Menu

​​

Florbal mládež do 08/2017

Florbaloví dorostenci Jiskry se poprvé představí na turnaji v Kostelci nad Černými lesy

Domácí turnaj sezony 2017/18 se uskuteční 2. prosince 2017

Zruč nad Sázavou – Rozlosování PH + SČ ligy dorostenců, skupiny C, 3XK3, ročníku 2017/18.

fgt

Progam:

23. 9. SH Kostelec nad Črernými lesy

TJ Jiskra Zruč nad Sázavou - FbK Kamenice
FBC Texas DDM P6 - TJ Jiskra Zruč nad Sázavou

8. 10. SH Hlubočinka (hala I.)

TJ Jiskra Zruč nad Sázavou - Vlci TATRAN Kostelec nad Č. l.

Vlci TATRAN Kostelec nad Č. l. - TJ Jiskra Zruč nad Sázavou
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou - TJ Sokol Mukařov (jot)

INFORMACE:

- skupina C: 11 družstev, každé s každým dvoukolově, systémem 5+1. V rámci jednoho kola se hraje vždy jeden turnaj na jednom místě. Na každém turnaji se utká deset družstev a sehrají dvě utkání dle rozpisu soutěže.
- bodové ohodnocení: za vítězství 3 body, remízu 1 bod, prohru 0 bodů.
- hrazení nákladů: každé z družstev pořádá turnaj na své náklady
- postup: do soutěže 2. liga dorostenců - skupina 3 postupují vítězové skupin a nejlepší družstvo na 2. místě
- sestup: žádné družstvo nesestupuje
- hrací čas: 3 x 12 minut čistý čas, 3 minuty přestávka, minimální čas na jedno utkání je 70 minut. Minimální doba mezi začátky utkání jednoho družstva je 130 minut.

Mladíci zakončili soutěž dvanáctým kolem ve Stochově, celkem odehráli při premiérovém startu 41 utkání

Prohraný poločas otočili mladíci se Slavií ve tři body, vyhraný poločas neudrželi s Dobříší a o tři prohráli, výhra v prodloužení

Stochov – Mladí florbalisté Jiskry odehráli dvanácté kolo mistrovské soutěže Praha - Střední Čechy – liga starší žáci 3XS1, skupina 3 - sezóny 2016 - 2017 ve Sportovní hale ve Stochově. Pořadatelem byl tým TJ Sokol Dobříš. Na programu měli utkání s celky FBC Slavia Praha a Sokol Dobříš.

bghgj

12. kolo - starší žáci, turnaj ve Stochově - 10. skupina

Jiskra Zruč nad Sázavou - TJ Sokol Dobříš 2:5 (1:0)
Jiskra Zruč nad Sázavou - FBC Slavia Praha 3:2 (0:1)

O umístění:

O 1. – 2. místo: TJ Sokol Dobříš - FbK Olymp Praha Poseidon 7:1
O 3. – 4. místo: Jiskra Zruč nad Sáz. - FBC Vlci Tatran Kostelec 7:6 SN, 6:6 (1:3 2:1 1:0)

Celkové statistiky:

pozice v celkové tabulce - 32. (z 65 týmů)
trestné minuty - 34

Starší žáci odehráli předposlední kolo soutěže, nyní do Stochova, opět výhra se Slavií, postup do 10. koše

Mladíci třikrát v poločasech prohrávali, jednou otočili ve vítězství, dvakrát k nerozhodnému výsledku, přehráli již pokolikáté Slavii, postup do 10. skupiny z druhého místa

Praha – Mladí florbalisté Jiskry odehráli jedenácté kolo mistrovské soutěže Praha - Střední Čechy – liga starší žáci 3XS1, skupina 3 - sezóny 2016 - 2017 ve SH Eagles v Praze. Pořadatelem byl tým FBK Olymp Praha. Na programu měli utkání s celky FBC Unhošť, FbK Olymp Praha Apollon, FbK Olymp Praha Poseidon a FBC Slavia Praha.

lkjbnv

11. kolo: starší žáci, turnaj v Praze - 11. skupina

Jiskra Zruč nad Sázavou - FbK Olymp Praha Poseidon 4:3 (1:2)
Jiskra Zruč nad Sázavou – FBC Unhošť 2:2 (0:2)
Jiskra Zruč nad Sázavou – FBC Slavia Praha 6:1 (4:1)
Jiskra Zruč nad Sázavou - FbK Olymp Praha Apollon 3:3 (0:1)

4 0 0 1 0 3 9 16

pozice v celkové tabulce - 33. (z 65 týmů)

30. 4. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou - FBC Slavia Praha
30. 4. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou - TJ Sokol Dobříš – 8. koš (jot)

Starší žáci odehráli desáté kolo soutěže, zbývají ještě dvě, další výhra nad Slavií, na nováčka slušná pozice v tabulce

Mladíci dvakrát vyhráli, přehráli opět Slavii a Apollon, porážka s účastníkem šesté skupiny se tentokrát počítala (pořadatel) a stála postup, tradiční remíza s nejčastějším soupeřem z Říčan

Praha – Mladí florbalisté Jiskry odehráli desáté kolo mistrovské soutěže Praha - Střední Čechy – liga starší žáci 3XS1, skupina 3 - sezóny 2016 - 2017 ve SH X3M Arena Barrandov v Praze. Pořadatelem byl tým ACEMA Sparta Praha D. Na programu měli utkání s celky FBC Říčany modří, FbK Olymp Praha Apollon, ACEMA Sparta Praha D a FBC Slavia Praha.

vbg

10. kolo - starší žáci, turnaj v Praze - 11. skupina

Jiskra Zruč nad Sázavou - FBC Říčany modří 2:2 (1:0)
Jiskra Zruč nad Sázavou – ACEMA Sparta Praha D 2:13 (1:6)
Jiskra Zruč nad Sázavou – FBC Slavia Praha 6:2 (2:1)
Jiskra Zruč nad Sázavou - FbK Olymp Praha Apollon 7:3 (3:2)

Postup: ACEMA Sparta Praha D (pořadatel – 6. skupina)

4 0 0 2 0 2 10 21

pozice v celkové tabulce - 39. (z 65 týmů)

2. 4. FbK Olymp Praha Poseidon - TJ Jiskra Zruč nad Sázavou
2. 4. FBC Unhošť - TJ Jiskra Zruč nad Sázavou (jot)

Dvě dvouciferná vítězství, porážka s účastníkem šesté skupiny se nepočítala, nešťastná prohra po nerozhodném poločase v závěru utkání

Podívaná na večerním extraligovém florbalovém střetnutí Mladá Boleslav v. Sparta (6:3)

Mladá Boleslav – Mladí florbalisté Jiskry odehráli deváté kolo mistrovské soutěže Praha - Střední Čechy – liga starší žáci 3XS1, skupina 3 - sezóny 2016 - 2017 ve SH v Mladé Boleslavi. Pořadatelem byl tým Technology Florbal MB Blue. Na programu měli utkání s celky FBC Říčany modří, FbK Olymp Praha Apollon, FBC Unhošť a Technology Florbal MB Blue.

vbg

9. kolo - starší žáci, turnaj v Mladé Boleslavi - 11. skupina

Jiskra Zruč nad Sázavou - FBC Říčany modří 5:6 (3:3)
Jiskra Zruč nad Sázavou – FBC Unhošť 12:2 (4:0)
Jiskra Zruč nad Sázavou – Technology Florbal MB Blue 4:11 (0:4)
Jiskra Zruč nad Sázavou - FbK Olymp Praha Apollon 11:3 (6:3)

Zručští mladíci jako jediní na turnaji dokázali Mladé Boleslavi, týmu ze šestého koše, vsítit čtyři branky – 4:11. Nikomu jinému se to nepodařilo.
Olymp – Mladá Boleslav 0:13
Říčany – Mladá Boleslav 0:9
Unhošť – Mladá Boleslav 0:18

