Šachy do 08/2017
Šachisté Jiskry sezonu 2017/18 nepřihlásili
2017
Šachisté Jiskry sezonu 2016/17 nepřihlásili
Šachisté Jiskry porazili v posledním kole regionální soutěže na domácích stolech vedoucí Pravonín
Sezona 2015/2016 - bilance: šest výher, jedna remíza, čtyři prohry
Zruč nad Sázavou (21. dubna) – V regionální soutěži družstev, skupiny E, přivítali o šachovém víkendu šachisté Jiskry v jedenáctém kole na svých stolech tým ŠK Pravonín.
11. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – ŠK Pravonín 3:2
Výsledky: (jméno, typ, osobní koeficient ELO)
Marhan František (Z) | 1694 | 0 | - | 1 | 2061 | Filip Vojtěch (Z,V) |
Netolický Miloš (Z) | 1628 | 0 | - | 1 | 1759 | Lalouček Miroslav (Z) |
Netolický Tomáš (Z) | 1435 | 1 | - | 0 | 1577 | Filip Lukáš (Z) |
Světlík Milan (Z) | 1593 | 1 | - | 0 | 1545 | Píšová Petra (Z) |
Bečvář Vladimír (Z) | 1570 | 1 | - | 0 | 1874 | Pitra Karel |
Sestava a body Jiskry: Marhan František, Netolický Miloš, Netolický Tomáš 1, Světlík Milan 1, Bečvář Vladimír 1.
Tabulka po 11. kole: (body, partie, skóre)
1. | ŠK Pravonín | 7 | 3 | 1 | 24 | 34.0 | 29 |
2. | ŠK KDJS Sedlčany C | 7 | 2 | 2 | 23 | 34.5 | 28 |
3. | Sokol Postupice | 7 | 1 | 3 | 22 | 32.5 | 23 |
4. | Klub šachistů Říčany 1925 G | 5 | 5 | 1 | 20 | 32.5 | 24 |
5. | Jiskra Zruč n. Sáz. | 6 | 1 | 4 | 19 | 32.0 | 26 |
6. | Jawa Brodce C | 5 | 3 | 3 | 18 | 30.5 | 24 |
7. | Stříbrná Skalice B | 5 | 2 | 4 | 17 | 29.5 | 21 |
8. | Klub šachistů Říčany 1925 H | 5 | 1 | 5 | 16 | 30.0 | 24 |
9. | Uhlířské Janovice | 4 | 1 | 6 | 13 | 27.0 | 22 |
10. | Spartak Vlašim D | 3 | 1 | 7 | 10 | 25.0 | 19 |
11. | Sokol Struhařov B | 2 | 0 | 9 | 6 | 12.5 | 10 |
12. | Kavalier Sázava B | 0 | 0 | 11 | 0 | 8.0 | 6 |
Zručští šachisté překvapili druhé Postupice A, vyhráli na jejich stolech o dva body
V jedenáctém kole hostí šachisté Jiskry celek Pravonína A
Postupice (14. dubna) - V regionální soutěži družstev, skupiny E, zajížděli o šachovém víkendu šachisté Jiskry v desátém kole na stoly Postupic.
10. kolo: Sokol Postupice A - Jiskra Zruč nad Sáz. 1 ½ - 3 ½
Výsledky: (jméno, typ, osobní koeficient ELO)
Blažek Ladislav (Z) | 1700 | ½ | - | ½ | 1694 | Marhan František (Z) |
Hanuš Zdeněk (Z) | 1580 | 0 | - | 1 | 1628 | Netolický Miloš (Z) |
Sysel Jan (Z) | 1686 | 0 | - | 1 | 1435 | Netolický Tomáš (Z) |
Vykouk Pavel (Z) | 1586 | 0 | - | 1 | 1593 | Světlík Milan (Z) |
Chomický Josef (H) | 1562 | 1 | - | 0 | 1570 | Bečvář Vladimír (Z) |
Sestavy a body Jiskry: Netolický Tomáš 1, Světlík Milan 1, Bečvář Vladimír, Marhan František ½, Netolický Miloš 1.
Ostatní výsledky:
ŠK Pravonín | 4½ | - | ½ | Stříbrná Skalice B |
Sokol Postupice | 1½ | - | 3½ | Jiskra Zruč n. Sáz. |
Kavalier Sázava B | 1 | - | 4 | Klub šachistů Říčany 1925 H |
KŠ Říčany 1925 G | 3 | - | 2 | Uhlířské Janovice |
Sokol Struhařov B | 0 | - | 5 | ŠK KDJS Sedlčany C |
Jawa Brodce C | 2½ | - | 1½ | Spartak Vlašim D |
Tabulka: (body, partie, skóre)
1. | ŠK Pravonín A | 24 | 32,0 | 27 |
2. | ŠK KDJS Sedlčany C | 22 | 32,0 | 27 |
3. | Sokol Postupice A | 21 | 30,0 | 21 |
4. | KŠ Říčany 1925 G | 19 | 30,0 | 23 |
5. | TJ Jawa Brodce C | 17 | 28,0 | 23 |
6. | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | 16 | 29,0 | 23 |
7. | Stříbrná Skalice B | 16 | 27,0 | 20 |
8. | KŠ Říčany 1925 H | 15 | 27,5 | 22 |
9. | Uhlířské Janovice A | 13 | 27,0 | 22 |
10. | TJ Spartak Vlašim D | 7 | 21,0 | 15 |
11. | TJ Sokol Struhařov B | 6 | 11,5 | 9 |
12. | TJ Kavalier Sázava B | 0 | 8,0 | 6 |
Příští program – 11. kolo: (17. dubna)
Jiskra Zruč n. Sáz. – ŠK Pravonín A (jot)
Hosté měli problémy se sestavou, dorazili ve čtyřech. Na první šachovnici nejdelší partie utkání
V 10. kole zajíždí Jiskra do Postupic
Zruč nad Sázavou (23. března) – V regionální soutěži družstev, skupiny E, přivítali o šachovém víkendu šachisté Jiskry v 9. kole na svých stolech tým Kavalieru Sázava B.
9. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – Kavalier Sázava B 4:1
Výsledky: (jméno, typ, osobní koeficient ELO)
Marhan František (Z) | 1694 | 0 | - | 1 | 2004 | Kotzot Jiří (Z,V) |
Netolický Tomáš (Z) | 1435 | 1 | - | 0 | Vavříková Stella | |
Světlík Milan (Z) | 1593 | 1 | - | 0 | Nedvěd Jan | |
Bečvář Vladimír (Z) | 1570 | 1 | - | 0 | Vavřík Karel | |
Polášek Mojmír | 1083 | 1 | - | 0 |
Sestavy a body: Marhan František, Polášek Mojmír 1, Netolický Tomáš 1, Světlík Milan 1, Bečvář Vladimír 1 - Kotzot Jiří 1, Vavříková Stella, Nedvěd Jan, Vavřík Karel.
Ostatní výsledky:
ŠK Pravonín | 2½ | - | 2½ | Jawa Brodce C |
Stříbrná Skalice B | 2 | - | 3 | Sokol Postupice |
Jiskra Zruč n. Sáz. | 4 | - | 1 | Kavalier Sázava B |
Klub šachistů Říčany 1925 H | 1 | - | 4 | Klub šachistů Říčany 1925 G |
Uhlířské Janovice | 4½ | - | ½ | Sokol Struhařov B |
ŠK KDJS Sedlčany C | 4 | - | 1 | Spartak Vlašim D |
Tabulka po 9. kole: (body, partie, skóre)
1. | Sokol Postupice A | 21 | 28,5 | 20 |
2. | ŠK Pravonín A | 21 | 27,5 | 23 |
3. | ŠK KDJS Sedlčany C | 19 | 27,0 | 22 |
4. | KŠ Říčany 1925 G | 16 | 27,0 | 21 |
5. | Stříbrná Skalice B | 16 | 26,5 | 20 |
6. | TJ Jawa Brodce C | 14 | 25,5 | 21 |
7. | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | 13 | 25,5 | 20 |
8. | Uhlířské Janovice A | 13 | 25,0 | 21 |
9. | KŠ Říčany 1925 H | 12 | 23,5 | 18 |
10. | TJ Spartak Vlašim D | 7 | 19,5 | 14 |
11. | TJ Sokol Struhařov B | 6 | 11,5 | 9 |
12. | TJ Kavalier Sázava B | 0 | 7,0 | 5 |
Příští program – 10. kolo: (3. dubna)
Sokol Postupice - Jiskra Zruč n. Sáz. (jot)
Zručští šachisté prohráli v Říčanech se třetím celkem soutěže tím nejtěsnějším poměrem
V devátém kole hostí šachisté Jiskry celek Sázavy B
Říčany (24. února) - V regionální soutěži družstev, skupiny E, zajížděli o šachovém víkendu šachisté Jiskry v osmém kole na stoly Říčan G.
8. kolo: Klub šachistů Říčany 1925 G - Jiskra Zruč nad Sáz. 3 - 2
Výsledky: (jméno, typ, osobní koeficient ELO)
Čihák Adam (Z) | 1688 | 0 | - | 1 | 1694 | Marhan František (Z) |
Košata František (Z,V) | 1701 | ½ | - | ½ | 1628 | Netolický Miloš (Z) |
Čech Lubomír (Z) | 1615 | ½ | - | ½ | 1435 | Netolický Tomáš (Z) |
Glasberger Roman (V) | 1689 | 1 | - | 0 | 1593 | Světlík Milan (Z) |
Müllerová Kateřina | 1517 | 1 | - | 0 | 1083 | Polášek Mojmír |
Sestavy a body: Čihák Adam, Košata František ½, Čech Lubomír ½, Glasberger Roman 1, Müllerová Kateřina 1 - Netolický Tomáš ½, Světlík Milan, Polášek Mojmír, Marhan František 1, Netolický Miloš ½.
Ostatní výsledky:
Jawa Brodce C | 1½ | - | 3½ | ŠK KDJS Sedlčany C |
Spartak Vlašim D | 1½ | - | 3½ | Uhlířské Janovice |
Sokol Struhařov B | ½ | - | 4½ | Klub šachistů Říčany 1925 H |
Klub šachistů Říčany 1925 G | 3 | - | 2 | Jiskra Zruč n. Sáz. |
Kavalier Sázava B | 1 | - | 3 | Stříbrná Skalice B |
Sokol Postupice | 1½ | - | 3½ | ŠK Pravonín |
Tabulka: (body, partie, skóre)
1. | ŠK Pravonín A | 20 | 25,0 | 21 |
2. | Sokol Postupice A | 18 | 25,5 | 19 |
3. | KŠ Říčany 1925 G | 16 | 27,0 | 21 |
4. | Stříbrná Skalice B | 16 | 24,5 | 20 |
5. | ŠK KDJS Sedlčany C | 16 | 23,0 | 18 |
6. | TJ Jawa Brodce C | 13 | 23,0 | 19 |
7. | KŠ Říčany 1925 H | 12 | 23,5 | 18 |
8. | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | 10 | 21,5 | 16 |
9. | Uhlířské Janovice A | 10 | 20,5 | 17 |
10. | TJ Spartak Vlašim D | 7 | 18,5 | 13 |
11. | TJ Sokol Struhařov B | 6 | 11,0 | 9 |
12. | TJ Kavalier Sázava B | 0 | 6,0 | 4 |
Příští program – 9. kolo: (13. března)
Jiskra Zruč n. Sáz. – Kavalier Sázava B (jot)
Šachisté Jiskry vysoko vyhráli a s deseti body se zařadili na sedmé místo za čtyři třináctibodové týmy
V 8. kole zajíždí Jiskra do Říčan
Zruč nad Sázavou (15. února) – V regionální soutěži družstev, skupiny E, přivítali o šachovém víkendu šachisté Jiskry v 7. kole na svých stolech tým Sokol Struhařov B.
7. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Struhařov B 5:0
Výsledky: (jméno, typ, osobní koeficient ELO)
Marhan František (Z) | 1694 | 1 | - | 0 | 1455 | Ježdík Karel (Z) |
Netolický Tomáš (Z) | 1435 | 1 | - | 0 | 1269 | Kurel Miroslav |
Světlík Milan (Z) | 1593 | 1 | - | 0 | Kratochvíl Pavel | |
Bečvář Vladimír (Z) | 1570 | 1 | - | 0 | Dušek Václav | |
Polášek Mojmír | 1083 | 1 | - | 0 | Peterka Kryštof |
Sestava a body: Marhan František 1, Polášek Mojmír 1, Netolický Tomáš 1, Světlík Milan 1, Bečvář Vladimír 1 - Ježdík Karel, Kurel Miroslav, Kratochvíl Pavel, Dušek Václav, Peterka Kryštof.
Ostatní výsledky:
Uhlířské Janovice | 2 | - | 3 | ŠK KDJS Sedlčany C |
Klub šachistů Říčany 1925 H | 3 | - | 2 | Spartak Vlašim D |
Jiskra Zruč n. Sáz. | 5 | - | 0 | Sokol Struhařov B |
Stříbrná Skalice B | 2½ | - | 2½ | Klub šachistů Říčany 1925 G |
ŠK Pravonín | 3½ | - | 1½ | Kavalier Sázava B |
Sokol Postupice | 1 | - | 4 | Jawa Brodce C |
Tabulka po 7. kole: (body, partie, skóre)
1. | Sokol Postupice A | 18 | 24,0 | 19 |
2. | ŠK Pravonín A | 17 | 21,5 | 19 |
3. | KŠ Říčany 1925 G | 13 | 24,0 | 19 |
4. | TJ Jawa Brodce C | 13 | 21,5 | 18 |
5. | Stříbrná Skalice B | 13 | 21,5 | 17 |
6. | ŠK KDJS Sedlčany C | 13 | 19,5 | 15 |
7. | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | 10 | 19,5 | 15 |
8. | KŠ Říčany 1925 H | 9 | 19,0 | 14 |
9. | Uhlířské Janovice A | 7 | 17,0 | 15 |
10. | TJ Spartak Vlašim D | 7 | 17,0 | 13 |
11. | TJ Sokol Struhařov B | 6 | 10,5 | 9 |
12. | TJ Kavalier Sázava B | 0 | 5,0 | 3 |
Příští program – 8. kolo: (21. února)
Klub šachistů Říčany 1925 G - Jiskra Zruč n. Sáz.
Šachisté Jiskry s déčkem Vlašimi body nezískali, dvě partie prohráli a třikrát se rozešli nerozhodně
V sedmém kole hostí šachisté Jiskry celek Struhařova B
Vlašim (27. ledna) - V regionální soutěži družstev, skupiny E, zajížděli o šachovém víkendu šachisté Jiskry v šestém kole na stoly Vlašimi D.
6. kolo: Spartak Vlašim D - Jiskra Zruč nad Sáz. 3½ - 1½
Výsledky: (jméno, typ, osobní koeficient ELO)
Pazdera Jaroslav (Z) | 1683 | 1 | - | 0 | 1694 | Marhan František (Z) |
Zvára Filip | 1562 | ½ | - | ½ | 1628 | Netolický Miloš (Z) |
Snížek Jaromír | 1508 | ½ | - | ½ | 1435 | Netolický Tomáš (Z) |
Křížek Kryštof | 1302 | ½ | - | ½ | 1593 | Světlík Milan (Z) |
Hrabě Ondřej | 1042 | 1 | - | 0 | 1570 | Bečvář Vladimír (Z) |
Sestavy a body: Pazdera Jaroslav 1, Zvára Filip ½, Snížek Jaromír ½, Křížek Kryštof ½, Hrabě Ondřej 1 - Netolický Tomáš ½, Světlík Milan ½, Bečvář Vladimír, Marhan František, Netolický Miloš ½.
Ostatní výsledky:
Jawa Brodce C | 4 | - | 1 | Uhlířské Janovice |
ŠK KDJS Sedlčany C | 3 | - | 2 | Klub šachistů Říčany 1925 H |
Spartak Vlašim D | 3½ | - | 1½ | Jiskra Zruč n. Sáz. |
Sokol Struhařov B | ½ | - | 4½ | Stříbrná Skalice B |
Klub šachistů Říčany 1925 G | 2½ | - | 2½ | ŠK Pravonín |
Kavalier Sázava B | 1 | - | 4 | Sokol Postupice |
Tabulka: (body, partie, skóre)
1. | Sokol Postupice A | 18 | 23,0 | 18 |
2. | ŠK Pravonín A | 14 | 18,0 | 16 |
3. | KŠ Říčany 1925 G | 12 | 21,5 | 18 |
4. | Stříbrná Skalice B | 12 | 19,0 | 16 |
5. | TJ Jawa Brodce C | 10 | 17,5 | 14 |
6. | ŠK KDJS Sedlčany C | 10 | 16,5 | 12 |
7. | Uhlířské Janovice A | 7 | 15,0 | 13 |
8. | TJ Spartak Vlašim D | 7 | 15,0 | 11 |
9. | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou A | 7 | 14,5 | 10 |
10. | KŠ Říčany 1925 H | 6 | 16,0 | 11 |
11. | TJ Sokol Struhařov B | 6 | 10,5 | 9 |
12. | TJ Kavalier Sázava B | 0 | 3,5 | 2 |
Příští program – 7. kolo: (7. února)
Jiskra Zruč n. Sáz. – Sokol Struhařov B (jot)
Vysoké vítězství v pátém kole posunulo zručské šachisty o několik příček výše
V 6. kole zajíždí Jiskra do Vlašimi
Zruč nad Sázavou (13. ledna) – V regionální soutěži družstev, skupiny E, přivítali o šachovém víkendu šachisté Jiskry v pátém kole na svých stolech tým KDJS Sedlčany C.
5. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – ŠK KDJS Sedlčany C 4½ - ½
Výsledky: (jméno, typ, osobní koeficient ELO)
Marhan František (Z) | 1694 | 1 | - | 0 | 1616 | Hlaváček O. (H) |
Netolický Miloš (Z) | 1628 | 1 | - | 0 | 1619 | Kocourek Jiří (H) |
Netolický Tomáš (Z) | 1435 | 1 | - | 0 | 1494 | Sadil Pavel (Z) |
Světlík Milan (Z) | 1593 | ½ | - | ½ | 1381 | Kocourková K. (Z) |
Bečvář Vladimír (Z) | 1570 | 1 | - | 0 | 1280 | Moulík Jakub (Z) |
Sestava a body: Marhan František 1, Netolický Miloš 1, Netolický Tomáš 1, Světlík Milan ½, Bečvář Vladimír 1 - Hlaváček Ondřej, Kocourek Jiří, Sadil Pavel, Kocourková Klára ½, Moulík Jakub.
Ostatní výsledky:
Tabulka po 5. kole: (body, partie, skóre)
1. | Sokol Postupice A | 15 | 19,0 | 15 |
2. | ŠK Pravonín A | 13 | 15,5 | 14 |
3. | KŠ Říčany 1925 G | 11 | 19,0 | 16 |
4. | Stříbrná Skalice B | 9 | 14,5 | 12 |
5. | Uhlířské Janovice A | 7 | 14,0 | 12 |
6. | ŠK KDJS Sedlčany C | 7 | 13,5 | 10 |
7. | TJ Jawa Brodce C | 7 | 13,5 | 10 |
8. | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | 7 | 13,0 | 10 |
9. | KŠ Říčany 1925 H | 6 | 14,0 | 10 |
10. | TJ Sokol Struhařov B | 6 | 10,0 | 9 |
11. | TJ Spartak Vlašim D | 4 | 11,5 | 9 |
12. | TJ Kavalier Sázava B | 0 | 2,5 | 2 |
Příští program – 6. kolo: (24. ledna)
Spartak Vlašim D - Jiskra Zruč n. Sáz.
V Uhlířských Janovicích se uskutečnil před koncem roku XVI. ročník šachového turnaje
Mezi devíti rodinnými dvojicemi získali třetí místo Netoličtí (Miloš a Tomáš – TJ Jiskra Zruč nad Sázavou)
Uhlířské Janovice (31. prosince) - V sále hasičské zbrojnice se sešlo 27. prosince 54 milovníků královské hry, většinou známých tváří, ale nechyběli i někteří nováčci. Své síly na šachovnicích poměřili v sedmi kolech v tempu 2 x 20 minut na partii. Nejlépe si vedl Radoslav Doležal ml. (TJ Praha – Pankrác), uhrál 6,5 bodu.
Druhé místo obsadil Jaroslav Kalivoda (ŠK Sokol Vyšehrad) s 5,5 body. Velkým překvapením byl výkon čerstvě desetiletého Jakuba Vojty (TJ Spartak Vlašim), který též s 5,5 body, ale horším pomocným hodnocením, obsadil nádherné 3. místo v celkovém pořadí a 1. místo mezi žáky.
Zástupci Uhlířských Janovic skončili takto: s 3,5 body 25. Monika Závůrková, 28. Vladimír Závůrka, 30. Pavel Plechata, se 3 body 35. Jarmila Plechatová, s 2,5 body 38. Stanislav Houda, 45. Miloslav Laube a 46. Pavel Plechata st.
Šachisté Zruče nad Sázavou si vedli následovně: 17. místo Tomáš Netolický - 4 body, 22. místo Miloš Netolický - 4 body, 29. místo František Marhan - 3,5 bodu, 31. místo Zdeněk Rebhán – 3,5 bodu, 49. Mojmír Polášek - 2 body.
V kategorii žáků obsadil 2. místo Jan Heger (Klub šachistů Říčany 1925) se 4 body a 3. místo Jarmila Plechatová (TJ Kavalier Sázava).
Mezi devíti rodinnými dvojicemi zvítězili Ragbisti (Jakub a Tomáš Vojtovi, TJ Spartak Vlašim) před Doležalovými (Radoslav ml. – TJ Praha – Pankrác a Radoslav st. – ŠK Kostelec nad Černými lesy). Třetí místo patřilo Netolickým (Miloš a Tomáš – TJ Jiskra Zruč nad Sázavou).
Po společném fotografování a rozdání cen se pro zájemce konal ještě turnaj bleskový. Zúčastnilo se ho 15 hráčů a hrálo se systémem každý s každým. Pouze bod ztrátu měl Miloš Vrkota (TJ Sparta Kutná Hora), hned za ním skončil ze stejného klubu s 12 body Miloš Štolba, 3. místo obsadil s 11,5 body Jaroslav Kalivoda (ŠK Sokol Vyšehrad).
