9. kolo, nohejbal, oblastní přebor 2019 - zpravodajství, foto

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Čáslav B 0:10

Třetí celek soutěže Čáslav neztratil ve Zruči nad Sázavou ani bod, domácí nezískali ani žádný set

Nohejbalisté Jiskry přivítají v 10. kole lídra soutěže Sázavu

Třetí celek soutěže Čáslav neztratil ve Zruči nad Sázavou ani bod, domácí nezískali ani žádný set

Nohejbalisté Jiskry přivítají v 10. kole lídra soutěže Sázavu

Zruč nad Sázavou - Nohejbalisté Jiskry Zruč nad Sázavou přivítali v mistrovském střetnutí 9. kola sezony 2019 na svém antukovém kurtu na stadionu v utkání oblastního přeboru (Kutná Hora/Kolín/Benešov a Praha-východ) celek Čáslavi B.

9. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Čáslav B 0:10, sety 0:20

Nohejbalový oblastní přebor (OP) 2019, pro okresy Kutná Hora, Kolín, část Benešova a Prahy – východ uzavřel svoji první polovinu soutěžního ročníku devátým kolem. Po polovině soutěže si nejlépe vede Sázava, která jedinou bodovou ztrátu zaznamenala ve třetím kole, kdy remizovala s Čáslaví. Neporazitelnost potvrdili Sázavští po předehrávaném domácím vítězství nad Církvicí. Samotné utkání neměl lídr vůbec jednoduché, jelikož hned pět dílčích zápasů musela rozhodovat zkrácená třetí sada a hosté byli úspěšný pouze jednou. Další předehrávka Zruč nad Sázavou – Čáslav skončila jednoznačně pro hostující tým, když se Zruči nepodařilo v utkání získat žádný set. Neoblíbeného „kanára“ uštědřila rovněž Kutná Hora céčku Českého Brodu. Nejvyrovnanější duel se odehrál v Sendražicích, které přivítaly Kostelec. Utkání bylo velice vyrovnané, když po první křížové trojici byl stav 3:4. Druhá křížová trojice byla zlomová a ve zkrácené třetí sadě byli úspěšnější hosté. Víc štěstí chybělo Sendražicím i v následujícím zápase dvojic, kdy oba sety na devítkách přetlačili Kostelečtí ve vítězství.

Sestava Jiskry: Rebhán, Jeništa, Setnička, Exner, Sátra, Malec, Král