7. a 8. kolo, házená, starší žáci, společný přebor 2019/20 | Zpravodajství, foto zde

Starší žáci Jiskry stále bez porážky, v neděli se představí ve sportovní hale dvakrát

V 7. a 8. kole hostí starší žáci celky Mělníka a Mladé Boleslavi

Starší žáci Jiskry stále bez porážky, v neděli se představí ve sportovní hale dvakrát

V 7. a 8. kole hostí starší žáci celky Mělníka a Mladé Boleslavi

Hostivice – Starší žáci oddílu házené TJ Jiskra Zruč nad Sázavou cestovali v 7. a 8. kole mistrovského ročníku společného přeboru do Hostivic k utkání s místním Lions a HC Kolín. V letošním ročníku startuje 11 týmů (každý s každým). Hrací doba je stanovena na 2 x 20 minut s 10 minutovou přestávkou.

Lions Hostivice - Jiskra Zruč nad Sázavou 24:28 (10:13), sestava a branky Jiskry: Kulhánek, Nikodým – Karban 11, Ruth 7, Tůma 5, Jindřich 2, Taso Aye 2, Jelínek 2, Vašíček 1, Petrík, Šveněk, Jelínek, Klouda

Statistiky utkání – napomínání: 2/1, vyloučení: 0/0. Branky ze sedmiček: 1/0, rozhodčí: Jakub Janíček – Vilém Novotný, diváků: 25.

Jiskra Zruč nad Sázavou – HC Kolín 35:20 (20:11), sestava a branky Jiskry: Nikodým, Kulhánek – Tůma 11, Karban 6, Taso Aye 3, Šveněk 3, Ruth 3, Klouda 3, Petrík 2, Vašíček 2, Jelínek 2, Jindřich

Statistiky utkání – napomínání: 0/1, vyloučení: 3/3 (Jelínek 2x, Karban – Hladík 2x, Bureš). Branky ze sedmiček: 0/3, rozhodčí: Jakub Janíček – Vilém Novotný, diváků: 10.