Těšíme se na 27. prosince 2016, na XVII. ročník (moz, jot – foto: Monika Závůrková)
Šachisté remizovali v Uhlířských Janovicích, do dalšího kola nastoupí z jedenácté pozice
V pátém kole hostí šachisté Jiskry celek Sedlčan C
Uhlířské Janovice (8. prosince) - V regionální soutěži družstev, skupiny E, zajížděli o šachovém víkendu šachisté Jiskry ve čtvrtém kole na stoly Uhlířských Janovic.
4. kolo: Uhlířské Janovice A - Jiskra Zruč nad Sáz. 2½ - 2½
Výsledky: (jméno, typ, osobní koeficient ELO)
Závůrková Monika (Z,V) | 1869 | 1 | - | 0 | 1694 | Marhan František (Z) |
Závůrka Vladimír (Z,V) | 1706 | 0 | - | 1 | 1435 | Netolický Tomáš (Z) |
Houda Stanislav (Z) | 1451 | ½ | - | ½ | 1593 | Světlík Milan (Z) |
Plechatová Jarmila (Z) | 1238 | ½ | - | ½ | 1570 | Bečvář Vladimír (Z) |
Houda Ondřej | 1081 | ½ | - | ½ | 1083 | Polášek Mojmír |
Sestavy a body: Závůrková Monika 1, Závůrka Vladimír, Houda Stanislav ½, Plechatová Jarmila ½, Houda Ondřej ½ - Netolický Tomáš 1, Světlík Milan ½, Bečvář Vladimír ½, Marhan František, Polášek Mojmír ½.
Ostatní výsledky:
Spartak Vlašim D | 2 | - | 3 | ŠK Pravonín |
ŠK KDJS Sedlčany C | 4 | - | 1 | Stříbrná Skalice B |
Uhlířské Janovice | 2½ | - | 2½ | Jiskra Zruč n. Sáz. |
Jawa Brodce C | 1½ | - | 3½ | Klub šach. Říčany 1925 H |
Sokol Struhařov B | 1½ | - | 3½ | Sokol Postupice |
Klub šachistů Říčany 1925 G | 4 | - | 1 | Kavalier Sázava B |
Tabulka: (body, partie, skóre)
1. | Sokol Postupice A | 12 | 15,0 | 12 |
2. | ŠK Pravonín A | 10 | 11,5 | 10 |
3. | KŠ Říčany 1925 G | 8 | 14,0 | 13 |
4. | ŠK KDJS Sedlčany C | 7 | 13,0 | 10 |
5. | KŠ Říčany 1925 H | 6 | 11,0 | 8 |
6. | Stříbrná Skalice B | 6 | 10,0 | 8 |
7. | TJ Sokol Struhařov B | 6 | 9,0 | 8 |
8. | Uhlířské Janovice A | 4 | 11,0 | 9 |
9. | TJ Spartak Vlašim D | 4 | 11,0 | 9 |
10. | TJ Jawa Brodce C | 4 | 9,0 | 6 |
11. | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | 4 | 8,5 | 6 |
12. | TJ Kavalier Sázava B | 0 | 2,0 | 2 |
Příští program – 5. kolo: (10. ledna)
Jiskra Zruč n. Sáz. – ŠK KDSJ Sedlčany C (jot)
Zručští prohráli ve 3. kole na domácích šachovnicích, po třech kolech jsou nečekaně jedenáctí
Jiskra odehrála třetí utkání sezony 2015 - 16
Zruč nad Sázavou (3. prosince) – V regionální soutěži družstev, skupiny E, přivítali o šachovém víkendu šachisté Jiskry ve třetím kole na svých stolech tým Klub šachistů Říčany 1925 H.
3. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – Klub šachistů Říčany 1925 H 1½ - 3½
Výsledky: (jméno, typ, osobní koeficient ELO)
Marhan Frant. (Z) | 1694 | 1 | - | 0 | 1591 | Lacina Ladislav (Z) |
Netolický Miloš (Z) | 1628 | 0 | - | 1 | 1718 | Malý Dušan (Z,V) |
Netolický Tom. (Z) | 1435 | ½ | - | ½ | 1537 | Sezemský Mir. (Z) |
Bečvář Vladimír (Z) | 1570 | 0 | - | 1 | 1548 | Štoček Jiří (Z) |
Polášek Mojmír | 1083 | 0 | - | 1 | 1373 | Bartoš Václav |
Sestava a body: Marhan František 1, Netolický Miloš, Netolický Tomáš ½, Polášek Mojmír, Bečvář Vladimír - Lacina Ladislav, Malý Dušan 1, Sezemský Miroslav ½, Štoček Jiří 1, Bartoš Václav 1.
Ostatní výsledky:
Tabulka po 3. kole: (body, partie, skóre)
1. | Sokol Postupice A | 9 | 11,5 | 9 |
2. | ŠK Pravonín A | 7 | 8,5 | 8 |
3. | Stříbrná Skalice B | 6 | 9,0 | 8 |
4. | TJ Sokol Struhařov B | 6 | 7,5 | 7 |
5. | KŠ Říčany 1925 G | 5 | 10,0 | 9 |
6. | TJ Spartak Vlašim D | 4 | 9,0 | 8 |
7. | ŠK KDJS Sedlčany C | 4 | 9,0 | 7 |
8. | TJ Jawa Brodce C | 4 | 7,5 | 6 |
9. | Uhlířské Janovice A | 3 | 8,5 | 8 |
10. | KŠ Říčany 1925 H | 3 | 7,5 | 6 |
11. | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | 3 | 6,0 | 5 |
12. | TJ Kavalier Sázava B | 0 | 1,0 | 1 |
Příští program – 4. kolo: (6. prosince)
Uhlířské Janovice - Jiskra Zruč n. Sáz.
Šachisté Jiskry nečekaně prohráli na stolech Jawy Brodce C, po dvou kolech jsou na devátém místě
Ve třetím kole hostí šachisté Jiskry celek Klub šachistů Říčany 1925 H
Brodce/Týnec nad Sázavou (18. listopadu) - V regionální soutěži družstev, skupiny E, zajížděli o šachovém víkendu šachisté Jiskry ve druhém kole na stoly céčka Jawy Brodce.
2. kolo: Jawa Brodce C - Jiskra Zruč nad Sáz. 3½ - 1½
Výsledky: (jméno, typ, osobní koeficient ELO)
Vašák Martin (Z) | 1648 | 1 | - | 0 | 1694 | Marhan František (Z) |
Zvolenský David (Z,V) | 1567 | 1 | - | 0 | 1628 | Netolický Miloš (Z) |
Dvořák Jan | 1371 | 0 | - | 1 | 1435 | Netolický Tomáš (Z) |
Vasilev Dan | 1194 | 1 | - | 0 | 1570 | Bečvář Vladimír (Z) |
Potůčková Eva | 1215 | ½ | - | ½ | 1083 | Polášek Mojmír |
Sestavy a body: Vašák Martin 1, Zvolenský David 1, Dvořák Jan, Vasilev Dan 1, Potůčková Eva ½ - Netolický Tomáš 1, Netolický Miloš, Bečvář Vladimír, Marhan František, Polášek Mojmír ½.
