Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

Mezinárodní turnaj v házené starších žáků Rozhodni se sám 2019, Nové Veselí, 10 týmů, tři házenkáři Jiskry Zruč nad Sázavou - zpravodajství, foto

Mezinárodní turnaj v házené starších žáků Rozhodni se sám 2019, Nové Veselí, 10 týmů, tři házenkáři Jiskry Zruč nad Sázavou - zpravodajství, foto

Mladíci oddílu házené zručské Jiskry hostovali na mezinárodním turnaji za tým Sokol Nové Veselí, skončili třetí

Mezinárodního turnaje v Novém Veselí se zúčastnilo deset družstev - HBC Olomouc 1966, ŠKP Bratislava (Slovensko), TJ JM Chodov Praha, Jiskra Havlíčkův Brod, domácí TJ Sokol Nové Veselí, TJ Sokol Centrum Haná, HCB Karviná, TJ Tatran Litovel, SKKP Handball Brno a ISK Kodály Tatabánya (Maďarsko)

Mladíci oddílu házené zručské Jiskry hostovali na mezinárodním turnaji za tým Sokol Nové Veselí, skončili třetí


Mezinárodního turnaje v Novém Veselí se zúčastnilo deset družstev - HBC Olomouc 1966, ŠKP Bratislava (Slovensko), TJ JM Chodov Praha, Jiskra Havlíčkův Brod, domácí TJ Sokol Nové Veselí, TJ Sokol Centrum Haná, HCB Karviná, TJ Tatran Litovel, SKKP Handball Brno a ISK Kodály Tatabánya (Maďarsko)


Nové Veselí – Ve Sportovní hale v Novém Veselí se uskutečnil mezinárodní turnaj v házené starších žáků Rozhodni se sám 2019. Zúčastnilo se ho deset družstev - HBC Olomouc 1966, ŠKP Bratislava, TJ JM Chodov Praha, Jiskra Havlíčkův Brod, TJ Sokol Nové Veselí, TJ Sokol Centrum Haná, HCB Karviná, TJ Tatran Litovel, SKKP Handball Brno a ISK Kodály Tatabánya - v týmu Sokol Nové Veselí se představili i tři mladí házenkáři Jiskry Zruč nad Sázavou Jan Tůma, Matěj Karban a Jan Šveněk. Hrací doba byla 2 x 17 minut.


V případě rovnosti bodů dvou nebo více družstev rozhodovalo o umístění:

1) vzájemný zápas

2) rozdíl skóre ze vzájemných zápasů

3) větší počet vstřelených branek ve vzájemných zápasech

4) větší rozdíl branek ze všech utkání

5) větší počet vstřelených branek ze všech utkání

6) los


Hrací systém:

Dvě skupiny po 5 týmech (každý s každým), poté utkání o konečné umístění.

Týmy z 5. místa sehrály utkání o celkové 9. místo.

Týmy z 3. a 4. místa sehrály utkání ve skupině o celkové 5. až 8. místo, utkání ze základní skupiny se započítávalo.

Týmy z 1. a 2. místa sehrály křížem rozřazovací utkání o finále a o 3. místo.


Výsledky Nového Veselí – skupina A:


Nové Veselí - Tatabánya 20:16 (10:7), Tůma skóroval 2x, Šveněk 1x

Nové Veselí – Chodov 20:12 (10:3), Tůma skóroval 1x

Nové Veselí – Litovel 17:14 (8:6), Karban skóroval 2x, Šveněk 1x

Nové Veselí - Olomouc 13:14 (7:8), Karban skóroval 1x


Ostatní výsledky: Litovel – Tatabánya 10:22 (6:8), Chodov – Olomouc 14:23 (6:12), Olomouc – Litovel 22:15 (10:7), Tatabánya - Chodov 19:24 (10:13), Olomouc – Tatabánya 16:15 (9:7), Chodov – Litovel 19:11 (10:3).


