8. kolo (7. kolo volný termín), nohejbal, oblastní přebor 2019 - zpravodajství

Velim jasně přehrála Zruč nad Sázavou, i když větší polovinu zápasů musel rozhodovat až třetí set

V sobotu 1. června přivítají nohejbalisté Jiskry v 9. kole Čáslav

Velim jasně přehrála Zruč nad Sázavou, i když větší polovinu zápasů musel rozhodovat až třetí set

V sobotu 1. června přivítají nohejbalisté Jiskry v 9. kole Čáslav

Velim - Nohejbalisté Jiskry Zruč nad Sázavou zajížděli v mistrovském střetnutí 8. kola sezony 2019 v oblastního přeboru (Kutná Hora/Kolín/Benešov a Praha - východ) na hřiště do Velimi. V 7. kole měli volný termín.

8. kolo: Sokol Velim – Jiskra Zruč nad Sáz.  10:0, sety 20:6

Nohejbalový oblastní přebor (OP) 2019, pro okresy Kutná Hora, Kolín, část Benešova a Prahy – východ pokračoval 8. kolem. Ve šlágru kola hostila Čáslav obhájce prvenství z Kutné Hory. Úvod utkání patřil hostům, kteří po zápase druhých trojic vedli 3:1. Ovšem pak Čáslav zabrala a pěti výhrami v řadě utkání úplně otočila a zaslouženě vyhrála. Do čela OP se po vydřeném vítězství v Českém Brodě vyhoupla Sázava. V tomto utkání měli v jeho úvodu navrch hráči Sázavy, kteří bez ztráty setu vedli 3:0. Domácí tým ale kontroval a po zápase singlu srovnal na 3:3. Oba body zajistila lídrovi soutěže jejích elitní první dvojice ve složení Ptáček – Gregor až v úplně posledním zápase dvojic.

Velké překvapení se zrodilo v Sendražicích, které hostily soupeře z Církvice. Utkání bylo rovněž velice vyrovnané a po zápase singlu ukazatel skóre se zastavil na průběžných 3:3. Domácím ale vůbec nevyšly zápasy trojek (celkem 0:4) a to bylo pro export obou bodů rozhodující.

V posledním utkání Velim jasně přehrála Zruč nad Sázavou, i když větší polovinu zápasů musel rozhodovat až třetí set. Konečný výsledek je tak pro hráče Zruče velice krutý.

Sestava Jiskry: Rebhán, Jeništa, Setnička, Kotek, Sátra, Jelínek, Král