Házenkářský turnaj RHC týmů, Plzeň, zastoupení měla i Jiskra Zruč nad Sázavou - zpravodajství

Házenkářský turnaj RHC starších žáků

V Plzni se uskutečnil házenkářský turnaj RHC starších žáků za účasti tria zručských mladíků

Jiskru Zruč nad Sázavou reprezentovali za RHC Mělník Jan Tůma, Štěpán Mikšík a Jakub Ruth

V Plzni se uskutečnil házenkářský turnaj RHC starších žáků za účasti tria zručských mladíků

Jiskru Zruč nad Sázavou reprezentovali za RHC Mělník Jan Tůma, Štěpán Mikšík a Jakub Ruth

Plzeň, Zruč nad Sázavou - Regionální házenkářské centrum Středočeského kraje pro talentovanou mládež Mělník se zúčastnilo házenkářského turnaje v Městské sportovní hale na Slovanech - Plzni, byl to přípravný turnaj RHC starších žáků – 16 hráčů.

Družstva: 1. RHC Dukla Praha, 2. RHC Talent Plzeň, 3. RHC Lovosice, 4. RHC Mělník, 5. RHC Jičín

V Plzni se uskutečnily zápasy RHC Mělník (tým složený z oddílů Mělníka, Kutné Hory, Úval a Zruče nad Sázavou) proti dalším čtyřem celkům RHC - z Jiskry Zruč nad Sázavou se zúčastnili turnaje za tým Mělníka Jan Tůma, Štěpán Mikšík a Jakub Ruth.

Zápasy:

RHC Lovosice – RHC Mělník

RHC Mělník – RHC Jičín

RHC Dukla – RHC Mělník

RHC Mělník – RHC Plzeň

Všechna utkání se hrála bez ukazatelů skóre, nezapočítávaly se branky, nedělala se průběžná ani konečná tabulka a nevyhlašoval se vítěz utkání ani turnaje. (jot – foto: archiv RHC Mělník)

(Foto: archiv RHC Mělník)

Házenkářský turnaj RHC starších žáků

Datum vložení: 2. 4. 2019 22:35