Ostatní výsledky:
Jawa Brodce C | 3½ | - | 1½ | Jiskra Zruč n. Sáz. |
Klub šachistů Říčany 1925 H | 2 | - | 3 | Stříbrná Skalice B |
Uhlířské Janovice | 2 | - | 3 | ŠK Pravonín |
ŠK KDJS Sedlčany C | 1½ | - | 3½ | Sokol Postupice |
Spartak Vlašim D | 5 | - | 0 | Kavalier Sázava B |
Sokol Struhařov B | 0 | - | 5 | Klub šachistů Říčany 1925 G |
Tabulka: (body, partie, skóre)
1. | Sokol Postupice A | 6 | 8,0 | 6 |
2. | ŠK Pravonín A | 6 | 6,0 | 6 |
3. | KŠ Říčany 1925 G | 4 | 7,5 | 7 |
4. | TJ Spartak Vlašim D | 4 | 7,5 | 7 |
5. | Uhlířské Janovice A | 3 | 7,5 | 7 |
6. | ŠK KDJS Sedlčany C | 3 | 6,5 | 5 |
7. | Stříbrná Skalice B | 3 | 5,0 | 4 |
8. | TJ Jawa Brodce C | 3 | 5,0 | 4 |
9. | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | 3 | 4,5 | 4 |
10. | TJ Sokol Struhařov B | 3 | 3,5 | 3 |
11. | KŠ Říčany 1925 H | 0 | 4,0 | 3 |
12. | TJ Kavalier Sázava B | 0 | 0,0 | 0 |
Příští program – 3. kolo: (22. listopadu)
Jiskra Zruč n. Sáz. – Klub šachistů Říčany 1925 H (jot)
Šachisté nastoupili v obvyklé sestavě, vyhráli v prvním kole na stolech Stříbrné Skalice B
Ve druhém kole zajíždí šachisté opět ven, na stoly Jawy Brodce C
Stříbrná Skalice (22. října) - V regionální soutěži družstev, skupiny E, zajížděli o šachovém víkendu šachisté Jiskry v prvním kole na stoly béčka Stříbrné Skalice.
1. kolo: Stříbrná Skalice B - Jiskra Zruč nad Sáz. 2 - 3
Výsledky: (jméno, typ, osobní koeficient ELO)
Konopka Aleš (Z,V) | 1611 | 0 | - | 1 | 1694 | Marhan František (Z) |
Vilímová Julie (Z,V) | 1791 | 1 | - | 0 | 1628 | Netolický Miloš (Z) |
Heger Jan (Z) | 1426 | 0 | - | 1 | 1435 | Netolický Tomáš (Z) |
Heger Zdeněk (Z) | 1404 | 1 | - | 0 | 1593 | Světlík Milan (Z) |
Zlámaná Táňa | 1423 | 0 | - | 1 | 1570 | Bečvář Vladimír (Z) |
Sestavy a body: Konopka Aleš, Vilímová Julie 1, Heger Zdeněk, Heger Jan 1, Zlámaná Táňa - Netolický Tomáš 1, Netolický Miloš, Bečvář Vladimír 1, Marhan František 1, Světlík Milan.
Ostatní výsledky:
Sokol Struhařov B | 3½ | - | 1½ | Jawa Brodce C |
Klub šachistů Říčany 1925 G | 2½ | - | 2½ | Spartak Vlašim D |
Kavalier Sázava B | 0 | - | 5 | ŠK KDJS Sedlčany C |
Sokol Postupice | 4½ | - | ½ | Uhlířské Janovice |
ŠK Pravonín | 3 | - | 2 | Klub šachistů Říčany 1925 H |
Stříbrná Skalice B | 2 | - | 3 | Jiskra Zruč n. Sáz. |
Předehrávka 11. kola:
Uhlířské Janovice - Kavalier Sázava B 5:0
Tabulka: (body, partie, skóre)
1. | Uhlířské Janovice A | 3 | 5,5 | 5 |
2. | ŠK KDJS Sedlčany C | 3 | 5,0 | 5 |
3. | Sokol Postupice A | 3 | 4,5 | 4 |
4. | TJ Sokol Struhařov B | 3 | 3,5 | 3 |
5. | ŠK Pravonín A | 3 | 3,0 | 3 |
6. | TJ Jiskra Zruč nad Sázavou | 3 | 3,0 | 3 |
7. | KŠ Říčany 1925 G | 1 | 2,5 | 2 |
8. | TJ Spartak Vlašim D | 1 | 2,5 | 2 |
9. | Stříbrná Skalice B | 0 | 2,0 | 2 |
10. | KŠ Říčany 1925 H | 0 | 2,0 | 2 |
11. | TJ Jawa Brodce C | 0 | 1,5 | 1 |
12. | TJ Kavalier Sázava B | 0 | 0,0 | 0 |
Příští program – 2. kolo: (8. listopadu)
Jawa Brodce C - Jiskra Zruč n. Sáz. (jot)
Šachisté získali v soutěži sedmou výhru, po závěrečném kole obsadili bronzový stupínek
Jiskra odehrála poslední utkání sezony 2015
Zruč nad Sázavou (23. dubna) – V regionální soutěži družstev, skupiny E, přivítali o šachovém víkendu šachisté Jiskry v jedenáctém kole na svých stolech tým Klub šachistů Říčany 1925 H.
11. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – Klub šachistů Říčany 1925 H 3½ - 1½
Výsledky: (jméno, typ, osobní koeficient ELO)
Marhan František (Z) | 1700 | ½ | - | ½ | 1488 | Kótka Tomáš (Z) |
Netolický Miloš (Z) | 1649 | 1 | - | 0 | 1571 | Štoček Jiří (Z) |
Netolický Tomáš (Z) | 1390 | 1 | - | 0 | 1374 | Křížek František |
Bečvář Vladimír (Z) | 1615 | 1 | - | 0 |
| Mandát Miroslav |
Polášek Mojmír | 1098 | 0 | - | 1 | 1142 | Mandát Kryštof |
Sestava a body: Marhan František ½, Netolický Miloš 1, Netolický Tomáš 1, Polášek Mojmír, Bečvář Vladimír 1 - Kótka Tomáš ½, Štoček Jiří, Křížek František, Mandát Miroslav, Mandát Kryštof 1.
Ostatní výsledky:
Tabulka po závěrečném 11. kole: (body, partie, skóre)
1. | ŠK Pravonín B | 27 | 37,5 | 26 |
2. | Spartak Vlašim C | 26 | 37,5 | 31 |
3. | Jiskra Zruč nad Sázavou | 22 | 32,0 | 27 |
4. | KŠ Říčany 1925 J | 20 | 31,0 | 21 |
5. | TJ Kavalier Sázava B | 17 | 31,5 | 25 |
6. | ŠK KDJS Sedlčany B | 16 | 28,5 | 20 |
7. | Sokol Postupice A | 16 | 27,5 | 17 |
8. | Jawa Brodce C | 13 | 21,0 | 17 |
9. | Stříbrná Skalice B | 11 | 23,5 | 16 |
10. | KŠ Říčany 1925 H | 7 | 22,5 | 17 |
11. | Uhlířské Janovice A | 7 | 19,5 | 12 |
12. | Sokol Struhařov B | 7 | 18,0 | 13 |
Šachisté Jiskry nastoupili v obvyklé sestavě, vyhráli v desátém kole na stolech Stříbrné Skalice B
Ve Stříbrné Skalici bodovali všichni hráči, prohrál pouze Bečvář s Hegerem
Stříbrná Skalice (2. dubna) - V regionální soutěži družstev, skupiny E, zajížděli o šachovém víkendu šachisté Jiskry v desátém kole na stoly béčka Stříbrné Skalice.
FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY
10. kolo: Stříbrná Skalice B - Jiskra Zruč nad Sáz. 1½ - 3½
Výsledky: (jméno, typ, osobní koeficient ELO)
Konopka Aleš (Z,V) | 1615 | 0 | - | 1 | 1700 | Marhan František (Z) |
Vilímová Julie (Z,V) | 1590 | ½ | - | ½ | 1649 | Netolický Miloš (Z) |
Heger Zdeněk (Z) | 1341 | 0 | - | 1 | 1390 | Netolický Tomáš (Z) |
Heger Jan | 1223 | 1 | - | 0 | 1615 | Bečvář Vladimír (Z) |
Zlámaná Táňa | 1423 | 0 | - | 1 | 1595 | Světlík Milan (Z) |
Sestavy a body: Konopka Aleš, Vilímová Julie ½, Heger Zdeněk, Heger Jan 1, Zlámaná Táňa - Netolický Tomáš 1, Netolický Miloš ½, Bečvář Vladimír, Marhan František 1, Světlík Milan 1.
Ostatní výsledky:
ŠK Pravonín B | 4½ | - | ½ | Uhlířské Janovice |
Sokol Struhařov B | 1 | - | 4 | Klub šachistů Říčany 1925 J |
ŠK KDJS Sedlčany B | 2 | - | 3 | Sokol Postupice |
Stříbrná Skalice B | 1½ | - | 3½ | Jiskra Zruč n. Sáz. |
Klub šachistů Říčany 1925 H | 0 | - | 5 | Spartak Vlašim C |
Kavalier Sázava B | 2½ | - | 2½ | Jawa Brodce C |
Tabulka: (body, partie, skóre)
1. | ŠK Pravonín B | 24 | 32,5 | 21 |
2. | Spartak Vlašim C | 23 | 33,5 | 28 |
3. | Jiskra Zruč nad Sázavou | 19 | 28,5 | 24 |
4. | TJ Kavalier Sázava B | 17 | 30,5 | 25 |
5. | KŠ Říčany 1925 J | 17 | 28,0 | 19 |
6. | ŠK KDJS Sedlčany B | 16 | 26,5 | 19 |
7. | Sokol Postupice A | 13 | 24,5 | 14 |
8. | Jawa Brodce C | 13 | 21,0 | 17 |
9. | Stříbrná Skalice B | 11 | 21,5 | 14 |
10. | KŠ Říčany 1925 H | 7 | 21,0 | 16 |
11. | Uhlířské Janovice A | 7 | 17,5 | 11 |
12. | Sokol Struhařov B | 4 | 15,0 | 11 |
Příští program – 11. kolo: (19. dubna)
Šachisté si připsali třetí porážku, tentokrát od béčka Sedlčan. Po devátém kole jsou čtvrtí
Za Jiskru bodoval naplno Světlík, půl bodu získal T. Netolický
Zruč nad Sázavou – V regionální soutěži družstev, skupiny E, přivítali o šachovém víkendu šachisté Jiskry v devátém kole na svých stolech tým ŠK KDJS Sedlčany B.
FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY
9. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – ŠK KDJS Sedlčany B 1½ - 3½
Výsledky: (jméno, typ, osobní koeficient ELO)
Marhan František (Z) | 1700 | 0 | - | 1 | 1855 | Havelka Petr (Z,V) |
Netolický Miloš (Z) | 1649 | 0 | - | 1 | 1498 | Šimák Roman (Z,H) |
Netolický Tomáš (Z) | 1390 | ½ | - | ½ | 1441 | Hlaváček Ondřej (Z) |
Bečvář Vladimír (Z) | 1615 | 0 | - | 1 | 1470 | Sadil Pavel (Z) |
Světlík Milan (Z) | 1595 | 1 | - | 0 | 1288 | Šimák Ivo (Z) |
Sestava a body: Marhan František, Netolický Miloš, Netolický Tomáš ½, Světlík Milan 1, Bečvář Vladimír - Havelka Petr 1, Šimák Roman 1, Hlaváček Ondřej ½, Sadil Pavel 1, Šimák Ivo.
Ostatní výsledky:
Tabulka: (body, partie, skóre)
1. | ŠK Pravonín B | 21 | 28,0 | 17 |
2. | Spartak Vlašim C | 20 | 28,5 | 23 |
3. | TJ Kavalier Sázava B | 16 | 28,0 | 23 |
4. | Jiskra Zruč nad Sázavou | 16 | 25,0 | 21 |
5. | ŠK KDJS Sedlčany B | 16 | 24,5 | 18 |
6. | KŠ Říčany 1925 J | 14 | 24,0 | 16 |
7. | Jawa Brodce C | 12 | 18,5 | 15 |
8. | Stříbrná Skalice B | 11 | 20,0 | 13 |
9. | Sokol Postupice A | 10 | 21,5 | 12 |
10. | KŠ Říčany 1925 H | 7 | 21,0 | 16 |
11. | Uhlířské Janovice A | 7 | 17,0 | 11 |
12. | Sokol Struhařov B | 4 | 14,0 | 11 |
Oslabené družstvo šachistů Jiskry vyhrálo v osmém kole na stolech béčka Struhařova a dotáhlo se na trio týmů na špici
Ve Struhařově vybojovali šachisté vítězství jak pro Zruč nad Sázavou, tak i pro nemocného předsedu oddílu Milana Světlíka
Struhařov (23. února) - V regionální soutěži družstev, skupiny E, zajížděli o šachovém víkendu šachisté Jiskry v osmém kole na stoly béčka Struhařova.
FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY
8. kolo: Sokol Struhařov B - Jiskra Zruč nad Sáz. 2 - 3
Výsledky: (jméno, typ, osobní koeficient ELO)
Skála Radim (Z) | 1576 | 0 | - | 1 | 1700 | Marhan František (Z) |
Bauer Josef (Z) |
| 0 | - | 1 | 1649 | Netolický Miloš (Z) |
Novotný Jiří (Z) |
| 1 | - | 0 | 1390 | Netolický Tomáš (Z) |
Kurel Miroslav | 1263 | 0 | - | 1 | 1615 | Bečvář Vladimír (Z) |
Křišťan Petr |
| 1 | - | 0 | 1098 | Polášek Mojmír |
Sestavy a body: Skála Radim, Bauer Josef, Novotný Jiří 1, Kurel Miroslav, Křišťan Petr 1 - Netolický Tomáš, Netolický Miloš 1, Bečvář Vladimír 1, Marhan František 1, Polášek Mojmír.
Ostatní výsledky:
ŠK Pravonín B | 2½ | - | 2½ | Klub šachistů Říčany 1925 J |
Uhlířské Janovice | 4 | - | 1 | Sokol Postupice |
Sokol Struhařov B | 2 | - | 3 | Jiskra Zruč n. Sáz. |
ŠK KDJS Sedlčany B | 1½ | - | 3½ | Spartak Vlašim C |
Stříbrná Skalice B | 3½ | - | 1½ | Jawa Brodce C |
Klub šachistů Říčany 1925 H | 2 | - | 3 | Kavalier Sázava B |
Tabulka: (body, partie, skóre)
1. | ŠK Pravonín B | 18 | 25,0 | 15 |
2. | Spartak Vlašim C | 17 | 24,5 | 20 |
3. | TJ Kavalier Sázava B | 16 | 26,0 | 22 |
4. | Jiskra Zruč nad Sázavou | 16 | 23,5 | 20 |
5. | ŠK KDJS Sedlčany B | 13 | 21,0 | 15 |
6. | KŠ Říčany 1925 J | 11 | 20,0 | 13 |
7. | Stříbrná Skalice B | 11 | 19,0 | 13 |
8. | Jawa Brodce C | 9 | 15,5 | 12 |
9. | KŠ Říčany 1925 H | 7 | 19,0 | 14 |
10. | Sokol Postupice A | 7 | 17,0 | 8 |
11. | Uhlířské Janovice A | 7 | 16,0 | 11 |
12. | Sokol Struhařov B | 4 | 13,5 | 11 |
Příští program – 9. kolo:
Šachisté nastoupili bez Netolických, nahradili je Rebhán s Poláškem. Po sedmém kole jsou čtvrtí
V sedmém kole porazili šachisté Jiskry poslední Uhlířské Janovice
Zruč nad Sázavou (11. února) – V regionální soutěži družstev, skupiny E, přivítali o šachovém víkendu šachisté Jiskry v sedmém kole na svých stolech tým Uhlířských Janovic.
7. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Uhlířské Janovice 4 - 1
Výsledky: (jméno, typ, osobní koeficient ELO)
Marhan František (Z) | 1700 | 1 | - | 0 | 1426 | Plechata Pavel (Z) |
Bečvář Vladimír (Z) | 1615 | 1 | - | 0 | 1463 | Houda Stanislav (Z) |
Světlík Milan (Z) | 1595 | 1 | - | 0 | 1418 | Laube Miloslav (Z) |
Rebhán Zdeněk | 1276 | 1 | - | 0 | 1130 | Plechatová Jarmila |
Polášek Mojmír | 1098 | 0 | - | 1 | 1074 | Houda Ondřej |
Sestava a body: Marhan František 1, Světlík Milan 1, Bečvář Vladimír 1, Rebhán Zdeněk 1, Polášek Mojmír - Houda Ondřej 1, Plechata Pavel, Houda Stanislav, Laube Miloslav, Plechatová Jarmila.
Ostatní výsledky:
Tabulka: (body, partie, skóre)
1. | ŠK Pravonín B | 17 | 22,5 | 14 |
2. | Spartak Vlašim C | 14 | 21,0 | 17 |
3. | TJ Kavalier Sázava B | 13 | 23,0 | 19 |
4. | Jiskra Zruč nad Sázavou | 13 | 20,5 | 17 |
5. | ŠK KDJS Sedlčany B | 13 | 19,5 | 14 |
6. | KŠ Říčany 1925 J | 10 | 17,5 | 12 |
7. | Jawa Brodce C | 9 | 14,0 | 12 |
8. | Stříbrná Skalice B | 8 | 15,5 | 11 |
9. | KŠ Říčany 1925 H | 7 | 17,0 | 12 |
10. | Sokol Postupice A | 7 | 16,0 | 8 |
11. | Uhlířské Janovice A | 4 | 12,0 | 8 |
12. | Sokol Struhařov B | 4 | 11,5 | 9 |
Šachisté Jiskry zvítězili v Říčanech nad neúplným jéčkem a posunuli se o jedno místo v tabulce
V Říčanech vyhráli František Marhan, Tomáš Netolický a Milan Světlík. Půl bodu přidal Miloš Netolický
Říčany (29. ledna) - V regionální soutěži družstev, skupiny E, zajížděli o šachovém víkendu šachisté Jiskry v šestém kole na stoly jéčka Říčan.
6. kolo: Klub šachistů Říčany 1925 J - Jiskra Zruč nad Sáz. 1 ½ - 3 ½
Výsledky: (jméno, typ, osobní koeficient ELO)
Hosnedl Luboš (Z) | 1650 | 0 | - | 1 | 1700 | Marhan František (Z) |
Sezemský Miroslav (Z) | 1553 | ½ | - | ½ | 1649 | Netolický Miloš (Z) |
Hosnedl Ondřej | 1539 | 0 | - | 1 | 1390 | Netolický Tomáš (Z) |
Otrubová Kristýna | 1314 | 1 | - | 0 | 1615 | Bečvář Vladimír (Z) |
|
| 0 | - | 1 | 1595 | Světlík Milan (Z) |
Sestavy a body: Hosnedl Luboš, Sezemský Miroslav ½, Hosnedl Ondřej, Otrubová Kristýna 1, pátá šachovnice neobsazena - Světlík Milan 1 - kontumačně, Netolický Tomáš 1, Netolický Miloš ½, Bečvář Vladimír, Marhan František 1.
Ostatní výsledky:
ŠK Pravonín B | 3 | - | 2 | Sokol Postupice |
Klub šachistů Říčany 1925 J | 1½ | - | 3½ | Jiskra Zruč n. Sáz. |
Uhlířské Janovice | 4 | - | 1 | Spartak Vlašim C |
Sokol Struhařov B | 2 | - | 3 | Jawa Brodce C |
ŠK KDJS Sedlčany B | 2½ | - | 2½ | Kavalier Sázava B |
Stříbrná Skalice B | 3 | - | 2 | Klub šachistů Říčany 1925 H |
Tabulka: (body, partie, skóre)
1. | ŠK Pravonín B | 16 | 20,0 | 13 |
2. | Spartak Vlašim C | 11 | 17,0 | 13 |
3. | TJ Kavalier Sázava B | 10 | 19,0 | 15 |
4. | Jiskra Zruč nad Sázavou | 10 | 16,5 | 13 |
5. | ŠK KDJS Sedlčany B | 10 | 15,5 | 11 |
6. | Jawa Brodce C | 9 | 13,0 | 12 |
7. | Stříbrná Skalice B | 8 | 14,5 | 10 |
8. | Sokol Postupice A | 7 | 14,5 | 7 |
9. | KŠ Říčany 1925 J | 7 | 14,0 | 9 |
10. | KŠ Říčany 1925 H | 6 | 14,5 | 11 |
11. | Uhlířské Janovice A | 4 | 11,0 | 7 |
12. | Sokol Struhařov B | 4 | 10,5 | 8 |
Zručští šachisté po třech nerozhodných výsledcích přenechali Postupicím bod a jsou na páté příčce
V pátém kole remizovali šachisté Jiskry s osmým družstvem Postupic
Zruč nad Sázavou (15. ledna) – V regionální soutěži družstev, skupiny E, přivítali o šachovém víkendu šachisté Jiskry v pátém kole na svých stolech tým Sokola Postupice.
5. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – Sokol Postupice 2½ - 2½
Výsledky: (jméno, typ, osobní koeficient ELO)
Marhan František (Z) | 1700 | 0 | - | 1 | 1863 | Innemann Fr. (Z,H) |
Netolický Miloš (Z) | 1649 | ½ | - | ½ | 1579 | Hanuš Zdeněk (Z) |
Netolický Tomáš (Z) | 1390 | ½ | - | ½ | 1577 | Chomický Josef (Z,H) |
Bečvář Vladimír (Z) | 1615 | ½ | - | ½ | 1472 | Blahout Karel |
Světlík Milan (Z) | 1595 | 1 | - | 0 | 1353 | Roubíček Milan |
Sestava a body: Marhan František, Netolický Miloš ½, Netolický Tomáš ½, Světlík Milan 1, Bečvář Vladimír ½ - Innemann František 1, Hanuš Zdeněk½, Chomický Josef ½, Blahout Karel ½, Roubíček Milan.
Ostatní výsledky:
Tabulka: (vítězství, remíza, porážka, body, partie, skóre)
1. | ŠK Pravonín B | 4 | 1 | 0 | 13 | 17.0 | 12 |
2. | Spartak Vlašim C | 3 | 2 | 0 | 11 | 16.0 | 13 |
3. | Kavalier Sázava B | 3 | 0 | 2 | 9 | 16.5 | 13 |
4. | ŠK KDJS Sedlčany B | 3 | 0 | 2 | 9 | 13.0 | 9 |
5. | Jiskra Zruč n. Sáz. | 2 | 1 | 2 | 7 | 13.0 | 10 |
6. | Klub šachistů Říčany 1925 J | 2 | 1 | 2 | 7 | 12.5 | 8 |
7. | Sokol Postupice | 2 | 1 | 2 | 7 | 12.5 | 7 |
8. | Klub šachistů Říčany 1925 H | 2 | 0 | 3 | 6 | 12.5 | 9 |
9. | Jawa Brodce C | 2 | 0 | 3 | 6 | 10.0 | 9 |
10. | Stříbrná Skalice B | 1 | 2 | 2 | 5 | 11.5 | 7 |
11. | Sokol Struhařov B | 1 | 1 | 3 | 4 | 8.5 | 6 |
12. | Uhlířské Janovice | 0 | 1 | 4 | 1 | 7.0 | 4 |
Příští program – 6. kolo:
Šachisté Jiskry prohráli na stolech dosud neporaženého Pravonína B, propadli se tak na čtvrté místo
V Pravoníně vyhrál opět jen Světlík, bod za dvě remízy přidali Netoličtí
Pravonín (15. prosince) - V regionální soutěži družstev, skupiny E, zajížděli o šachovém víkendu šachisté Jiskry ve čtvrtém kole na stoly béčka Pravonína.
4. kolo: ŠK Pravonín B - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:2
Výsledky: (jméno, typ, osobní koeficient ELO)
Vávra Stanislav (Z,V) | 1833 | 1 | - | 0 | 1700 | Marhan František (Z) |
Studnička Patrik (Z) | 1545 | ½ | - | ½ | 1649 | Netolický Miloš (Z) |
Pikal David (Z) | 1529 | ½ | - | ½ | 1390 | Netolický Tomáš (Z) |
Filip Lukáš | 1573 | 1 | - | 0 | 1615 | Bečvář Vladimír (Z) |
Snížek Jaromír | 1471 | 0 | - | 1 | 1595 | Světlík Milan (Z) |
Sestavy a body: Vávra Stanislav 1, Filip Lukáš 1, Studnička Patrik ½, Pikal David ½, Snížek Jaromír - Světlík Milan 1, Netolický Tomáš ½, Netolický Miloš ½, Bečvář Vladimír, Marhan František.
Ostatní výsledky:
ŠK Pravonín B | 3 | - | 2 | Jiskra Zruč n. Sáz. |
Sokol Postupice | 1½ | - | 3½ | Spartak Vlašim C |
Klub šachistů Říčany 1925 J | 1½ | - | 3½ | Jawa Brodce C |
Uhlířské Janovice | 0 | - | 5 | Kavalier Sázava B |
Sokol Struhařov B | 3 | - | 2 | Klub šachistů Říčany 1925 H |
ŠK KDJS Sedlčany B | 1½ | - | 3½ | Stříbrná Skalice B |
Tabulka: (vítězství, remíza, porážka, body, partie, skóre)
1. | Spartak Vlašim C | 3 | 1 | 0 | 10 | 13.5 | 12 |
2. | ŠK Pravonín B | 3 | 1 | 0 | 10 | 13.5 | 10 |
3. | Kavalier Sázava B | 2 | 0 | 2 | 6 | 12.0 | 9 |
4. | Jiskra Zruč n. Sáz. | 2 | 0 | 2 | 6 | 10.5 | 9 |
5. | Klub šachistů Říčany 1925 H | 2 | 0 | 2 | 6 | 10.5 | 8 |
6. | ŠK KDJS Sedlčany B | 2 | 0 | 2 | 6 | 10.0 | 7 |
7. | Klub šachistů Říčany 1925 J | 2 | 0 | 2 | 6 | 10.0 | 7 |
8. | Sokol Postupice | 2 | 0 | 2 | 6 | 10.0 | 6 |
9. | Stříbrná Skalice B | 1 | 2 | 1 | 5 | 10.0 | 7 |
10. | Sokol Struhařov B | 1 | 1 | 2 | 4 | 8.0 | 6 |
11. | Jawa Brodce C | 1 | 0 | 3 | 3 | 7.0 | 6 |
12. | Uhlířské Janovice | 0 | 1 | 3 | 1 | 5.0 | 2 |
Příští program – 5. kolo:
Šachisté Jiskry ve třetím kole odevzdali body ve Vlašimi, propadli se tak na třetí místo
Ve Vlašimi bodoval pouze na páté šachovnici Milan Světlík
Vlašim (3. prosince) - V regionální soutěži družstev, skupiny E, zajížděli o šachovém víkendu šachisté Jiskry ve třetím kole na stoly céčka Vlašimi.
3. kolo: Spartak Vlašim C - Jiskra Zruč nad Sázavou 4 ½: ½
Výsledky: (jméno, typ, osobní koeficient ELO)
Mládek Richard (Z) | 1681 | 1 | - | 0 | 1700 | Marhan František (Z) |
Lalouček Miloslav (Z) | 1793 | 1 | - | 0 | 1649 | Netolický Miloš (Z) |
Helebrand František (Z) | 1703 | 1 | - | 0 | 1390 | Netolický Tomáš (Z) |
Pazdera Jaroslav (Z) | 1701 | 1 | - | 0 | 1615 | Bečvář Vladimír (Z) |
Zvára Filip | 1581 | ½ | - | ½ | 1595 | Světlík Milan (Z) |
Sestavy a body: Mládek Richard 1, Lalouček Miloslav 1, Helebrand František 1, Pazdera Jaroslav 1, Zvára Filip ½ - Netolický Tomáš, Bečvář Vladimír, Světlík Milan ½, Netolický Miloš, Marhan František.
Ostatní výsledky:
ŠK KDJS Sedlčany B | 1 | - | 4 | ŠK Pravonín B |
Stříbrná Skalice B | 2½ | - | 2½ | Sokol Struhařov B |
Klub šachistů Říčany 1925 H | 3½ | - | 1½ | Uhlířské Janovice |
Kavalier Sázava B | 3½ | - | 1½ | Klub šachistů Říčany 1925 J |
Jawa Brodce C | 1½ | - | 3½ | Sokol Postupice |
Spartak Vlašim C | 4½ | - | ½ | Jiskra Zruč n. Sáz. |
Tabulka: (vítězství, remíza, porážka, body, partie, skóre)
1. | ŠK Pravonín B | 2 | 1 | 0 | 7 | 10.5 | 8 |
2. | Spartak Vlašim C | 2 | 1 | 0 | 7 | 10.0 | 9 |
3. | Jiskra Zruč n. Sáz. | 2 | 0 | 1 | 6 | 8.5 | 8 |
4. | ŠK KDJS Sedlčany B | 2 | 0 | 1 | 6 | 8.5 | 6 |
5. | Klub šachistů Říčany 1925 H | 2 | 0 | 1 | 6 | 8.5 | 6 |
6. | Klub šachistů Říčany 1925 J | 2 | 0 | 1 | 6 | 8.5 | 6 |
7. | Sokol Postupice | 2 | 0 | 1 | 6 | 8.5 | 5 |
8. | Kavalier Sázava B | 1 | 0 | 2 | 3 | 7.0 | 4 |
9. | Stříbrná Skalice B | 0 | 2 | 1 | 2 | 6.5 | 4 |
10. | Sokol Struhařov B | 0 | 1 | 2 | 1 | 5.0 | 3 |
11. | Uhlířské Janovice | 0 | 1 | 2 | 1 | 5.0 | 2 |
12. | Jawa Brodce C | 0 | 0 | 3 | 0 | 3.5 | 3 |
Příští program – 4. kolo: