Turnaj mladších žáků IHT 2018/19, Bratislava, v sestavě Nového Veselí zručští házenkáři Matěj Karban a Adam Petrík - zpravodajství, foto

Turnaj mladších žáků v házené IHT v Bratislava

Turnaj mladších žáků v házené IHT v Bratislavě, za Nové Veselí nastoupili zručští mladší žáci Matěj Karban a Adam Petrík

Sokol Nové Veselí ovládl mezinárodní turnaj v házené

Turnaj mladších žáků v házené IHT v Bratislavě, za Nové Veselí nastoupili zručští mladší žáci Matěj Karban a Adam Petrík

Sokol Nové Veselí ovládl mezinárodní turnaj v házené

BratislavaV hlavním městě Slovenska se uskutečnil turnaj International Tour 2018/2019 za účasti domácího celku ŠKP Bratislava, MHC Štart Nové Zámky, Kodaly ISK Tatabánya a českého celku Sokol Nové Veselí. Ve výběru Nového Veselí se představili i hráči Jiskry Zruč nad Sázavou Matěj Karban a Adam Petrík. Sokol vyhrál všechna tři utkání a tím i celý turnaj. Bratislavu porazil 25:12, Nové Zámky 27:19 a maďarské družstvo Tatabánya 19:16.

Sestava Nového Veselí:

Dostálek Vojtěch, Jurek Jan - Rosa Benjamin, Koudela Robin, Lukáš Duong, Matěj Karban, Adam Petrík (Jiskra Zruč nad Sázavou), Tomáš Koníček, Štěpán Havlíček, Vojtěch Jaroš. Vojtěch Hromádka, Martin Kakač, Mojmír Blažejovský, Horáček Jakub (jot – foto: Lucia Paceková, Libor Karban)

(Foto: Lucia Paceková, Libor Karban)

Turnaj mladších žáků v házené IHT v Bratislava

Datum vložení: 19. 4. 2019 10:19