2. kolo, nohejbal, oblastní přebor 2019 - zpravodajství, foto

Jiskra Zruč nad Sázavou – Kostelec/Konojedy 0:10

Domácí Jiskra na soupeře z Kostelce/Konojed nestačila, prohrála všechna utkání a získala pouhé dva sety

Nohejbalisté Jiskry zajíždí ve 3. kole do Kutné Hory

Domácí Jiskra na soupeře z Kostelce/Konojed nestačila, prohrála všechna utkání a získala pouhé dva sety

Nohejbalisté Jiskry zajíždí ve 3. kole do Kutné Hory

Zruč nad Sázavou - Nohejbalisté Jiskry Zruč nad Sázavou přivítali v mistrovském střetnutí 2. kola sezony 2019 na svém antukovém kurtu na stadionu v utkání oblastního přeboru (Kutná Hora/Kolín/Benešov a Praha-východ) celek Nohejbal Kostelec/Konojedy.

2. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – Kostelec/Konojedy 0:10, sety 2:20

Nohejbalový oblastní přebor, který sdružuje týmy z okresů Kutná Hora, Kolín, části Benešova a z Prahy-východ pokračoval zápasy druhého kola. Největší pozornost na sebe poutal duel Sendražic a Kutné Hory. Utkání bylo vyrovnané pouze po úvodních zápasech dvojic. Od stavu 1:1 hosté jasně dominovali a bez ztráty setu vedli 5:1. Poslední čtyři zápasy dospěly vždy do rozhodujícího třetího setu, ale všechny koncovky lépe zvládali hráči Kutné Hory. Již ve středu se předehrálo utkání Českého Brodu C a Velimi. První polovina utkání byla hodně vyrovnaná a po zápasech třetích dvojic byl stav 2:3. Následně ovšem hosté ovládli další tři zápasy a utkání rozhodli.

V dalším utkání hostil v derby nováček z Církvice tým Čáslavi. Úvod vyzněl jasně pro hosty, kteří šli do trháku a vedení 4:0. Nepárová část patřila naopak domácím, kteří zvítězili v obou třísetových bitvách a následně byli úspěšní i v první odvetné trojici. Rázem to bylo 3:4. Dramatická koncovka dopadla 1:2 a Čáslav brala oba body tím nejtěsnějším rozdílem. V posledním utkání domácí Zruč nad Sázavou vůbec nestačila na soupeře z Kostelce/Konojed, který jim povolil zisk pouhých dvou setů a nadělil neoblíbeného „kanára“.

Sestava Jiskry: Rebhán, Exner, Sátra, Setnička, Kotek, Malec