13. kolo, nohejbal, oblastní přebor 2019 - zpravodajství

Nohejbalisté Jiskry odehráli před letní přestávkou 13. kolo, naději na úspěch drželi pouze v první polovině utkání

V sobotu 24. srpna přivítají nohejbalisté Jiskry ve 14. kole Sendražice

Nohejbalisté Jiskry odehráli před letní přestávkou 13. kolo, naději na úspěch drželi pouze v první polovině utkání

V sobotu 24. srpna přivítají nohejbalisté Jiskry ve 14. kole Sendražice

Český Brod - Nohejbalisté Jiskry Zruč nad Sázavou zajížděli v mistrovském střetnutí 13. kola sezony 2019 v oblastního přeboru (Kutná Hora/Kolín/Benešov a Praha - východ) na hřiště do Českého Brodu.

13. kolo: Slavoj Český Brod C – Jiskra Zruč nad Sáz. 7:3, sety 14:7

Nohejbalový oblastní přebor (OP) 2019, pro okresy Kutná Hora, Kolín, část Benešova a Prahy – východ odehrál před letní přestávkou zápasy 13. kola. Vítězila favorizovaná družstva, kdy vedoucí Kostelec hostil Církvici a po vyrovnané první polovině (3:2, 4:3) si pohlídal zisk obou bodů. Čáslav zajížděla do Sendražic a stejně tak výborně zvládla koncovku utkání, když bez ztráty setu obrátila nepříznivý stav 4:3. Sázava si ve Velimi vytvořila náskok 3:0, ale ten prohospodařila, když domácí snížili na rozdíl jednoho bodu. Následně opět zvládla všechny tři dílčí zápasy a urvala všechny body na svou stranu. Závěrečné zápasy dvojic za rozhodnutého stavu už pouze daly výsledku nejtěsnější podobu.

V nedělní dohrávce céčko Českého Brodu hostilo poslední Zruč nad Sázavou. Hosté drželi naději na úspěch v první polovině utkání, kdy Českobrodští vedli 4:3. V závěrečných třech zápasech ovšem Jiskra získala pouhý jeden set a to na zisk bodů nestačilo.

Sestava Jiskry: Rebhán, Jeništa, Setnička, Kotek Malec, Jelínek, Sátra