St. tenis B do 08/2017
Béčko stolních tenistů SKC se utká v krajské soutěži I. třídy sezony 2017/18 např. s Kutnou Horou, Sadskou B, Kolínem C atd.
Krajská soutěž I. třídy doznala minimálních změn
Zruč nad Sázavou - Minulou sezónu 2016/17 se zručské béčko prezentovalo velice sympatickým dojmem, kdy se základní šesticí hráčů zachránilo svou příslušnost v KS1 hned v semifinále play-out na úkor TJ Sadské C. V nové sezóně 2017/18 SKC zůstal ve skupině B, tedy v severovýchodní straně Středočeského kraje. Po roce bude KS1 nabízet opět mimořádně otevřený prostor k postupu a do hry o titulní pozice tak může promluvit velké množství celků, stejně tak jako o záchranu.
František Herout: ,,Loňským finalistou byl Sokol Krchleby, který v play-off nepotvrdil svou výtečnou formu ze základní části a rozhodně by neměl chybět na předních místech ani tentokrát. Vedle tradičně vysoko postavených týmů Sokola Kutné Hory, Libice nad Cidlinou a sestoupivší divizní TJ Sadské B skupina nabízí tři černé koně, které by tuto trojici mohli z play-off velmi rychle nahradit. Na začátku roku velice dobře posílil Aero Odolena Voda o Davida Bochňáka a s tímto hráčem se zkušenostmi ze 3. ligy by klub mohl hrát o čtvrté místo. Ještě lepší polévku by mohl uvařit celek Bělé pod Bezdězem B. Bělá získala vedle 3. ligy i Tomáše Postelta z Mladé Boleslavi, což znamená, že konkurence v oddílu dosáhla na velice zajímavou úroveň.
Vyrovnaný souboj o záchranu by měly předvést zbylé celky. SKC se bude zuby nehty rvát o sedmé místo znamenající jistotu udržení a na cestě za tímto cílem ji v cestě bude stát například Euromaster Kolín C ve své tradiční kolínské sestavě (Lhoták, Holman, Mazurkiewicz, Šembera, Jindra/Záboj). Vyrovnaný duel na jaře nedopadl proti TJ Neratovicím B a z pozic nováčků se o záchranu pokusí Sokol Kosmonosy v čele s obranářem Pavlem Veselý, Sokol Všetaty posílený o krchlebského Milana Boháče a Sokol Velké Popovice o dalšího obranáře Milana Stupavského. Zejména Kosmonosy a Velké Popovice jsou pro Zruč nad Sázavou známými soupeři, které se budeme snažit přehrát v rozšířené sestavě Slavík, Hameta, T. Herout, Kamarýt, Bleha a P. Jandejsek.“
Družstva krajské soutěže 1. třídy, sk. B:
TJ Sokol Krchleby, TJ Sadská B, TJ Sokol Velké Popovice, ST EUROMASTER Kolín C, TTC Bělá pod Bezdězem B, TJ Sokol Kutná Hora, TJ Aero Odolena Voda, TJ Sokol Libice nad Cidlinou, Sokol Všetaty, Sokol Kosmonosy, TJ Neratovice B, SKC Zruč nad Sázavou B RABBIT. (frh, jot)
2017
Tříbodová porážka s Kolínem, remíza s vedoucím celkem z Mladé Boleslavi, desátí v pořadí
Ve 12. a 13. kole zajíždí béčko do Kolína a Mladé Boleslavi
Zruč nad Sázavou (19. prosince) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech ve Spolkovém domě ve Zruči nad Sázavou desáté a jedenácté kolo krajské soutěže 1. třídy.
10. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Euromaster Kolín C 7:10
Sestava a body: čtyřhry 0:1 - Slavík Radek 1:3, Bleha Lukáš 0:4, Herout Tomáš 2:1, Kamarýt Jiří 3:1, WO 1:0 - Lhoták Jakub 3:1, Šembera Karel 2:2, Mazurkiewicz Ivo 1:3, Záboj Matěj 3:0, WO 0:1.
11. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – AŠ Mladá Boleslav B 9:9
Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Slavík Radek 2:2, Hameta Oldřich 2:2, Herout Tomáš 2:2, Kamarýt Jiří 2:2 - Niems Dušan 0:4, Fuka Martin 1:3, Pácha Robin 3:1, Čeřovský Petr st. 4:0.
Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)
1. | TJ AŠ Mladá Boleslav B | 11 | 9 | 2 | 0 | 0 | 108:66 | 29 |
2. | TJ Sokol Krchleby | 11 | 9 | 0 | 2 | 0 | 98:61 | 27 |
3. | TJ Sokol Kutná Hora | 11 | 8 | 0 | 3 | 0 | 98:80 | 24 |
4. | ST EUROMASTER Kolín C | 11 | 6 | 3 | 2 | 0 | 99:71 | 21 |
5. | TJ Sokol Libice nad Cidlinou | 11 | 6 | 2 | 3 | 0 | 100:83 | 20 |
6. | TJ Aero Odolena Voda | 11 | 6 | 1 | 4 | 0 | 86:82 | 19 |
7. | TJ Sokol Mnichovo Hradiště B | 11 | 6 | 1 | 4 | 0 | 95:67 | 19 |
8. | TJ Neratovice B | 11 | 3 | 0 | 8 | 0 | 69:101 | 9 |
9. | TJ Sadská C | 11 | 3 | 0 | 8 | 0 | 84:91 | 9 |
10. | SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B | 11 | 2 | 2 | 7 | 0 | 81:97 | 8 |
11. | TJ Sokol Velký Osek | 11 | 1 | 1 | 9 | 0 | 48:106 | 4 |
12. | Sokol Přezletice | 11 | 1 | 0 | 10 | 0 | 47:108 | 3 |
Příští program: (14. – 15. ledna)
Béčko SKC opět body nepřivezlo, dvakrát prohrálo, na střed tabulky ztrácí osm bodů
V 10. a 11. kole hostí béčko celky Kolína C a Mladé Boleslavi B
Kutná Hora, Mnichovo Hradiště (29. listopadu) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech v Kutné Hoře osmé, druhý den v Mnichově Hradišti deváté kolo krajské soutěže 1. třídy, skupiny B.
8. kolo: Sokol Kutná Hora – SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B 10:6
Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Štus Radek 4:0, Liberský Karel 1:1, Majer Pavel 1:2, Vala Martin 3:1, Tivodar Michal 0:1 - Hameta Oldřich 2:2, Kamarýt Jiří 2:2, Němec Marek 0:3, Jandejsek Pavel 1:2.
9. kolo: Sokol Mnichovo Hradiště B – SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B 10:5
Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Kastner Patrik 2:1, Hoďák Václav 3:0, Dusil Petr 0:3, Antoš Petr 4:0 - Hameta Oldřich 1:3, Kamarýt Jiří 1:2, Jandejsek Pavel 1:2, Herout Tomáš 1:2. (jot)
Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)
1. | TJ AŠ Mladá Boleslav B | 9 | 8 | 1 | 0 | 0 | 89:49 | 25 |
2. | TJ Sokol Krchleby | 9 | 7 | 0 | 2 | 0 | 78:52 | 21 |
3. | TJ Sokol Kutná Hora | 9 | 7 | 0 | 2 | 0 | 80:64 | 21 |
4. | TJ Sokol Libice nad Cidlinou | 9 | 5 | 2 | 2 | 0 | 83:68 | 17 |
5. | TJ Sokol Mnichovo Hradiště B | 9 | 5 | 1 | 3 | 0 | 79:56 | 16 |
6. | ST EUROMASTER Kolín C | 9 | 4 | 3 | 2 | 0 | 79:56 | 15 |
7. | TJ Aero Odolena Voda | 9 | 4 | 1 | 4 | 0 | 66:68 | 13 |
8. | TJ Sadská C | 9 | 3 | 0 | 6 | 0 | 68:71 | 9 |
9. | SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B | 9 | 2 | 1 | 6 | 0 | 65:78 | 7 |
10. | TJ Neratovice B | 9 | 2 | 0 | 7 | 0 | 54:85 | 6 |
11. | TJ Sokol Velký Osek | 9 | 1 | 1 | 7 | 0 | 40:86 | 4 |
12. | Sokol Přezletice | 9 | 1 | 0 | 8 | 0 | 40:88 | 3 |
Příští program: (10. a 11. prosince)
Poslední celek soutěže béčko SKC netrápil, odjel ze ,,spolkáče“ bez bodů, Libice naopak odvezly všechny
V 8. a 9. kole zajíždí béčko do Kutné Hory a Mnichova Hradiště
Zruč nad Sázavou (14. listopadu) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech ve Spolkovém domě ve Zruči nad Sázavou šesté a sedmé kolo krajské soutěže 1. třídy.
6. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Sokol Velký Osek 10:5
Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Hameta Oldřich 1:2, Slavík Radek 2:1, Kamarýt Jiří 2:1, Herout Tomáš 3:1 - Svoboda Pavel 0:4, Ptáček František ml. 1:2, Mošna Petr 3:0, Kloz Daniel 1:2.
7. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Sokol Libice n. Cidl. 8:10
Sestava a body: čtyřhry 0:2 - Kamarýt Jiří 2:2, Hameta Oldřich 3:1, Jandejsek Pavel 2:2, Slavík Radek 1:3 - Krásl Libor 0:4, Kaipr Petr 4:0, Pekárek František st. 1:3, Paroulek Milan 3:1.
Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)
1. | TJ AŠ Mladá Boleslav B | 7 | 6 | 1 | 0 | 0 | 69:40 | 19 |
2. | TJ Sokol Krchleby | 7 | 6 | 0 | 1 | 0 | 62:36 | 18 |
3. | TJ Sokol Kutná Hora | 7 | 5 | 0 | 2 | 0 | 60:52 | 15 |
4. | ST EUROMASTER Kolín C | 7 | 3 | 3 | 1 | 0 | 63:42 | 12 |
5. | TJ Sokol Libice nad Cidlinou | 7 | 3 | 2 | 2 | 0 | 63:62 | 11 |
6. | TJ Sokol Mnichovo Hradiště B | 7 | 3 | 1 | 3 | 0 | 59:48 | 10 |
7. | TJ Aero Odolena Voda | 7 | 3 | 1 | 3 | 0 | 53:53 | 10 |
8. | TJ Sadská C | 7 | 3 | 0 | 4 | 0 | 59:51 | 9 |
9. | SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B | 7 | 2 | 1 | 4 | 0 | 54:58 | 7 |
10. | TJ Neratovice B | 7 | 2 | 0 | 5 | 0 | 47:65 | 6 |
11. | Sokol Přezletice | 7 | 1 | 0 | 6 | 0 | 30:68 | 3 |
12. | TJ Sokol Velký Osek | 7 | 0 | 1 | 6 | 0 | 25:69 | 1 |
Příští program: (26. – 27. listopadu)
V krajské soutěži 1. třídy odehráli stolní tenisté béčka SKC neúspěšné utkání se Sadskou C
V šestém a sedmém kole přivítají stolní tenisté SKC B celek Sokol Velký Osek a Sokol Libice nad Cidlinou
Zruč nad Sázavou (31. října) - Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech ve Spolkovém domě ve Zruči nad Sázavou páté kolo krajské soutěže 1. třídy.
5. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – TJ Sadská C 6:10
Sestava a body: čtyřhry 0:2 - Kamarýt Jiří 2:2, Herout Tomáš 1:2, Slavík Radek 2:1, Bleha Lukáš 1:3 - Vojáček Jiří 2:2, Beran Martin 3:1, Švarc Ondřej 2:1, Vydra Milan 1:2.
Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)
1. | TJ AŠ Mladá Boleslav B | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 | 49:32 | 13 |
2. | TJ Sokol Krchleby | 5 | 4 | 0 | 1 | 0 | 42:28 | 12 |
3. | TJ Sokol Kutná Hora | 5 | 4 | 0 | 1 | 0 | 47:36 | 12 |
4. | ST EUROMASTER Kolín C | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 | 48:23 | 11 |
5. | TJ Sokol Mnichovo Hradiště B | 5 | 3 | 0 | 2 | 0 | 45:29 | 9 |
6. | TJ Aero Odolena Voda | 5 | 2 | 1 | 2 | 0 | 39:41 | 7 |
7. | TJ Neratovice B | 5 | 2 | 0 | 3 | 0 | 37:45 | 6 |
8. | TJ Sadská C | 5 | 2 | 0 | 3 | 0 | 41:37 | 6 |
9. | TJ Sokol Libice nad Cidlinou | 5 | 1 | 2 | 2 | 0 | 43:46 | 5 |
10. | SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B | 5 | 1 | 1 | 3 | 0 | 36:43 | 4 |
11. | TJ Sokol Velký Osek | 5 | 0 | 1 | 4 | 0 | 16:49 | 1 |
12. | Sokol Přezletice | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 16:50 | 0 |
Příští program: 6. a 7. kolo (12. a 13. listopadu)
Stolní tenisté béčka prohráli v Krchlebech i Neratovicích, v tabulce jsou na osmém místě
Krchleby, Neratovice (18. října) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech v Krchlebech třetí, druhý den v Neratovicích čtvrté kolo krajské soutěže 1. třídy, skupiny B.
3. kolo: Sokol Krchleby – SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B 10:4
Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Procházka Miroslav ml. 3:0, Kučera Pavel 2:1, Břetenář Petr 3:0, Bittner Miloslav 1:2 - Slavík Radek 1:2, Hameta Oldřich 1:2, Jandejsek Pavel 1:2, Herout Tomáš 0:3.
4. kolo: TJ Neratovice B – SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B 10:7
Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Michal Jiří 2:2, Dvořák Jan nejml. 3:1, Sauer Ondřej 0:3, Dvořák Jan ml. 4:0 - Slavík Radek 2:2, Hameta Oldřich 2:2, Jandejsek Pavel 1:3, Herout Tomáš 1:2.
Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)
1. | TJ AŠ Mladá Boleslav B | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 40:23 | 12 |
2. | ST EUROMASTER Kolín C | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 39:14 | 10 |
3. | TJ Sokol Mnichovo Hradiště B | 4 | 3 | 0 | 1 | 0 | 38:19 | 9 |
4. | TJ Sokol Kutná Hora | 4 | 3 | 0 | 1 | 0 | 37:29 | 9 |
5. | TJ Sokol Krchleby | 4 | 3 | 0 | 1 | 0 | 32:26 | 9 |
6. | TJ Neratovice B | 4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 35:35 | 6 |
7. | TJ Sokol Libice nad Cidlinou | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 34:37 | 4 |
8. | SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 30:33 | 4 |
9. | TJ Aero Odolena Voda | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 29:37 | 4 |
10. | TJ Sadská C | 4 | 1 | 0 | 3 | 0 | 31:31 | 3 |
11. | Sokol Přezletice | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 12:40 | 0 |
12. | TJ Sokol Velký Osek | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 7:40 | 0 |
Příští program: (29. října)
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – TJ Sadská C
Zbytečná ztráta bodů s ,,Odolkou“, domácí vedli již 8:4, Přezletice dorazily ve třech a odjely s prázdnou
Ve 3. a 4. kole zajíždí béčko do Krchleb a Neratovic B
Zruč nad Sázavou (26. září) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech ve Spolkovém domě ve Zruči nad Sázavou první a druhé kolo krajské soutěže 1. třídy.
1. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Aero Odolena Voda 9:9
Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Slavík Radek 1:3, Hameta Oldřich 1:3, Herout Tomáš 3:1, Bleha Lukáš 3:1 - Hudečková Hana 4:0, Schmelz Richard 1:3, Kulíšek Marek 2:2, Hendrych Jan 1:3.
2. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Sokol Přezletice 10:4
Sestava a body: čtyřhry 1:0 - Slavík Radek 1:1, Hameta Oldřich 1:1, Herout Tomáš 2:1, Bleha Lukáš 1:1, WO 4:0 - Tichý Jiří 1:2, Slunéčko Radek 2:1, Dvořák Jan 1:2, WO 0:4.
Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)
1. | TJ Sokol Mnichovo Hradiště B | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 20:9 | 6 |
2. | TJ AŠ Mladá Boleslav B | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 20:11 | 6 |
3. | ST EUROMASTER Kolín C | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 19:9 | 4 |
4. | SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 19:13 | 4 |
5. | TJ Aero Odolena Voda | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 19:17 | 4 |
6. | TJ Sadská C | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 18:11 | 3 |
7. | TJ Sokol Kutná Hora | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 17:18 | 3 |
8. | TJ Sokol Krchleby | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 12:17 | 3 |
9. | TJ Sokol Libice nad Cidlinou | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 17:19 | 1 |
10. | TJ Neratovice B | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 15:20 | 0 |
11. | Sokol Přezletice | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5:20 | 0 |
12. | TJ Sokol Velký Osek | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3:20 | 0 |
Příští program: (15. – 16. října)
Béčko stolních tenistů se utká v krajské soutěži I. třídy sezony 2016/17 např. s Kutnou Horou, Sadskou C, Kolínem C atd…
Béčko nastoupí v soutěži oproti loňsku proti devíti novým soupeřům
Praha, Zruč nad Sázavou (11. července) – Nalosované týmy stolnětenisové krajské soutěže I. třídy, oddělení B, sezony 2016 – 2017.
Družstva krajské soutěže 1. třídy, sk. B: TJ Sokol Krchleby, TJ Sadská C, TJ Sokol Velký Osek, ST EUROMASTER Kolín C, Sokol Přezletice, TJ Sokol Kutná Hora, TJ Aero Odolena Voda, TJ Sokol Libice nad Cidlinou, TJ Sokol Mnichovo Hradiště B, TJ AŠ Mladá Boleslav B, TJ Neratovice B, SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B. (jot)
Béčko splnilo svůj cíl, skončilo ve středu tabulky, sestoupily Hudlice B a jeden z kvarteta hrajících play-out
Žebrák, Obecnice (17. března) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech v Žebráku jedenadvacáté, druhý den v Obecnici dvaadvacáté kolo krajské soutěže 1. třídy, skupiny B.
21. kolo: Sokol Žebrák – SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B 10:0
Sestava a body: čtyřhry 1:0 - Ungr Jan II. 1:0, Kubát Pavel 2:0, Kunc Petr 2:0, Roztočil Jiří 1:0, WO 3:0 - Herout Václav 0:2, Němec Marek 0:2, Herout Tomáš 0:2, WO 0:3.
22. kolo: Slavoj Obecnice – SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B 10:1
Sestava a body: čtyřhry 1:0 - Srch Radek 1:0, Hála Pavel 2:0, Tůma Radek 2:0, Petráň Zdeněk 0:1, WO 4:0 - Herout Václav 0:2, Němec Marek 0:2, Herout Tomáš 1:1, WO 0:4.
Výsledky:
Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)
1. | TTC Říčany | 22 | 20 | 2 | 0 | 0 | 218:66 | 62 |
2. | KST Rakovník B | 22 | 18 | 3 | 1 | 0 | 212:94 | 57 |
3. | TJ Sadská C | 22 | 14 | 2 | 6 | 0 | 188:147 | 44 |
4. | TJ Sokol Kutná Hora | 22 | 9 | 7 | 6 | 0 | 181:160 | 34 |
5. | SK Březnice | 22 | 10 | 4 | 8 | 0 | 162:165 | 34 |
6. | SKC Zruč nad Sáz.-RABBIT B | 22 | 10 | 2 | 10 | 0 | 150:154 | 32 |
7. | TJ Slavoj Obecnice | 22 | 7 | 2 | 13 | 0 | 132:177 | 23 |
8. | TJ Sokol Králův Dvůr B | 22 | 5 | 5 | 12 | 0 | 147:188 | 20 |
9. | TJ Sokol Žebrák | 22 | 6 | 2 | 14 | 0 | 132:184 | 20 |
10. | TJ Chaloupky | 22 | 5 | 4 | 13 | 0 | 135:189 | 19 |
11. | TJ Tatran Sedlčany B | 22 | 4 | 2 | 16 | 0 | 129:202 | 14 |
12. | TJ Sokol Hudlice B | 22 | 6 | 1 | 13 | 2 | 130:190 | 13 |
Béčko SKC i Kutná Hora hrají v Žebráku a Obecnici. Kdo z nich postoupí ze čtvrtého místa do play-off?
V 21. a 22. kole zajíždí béčko do Žebráku a Obecnice
Zruč nad Sázavou (9. března) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech ve Spolkovém domě ve Zruči nad Sázavou devatenácté a dvacáté kolo krajské soutěže 1. třídy.
19. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – SK Březnice 10:2
Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Kamarýt Jiří 2:0, Herout Tomáš 2:0, Bleha Lukáš 1:2, Kučera Lukáš 3:0 - Soused Zbyněk 1:2, Čížek Marek 1:2, Drábek Martin 0:2, Medvecký Jan 0:2.
20. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Slavoj Obecnice 10:5
Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Kamarýt Jiří 0:1, Herout Tomáš 2:1, Jandejsek Pavel 3:0, Kučera Lukáš 3:0, Herout Václav 0:2, WO 1:0 - Nguyen Ngoc Bach 2:1, Lysý Tomáš 0:3, Novák Stanislav 1:2, Trejbal Petr 1:2, WO 0:1.
Výsledky:
Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)
1. | TTC Říčany | 20 | 18 | 2 | 0 | 0 | 198:64 | 56 |
2. | KST Rakovník B | 20 | 16 | 3 | 1 | 0 | 192:85 | 51 |
3. | TJ Sadská C | 20 | 13 | 2 | 5 | 0 | 173:134 | 41 |
4. | TJ Sokol Kutná Hora | 20 | 9 | 7 | 4 | 0 | 167:140 | 34 |
5. | SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B | 20 | 10 | 2 | 8 | 0 | 149:134 | 32 |
6. | SK Březnice | 20 | 9 | 4 | 7 | 0 | 150:150 | 31 |
7. | TJ Sokol Králův Dvůr B | 20 | 5 | 5 | 10 | 0 | 133:168 | 20 |
8. | TJ Chaloupky | 20 | 5 | 4 | 11 | 0 | 132:169 | 19 |
9. | TJ Slavoj Obecnice | 20 | 5 | 2 | 13 | 0 | 112:169 | 17 |
10. | TJ Sokol Žebrák | 20 | 4 | 2 | 14 | 0 | 112:177 | 14 |
11. | TJ Tatran Sedlčany B | 20 | 3 | 2 | 15 | 0 | 116:185 | 11 |
12. | TJ Sokol Hudlice B | 20 | 5 | 1 | 12 | 2 | 114:173 | 10 |
Příští program: (12. – 13. března)
Víkendová bilance béčka SKC - dvě výhry a remíza, na postup do play-off chybí dva body
V devatenáctém a dvacátém kole hostí béčko týmy Březnice a Chaloupky
Zruč nad Sázavou (11. února) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech ve Spolkovém domě ve Zruči nad Sázavou šestnácté a sedmnácté kolo krajské soutěže 1. třídy, dále předehrávku 18. kola.
16. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Tatran Sedlčany B 10:0
Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Kamarýt Jiří 2:0, Kučera Lukáš 2:0, Bleha Lukáš 2:0, Herout Tomáš 2:0 - Linhart František ml. 0:2, Lískovec Jindřich 0:2, Lesák Jakub 0:2, Kovář Jan 0:2.
17. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Sokol Hudlice B 10:5
Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Jandejsek Pavel 2:1, Kučera Lukáš 3:0, Bleha Lukáš 0:3, Herout Tomáš 3:1 - Drož Jan 1:3, Vajs Karel 1:2, Gruber Martin 3:0, Lev Daniel 0:3.
18. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Sokol Kutná Hora 9:9 (předehrávka)
Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Bleha Lukáš 0:4, Kučera Lukáš 4:0, Kamarýt Jiří 2:2, Škopek Pavel 2:2 - Štus Radek 3:1, Vala Martin 2:2, Liberský Karel 1:3, Majer Pavel 2:2.
Výsledky:
Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)
|
Příští program: (27. – 28. února)
Béčko na stolech druhého a třetího neuspělo, po patnácti odehraných kolech se nachází na sedmé příčce
16. a 17. kolo: Spolkový dům, Zruč nad Sázavou RABBIT B – Sedlčany B a Hudlice B
Říčany, Sadská (27. ledna) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech v Říčanech čtrnácté, druhý den v Sadské patnácté kolo krajské soutěže 1. třídy, skupiny B.
14. kolo: TTC Říčany – SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B 10:3
Sestava a body: čtyřhry 0:2 - Jícha David 3:0, Bříza Josef ml. 1:1, Pokorný Roman 3:0, Štěpánek Aleš 3:0 - Kučera Lukáš 1:2, Němec Marek 0:3, Jandejsek Pavel 0:3, Kamarýt Jiří 0:2.
15. kolo: TJ Sadská C – SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B 10:6
Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Kurel David 3:1, Švarc Ivo 3:0, Motl Milan 2:1, Martin Petr 1:3 - Kučera Lukáš 3:1, Němec Marek 0:4, Jandejsek Pavel 1:2, Kamarýt Jiří 1:2.
Výsledky:
Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)
1. | KST Rakovník B | 15 | 13 | 2 | 0 | 0 | 148:65 | 41 |
2. | TTC Říčany | 15 | 13 | 2 | 0 | 0 | 148:51 | 41 |
3. | TJ Sadská C | 15 | 11 | 1 | 3 | 0 | 135:93 | 34 |
4. | SK Březnice | 15 | 7 | 4 | 4 | 0 | 123:107 | 25 |
5. | TJ Sokol Kutná Hora | 15 | 5 | 6 | 4 | 0 | 118:115 | 21 |
6. | TJ Chaloupky | 15 | 5 | 4 | 6 | 0 | 113:119 | 19 |
7. | SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B | 15 | 6 | 1 | 8 | 0 | 100:113 | 19 |
8. | TJ Sokol Králův Dvůr B | 15 | 4 | 5 | 6 | 0 | 110:121 | 17 |
9. | TJ Slavoj Obecnice | 15 | 3 | 2 | 10 | 0 | 77:128 | 11 |
10. | TJ Tatran Sedlčany B | 15 | 2 | 2 | 11 | 0 | 90:141 | 8 |
11. | TJ Sokol Žebrák | 15 | 2 | 1 | 12 | 0 | 77:136 | 7 |
12. | TJ Sokol Hudlice B | 15 | 4 | 0 | 9 | 2 | 78:128 | 6 |
Příští program: (6. – 7. února)
Béčko zakončilo první polovinu soutěže dvěma jasnými výhrami nad Žebrákem a Obecnicí
Ve dvanáctém a třináctém kole hostí béčko týmy Rakovník B a Králův Dvůr B
Zruč nad Sázavou (14. prosince) –Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech ve Spolkovém domě ve Zruči nad Sázavou desáté a jedenácté kolo krajské soutěže 1. třídy.
10. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – TJ Sokol Žebrák 10:2
Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Bleha Lukáš 1:1, Kučera Lukáš 2:0, Herout Tomáš 3:0, Kamarýt Jiří 2:0 - Kubát Pavel 1:2, Ungr Jan II. 0:2, Roztočil Jiří 0:2, Kunc Petr 0:2.
11. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Slavoj Obecnice 10:0
Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Bleha Lukáš 2:0, Kučera Lukáš 2:0, Herout Tomáš 2:0, Kamarýt Jiří 2:0 - Tůma Radek 0:2, Petráň Zdeněk 0:2, Hála Pavel 0:2, Herink Jan 0:2.
Výsledky:
Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)
1. | KST Rakovník B | 11 | 10 | 1 | 0 | 0 | 109:48 | 31 |
2. | TTC Říčany | 11 | 9 | 2 | 0 | 0 | 108:38 | 29 |
3. | TJ Sadská C | 11 | 8 | 1 | 2 | 0 | 99:67 | 25 |
4. | TJ Sokol Kutná Hora | 11 | 5 | 4 | 2 | 0 | 94:77 | 19 |
5. | SK Březnice | 11 | 4 | 4 | 3 | 0 | 88:89 | 16 |
6. | SKC Zruč nad Sázavou - RABBIT B | 11 | 5 | 1 | 5 | 0 | 78:78 | 16 |
7. | TJ Chaloupky | 11 | 3 | 4 | 4 | 0 | 84:87 | 13 |
8. | TJ Slavoj Obecnice | 11 | 3 | 2 | 6 | 0 | 64:88 | 11 |
9. | TJ Sokol Králův Dvůr B | 11 | 2 | 4 | 5 | 0 | 76:96 | 10 |
10. | TJ Sokol Žebrák | 11 | 2 | 1 | 8 | 0 | 63:96 | 7 |
11. | TJ Tatran Sedlčany B | 11 | 1 | 2 | 8 | 0 | 67:103 | 5 |
12. | TJ Sokol Hudlice B | 11 | 1 | 0 | 8 | 2 | 43:106 | -3 |
Příští program: (9. – 10. ledna)
Béčko remizovalo v sedmém kole v Kutné Hoře, v tabulce zůstalo na šestém místě
V Kutné Hoře bodoval čtyřikrát Škopek, tři čárky přidal Bleha, jednu Pavel Jandejsek a čtyřhra
Kutná Hora (17. listopadu) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech v Kutné Hoře sedmé kolo krajské soutěže 1. třídy, skupiny B.
http://skczruc.xf.cz/
7. kolo: Sokol Kutná Hora - SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B 9:9
Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Štus Radek 2:2, Tivodar Michal 2:2, Majer Pavel 2:2, Vala Martin 2:2 - Škopek Pavel 4:0, Bleha Lukáš 3:1, Jandejsek Pavel 1:3, Kučera Lukáš 0:4.
Výsledky:
Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupiny B)
1. | KST Rakovník B | 7 | 7 | 0 | 0 | 0 | 70:22 | 21 |
2. | TTC Říčany | 7 | 6 | 1 | 0 | 0 | 69:22 | 19 |
3. | TJ Sadská C | 7 | 6 | 0 | 1 | 0 | 62:34 | 18 |
4. | SK Březnice | 7 | 3 | 3 | 1 | 0 | 59:56 | 12 |
5. | TJ Sokol Kutná Hora | 7 | 3 | 2 | 2 | 0 | 56:51 | 11 |
6. | SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B | 7 | 3 | 1 | 3 | 0 | 50:57 | 10 |
7. | TJ Chaloupky | 7 | 2 | 2 | 3 | 0 | 56:55 | 8 |
8. | TJ Slavoj Obecnice | 7 | 2 | 1 | 4 | 0 | 41:59 | 7 |
9. | TJ Tatran Sedlčany B | 7 | 1 | 1 | 5 | 0 | 44:64 | 4 |
10. | TJ Sokol Králův Dvůr B | 7 | 0 | 4 | 3 | 0 | 45:66 | 4 |
11. | TJ Sokol Hudlice B | 7 | 1 | 0 | 6 | 0 | 31:66 | 3 |
12. | TJ Sokol Žebrák | 7 | 0 | 1 | 6 | 0 | 38:69 | 1 |
Příští program – 8. a 9. kolo: (28. a 29. listopadu)
SK Březnice - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B
TJ Chaloupky - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B
Béčko otočilo v Sedlčanech velmi nepříznivý výsledek 8:4 na 8:10, v Hudlicích po vedení 5:2 vyhráli tím nejtěsnějším výsledkem
7. kolo: Sokolovna v Sokolské ulici, Sokol Kutná Hora - SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B
Sedlčany, Hudlice (2. listopadu) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech v Sedlčanech páté kolo, druhý den v Hudlicích šesté kolo krajské soutěže 1. třídy, skupiny B.
http://skczruc.xf.cz/
5. kolo: TJ Tatran Sedlčany B – SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B 8:10
Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Mašek Roman 0:4, Lesák Jakub 0:4, Lískovec Jindřich 3:1, Linhart František ml. 3:1 - Kučera Lukáš 3:1, Bleha Lukáš 2:2, Jandejsek Pavel 2:2, Herout Tomáš 3:1.
6. kolo: TJ Sokol Hudlice B – SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B 8:10
Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Vajs Karel 4:0, Lev Daniel 0:4, Stehlík Jan ml. 1:3, Gruber Martin 2:2 - Kučera Lukáš 3:1, Bleha Lukáš 1:3, Jandejsek Pavel 2:2, Herout Tomáš 3:1.
Výsledky:
Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)
1. | KST Rakovník B | 6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 60:18 | 18 |
2. | TJ Sadská C | 6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 60:24 | 18 |
3. | TTC Říčany | 6 | 5 | 1 | 0 | 0 | 59:20 | 16 |
4. | SK Březnice | 6 | 3 | 2 | 1 | 0 | 50:47 | 11 |
5. | TJ Sokol Kutná Hora | 6 | 3 | 1 | 2 | 0 | 47:42 | 10 |
6. | SKC Zruč nad Sáz. - RABBIT B | 6 | 3 | 0 | 3 | 0 | 41:48 | 9 |
7. | TJ Chaloupky | 6 | 2 | 1 | 3 | 0 | 47:46 | 7 |
8. | TJ Sokol Králův Dvůr B | 6 | 0 | 4 | 2 | 0 | 41:56 | 4 |
9. | TJ Slavoj Obecnice | 6 | 1 | 1 | 4 | 0 | 31:56 | 4 |
10. | TJ Sokol Hudlice B | 6 | 1 | 0 | 5 | 0 | 26:56 | 3 |
11. | TJ Sokol Žebrák | 6 | 0 | 1 | 5 | 0 | 35:59 | 1 |
12. | TJ Tatran Sedlčany B | 6 | 0 | 1 | 5 | 0 | 34:59 | 1 |
Příští program: (14. listopadu)
Sokol Kutná Hora - SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B
Béčko doma dvakrát prohrálo, po čtyřech kolech má jedno vítězství a se třemi body je na osmém místě
V pátém a šestém kole zajíždí béčko do Sedlčan a Hudlic
Zruč nad Sázavou (22. října) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech ve Spolkovém domě ve Zruči nad Sázavou třetí a čtvrté kolo krajské soutěže 1. třídy.
http://skczruc.xf.cz/
3. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – TTC Říčany 2:10
Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Herout Tomáš 0:2, Herout Václav 0:2, Kučera Lukáš 1:2, Bleha Lukáš 0:3 - Štěpánek Aleš 3:0, Jícha David 3:0, Bříza Josef ml. 1:1, Pokorný Roman 2:0.
4. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – TJ Sadská C 7:10
Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Kučera Lukáš 0:4, Bleha Lukáš 1:3, Herout Tomáš 1:2, Škopek Pavel 4:0 - Martin Petr 3:1, Kurel David 1:3, Švarc Ivo 3:1, Chlumský Petr 2:1.
Výsledky:
Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)
1. | KST Rakovník B | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 40:11 | 12 |
2. | TJ Sadská C | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 40:18 | 12 |
3. | TTC Říčany | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 39:13 | 10 |
4. | SK Březnice | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 39:28 | 10 |
5. | TJ Chaloupky | 4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 33:27 | 6 |
6. | TJ Sokol Kutná Hora | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 27:32 | 4 |
7. | TJ Slavoj Obecnice | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 27:36 | 4 |
8. | SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B | 4 | 1 | 0 | 3 | 0 | 21:32 | 3 |
9. | TJ Sokol Hudlice B | 4 | 1 | 0 | 3 | 0 | 15:36 | 3 |
10. | TJ Sokol Králův Dvůr B | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 | 23:38 | 2 |
11. | TJ Sokol Žebrák | 4 | 0 | 1 | 3 | 0 | 26:39 | 1 |
12. | TJ Tatran Sedlčany B | 4 | 0 | 1 | 3 | 0 | 19:39 | 1 |
Příští program: (31. října – 1. listopadu)
Chmelařská oblast béčku SKC v sobotu nesvědčila, druhý den neměl Králův Dvůr žádnou šanci
Rakovník, Králův Dvůr – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech v Rakovníku první kolo, druhý den v Králově Dvoře druhé kolo krajské soutěže 1. třídy, skupiny B.
http://skczruc.xf.cz/
1. kolo: KST Rakovník B – SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B 10:2
Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Andrt Tomáš 1:1, Cír Radek 1:1, Čech Pavel 3:0, Mikeš Milan 3:0 - Bleha Lukáš 1:2, Kučera Lukáš 1:2, Herout Tomáš 0:2, Herout Václav 0:2.
2. kolo: Sokol Králův Dvůr B – SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B 2:10
Sestava a body: čtyřhry 0:2 - Roziňák Jan 1:1, Včelička Lubomír 0:2, Šrámek David 0:2, Bohdan Luděk 1:2, WO 0:1 - Bleha Lukáš 2:0, Kučera Lukáš 3:0, Herout Tomáš 2:0, Jandejsek Zdeněk 0:2, WO 1:0.
Výsledky:
Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)
|
Příští program – 3. a 4. kolo: (17. a 18. října)
Béčko doma ve druhém střetnutí s Mladou Boleslaví remizovalo a zachovalo si KS1 i do sezóny 2015/16
Nerozhodný výsledek vybojoval v posledním duelu Lukáš Kučera
Zruč nad Sázavou (30. března) - Béčko nastoupilo v domácím prostředí ke druhému utkání prvního vyřazovacího kola v KS 1. třídy - play-out - proti AŠ Mladá Boleslav D.
http://skczruc.xf.cz/
2. utkání 1/2: SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B – AŠ Mladá Boleslav D 9:9
č. | domácí | hosté | Sady | Body | ||
1. | Herout František | Fuka Martin | 3 | 1 | / | - |
2. | Bleha Lukáš | Niems Dušan | 2 | 3 | - | / |
3. | Herout Tomáš | Fuka Martin | 0 | 3 | - | / |
4. | Bleha Lukáš | Franc Pavel | 1 | 3 | - | / |
5. | Kučera Lukáš | Niems Dušan | 3 | 0 | / | - |
6. | Herout František | Pácha Robin | 3 | 0 | / | - |
7. | Bleha Lukáš | Fuka Martin | 3 | 1 | / | - |
8. | Kučera Lukáš | Franc Pavel | 2 | 3 | - | / |
9. | Herout František | Niems Dušan | 3 | 0 | / | - |
10. | Herout Tomáš | Pácha Robin | 1 | 3 | - | / |
11. | Kučera Lukáš | Fuka Martin | 2 | 3 | - | / |
12. | Herout František | Franc Pavel | 3 | 0 | / | - |
13. | Herout Tomáš | Niems Dušan | 3 | 0 | / | - |
14. | Bleha Lukáš | Pácha Robin | 0 | 3 | - | / |
15. | Herout František | Fuka Martin | 3 | 1 | / | - |
16. | Herout Tomáš | Franc Pavel | 1 | 3 | - | / |
17. | Bleha Lukáš | Niems Dušan | 2 | 3 | - | / |
18. | Kučera Lukáš | Pácha Robin | 3 | 1 | / | - |
Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Herout Tomáš 1:3, Bleha Lukáš 1:3, Kučera Lukáš 2:2, Herout František 4:0 - Fuka Martin 2:2, Franc Pavel 3:1, Niems Dušan 1:3, Pácha Robin 2:2.
František Herout: ,, Stejně jako v Mladé Boleslavi, stav utkání byl před poslední rundou 7:7. Ze zbylé trojice hráčů tak musel alespoň jeden svůj zápas vyhrát, aby série byla ukončena a béčko nečekalo za dva týdny rozhodující utkání v Mladé Boleslavi. První se o to pokoušel Tomáš Herout, ale neuspěl. Velice nadějně to vypadalo v zápase Lukáše Blehy, který také prohrál a situace se komplikovala. Vše tedy bylo na druhém Lukášovi. Lukáš Kučera poslední zápas vyhrál 3:1 a zajistil béčku remízu a zároveň konečné 9. místo a jistotu udržení v krajské soutěži 1. třídy.“
Pozn. adm.: Když první utkání dopadne výhrou jednoho, ve druhým mu stačí uhrát remíza, takže se končí devátým bodem, když ho uhraje. (jot)
Béčko SKC dokráčelo v Mladé Boleslavi k vítězství v závěrečných třech dvouhrách, zvítězilo o tři body
Na stolech bylo k vidění sedm ,,pětiseťáků“, čtyři ve prospěch SKC
Mladá Boleslav (30. března) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech v Mladé Boleslavi první utkání prvního vyřazovacího kola play-out krajské soutěže 1. třídy.
FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY
http://skczruc.xf.cz/
1. utkání 1/1: AŠ Mladá Boleslav D – SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B 7:10
č. | domácí | hosté | Sady | Body | ||
1. | Franc Pavel | Herout František | 1 | 3 | - | / |
2. | Pácha Robin | Bleha Lukáš | 3 | 0 | / | - |
3. | Pácha Robin | Herout František | 1 | 3 | - | / |
4. | Niems Dušan | Bleha Lukáš | 3 | 1 | / | - |
5. | Franc Pavel | Herout Tomáš | 0 | 3 | - | / |
6. | Fuka Martin | Kučera Lukáš | 3 | 2 | / | - |
7. | Niems Dušan | Herout František | 2 | 3 | - | / |
8. | Franc Pavel | Bleha Lukáš | 3 | 2 | / | - |
9. | Fuka Martin | Herout Tomáš | 3 | 1 | / | - |
10. | Pácha Robin | Kučera Lukáš | 2 | 3 | - | / |
11. | Franc Pavel | Herout František | 0 | 3 | - | / |
12. | Fuka Martin | Bleha Lukáš | 3 | 0 | / | - |
13. | Pácha Robin | Herout Tomáš | 2 | 3 | - | / |
14. | Niems Dušan | Kučera Lukáš | 3 | 2 | / | - |
15. | Fuka Martin | Herout František | 1 | 3 | - | / |
16. | Pácha Robin | Bleha Lukáš | 2 | 3 | - | / |
17. | Niems Dušan | Herout Tomáš | 1 | 3 | - | / |
Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Pácha Robin 0:4, Niems Dušan 2:2, Franc Pavel 1:2, Fuka Martin 3:1 - Herout František 4:0, Bleha Lukáš 1:3, Herout Tomáš 3:1, Kučera Lukáš 1:2.
Pozn. adm.: Když první utkání dopadne výhrou jednoho, ve druhým mu stačí uhrát remíza, takže se končí devátým bodem, když ho uhraje. (jot)
Béčko dvakrát vyhrálo, nejprve deklasovalo předposlední Kosmonosy, následně porazilo osmé Mnichovo Hradiště B
Závěrečné dvojkolo odehrají stolní tenisté se Sokolem Krchleby již v pátek, nejprve s prvním A týmem, poté s posledním béčkem
Zruč nad Sázavou (11. března) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech ve Spolkovém domě ve Zruči nad Sázavou devatenácté a dvacáté kolo krajské soutěže 1. třídy.
FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY
http://skczruc.xf.cz/
19. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Sokol Kosmonosy 10:0
Sestava a body: čtyřhry 1:0 - Bleha Lukáš 1:0, Herout Tomáš 1:0, Jandejsek Pavel 2:0, Herout Václav 1:0, Kučera Lukáš 1:0, WO 3:0 - Černý Jaroslav 0:2, Potměšil Pavel 0:2, Horsák Oldřich 0:2, WO 0:3.
20. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – TJ Sokol Mn. Hradiště B 10:6
Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Bleha Lukáš 4:0, Herout Tomáš 2:1, Jandejsek Pavel 2:1, Kučera Lukáš 1:3 - Hoďák Václav 2:2, Beniš Ondřej 1:3, Kastner Patrik 1:2, Pleticha Vladimír 1:2.
Výsledky:
Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)
1. | TJ Sokol Krchleby A | 20 | 14 | 0 | 6 | 0 | 173:119 | 42 |
2. | FK Kolín B | 20 | 13 | 2 | 5 | 0 | 175:144 | 41 |
3. | TJ Neratovice B | 20 | 12 | 3 | 5 | 0 | 177:146 | 39 |
4. | TJ Sadská B | 20 | 12 | 3 | 5 | 0 | 180:142 | 39 |
5. | TJ Sokol Libice nad Cidlinou | 20 | 12 | 2 | 6 | 0 | 168:130 | 38 |
6. | TTC Brandýs nad Labem B | 20 | 12 | 1 | 7 | 0 | 179:137 | 37 |
7. | TJ Sokol Kutná Hora | 20 | 12 | 0 | 8 | 0 | 163:141 | 36 |
8. | TJ Sokol Mnichovo Hradiště B | 20 | 8 | 0 | 12 | 0 | 149:156 | 24 |
9. | TJ AŠ Mladá Boleslav D | 20 | 7 | 2 | 11 | 0 | 136:166 | 23 |
10. | SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B | 20 | 5 | 2 | 13 | 0 | 123:163 | 17 |
11. | TJ Sokol Kosmonosy | 20 | 4 | 1 | 15 | 0 | 100:181 | 13 |
12. | TJ Sokol Krchleby B | 20 | 1 | 0 | 19 | 0 | 96:194 | 3 |
Příští program – 21. a 22. kolo (21. – 22. března)
V krajské soutěži 1. třídy odehráli stolní tenisté béčka SKC neúspěšné okresní derby s Kutnou Horou
Se sedmým týmem soutěže třikrát bodoval Lukáš Kučera, ostatní přidali po bodu a čtyřhru, na vítězství to však nestačilo
Zruč nad Sázavou (25. února) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech ve Spolkovém domě ve Zruči nad Sázavou osmnácté kolo krajské soutěže 1. třídy.
FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY
http://skczruc.xf.cz/
18. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Sokol Kutná Hora 7:10
Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Bleha Lukáš 1:3, Herout Tomáš 1:3, Jandejsek Pavel 1:2, Kučera Lukáš 3:1 - Maruščák Tomáš 3:1, Vala Martin 2:2, Sosnovec Martin 2:2, Štus Radek 2:1.
Výsledky:
Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)
1. | TJ Sokol Krchleby A | 18 | 14 | 0 | 4 | 0 | 159:99 | 42 |
2. | FK Kolín B | 18 | 13 | 1 | 4 | 0 | 161:125 | 40 |
3. | TJ Neratovice B | 18 | 12 | 2 | 4 | 0 | 162:127 | 38 |
4. | TJ Sadská B | 18 | 10 | 3 | 5 | 0 | 160:129 | 33 |
5. | TJ Sokol Libice nad Cidlinou | 18 | 10 | 2 | 6 | 0 | 148:122 | 32 |
6. | TTC Brandýs nad Labem B | 18 | 10 | 1 | 7 | 0 | 159:126 | 31 |
7. | TJ Sokol Kutná Hora | 18 | 10 | 0 | 8 | 0 | 143:135 | 30 |
8. | TJ Sokol Mnichovo Hradiště B | 18 | 8 | 0 | 10 | 0 | 137:136 | 24 |
9. | TJ AŠ Mladá Boleslav D | 18 | 6 | 2 | 10 | 0 | 124:151 | 20 |
10. | TJ Sokol Kosmonosy | 18 | 4 | 1 | 13 | 0 | 100:161 | 13 |
11. | SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B | 18 | 3 | 2 | 13 | 0 | 103:157 | 11 |
12. | TJ Sokol Krchleby B | 18 | 1 | 0 | 17 | 0 | 86:174 | 3 |
Příští program – 19. a 20. kolo (7. a 8. března)
Béčko SKC dvakrát prohrálo v domácím prostředí, s šestým Brandýsem B a čtvrtou rezervou Sadské
S Brandýsem vybojoval dva body Tomáš Herout, po jednom přidali Pavel Jandejsek a Lukáš Kučera. Se Sadskou B získal plný počet vítězství František Herout, na skalp předního celku to však nestačilo
Zruč nad Sázavou (10. února) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech ve Spolkovém domě ve Zruči nad Sázavou šestnácté a sedmnácté kolo krajské soutěže 1. třídy.
http://skczruc.xf.cz/
16. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – TTC Brandýs nad Labem B 4:10
Sestava a body: čtyřhry 0:2 - Kučera Lukáš 1:2, Herout Václav 0:3, Jandejsek Pavel 1:2, Herout Tomáš 2:1 - Sysel Pavel 3:0, Berger Miroslav 2:1, Holub Zdeněk 1:2, Gräf Miloš 2:1.
17. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – TJ Sadská B 7:10
Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Herout Václav 0:1, Kučera Lukáš 1:3, Herout Tomáš 1:2, Herout František 4:0, Jandejsek Pavel 0:3 - Pych Luděk ml. 2:2, Vojáček Jiří 3:1, Beran Martin 3:1, Vydra Milan 1:2.
Výsledky:
Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)
1. | TJ Sokol Krchleby A | 17 | 14 | 0 | 3 | 0 | 155:89 | 42 |
2. | TJ Neratovice B | 17 | 12 | 1 | 4 | 0 | 153:118 | 37 |
3. | FK Kolín B | 17 | 12 | 1 | 4 | 0 | 151:117 | 37 |
4. | TJ Sadská B | 17 | 10 | 3 | 4 | 0 | 154:119 | 33 |
5. | TJ Sokol Libice nad Cidlinou | 17 | 10 | 2 | 5 | 0 | 140:112 | 32 |
6. | TTC Brandýs nad Labem B | 17 | 9 | 1 | 7 | 0 | 149:121 | 28 |
7. | TJ Sokol Kutná Hora | 17 | 9 | 0 | 8 | 0 | 134:128 | 27 |
8. | TJ Sokol Mnichovo Hradiště B | 17 | 7 | 0 | 10 | 0 | 127:133 | 21 |
9. | TJ AŠ Mladá Boleslav D | 17 | 6 | 1 | 10 | 0 | 115:143 | 19 |
10. | TJ Sokol Kosmonosy | 17 | 4 | 1 | 12 | 0 | 97:151 | 13 |
11. | SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B | 17 | 3 | 2 | 12 | 0 | 96:147 | 11 |
12. | TJ Sokol Krchleby B | 17 | 0 | 0 | 17 | 0 | 77:170 | 0 |
Příští program – 18., 19. a 20. kolo (21. února, 7. a 8. března)
Z měst chemie a automobilů se béčko SKC vrátilo s nepořízenou, dvakrát prohrálo a nezískalo ani bod
Do Neratovic odjela pouze trojice stolních tenistů. V Mladé Boleslavi bylo blízko ke čtyřem bodům, skončilo to však pětisetovými porážkami
Neratovice, Mladá Boleslav (28. ledna) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech v Neratovicích čtrnácté kolo, druhý den v Mladé Boleslavi patnácté kolo krajské soutěže 1. třídy, skupiny B.
14. kolo: TJ Neratovice B - SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B 10:0
Sestava a body: čtyřhry 1:0 - Ehl Ladislav 1:0, Hyršl Ondřej 2:0, Prosa Tomáš 2:0, Beneš Tomáš 1:0, WO 3:0 - Němec Marek 0:2, Herout Václav 0:2, Škopková Věra 0:2, WO 0:3.
15. kolo: AŠ Mladá Boleslav D – SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B 10:0
Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Pácha Robin 2:0, Čeřovský Petr ml. 2:0, Niems Dušan 2:0, Zajíček Michal 2:0 - Bleha Lukáš 0:2, Herout Tomáš 0:2, Herout Václav 0:2, Němec Marek 0:2.
Výsledky:
Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)
1. | TJ Sokol Krchleby A | 15 | 12 | 0 | 3 | 0 | 135:83 | 36 |
2. | TJ Neratovice B | 15 | 11 | 1 | 3 | 0 | 142:103 | 34 |
3. | FK Kolín B | 15 | 11 | 1 | 3 | 0 | 133:100 | 34 |
4. | TJ Sokol Libice nad Cidlinou | 15 | 10 | 1 | 4 | 0 | 125:93 | 31 |
5. | TJ Sadská B | 15 | 9 | 3 | 3 | 0 | 137:102 | 30 |
6. | TJ Sokol Kutná Hora | 15 | 8 | 0 | 7 | 0 | 118:111 | 24 |
7. | TTC Brandýs nad Labem B | 15 | 7 | 1 | 7 | 0 | 129:111 | 22 |
8. | TJ AŠ Mladá Boleslav D | 15 | 5 | 1 | 9 | 0 | 100:125 | 16 |
9. | TJ Sokol Mnichovo Hradiště B | 15 | 5 | 0 | 10 | 0 | 107:119 | 15 |
10. | TJ Sokol Kosmonosy | 15 | 4 | 0 | 11 | 0 | 81:132 | 12 |
11. | SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B | 15 | 3 | 2 | 10 | 0 | 85:127 | 11 |
12. | TJ Sokol Krchleby B | 15 | 0 | 0 | 15 | 0 | 64:150 | 0 |
Béčko vedlo nad čtvrtým Kolínem 8:6, ale poslední čtyři utkání prohrálo, remízu s Libicemi zachránil v závěrečném zápase Lukáš Kučera
Nešťastná prohra B týmu s rezervou Kolína, František Herout si prodloužil nedělní odpoledne ziskem čtyř bodů
Zruč nad Sázavou (13. ledna) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech ve Spolkovém domě ve Zruči nad Sázavou dvanácté a třinácté kolo krajské soutěže 1. třídy.
12. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – FK Kolín B 8:10
Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Kučera Lukáš 1:3, Jandejsek Pavel 2:2, Herout Václav 0:4, Bleha Lukáš 3:1 - Jindra Josef 4:0, Lhoták Jakub 2:2, Záboj Matěj 2:2, Švarc Ondřej 1:1, Čamr František 1:1.
13. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – Sokol Libice nad Cidlinou 9:9
Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Bleha Lukáš 0:4, Jandejsek Pavel 1:3, Kučera Lukáš 3:1, Herout František 4:0 - Pekárek František 1:3, Kaipr Petr 3:1, Paroulek Milan 2:2, Trajhan Jaroslav 2:2.
Výsledky:
Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)
1. | TJ Sokol Krchleby A | 13 | 11 | 0 | 2 | 0 | 121:69 | 33 |
2. | TJ Sokol Libice nad Cidlinou | 13 | 9 | 1 | 3 | 0 | 111:81 | 28 |
3. | TJ Neratovice B | 13 | 9 | 1 | 3 | 0 | 122:95 | 28 |
4. | FK Kolín B | 13 | 9 | 1 | 3 | 0 | 113:91 | 28 |
5. | TJ Sadská B | 13 | 7 | 3 | 3 | 0 | 117:89 | 24 |
6. | TJ Sokol Kutná Hora | 13 | 7 | 0 | 6 | 0 | 100:99 | 21 |
7. | TTC Brandýs nad Labem B | 13 | 5 | 1 | 7 | 0 | 109:105 | 16 |
8. | TJ Sokol Mnichovo Hradiště B | 13 | 5 | 0 | 8 | 0 | 95:99 | 15 |
9. | TJ AŠ Mladá Boleslav D | 13 | 4 | 1 | 8 | 0 | 88:115 | 13 |
10. | TJ Sokol Kosmonosy | 13 | 4 | 0 | 9 | 0 | 74:112 | 12 |
11. | SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B | 13 | 3 | 2 | 8 | 0 | 85:107 | 11 |
12. | TJ Sokol Krchleby B | 13 | 0 | 0 | 13 | 0 | 57:130 | 0 |
Příští program – 14. a 15. kolo (24. a 25. ledna 2015)
Jedenáct zápasů bylo béčko SKC vedoucímu celku rovnocenným soupeřem, poté o čtyři prohrálo. V neděli neměla rezerva Krchleb žádnou šanci
Nejvíce bodů o víkendu ,,nasbírali“ František Herout a Lukáš Bleha
Zruč nad Sázavou (15. prosince) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech ve Spolkovém domě ve Zruči nad Sázavou desáté a jedenácté kolo krajské soutěže 1. třídy.
10. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – TJ Sokol Krchleby A 6:10
Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Kučera Lukáš 0:4, Herout František 3:0, Bleha Lukáš 2:1, Škopková Věra 0:4 - Bittner Miloslav 2:2, Boháč Milan 3:1, Procházka Miroslav ml. 2:1, Sádlo Josef 2:1.
11. kolo: SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B – TJ Sokol Krchleby B 10:2
Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Jandejsek Pavel 1:1, Herout František 2:0, Kučera Lukáš 2:1, Bleha Lukáš 3:0 - Kučera Pavel 2:1, Břetenář Petr 0:3, Král Jindřich 0:2, Paclt Milan 0:2.
Výsledky:
Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)
1. | TJ Sokol Krchleby A | 11 | 9 | 0 | 2 | 0 | 101:58 | 27 |
2. | TJ Sokol Libice nad Cidlinou | 11 | 9 | 0 | 2 | 0 | 97:62 | 27 |
3. | TJ Neratovice B | 11 | 8 | 1 | 2 | 0 | 105:77 | 25 |
4. | FK Kolín B | 11 | 8 | 1 | 2 | 0 | 97:73 | 25 |
5. | TJ Sadská B | 11 | 6 | 3 | 2 | 0 | 99:76 | 21 |
6. | TJ Sokol Kutná Hora | 11 | 5 | 0 | 6 | 0 | 80:88 | 15 |
7. | TTC Brandýs nad Labem B | 11 | 4 | 1 | 6 | 0 | 92:88 | 13 |
8. | TJ Sokol Mnichovo Hradiště B | 11 | 4 | 0 | 7 | 0 | 77:81 | 12 |
9. | TJ AŠ Mladá Boleslav D | 11 | 3 | 1 | 7 | 0 | 75:98 | 10 |
10. | SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B | 11 | 3 | 1 | 7 | 0 | 68:88 | 10 |
11. | TJ Sokol Kosmonosy | 11 | 3 | 0 | 8 | 0 | 61:96 | 9 |
12. | TJ Sokol Krchleby B | 11 | 0 | 0 | 11 | 0 | 43:110 | 0 |
Příští program – 12. a 13. kolo (10. a 11. ledna 2015)
Na stolech soupeřů vybojovalo béčko tři body, zůstalo i nadále na desátém místě tabulky
V Kosmonosech bodovalo celé kvarteto hráčů SKC, v Mnichově Hradišti pouze Bleha a čtyřhra
Kosmonosy, Mnichovo Hradiště (2. prosince) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech v Kosmonosích osmé kolo, druhý den v Mnichově Hradišti deváté kolo krajské soutěže 1. třídy, skupiny B.
8. kolo: TJ Sokol Kosmonosy - SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B 4:14
Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Šlapáček Martin 0:1, Durdis Petr ml. 0:3, Čech Jiří 1:2, Veselý Pavel 2:1, Čuban Jiří 0:2 - Bleha Lukáš 2:1, Kučera Lukáš 2:1, Herout Tomáš 3:0, Jandejsek Pavel 2:1.
9. kolo:TJ Sokol Mnichovo Hradiště B - SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B 10:2
Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Beniš Ondřej 2:0, Hoďák Václav 2:0, Kastner Patrik 2:1, Trávníček Luboš 3:0 - Bleha Lukáš 1:2, Kučera Lukáš 0:3, Jandejsek Pavel 0:2, Herout Václav 0:2.
Výsledky:
Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupina B)
1. | TJ Sokol Libice nad Cidlinou | 9 | 8 | 0 | 1 | 0 | 82:46 | 24 |
2. | FK Kolín B | 9 | 7 | 0 | 2 | 0 | 78:57 | 21 |
3. | TJ Sokol Krchleby A | 9 | 7 | 0 | 2 | 0 | 81:48 | 21 |
4. | TJ Neratovice B | 9 | 6 | 1 | 2 | 0 | 85:66 | 19 |
5. | TJ Sadská B | 9 | 5 | 2 | 2 | 0 | 80:62 | 17 |
6. | TTC Brandýs nad Labem B | 9 | 4 | 1 | 4 | 0 | 79:68 | 13 |
7. | TJ Sokol Kutná Hora | 9 | 4 | 0 | 5 | 0 | 66:72 | 12 |
8. | TJ AŠ Mladá Boleslav D | 9 | 3 | 1 | 5 | 0 | 67:78 | 10 |
9. | TJ Sokol Mnichovo Hradiště B | 9 | 3 | 0 | 6 | 0 | 61:69 | 9 |
10. | SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B | 9 | 2 | 1 | 6 | 0 | 52:76 | 7 |
11. | TJ Sokol Kosmonosy | 9 | 2 | 0 | 7 | 0 | 46:80 | 6 |
12. | TJ Sokol Krchleby B | 9 | 0 | 0 | 9 | 0 | 35:90 | 0 |
Béčko SKC zvítězilo v předehrávce v Kutné Hoře, o jedno místo si do soboty v tabulce polepšilo
V Kutné Hoře bodoval třikrát František Herout, dvě čárky přidal Bleha a Kučera, jednu Pavel Jandejsek a dvě čtyřhry
Kutná Hora (13. listopadu) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B odehráli na stolech v Kutné Hoře sedmé kolo krajské soutěže 1. třídy, skupiny B.
7. kolo: Sokol Kutná Hora - SKC Zruč nad Sázavou-RABBIT B 3:10
Sestava a body: čtyřhry 0:2 - Beňuš Petr 0:3, Sosnovec Martin 1:1, Vala Martin 2:1, Štus Radek 0:3 - Herout František 3:0, Jandejsek Pavel 1:2, Bleha Lukáš 2:1, Kučera Lukáš 2:0.
Výsledky:
Tabulka: (Krajská soutěž 1. třídy, skupiny B)
1. | FK Kolín B | 6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 60:35 | 18 |
2. | TJ Neratovice B | 6 | 5 | 1 | 0 | 0 | 59:40 | 16 |
3. | TJ Sokol Krchleby A | 7 | 5 | 0 | 2 | 0 | 61:36 | 15 |
4. | TJ Sokol Libice nad Cidlinou | 6 | 5 | 0 | 1 | 0 | 52:31 | 15 |
5. | TJ Sadská B | 6 | 4 | 1 | 1 | 0 | 57:36 | 13 |
6. | TTC Brandýs nad Labem B | 6 | 3 | 0 | 3 | 0 | 52:43 | 9 |
7. | TJ AŠ Mladá Boleslav D | 6 | 2 | 1 | 3 | 0 | 50:50 | 7 |
8. | TJ Sokol Mnichovo Hradiště B | 6 | 2 | 0 | 4 | 0 | 39:47 | 6 |
9. | TJ Sokol Kutná Hora | 7 | 2 | 0 | 5 | 0 | 46:63 | 6 |
10. | SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B | 7 | 1 | 1 | 5 | 0 | 40:62 | 4 |
11. | TJ Sokol Kosmonosy | 6 | 1 | 0 | 5 | 0 | 29:54 | 3 |
12. | TJ Sokol Krchleby B | 7 | 0 | 0 | 7 | 0 | 22:70 | 0 |