Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

10. ročník Memoriálu Milana Závorky, nohejbal, Sportovní hala ve Zruči nad Sázavou, 18 dvojic - zpravodajství, foto

10. ročník Memoriálu Milana Závorky

Desátý ročník Memoriálu Milana Závorky vyhrálo áčko Českého Brodu před Příšovicemi A, třetí skončil tým Zruč-Senec

V týmu Žatce nastoupil reprezentant O. Vít, nohejbalový mistr světa v singlu a ve trojicích z loňského roku

Desátý ročník Memoriálu Milana Závorky vyhrálo áčko Českého Brodu před Příšovicemi A, třetí skončil tým Zruč-Senec


V týmu Žatce nastoupil reprezentant O. Vít, nohejbalový mistr světa v singlu a ve trojicích z loňského roku


Zruč nad Sázavou - Ve vrcholící přípravě na blížící se začátek nohejbalových soutěží se podařilo pořadatelům 10. ročníku Memoriálu Milana Závorky připravit velice kvalitní a dobře obsazený turnaj dvojic. Celkem 18 týmů se sešlo ve Sportovní hale ve Zruči nad Sázavou, na vysoké kvalitě turnaje se velkou měrou podepsala hojná účast známých ligových hráčů (O. Vít, O. Pachman, P. Vít, atd). Po odehrání maratonu všech 48 zápasů se mohli z cenného prvenství radovat hráči Českého Brodu A v sestavě Janik, P. Sýkora. Vítězný tým v celém průběhu turnaje získal sedm vítězství a utrpěl jednu porážku (v základní skupině s Chabeřicemi – Závorka, Šťastný). Druhé místo obsadila dvojice hráčů z Příšovic A – Šimáně/Bartoš, třetí skončil tým Zruč-Senec ve složení Štolka, Stehlík.


Turnaj byl pořadateli nastaven do čtyř základních skupin, kterých pořadí určilo dvojice pro vyřazovací část osmifinále atd.


Základní skupiny:


Skupina A: Český Brod A – Žďár nad Sázavou 2:1, Český Brod A – Chabeřice 0:2, Český Brod A – Modřice 2:0, Český Brod A – Zruč nad Sázavou 2:0, Žďár nad Sázavou – Chabeřice 2:0, Žďár nad Sázavou – Modřice 0:2, Žďár nad Sázavou – Zruč nad Sázavou 2:0, Chabeřice – Modřice 1:2, Chabeřice – Zruč nad Sázavou 2:0, Modřice – Zruč nad Sázavou 2:1.


Tabulka A: 1. Český Brod A 6 bodů (6:3), 2. Modřice 6 bodů (6:4), 3. Žďár nad Sázavou 5 bodů, 4. Chabeřice A 3 body, 5. Zruč nad Sázavou 1 bod


Skupina B: Český Brod B – Žatec B 0:2, Český Brod B - Pankrác 1:2, Český Brod B – Šacung 0:2, Český Brod B – Zruč/Senec 0:2, Žatec B – Pankrác 2:0, Žatec B – Šacung 2:0, Žatec B – Zruč/Senec 0:2, Pankrác – Šacung 1:2, Pankrác – Zruč/Senec 0:2, Šacung – Zruč/Senec 0:2.


Tabulka B: 1. Zruč/Senec 8 bodů, 2. Žatec B 6 bodů, 3. Šacung 4 body, 4. Pankrác 3 body, 5. Český Brod B 1 bod


Skupina C: Český Brod C - Zvánovice 2:1, Český Brod C – Pivoapárek 2:0, Český Brod C – Příšovice A 0:2, Zvánovice – Pivoapárek 2:0, Zvánovice – Příšovice A 0:2, Pivoapárek – Příšovice A 0:2.


Tabulka C: 1. Příšovice A 6 bodů, 2. Český Brod C 4 body, 3. Zvánovice 3 body, 4. Pivoapárek 0 bodů


Skupina D: Český Brod D – Příšovice B 2:1, Český Brod D – Žatec A 0:2, Český Brod D – Krunerťáci 2:0, Příšovice B – Žatec A 0:2, Příšovice B – Krunerťáci 2:0, Žatec A – Krunerťáci 2:0.


Tabulka D: 1. Žatec A 6 bodů, 2. Český Brod D 4 body, 3. Příšovice B 3 body, 4. Krunerťáci 0 bodů


Osmifinále:


Žatec A – Pivoapárek, Modřice – Příšovice B, Šacung - Český Brod C, Český Brod A - Pankrác, Zruč/Senec - Chabeřice, Český Brod D – Zvánovice, Žatec B – Žďár nad Sázavou, Příšovice A – Krunerťáci.


Čtvrtfinále:


Žatec A – Příšovice B, Šacung - Český Brod A, Zruč/Senec – Zvánovice, Žďár nad Sázavou – Příšovice A.


Semifinále:


Příšovice B – Český Brod A, Zruč/Senec – Příšovice A.


O 3. místo:


Příšovice B – Zruč/Senec 1:2


Finále:


Český Brod A – Příšovice A 2:1


Celkové pořadí:


1. Český Brod A (Janik, P. Sýkora)

2. Příšovice A (Šimáně, Bartoš)

3. Zruč-Senec (Štolka, Stehlík)  

4. Příšovice B (Hron, Zelba)

5. Žatec A (O. Vít, Pachman)

6. Žďár nad Sázavou/Polička (Pospíšil, Kysilka)

7. Šacung B (Fürbacher, Ungermann ml.)

8. Zvánovice (Karel, Rezner)

9. - 16. Chabeřice (Závorka, Šťastný), Pivo a Párek (Jeništa, P. Janda), Pankrác Praha  (Král, A. Harmanec), Český Brod C (Ešner, Padělek), Český Brod D (J. Sýkora, Zavacký), Český Brod B (Cibulka, Čech), Krunerťáci Vlašim (D. Krunert, L. Krunert), Žatec B (P. Vít, Kovařík), Modřice/Ujčov (Halva, Burian), Zruč nad Sázavou (Doubrava, Setnička)


HISTORIE


Celkové pořadí 2018:


1. Modřice B (Pospíšil, Pelikán)

2. Horažďovice A (Babka, Pivnička)

3. Žatec (O. Vít, O. Pachman)

4. Horažďovice B (Jůzek, Macura)

5. – 8. Lezník (Pospíšil, Kysilka), Mnichovo Hradiště (Zelba, Ftáčník), Osečná (Suchar, Bartoš), Český Brod B (Vedral, Líbal)

9. - 16. Pankrác A (Závorka, J. Petrás), Pankrác B (Kolstrom, O. Petrás), Osnice (Chytra, Krajčí), Chabeřice A (Šťastný, P. Janda), Chabeřice B (Sátra, Setnička), Vavřinec (O. Bálek, F. Bálek), Modřice A (Halva, Příhoda), Chabařovice A (J. Trubák, M. Sehrig) (jot – foto: Josef Tůma, Milan Závorka)


FOTOGALERIE

(Foto: Josef Tůma, Milan Závorka)

10. ročník Memoriálu Milana Závorky

Datum vložení: 14. 3. 2019 10:18
Datum poslední aktualizace: 14. 3. 2019 21:05
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:00       13:30 - 16:30

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Tříděné odpady

mapa

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
26 27 28 29 30
1
31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
1
30 1 2 3 4 5 6

Mobilní aplikace

ma

Aktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

playapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 6
DNES: 294
TÝDEN: 3612
CELKEM: 2455539

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz