OLOMOUC, TURNAJ V HÁZENÉ MLADŠÍCH ŽÁKŮ, 4. ROČNÍK EMINENT HANDBALL CUP - ZPRAVODAJSTVÍ, FOTO

4. ročník Eminent Handball Cupu 2019, Olomouc

V OLOMOUCI SE MLADŠÍ ŽÁCI HÁZENÉ JISKRY ZÚČASTNILI 4. ROČNÍKU TURNAJE EMINENT HANDBALL CUPU. ODEHRÁLI SEDM UTKÁNÍ A SKONČILI ŠESTÍ

Na turnaji nastříleli mladší žáci Jiskry 117 branek

V OLOMOUCI SE MLADŠÍ ŽÁCI HÁZENÉ JISKRY   ZÚČASTNILI 4. ROČNÍKU TURNAJE EMINENT HANDBALL CUPU. ODEHRÁLI SEDM UTKÁNÍ A SKONČILI ŠESTÍ

Na turnaji nastříleli mladší žáci Jiskry 117 branek

Olomouc - Ve dnech 12. – 13. ledna se uskutečnil v hale DHK Olomouc 4. ročník Eminent Handball Cupu 2019. Pořadatelem byl oddíl TJ Sokol Horka nad Moravou. Hrálo se systémem každý s každým 2 x 12.5 minuty. V turnaji se odehrálo několik zajímavých střetnutí, která měla vysokou házenkářskou úroveň. Celky mladších žáků: TJ Jiskra Zruč nad Sázavou, Sokol Horka na Moravě, Tatran Litovel, HK FCC Lovosice, Sokol Sokolnice, SKP Frýdek-Místek, TJ Rožnov pod Radhoštěm, HC Zlín.

Výbor oddílu házené Sokol Horka na Moravě: ,,Dík za přípravu a zabezpečení tak náročného turnaje patří především rodičům družstva mladšího žactva, kteří společně se členy našeho oddílu organizačně turnaj zabezpečili tak, že ode všech účastníků jsme na něj slyšeli jen a jen chválu.“

Účastníci: TJ Jiskra Zruč nad Sázavou, Sokol Horka na Moravě, Tatran Litovel, HK FCC Lovosice, Sokol Sokolnice, SKP Frýdek-Místek, TJ Rožnov pod Radhoštěm, HC Zlín

Výbor oddílu házené Sokol Horka na Moravě:,,Přestože byl turnaj vypsán pro mladší žactvo, tj. pro dívčí, chlapecká i smíšená družstva, tak se nám nakonec přihlásilo sedm týmů chlapeckých družstev, která s naším celkem dala celkovou osmici účastníků. O tomto počtu účastníků rozhodla délka turnaje a herní systém, každý s každým 2×12,5 min. Herní systém předurčil i vysokou náročnost turnaje, všechna družstva odehrála za dva dny sedm utkání a téměř tři hodiny hry. Vítězem turnaje se stalo již potřetí družstvo HK MCC Lovosice, které v turnaji prokázalo nejvyšší kvalitu.“

Výsledky a branky mladších žáků Jiskry:

Jiskra Zruč nad Sázavou - HK FCC Město Lovosice 12:19, branky Jiskry: Karban 4, Jindřich 3, Petrík 2, Vašíček 2, Šveněk 1

Jiskra Zruč nad Sázavou - Sokol Horka na Moravě 10:18, branky Jiskry: Karban 5, Petrík 4, Vašíček 1

Jiskra Zruč nad Sázavou - Tatran Litovel 17:12, branky Jiskry: Petrík 5, Šveněk 4, Jindřich 3, Pešout 2, Vašíček 1, Kopecký 1, Nikodým 1

Jiskra Zruč nad Sázavou - Sokol Sokolnice 22:23, branky Jiskry: Šveněk 7, Petrík 7, Jindřich 4, Vašíček 4

Jiskra Zruč nad Sázavou - SKP Frýdek-Místek 16:21, branky Jiskry: Petrík 5, Šveněk 5, Jindřich 3, Pešout 1, Nikodým 1, Vašíček 1

Jiskra Zruč nad Sázavou - TJ Rožnov pod Radhoštěm 20:10, branky Jiskry: Šveněk 5, Karban 5, Petrík 3, Jindřich 2, Pešout 2, Nikodým 2, Vašíšek 1

Jiskra Zruč nad Sázavou - HC Zlín 20:23, branky Jiskry: Karban 8, Vašíček 5, Šveněk 4, Pešout 2, Kopecký 1

Pořadí: 1. Lovosice, 2. HC Zlín, 3. SKP Frýdek-Místek, 4. Sokol Horka na Moravě, 5. Sokol Sokolnice, 6. Jiskra Zruč nad Sázavou, 7. Tatran Litovel, 8. TJ Rožnov pod Radhoštěm

Sestava Jiskry (117): Taso Aye - Petrík Adam 26, Šveněk Jan 31, Jindřich Martin 15, Vašíšek Dominik 15, Karban Matěj 17, Veselý Filip, Pešout Vojtěch 7, Kopecký Štěpán 2, Popek Jakub, Nikodým Martin 4 (jot, lik – foto: Libor Karban, házená Sokol Horka na Moravě)

(Foto: Libor Karban, házená Sokol Horka na Moravě)

4. ročník Eminent Handball Cupu 2019, Olomouc