Postup: FBC Říčany modří (MB pořadatel – 6. skupina)

19. 3. FBC Slavia Praha - TJ Jiskra Zruč nad Sázavou
(jot - foto: Petr Kratochvíl, Petr Tvrdík)

Zbytečné branky se Slavií, výhra se Střešovicemi, dvojnásobné vedení s Olympem a postup zhatila branka v samotném závěru

Mužstvo Jiskry odcestovalo pouze s osmi hráči (nemoci, prázdniny aj.), dvě porážky na úvod s celky pražské Slavie a Říčany, tříbranková výhra nad Střešovicemi, nešťastná remíza čtyři sekundy před koncem s Poseidonem stála mladíky postup

Praha – Mladí florbalisté Jiskry odehráli osmé kolo mistrovské soutěže Praha - Střední Čechy – liga starší žáci 3XS1, skupina 3 - sezóny 2016 - 2017 ve SH Unihoc Aréna Praha. Pořadatelem byl tým OpenCamps Tatran Střešovice. Na programu měli utkání s celky FBC Říčany modří, FbK Olymp Praha Poseidon, Slavia Praha a OpenCamps Tatran Střešovice.

vbg

8. kolo - starší žáci, turnaj v Praze - 11. skupina

Jiskra Zruč nad Sázavou - FBC Říčany modří 2:8 (1:5)
Jiskra Zruč nad Sázavou – Slavia Praha 3:6 (1:5)
Jiskra Zruč nad Sázavou – OpenCamps Tatran Střešovice 6:3 (5:1)
Jiskra Zruč nad Sázavou - FbK Olymp Praha Poseidon 2:2 (1:1)

4 1 0 1 0 2 13 19

pozice v celkové tabulce - 42. (z 65 týmů)

5. 3. FbK Olymp Praha Apollon - TJ Jiskra Zruč nad Sázavou
5. 3. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou – Technology Florbal MB Blue (jot)

Sedmé pokračování rozhodlo ve vyrovnaném střetnutí se 101. Sportovní Praha o sestupu

Zbytečná remíza po vedení 3:1 s Panthers, vysoká prohra s Černošicemi po špatné první polovině, vyrovnaný zápas o záchranu ve skupině rozhodla v neprospěch Jiskry třetí třetina

Praha – Mladí florbalisté Jiskry odehráli sedmé kolo mistrovské soutěže Praha - Střední Čechy – liga starší žáci 3XS1, skupina 3 - sezóny 2016 - 2017 ve Sportovní hale Eagles v Praze. Pořadatelem byl tým 101. Sportovní klub Praha. Na programu měli utkání s celky Panthers Praha C, SK Alien Nation Černošice a o umístění se 101. Sportovní klub Praha.

fgh

7. kolo - starší žáci, turnaj v Praze - 10. skupina

Jiskra Zruč nad Sázavou - Panthers Praha C 3:3 (3:1)
Jiskra Zruč nad Sázavou - SK Alien Nation Černošice 2:8 (0:5)

O umístění:

O 1. – 2. místo: OpenCamps Tatran Střešovice - SK Alien Nation Černošice 9:15
O 3. – 4. místo: FBC Vlci Tatran Kostelec - Panthers Praha C 3:2 p.
O 5. – 6. místo: Jiskra Zruč nad Sázavou - 101. Sportovní klub Praha 4:5 (1:0 2:2 1:3)

6. Jiskra Zruč nad Sázavou

pozice v celkové tabulce - 46. (z 65 týmů)

13:00 OpenCamps Tatran Střešovice - TJ Jiskra Zruč nad Sázavou
14:20 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou - FbK Olymp Praha Poseidon (jot)

2017

Postup a návrat starších žáků do skupiny deset, oslava se uskutečnila v ,,mekáči“

Dvě vítězství s celky pražského Olympu, vysoká prohra s domácím celkem neměla na postup vliv (tým šesté skupiny), postupová remíza s Říčany

Mladá Boleslav (12. prosince) – Mladí florbalisté Jiskry odehráli šesté kolo mistrovské soutěže Praha - Střední Čechy – liga starší žáci 3XS1, skupina 3 - sezóny 2016 - 2017 ve Sportovní hale v Mladé Boleslavi. Pořadatelem byl tým Technology Florbal MB Blue. Na programu měli utkání s celky FBC Říčany modří, FbK Olymp Praha Apollon, Technology Florbal MB BlueFbK Olymp Praha Poseidon.

nbgnmj

6. kolo - starší žáci, turnaj v Mladé Boleslavi - 11. skupina

Jiskra Zruč nad Sázavou - FBC Říčany modří 2:2 (0:0)
Jiskra Zruč nad Sázavou - FbK Olymp Praha Apollon 4:3 (3:1)
Jiskra Zruč nad Sázavou - Technology Florbal MB Blue (pořadatel - 6. skupina) 2:16 (2:9)
Jiskra Zruč nad Sázavou - FbK Olymp Praha Poseidon 6:2 (4:1)

17

pozice v celkové tabulce - 40. (z 65 týmů)

29. 1. Panthers Praha C - TJ Jiskra Zruč nad Sázavou
29. 1. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou - SK Alien Nation Černošice (jot)

Páté pokračování rozhodlo ve vyrovnaném střetnutí se Žraloky o sestupu nováčka soutěže

S Wizards rozhodl druhý poločas, remíza se 101. Praha nic neřešila, vedení 2:0 s Příbramí nestačilo na záchranu v 10. skupině

Praha (22. listopadu) – Mladí florbalisté Jiskry odehráli páté kolo mistrovské soutěže Praha - Střední Čechy – liga starší žáci 3XS1, skupina 3 - sezóny 2016 - 2017 ve Sportovní hale Eagles Praha.

bhghuf

Pořadatelem byl tým 101. Sportovní klub Praha. Na programu měli utkání s celky Wizards DDM Praha 10 black a 101. Sportovní klub Praha. Druhou skupinu tvořily týmy: FBC Žraloci Příbram, FBC Unhošť a FBC Texas DDM Praha 6.

Jiskra Zruč nad Sázavou – Wizards DDM Praha 10 black 1:5 (0:1)

Jiskra Zruč nad Sázavou – 101. Sportovní klub Praha 2:2 (0:0)

O umístění:

O 1. – 2. místo: Wizards DDM Praha 10 black – FBC Texas DDM Praha 6:3
O 3. – 4. místo: 101. Sportovní klub Praha – FBC Unhošť 6:1
O 5. – 6. místo: Jiskra Zruč nad Sázavou – FBC Žraloci Příbram 3:4 (2:2 0:2 1:0)

4. 12. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou – Technology Florbal MB Blue
4. 12. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou – FBC Říčany modří (jot)

Starší žáci si po dvou vítězstvích a zisku třetího místa zahrají opět ve skupině 10, zbytečná prohra s postoupivším celkem Střešovic

S Tatranem padlo sedmnáct branek, vítězství nad Olympem zachovalo stejnou skupinu i pro další turnaj, slušná práce v oslabení s Texasem

Zruč nad Sázavou (31. října) – Mladí florbalisté Jiskry odehráli čtvrté kolo mistrovské soutěže Praha - Střední Čechy – liga starší žáci 3XS1, skupina 3 - sezóny 2016 - 2017 ve Sportovní hale Zruč nad Sázavou.

nnnnmj

Pořadatelem byl tým TJ Jiskra Zruč nad Sázavou. Na programu měli utkání s celky OpenCamps Tatran Střešovice a FbK Olymp Praha Poseidon. Druhou skupinu tvořily týmy: FBC Žraloci Příbram, 101. Sportovní klub Praha a FBC Texas DDM Praha 6.

Jiskra Zruč nad Sázavou – OpenCamps Tatran Střešovice 8:9 (6:5)

Utkání s favorizovaným Tatranem bylo velmi vyrovnané. I když soupeř dokázal vstřelit gól již po sedmi sekundách hry, Zručští to nevzdali a dokázali skóre otočit. Nastříleli sice hodně gólů, ale kvůli zbytečným chybám to nestačilo na výhru, přestože téměř celé utkání vedli o dva góly. Nakonec prohráli těsně 8:9.

bgfvbg

Jiskra Zruč nad Sázavou – FbK Olymp Praha Poseidon 3:1 (0:0)

O poznání klidnější utkání, co se týče gólů. První poločas nepřinesl žádnou branku ani na jedné straně. Ve druhé půli se dostal zručský tým do vedení 2:0. Soupeř sice utkání zdramatizoval, když snížil na 2:1. Těsné vedení Jiskra nejen dokázala udržet, ale v závěru ještě zvýšila na 3:1.

O umístění:

O 1. – 2. místo: OpenCamps Tatran Střešovice – 101. Sportovní klub Praha 9:6

O 3. – 4. místo: Jiskra Zruč nad Sázavou - FBC Texas DDM Praha 8:5 (1:0 3:2 4:3)

Od úvodních minut vyrovnané utkání se zlomilo ,,zásluhou“ Martina Kvasničky, který byl vyloučen na dvě minuty. V následujícím oslabení se "bránící" čtveřici podařilo vstřelit tři góly. Následující vývoj přinesl jen změny brankového rozdílu, nicméně zápas dotáhla Jiskra do vítězného konce.

18

Petr Kratochvíl,  trenér: ,,Zručští předvedli zatím nejlepší výkon v této sezóně a zaslouženě skončili na třetím místě. Nebýt několika školáckých chyb v prvním utkání s Tatranem Střešovice, mohli jsme bojovat o postup do vyššího koše se 101. Sportovní Praha, kterou se nám letos již porazit podařilo. Pokud chyby odstraníme a vyhnou se nám zranění při rozcvičení, můžeme na postup pomýšlet. Rádi bychom poděkovali všem fanouškům, kteří přišli naše mladé hráče podpořit a věříme, že do haly zavítají i 19. listopadu, kdy od 15 a 18.30 hodin odehraje svá utkání tým muži A. Poděkování samozřejmě patří i hráčům za předvedený výkon.“ (jot, pek)

vg

20. 11. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou – Wizards DDM Praha 10 black
20. 11. 101. Sportovní klub Praha – TJ Jiskra Zruč nad Sázavou (jot)

Těsné porážky se Žraloky a s Panthers nabudili starší žáci k vítězství nad FBC Říčany modří

Starší žáci si vítězstvím nad FBC Říčany modří potřetí za sebou uchovali příslušnost v původně určeném desátém koši

Praha (18. října) – Mladí florbalisté Jiskry odehráli třetí kolo mistrovské soutěže Praha - Střední Čechy – liga starší žáci 3XS1, skupina 3 - sezóny 2016 - 2017 ve Sportovní hale TJ Sokol Vinohrady.

jhubg

Pořadatelem byl tým TJ Sokol Královské Vinohrady B. Na programu měli utkání s celky FBC Žraloci Příbram a FBC Panthers Praha C. Druhou skupinu tvořily týmy: Wizards DDM Praha 10 black, FBC Říčany modří a Sokol Královské Vinohrady B.

Jiskra Zruč nad Sázavou – FBC Žraloci Příbram  2:5 (1:3)

Jiskra Zruč nad Sázavou – FBC Panthers Praha C  2:3 (1:0)

V úvodním střetnutí prohráli mladíci se Žraloky o tři branky - 2:5, ve druhém zápase podlehli tím nejtěsnějším poměrem Panthersům 2:3, když ještě v poločase vedli 1:0. Starší žáci si poté vítězstvím 6:3 nad FBC Říčany modří uchovali opět příslušnost v původně určeném desátém koši.

vbgvbh

O umístění:

O 1. – 2. místo: Panthers Praha C - Královské Vinohrady B  3:7

O 3. – 4. místo: FBC Žraloci Příbram - Wizards DDM Praha 10 black  3:4

O 5. – 6. místo: Jiskra Zruč nad Sázavou – FBC Říčany modří  6:3 (1:1 3:0 2:2)

Postup: TJ Sokol Královské Vinohrady B
Sestup: FBC Říčany modří

Příští program: Sportovní hala ve Zruči nad Sázavou

30. 10. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou – OpenCamps Tatran Střešovice
30. 10. FbK Olymp Praha Poseidon – TJ Jiskra Zruč nad Sázavou (jot)

Starší žáci ve skupině dvakrát prohráli, ale v zápase o umístění porazili 101. Sportovní klub Praha

Starší žáci si vítězstvím nad 101. Sportovním klubem Praha opět uchovali příslušnost v původně určeném desátém koši

Říčany (3. října) – Mladí florbalisté Jiskry odehráli druhé kolo mistrovské soutěže Praha - Střední Čechy – liga starší žáci 3XS1, skupina 3 - sezóny 2016 - 2017 ve Sportovní hale v Říčanech.

vbg

Pořadatelem byl tým FBC Říčany. Na programu měli utkání s celky FBC Žraloci Příbram a FBC Říčany modří. Druhou skupinu tvořily týmy: 101. Sportovní klub Praha, Technology Florbal MB Blue a Sokol Královské Vinohrady B.

Jiskra Zruč nad Sázavou – FBC Žraloci Příbram  1:6 (1:4)

Jiskra Zruč nad Sázavou – FBC Říčany modří  4:6 (2:3)

V úvodním střetnutí prohráli s domácími Říčany o dvě branky - 6:4, přestože již vedli 2:0. Ve druhém zápase podlehli sestoupivší Příbrami 1:6. Starší žáci si poté vítězstvím 5:3 nad 101. Sportovní akademií Praha uchovali opět příslušnost v původně určeném desátém koši.

vbg

O umístění:

O 1. – 2. místo: FBC Říčany modří - Technology Florbal MB Blue  1:14

O 3. – 4. místo: Královské Vinohrady B – FBC Žraloci Příbram 8:2

O 5. – 6. místo: Jiskra Zruč nad Sázavou – 101. Sportovní klub Praha 5:3 (2:2 1:1 2:0)

Postup: Technology Florbal MB Blue

Sestup: 101. Sportovní klub Praha

16. 10. FBC Žraloci Příbram - TJ Jiskra Zruč nad Sázavou
16. 10. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou - Panthers Praha C (jot)

Premiéra se zručským starším žákům vydařila, dva těsné výsledky s favority skupiny, vítězství nad Slavií

Starší žáci si vítězstvím nad Slavií uchovali příslušnost v původně určeném desátém koši

Zruč nad Sázavou (19. září) – Mladí florbalisté Jiskry odehráli první kolo mistrovské soutěže Praha - Střední Čechy – liga starší žáci 3XS1, skupina 3 - sezóny 2016 - 2017 ve Sportovní hale ve Zruči nad Sázavou.

vbg

Pořadatelem byl tým Jiskra Zruč nad Sázavou. Na programu měli utkání s celky Sokol Dobříš a FBC Říčany. Druhou skupinu tvořily týmy: FBC Slavia Praha, 101. Sportovní klub Praha a Sokol Královské Vinohrady B.

Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Dobříš  2:4 (1:2)
Jiskra Zruč nad Sázavou – FBC Říčany modří  5:6 (1:3)

vbggh

O umístění:

O 1. – 2. místo: 101. Sportovní klub Praha – Sokol Dobříš 4:5
O 3. – 4. místo: Královské Vinohrady B – FBC Říčany 5:2
O 5. – 6. místo: Jiskra Zruč nad Sázavou – FBC Slavia Praha  6:2 (1:1 1:0 4:1)

vbgvbg

Příští program: Další kola soutěže budou následovat dle harmonogramu náběhu soutěží a po zpracování výsledků všech jedenácti košů. (jot)