Pořadí ve skupině A: 1. HBC Olomouc 1966  75:57  8 bodů, 2. TJ Sokol Nové Veselí  70:56  6 bodů, 3. TJ JM Chodov 69:73  4 body, 4. ISK Kodály Tatabánya 72:70 2 body, 5. Tatran Litovel 50:80 0 bodů.


Výsledky – skupina B: Karviná - ŠKP Bratislava 16:19 (7:11), SKKP Brno - Centrum Haná  23:14 (11:7), ŠKP Bratislava - Havlíčkův Brod 22:17 (10:10), Centrum Haná – Karviná 11:24 (5:12), Havlíčkův Brod - SKKP Brno 10:25 (6:15), ŠKP Bratislava - SKKP Brno 18:15 (6:7), Karviná - Havlíčkův Brod 23:12 (13:6), Centrum Haná - ŠKP Bratislava 18:20 (8:12), SKKP Brno - Karviná 7:15 (3:10), Havlíčkův Brod - Centrum Haná 20:17 (12:9).


Pořadí ve skupině B: 1. ŠKP Bratislava 79:66 8 bodů, 2. HCB Karviná 80:49 6 bodů, 3. SKKP Handball Brno 70:59 4 body, 4. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 59:87  2 body, 5. TJ Sokol Centrum Haná 60:87 0 bodů.


Utkání o 9. – 10. místo: Litovel - Centrum Haná 14:12 (7:7)


Utkání o 5. – 8. místo:


Chodov - Havlíčkův Brod  24:10 (15:4), Havlíčkův Brod - SKKP Brno 10:25 (6:15), Tatabánya – Chodov 19:24 (10:13), Chodov - SKKP Brno, Tatabánya - Havlíčkův Brod, SKKP Brno – Tatabánya 18:13 (8:4), Chodov - SKKP Brno 25:13 (14:8), Tatabánya - Havlíčkův Brod 25:17 (12:6).


Pořadí o 5. – 8. místo: 5.  TJ JM Chodov 73:42 6 bodů, 6. SKKP Handball Brno 56:48 4 body, 7. ISK Kodály Tatabánya 57:59  2 body, 8. TJ Jiskra Havlíčkův Brod 37:74 0 bodů.


Semifinále: ŠKP Bratislava - Nové Veselí 22:21 PP (10:9) – Karban skóroval 1x (PP), Olomouc – Karviná 13:21 (9:8)


O 3. – 4. místo: Olomouc – Nové Veselí 16:27 (10:14), Karban skóroval 4x, Tůma 2x


Finále: Karviná – Bratislava 16:9 (6:3)


Konečné pořadí: 1. HCB Karviná, 2. ŠKP Bratislava, 3. TJ Sokol Nové Veselí, 4. HBC Olomouc 1966, 5. TJ JM Chodov, 6. SKKP Handball Brno, 7. ISK Kodály Tatabánya, 8. TJ Jiskra Havlíčkův Brod, 9. Tatran Litovel, 10. Sokol Centrum Haná.


Sestava Nového Veselí: Svoboda, Houdek – Koníček, Blažejovský, Kakač, Sobotka, Tůma (Jiskra), Havlíček, Hamerník, Hromádka, Horáček, Dlouhý, Chvátal, Šveněk (Jiskra), Karban (Jiskra), Pazourek, Melichar (jot – foto: Josef Tůma)


FOTOGALERIE

(Foto: Josef Tůma)

nbk

Datum vložení: 18. 8. 2019 21:03
Datum poslední aktualizace: 20. 8. 2019 20:02
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:00       13:30 - 16:30

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Tříděné odpady

mapa

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
1
30 1 2 3 4 5 6

Mobilní aplikace

ma

Aktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

playapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Jiskra Zruč nad Sázavou A - Spartak Průhonice 0:3 (0:1), 2016

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 8
DNES: 74
TÝDEN: 74
CELKEM: 2456284

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz