra Zruč nad Sázavou 15:14


O 19. – 20. místo: Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Úvaly II 11:12


O 3. – 4. místo: TJ JM Chodov - Dukla Praha I. 12:15


Finále: Lovosice I. – Plzeň II 11:10


Konečné pořadí turnaje mladších žáků 2019: 1. Lovci Lovosice I, 2. Talent ŠKODA JS Plzeň II, 3. HC Dukla Praha I, 4. TJ JM Chodov, 5. HC Dukla Praha II, 6.  TJ Tatran Litovel, 7. Házená Rokycany, 8. Liberec Handball, 9. TJ Lokomotiva Louny, 10. TJ Sokol Horka nad Moravou, 11. Talent ŠKODA JS Plzeň I, 12. TJ Sokol Velké Meziříčí, 13. HVB Brandenburg (GER), 14. Házená Mělník, 15. TJ Spartak Příbram, 16. HK Baník Most, 17. LIONS Hostivice, 18. TJ Sokol Úvaly I, 19. TJ Sokol Úvaly II, 20. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou, 21. TJ Slavoj Děčín, 22. HSK Tygři UL, 23. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav, 24. Lovci Lovosice II


Minižáci – skupina B: Lovci Lovosice I, TJ Jiskra Zruč nad Sázavou, Talent ŠKODA JS Plzeň II, TJ Auto Škoda Mladá Boleslav, Sokol Kostelec nad Labem, TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou


Výsledky Jiskry:


Jiskra Zruč nad Sázavou - Lovci Lovosice I 16:28

Jiskra Zruč nad Sázavou - Talent ŠKODA JS Plzeň II 21:19

Jiskra Zruč nad Sázavou - TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 7:14

Jiskra Zruč nad Sázavou - Sokol Kostelec nad Labem 25:24  

Jiskra Zruč nad Sázavou - TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou 6:19


Tabulka: 1. Kovofiniš Ledeč nad Sázavou 10 bodů, 2. Lovci Lovosice I 8 bodů, 3. Auto Škoda Mladá Boleslav 6 bodů, 4. Jiskra Zruč nad Sázavou 4 body, 5. Sokol Kostelec nad Labem 2 body, 6. Talent ŠKODA JS Plzeň II 0 bodů


O 9. – 16. místo: Liberec Handball - Jiskra Zruč nad Sázavou 22:28


O 9. - 13. místo: Jiskra Zruč nad Sázavou – LIONS Hostivice 11:25


O  11. - 12. místo: Auto Škoda Mladá Boleslav - Jiskra Zruč nad Sázavou 20:18


O 3. – 4. místo: TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou - HBC Jičín I 20:18


Finále: Sokol Kostelec na Hané - HC Dukla Praha II 36:17


Konečné pořadí turnaje minižáků 2019: 1. TJ Sokol Kostelec na Hané, 2. HC Dukla Praha II, 3. TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou, 4. HBC Jičín I, 5. Talent ŠKODA JS Plzeň I, 6. Lovci Lovosice I, 7. HC Dukla Praha I, 8. TJ Sokol Velké Meziříčí, 9. TJ JM Chodov, 10. LIONS Hostivice, 11. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav, 12. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou, 13. Lovci Lovosice II, 14. TJ Lokomotiva Louny, 15. Liberec Handball, 16. HSK Tygři UL, 17. Sokol Kostelec nad Labem, 18. TJ Slavoj Děčín, 19. TJ Sokol Horka nad Moravou, 20. Talent ŠKODA JS Plzeň II, 21. Házená Rokycany, 22. Coswig 1920, 23. TJ Spartak Příbram, 24. HBC Jičín II (jot - foto: házená Jiskry)


FOTOGALERIE

(Foto: házená Jiskry)

cvb

Datum vložení: 11. 9. 2019 22:41
Datum poslední aktualizace: 17. 9. 2019 21:06
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:00       13:30 - 16:30

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Tříděné odpady

mapa

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
26 27 28 29 30
1
31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
1
30 1 2 3 4 5 6

Mobilní aplikace

ma

Aktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

playapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Jiskra Zruč n. S. - Sokol Suchdol 3:2 3:2, 2013

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 5
DNES: 284
TÝDEN: 3602
CELKEM: 2455529

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz