St. tenis C do 08/2017
2017
Dosud neporažená Čáslav narazila ve Zruči, céčko SKC ji přehrálo rozdílem čtyř bodů
8. kolo: 7. ledna v 9 hodin, Uhlířské Janovice A - SKC Zruč nad Sáz. C
Zruč nad Sázavou (12. prosince) – Hráči SKC Zruč nad Sázavou C sehráli v regionálním přeboru 1. třídy ve Spolkovém domě sedmé kolo s celkem Sokola Čáslav C.
7. kolo: SKC Zruč nad Sázavou C – Sokol Čáslav C 11:7
Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Němec Marek 3:1, Friš Miroslav 0:4, Jandejsek Zdeněk 3:1, Jandejsek Pavel 4:0 - Beran Tomáš 1:3, Kořínek Zdeněk 1:3, Cyrus Miroslav 3:1, Šorejs Jaroslav 1:3.
Tabulka po 7. kole: (regionální přebor 1. třídy)
1. | TJ Sokol Čáslav C | 7 | 6 | 0 | 1 | 0 | 83:43 | 18 |
2. | SKC Zruč nad Sázavou C | 7 | 5 | 0 | 2 | 0 | 70:56 | 15 |
3. | SKP Olympia Kutná Hora A | 7 | 4 | 2 | 1 | 0 | 74:52 | 14 |
4. | TJ Sokol Uhlířské Janovice A | 7 | 3 | 3 | 1 | 0 | 69:55 | 12 |
5. | TJ Sokol Chlístovice | 7 | 2 | 1 | 4 | 0 | 61:65 | 7 |
6. | SKP Olympia Kutná Hora B | 7 | 1 | 2 | 4 | 0 | 53:73 | 5 |
7. | TJ Sokol Kutná Hora C | 7 | 1 | 2 | 4 | 0 | 44:82 | 5 |
8. | TJ Sokol Uhlířské Janovice B | 7 | 1 | 0 | 6 | 0 | 48:76 | 3 |
Příští program: (7. ledna)
Sokol Uhlířské Janovice A - SKC Zruč nad Sázavou C (jot)
Céčko odjelo do Kutné Hory pouze ve třech, šest utkání skrečovalo, v sobotu zavítá do ,,Spolkáče" lídr tabulky
Stolní tenisté céčka přivítají doma v 7. kole Sokol Čáslav C
Kutná Hora (28. listopadu) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou C odehráli na stolech v Kutné Hoře šesté kolo regionálního přeboru 1. třídy.
6. kolo: Olympia Kutná Hora A – SKC Zruč nad Sázavou C 12:6
Sestava a body: čtyřhry 1:0 - Darius Stanislav 1:1, Janeček Martin 2:1, Zajíček Ivan 2:1, Vaněk Jiří 0:1, Kačírek David 0:2, WO 6:0 - Jandejsek Zdeněk 2:2, Němec Marek 3:0, Herout Václav 1:3, WO 0:6. (jot)
Tabulka: (regionální přebor 1. třídy)
1. | TJ Sokol Čáslav C | 6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 76:32 | 18 |
2. | SKP Olympia Kutná Hora A | 6 | 4 | 1 | 1 | 0 | 65:43 | 13 |
3. | SKC Zruč nad Sázavou C | 6 | 4 | 0 | 2 | 0 | 59:49 | 12 |
4. | TJ Sokol Uhlířské Janovice A | 6 | 3 | 2 | 1 | 0 | 60:46 | 11 |
5. | SKP Olympia Kutná Hora B | 6 | 1 | 2 | 3 | 0 | 45:63 | 5 |
6. | TJ Sokol Kutná Hora C | 6 | 1 | 2 | 3 | 0 | 39:69 | 5 |
7. | TJ Sokol Chlístovice | 6 | 1 | 1 | 4 | 0 | 48:60 | 4 |
8. | TJ Sokol Uhlířské Janovice B | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 38:68 | 0 |
Příští program: 7. kolo (10. prosince)
SKC Zruč nad Sázavou C – Sokol Čáslav C
Muži céčka SKC si poradili s posledními Uhlířskými Janovicemi B a vyhoupli se druhou příčku tabulky
6. kolo: 26. listopadu v 9 hodin, SKP Olympia Kutná Hora A - SKC Zruč nad Sázavou C
Zruč nad Sázavou – Hráči SKC Zruč nad Sázavou C sehráli v regionálním přeboru 1. třídy ve Spolkovém domě páté kolo s celkem Sokola Uhlířské Janovice B.
5. kolo: SKC Zruč nad Sázavou C – Sokol Uhlířské Janovice B 13:5
Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Němec Marek 2:2, Herout Václav 2:2, Jandejsek Zdeněk 3:1, Jandejsek Pavel 4:0 - Čtveráček Martin 3:1, Švarc Petr 1:3, Král Jiří 0:4, Trojan Josef 1:3.
Tabulka po 5. kole: (regionální přebor 1. třídy)
1. | TJ Sokol Čáslav C | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 63:27 | 15 |
2. | SKC Zruč nad Sázavou C | 5 | 4 | 0 | 1 | 0 | 53:37 | 12 |
3. | SKP Olympia Kutná Hora A | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 | 53:37 | 10 |
4. | TJ Sokol Uhlířské Janovice A | 5 | 2 | 2 | 1 | 0 | 50:40 | 8 |
5. | TJ Sokol Chlístovice | 5 | 1 | 1 | 3 | 0 | 43:47 | 4 |
6. | SKP Olympia Kutná Hora B | 5 | 1 | 1 | 3 | 0 | 36:54 | 4 |
7. | TJ Sokol Kutná Hora C | 5 | 1 | 1 | 3 | 0 | 30:60 | 4 |
8. | TJ Sokol Uhlířské Janovice B | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 32:58 | 0 |
Příští program: (26. listopadu)
SKP Olympia Kutná Hora A - SKC Zruč nad Sázavou C (jot)
Třetí vítězství céčka v soutěži, Kamarýt získal čtyři body, v sobotu přijedou Uhlířskojanovičtí
Stolní tenisté céčka přivítají doma v 5. kole Sokol Uhlířské Janovice B
Kutná Hora (1. listopadu) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou C odehráli na stolech v Kutné Hoře čtvrté kolo regionálního přeboru 1. třídy.
4. kolo: Sokol Kutná Hora C – SKC Zruč nad Sázavou C 5:13
Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Líbal Tomáš 0:3, Líbal Václav 1:3, Kvíz Martin 1:3, Cihlář Jan 2:2, WO 0:1 - Kamarýt Jiří 4:0, Jandejsek Pavel 3:0, Jandejsek Zdeněk 2:2, Herout Václav 2:2, WO 1:0. (jot)
Tabulka: (regionální přebor 1. třídy)
1. | TJ Sokol Čáslav C | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 53:19 | 12 |
2. | SKP Olympia Kutná Hora A | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 45:27 | 10 |
3. | SKC Zruč nad Sázavou C | 4 | 3 | 0 | 1 | 0 | 40:32 | 9 |
4. | TJ Sokol Uhlířské Janovice A | 4 | 1 | 2 | 1 | 0 | 37:35 | 5 |
5. | TJ Sokol Chlístovice | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 35:37 | 4 |
6. | TJ Sokol Kutná Hora C | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 25:47 | 4 |
7. | SKP Olympia Kutná Hora B | 4 | 0 | 1 | 3 | 0 | 26:46 | 1 |
8. | TJ Sokol Uhlířské Janovice B | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 27:45 | 0 |
Příští program: 5. kolo (12. listopadu)
SKC Zruč nad Sázavou C – Sokol Uhlířské Janovice B
Céčko si poradilo s Chlístovicemi, v tabulce poskočilo na třetí místo, Němec bodoval opět naplno
4. kolo: 29. října v 9 hodin, Sokol Kutná Hora C - SKC Zruč nad Sáz. C
Zruč nad Sázavou (18. října) – Hráči SKC Zruč nad Sázavou C sehráli v regionálním přeboru 1. třídy ve Spolkovém domě třetí kolo s celkem Sokola Chlístovice.
3. kolo: SKC Zruč nad Sázavou C – Sokol Chlístovice 10:8
Sestava a body: čtyřhry 0:2 - Herout Václav 2:2, Procházka Jan 0:2, Jandejsek Zdeněk 3:0, Němec Marek 4:0, Friš Miroslav 1:0, WO 0:2 - Král Miloslav 2:2, Franc Lukáš 2:2, Král Milan 0:3, Sojka Tomáš 0:3, WO 2:0.
Tabulka po 3. kole: (regionální přebor 1. třídy)
1. | TJ Sokol Čáslav C | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 40:14 | 9 |
2. | SKP Olympia Kutná Hora A | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 34:20 | 7 |
3. | SKC Zruč nad Sázavou C | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 27:27 | 6 |
4. | TJ Sokol Uhlířské Janovice A | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 28:26 | 4 |
5. | TJ Sokol Kutná Hora C | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 20:34 | 4 |
6. | TJ Sokol Chlístovice | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 26:28 | 3 |
7. | SKP Olympia Kutná Hora B | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 21:33 | 1 |
8. | TJ Sokol Uhlířské Janovice B | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 20:34 | 0 |
Příští program: (29. října)
Sokol Kutná Hora C - SKC Zruč nad Sázavou C (jot)
Céčko zvítězilo v Kutné Hoře a získalo první body v soutěži, Němec bez ztráty ,,kytičky“
Stolní tenisté céčka přivítají doma ve 3. kole Sokol Chlístovice
Kutná Hora (11. října) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou C odehráli na stolech v Kutné Hoře druhé kolo regionálního přeboru 1. třídy.
2. kolo: SKP Olympia Kutná Hora B – SKC Zruč nad Sázavou C 8:10
Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Chyba Jaroslav 1:3, Veverka Filip 0:2, Vrána Miroslav 3:1, Kunášek Josef 2:2, Hrčka Tomáš 1:1 - Němec Marek 4:0, Jandejsek Zdeněk 2:2, Herout Václav 3:1, Procházka Jan 0:4. (jot)
Tabulka: (regionální přebor 1. třídy)
1. | TJ Sokol Čáslav C | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 27:9 | 6 |
2. | SKP Olympia Kutná Hora A | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 25:11 | 6 |
3. | TJ Sokol Uhlířské Janovice A | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 19:17 | 3 |
4. | TJ Sokol Chlístovice | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 18:18 | 3 |
5. | SKC Zruč nad Sázavou C | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 17:19 | 3 |
6. | TJ Sokol Kutná Hora C | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 11:25 | 3 |
7. | TJ Sokol Uhlířské Janovice B | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 15:21 | 0 |
8. | SKP Olympia Kutná Hora B | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 12:24 | 0 |
Příští program: 3. kolo (15. října)
SKC Zruč nad Sázavou C – Sokol Chlístovice
Po devíti utkáních byl stav 4:5, poté hosté domácím odskočili a odvezli si tři body
Druhé kolo: 8. října v 9 hodin, Olympia Kutná Hora B - SKC Zruč nad Sázavou C
Zruč nad Sázavou (25. září) – Hráči SKC Zruč nad Sázavou C sehráli v regionálním přeboru 1. třídy ve Spolkovém domě první kolo s celkem Uhlířské Janovice A.
1. kolo: SKC Zruč nad Sázavou C – Sokol Uhlířské Janovice A 7:11
Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Procházka Jan 0:4, Herout Václav 0:4, Jandejsek Zdeněk 1:2, Kamarýt Jiří 4:0, WO 1:0 - Šimek Jan 3:1, Číž Josef 3:1, Váša Jan 2:2, Vlasák Ota 2:1, WO 0:1.
Tabulka po 1. kole: (regionální přebor 1. třídy)
1. | TJ Sokol Čáslav C | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 17:1 | 3 |
2. | SKP Olympia Kutná Hora A | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 14:4 | 3 |
3. | TJ Sokol Uhlířské Janovice A | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 11:7 | 3 |
4. | TJ Sokol Chlístovice | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 11:7 | 3 |
5. | TJ Sokol Uhlířské Janovice B | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7:11 | 0 |
6. | SKC Zruč nad Sázavou C | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7:11 | 0 |
7. | SKP Olympia Kutná Hora B | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4:14 | 0 |
8. | TJ Sokol Kutná Hora C | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1:17 | 0 |
Příští program: (8. října)
SKP Olympia Kutná Hora B - SKC Zruč nad Sázavou C (jot)
Céčko vítězem RP1. Druhé utkání skončilo porážkou, v rozhodujícím dokázalo otočit z 2:5 na 9:5
Vítězný celek SKP C: Jandejsek Pavel, Němec Marek, Herout Václav, Jandejsek Zdeněk
Čáslav (28. dubna) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou C odehráli na stolech v Čáslavi druhé a třetí utkání druhého vyřazovacího kola regionálního přeboru I. třídy s celkem Sokol Čáslav B.
2. zápas 2/2: Sokol Čáslav B - SKC Zruč nad Sázavou C 10:4
1. | Cikán Michal | Jandejsek Zdeněk | 8 | 3 | 8 |
|
| 3 | 0 | / | - |
2. | Štefl Václav | Jandejsek Pavel | 9 | 11 | 9 |
|
| 3 | 0 | / | - |
3. | Vančura Filip | Jandejsek Pavel | -9 | 8 | -7 | -9 |
| 1 | 3 | - | / |
4. | Cikán Michal | Němec Marek | -6 | -11 | 7 | 3 | 5 | 3 | 2 | / | - |
5. | Kořínek Zdeněk | Herout Václav | 6 | -5 | 8 | -8 | 7 | 3 | 2 | / | - |
6. | Štefl Václav | Jandejsek Zdeněk | -8 | 8 | -8 | 7 | 16 | 3 | 2 | / | - |
7. | Cikán Michal | Jandejsek Pavel | 5 | -7 | -4 | -4 |
| 1 | 3 | - | / |
8. | Kořínek Zdeněk | Němec Marek | 7 | -6 | 7 | -7 | -9 | 2 | 3 | - | / |
9. | Štefl Václav | Herout Václav | -6 | -8 | 9 | 5 | 7 | 3 | 2 | / | - |
10. | Vančura Filip | Jandejsek Zdeněk | 4 | 7 | 10 |
|
| 3 | 0 | / | - |
11. | Kořínek Zdeněk | Jandejsek Pavel | -6 | -11 | -6 |
|
| 0 | 3 | - | / |
12. | Štefl Václav | Němec Marek | 8 | -8 | 11 | 8 |
| 3 | 1 | / | - |
13. | Vančura Filip | Herout Václav | -6 | 7 | -10 | 7 | 10 | 3 | 2 | / | - |
14. | Cikán Michal | Jandejsek Zdeněk | 4 | 7 | 7 |
|
| 3 | 0 | / | - |
Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Vančura Filip 2:1, Cikán Michal 2:1, Kořínek Zdeněk 1:2, Štefl Václav 3:0 - Jandejsek Pavel 3:0, Němec Marek 1:2, Herout Václav 0:3, Jandejsek Zdeněk 0:3.
3. zápas 2/3: Sokol Čáslav B - SKC Zruč nad Sázavou C 5:9
1. | Cikán Michal | Jandejsek Pavel | 9 | 9 | 11 |
| 3 | 0 | / | - |
2. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3. | Štefl Václav | Němec Marek | -10 | 5 | -7 | -6 | 1 | 3 | - | / |
4. | Cikán Michal | Herout Václav | 9 | 7 | 6 |
| 3 | 0 | / | - |
5. | Vančura Filip | Jandejsek Zdeněk | 4 | 7 | 7 |
| 3 | 0 | / | - |
6. | Kořínek Zdeněk | Jandejsek Pavel | -5 | -8 | -1 |
| 0 | 3 | - | / |
7. | Štefl Václav | Herout Václav | 2 | 7 | 7 |
| 3 | 0 | / | - |
8. | Cikán Michal | Jandejsek Zdeněk | -12 | 7 | 8 | 6 | 3 | 1 | / | - |
9. | Vančura Filip | Jandejsek Pavel | -4 | 7 | -8 | -4 | 1 | 3 | - | / |
10. | Kořínek Zdeněk | Němec Marek | -6 | -6 | -9 |
| 0 | 3 | - | / |
11. | Štefl Václav | Jandejsek Zdeněk | -6 | -9 | -5 |
| 0 | 3 | - | / |
12. | Cikán Michal | Jandejsek Pavel | -11 | -11 | -10 |
| 0 | 3 | - | / |
13. | Vančura Filip | Němec Marek | -8 | -8 | -6 |
| 0 | 3 | - | / |
14. | Širák Daniel | Herout Václav | -9 | -10 | -3 |
| 0 | 3 | - | / |
15. | Štefl Václav | Jandejsek Pavel | -5 | -4 | -8 |
| 0 | 3 | - | / |
Sestava a body:čtyřhry 1:0 - Štefl Václav 1:3, Cikán Michal 2:1, Vančura Filip 1:2, Kořínek Zdeněk 0:2, Širák Daniel 0:1 - Němec Marek 3:0, Herout Václav 1:2, Jandejsek Zdeněk 1:2, Jandejsek Pavel 4:0.
Václav Herout, vedoucí týmu zhodnotil úspěch: "Největší podíl na úspěchu má Pavel Jandejsek, který byl v základní části nejlepším hráčem a v play-off neprohrál ani jednu dvouhru. V play-off gradovala i forma Marka Němce, já a Zdeněk Jandejsek jsme dokázali přidat ty potřebné bodíky. Na začátku sezóny bylo naším cílem hrát v klidném středu tabulky. Nevěděli jsme, kolik toho s námi odehrají Pavel Jandejsek a Jirka Kamarýt. Nakonec Pavel odehrál většinu utkání a díky tomu jsme skončili v základní části na třetím místě. V semifinále proti Olympii jsem nám moc nevěřil, ale po skvělém vítězství 10:3 u nich jsme doma dokázali uhrát remízu a mohli si zahrát finále s Čáslaví. V prvním utkání doma jsme šťastně vyhráli, odveta byla celkem jasně v režii Čáslavi a do rozhodujícího utkání jsme nešli jako favorité. Měli jsme štěstí v tom, že Pavel si udržel dobrou formu a přidal se k němu Mára. Pomohli nám i domácí, když vystřídali Zdeňka Kořínka Danem Širákem, s kterým mám dlouhodobě lepší bilanci."
Céčko překvapilo na domácích stolech béčko Čáslavi - vítěze základní části soutěže
Sokol Čáslav B - SKC Zruč nad Sázavou C, pátek 22. 4. – 18.30 hodin
Zruč nad Sázavou (19. dubna) – Hráči SKC Zruč nad Sázavou C sehráli v soutěži regionálního přeboru I. třídy v domácím prostředí ve Spolkovém domě první zápas druhého vyřazovacího kola s celkem Sokol Čáslav B.
1. zápas (2/1): SKC Zruč nad Sázavou C – Sokol Čáslav B 10:7
1. | Herout Václav | Cikán Michal | 10 | -5 | -3 | -7 |
| 1 | 3 | - | / |
2. | Jandejsek Pavel | Štefl Václav | 7 | 5 | 11 |
|
| 3 | 0 | / | - |
3. | Němec Marek | Štefl Václav | 9 | -8 | 5 | -6 | 5 | 3 | 2 | / | - |
4. | Herout Václav | Cikán Michal | -7 | 4 | 7 | -2 | 9 | 3 | 2 | / | - |
5. | Jandejsek Zdeněk | Vančura Filip | -12 | -9 | 10 | -8 |
| 1 | 3 | - | / |
6. | Jandejsek Pavel | Kořínek Zdeněk | 4 | 4 | 6 |
|
| 3 | 0 | / | - |
7. | Herout Václav | Štefl Václav | -7 | -4 | -9 |
|
| 0 | 3 | - | / |
8. | Jandejsek Zdeněk | Cikán Michal | 8 | -6 | -9 | -9 |
| 1 | 3 | - | / |
9. | Jandejsek Pavel | Vančura Filip | 3 | 6 | 8 |
|
| 3 | 0 | / | - |
10. | Němec Marek | Kořínek Zdeněk | -11 | -9 | 3 | -11 |
| 1 | 3 | - | / |
11. | Jandejsek Zdeněk | Štefl Václav | 9 | -9 | -8 | -5 |
| 1 | 3 | - | / |
12. | Jandejsek Pavel | Cikán Michal | 8 | -6 | 6 | -6 | 2 | 3 | 2 | / | - |
13. | Němec Marek | Vančura Filip | 6 | 5 | 7 |
|
| 3 | 0 | / | - |
14. | Herout Václav | Kořínek Zdeněk | 8 | -1 | -5 | -13 |
| 1 | 3 | - | / |
15. | Jandejsek Pavel | Štefl Václav | 6 | -10 | 11 | 8 |
| 3 | 1 | / | - |
16. | Němec Marek | Cikán Michal | 8 | 4 | 7 |
|
| 3 | 0 | / | - |
17. | Herout Václav | Vančura Filip | 8 | 8 | 9 |
|
| 3 | 0 | / | - |
Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Němec Marek 3:1, Herout Václav 2:2, Jandejsek Zdeněk 0:3, Jandejsek Pavel 4:0 - Štefl Václav 2:2, Cikán Michal 1:3, Vančura Filip 1:3, Kořínek Zdeněk 2:1.
Výsledky 1. zápasu:
SKC Zruč nad Sázavou C - TJ Sokol Čáslav B 10:7
Příští program (22. 4. – 18.30 hodin):
Sokol Čáslav B - SKC Zruč nad Sázavou C
Pozn. adm.: Když první utkání dopadne výhrou jednoho, ve druhým mu stačí uhrát remíza, takže se končí devátým bodem, když ho uhraje. (jot)
Céčko postoupilo do finále soutěže RP I. třídy, utká se s Čáslaví B o postup do vyšší soutěže
SKC Zruč nad Sázavou C – Sokol Čáslav B, pátek 15. 4. – 20 hodin
Zruč nad Sázavou (14. dubna) – Hráči SKC Zruč nad Sázavou C sehráli v soutěži regionálního přeboru I. třídy v domácím prostředí ve Spolkovém domě druhý zápas prvního vyřazovacího kola s celkem SKP Olympia Kutná Hora A.
2. zápas (1/2): SKC Zruč nad Sázavou C – SKP Olympia Kutná Hora A 9:9
č. | Domácí | Hosté | Sady | Body | ||
1. | Jandejsek Pavel | Janeček Martin | 2 | 3 | - | / |
2. | Jandejsek Zdeněk | Pekárek Pavel | 0 | 3 | - | / |
3. | Němec Marek | Janeček Martin | 3 | 1 | / | - |
4. | Herout Václav | Zajíček Ivan | 1 | 3 | - | / |
5. | Jandejsek Zdeněk | Tichý Ivo | 3 | 2 | / | - |
6. | Jandejsek Pavel | Pekárek Pavel | 3 | 1 | / | - |
7. | Herout Václav | Janeček Martin | 2 | 3 | - | / |
8. | Jandejsek Zdeněk | Zajíček Ivan | 3 | 2 | / | - |
9. | Jandejsek Pavel | Tichý Ivo | 3 | 1 | / | - |
10. | Němec Marek | Pekárek Pavel | 0 | 3 | - | / |
11. | Jandejsek Zdeněk | Janeček Martin | 0 | 3 | - | / |
12. | Jandejsek Pavel | Zajíček Ivan | 3 | 1 | / | - |
13. | Němec Marek | Tichý Ivo | 3 | 1 | / | - |
14. | Herout Václav | Pekárek Pavel | 1 | 3 | - | / |
15. | Jandejsek Pavel | Janeček Martin | 3 | 1 | / | - |
16. | Němec Marek | Zajíček Ivan | 2 | 3 | - | / |
17. | Herout Václav | Tichý Ivo | 3 | 0 | / | - |
18. | Jandejsek Zdeněk | Darius Stanislav | 1 | 3 | - | / |
Sestava a body: čtyřhry 0:2 - Němec Marek 2:2, Herout Václav 1:3, Jandejsek Zdeněk 2:2, Jandejsek Pavel 4:0 - Janeček Martin 2:2, Zajíček Ivan 2:2, Tichý Ivo 0:4, Pekárek Pavel 2:1, Darius Stanislav 1:0.
Výsledky 1. zápasů:
Příští program (15. 4. – 20 hodin):
SKC Zruč nad Sázavou C – Sokol Čáslav B
Pozn. adm.: Když první utkání dopadne výhrou jednoho, ve druhým mu stačí uhrát remíza, takže se končí devátým bodem, když ho uhraje. (jot)
První utkání skončilo překvapivě jasnou výhrou zručského céčka, v sobotu se hraje ve ,,Spolkáči“
Odveta play-off regionálního přeboru 1. třídy 1/2: Zruč nad Sázavou C – Kutná Hora A
Kutná Hora (4. dubna) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou C odehráli na stolech v Kutné Hoře úvodní zápas prvního vyřazovacího kola regionálního přeboru I. třídy s celkem SKP Olympia Kutná Hora A.
1. zápas 1/1: SKP Olympia Kutná Hora A - SKC Zruč nad Sázavou C 3:10
1. | Zajíček Ivan | Jandejsek Pavel | -6 | -6 | -7 |
|
| 0 | 3 | - | / |
2. | Janeček Martin | Jandejsek Zdeněk | -6 | 5 | 8 | -10 | 8 | 3 | 2 | / | - |
3. | Zajíček Ivan | Jandejsek Pavel | -10 | 9 | -4 | -5 |
| 1 | 3 | - | / |
4. | Janeček Martin | Herout Václav | 6 | -6 | 8 | -3 | -4 | 2 | 3 | - | / |
5. | Darius Stanislav | Němec Marek | -5 | 10 | 9 | -6 | -6 | 2 | 3 | - | / |
6. | Pekárek Pavel | Jandejsek Zdeněk | 7 | 4 | -16 | -5 | -9 | 2 | 3 | - | / |
7. | Janeček Martin | Jandejsek Pavel | -7 | -5 | 12 | -7 |
| 1 | 3 | - | / |
8. | Darius Stanislav | Herout Václav | -6 | -7 | 2 | -6 |
| 1 | 3 | - | / |
9. | Pekárek Pavel | Němec Marek | 7 | -16 | 2 | 10 |
| 3 | 1 | / | - |
10. | Zajíček Ivan | Jandejsek Zdeněk | 4 | 5 | 6 |
|
| 3 | 0 | / | - |
11. | Darius Stanislav | Jandejsek Pavel | -8 | -6 | -7 |
|
| 0 | 3 | - | / |
12. | Pekárek Pavel | Herout Václav | -9 | 6 | -4 | 6 | -9 | 2 | 3 | - | / |
13. | Zajíček Ivan | Němec Marek | -8 | 10 | -8 | -9 |
| 1 | 3 | - | / |
Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Zajíček Ivan 1:2, Janeček Martin 0:2, Darius Stanislav 0:3, Pekárek Pavel 1:2 - Jandejsek Pavel 3:0, Herout Václav 3:0, Němec Marek 2:1, Jandejsek Zdeněk 1:1.
Ostatní zápasy:
Příští program (9. 4. – 9 hodin):
Pozn. adm.: Když první utkání dopadne výhrou jednoho, ve druhým mu stačí uhrát remíza, takže se končí devátým bodem, když ho uhraje. (jot)
Céčko SKC skončilo po základní části na třetí příčce, v play-off se střetne s Olympií Kutná Hora A
Stolní tenisté céčka v soutěži jedenáctkrát vyhráli a třikrát prohráli
Kutná Hora (17. března) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou C odehráli na stolech v Kutné Hoře čtrnácté kolo regionálního přeboru 1. třídy.
14. kolo: SKP Olympia Kutná Hora B – SKC Zruč nad Sázavou C 0:18 WO
Sestava a body: 0:18 WO.
Výsledky 14. kola:
Tabulka: (regionální přebor 1. třídy)
1. | TJ Sokol Čáslav B | 14 | 13 | 0 | 1 | 0 | 206:46 | 39 |
2. | SKP Olympia Kutná Hora A | 14 | 11 | 0 | 3 | 0 | 157:95 | 33 |
3. | SKC Zruč nad Sázavou C | 14 | 11 | 0 | 3 | 0 | 166:86 | 33 |
4. | TJ Sokol Kutná Hora C | 14 | 7 | 0 | 7 | 0 | 111:139 | 21 |
5. | SKP Olympia Kutná Hora B | 14 | 6 | 2 | 5 | 1 | 103:147 | 19 |
6. | TJ Sokol Uhlířské Janovice B | 14 | 4 | 0 | 10 | 0 | 97:155 | 12 |
7. | TJ Sokol Chlístovice | 14 | 1 | 1 | 12 | 0 | 87:165 | 4 |
8. | TJ Sokol Zbraslavice A | 14 | 1 | 1 | 12 | 0 | 79:173 | 4 |
Bez ohledu na poslední zápasy se v play-off utká céčko SKC s Olympií Kutná Hora A
14. kolo: 12. března v 9 hodin, Olympia Kutná Hora B - SKC Zruč nad Sázavou C
Zruč nad Sázavou (1. března) – Hráči SKC Zruč nad Sázavou C sehráli v regionálním přeboru 1. třídy ve Spolkovém domě třinácté kolo s celkem Uhlířské Janovice B.
13. kolo: SKC Zruč nad Sázavou C – Sokol Uhlířské Janovice B 11:7
Sestava a body: čtyřhry 1:0 - Jandejsek Zdeněk 2:1, Procházka Jan 0:3, Kop Jaromír 0:3, Jandejsek Pavel 2:0, WO 6:0 - Vlasák Ota 2:1, Šimek Jan 3:1, Váša Jan 2:2, WO 0:6.
Výsledky 13. kola:
Tabulka po 13. kole: (regionální přebor 1. třídy)
1. | TJ Sokol Čáslav B | 13 | 12 | 0 | 1 | 0 | 190:44 | 36 |
2. | SKP Olympia Kutná Hora A | 13 | 10 | 0 | 3 | 0 | 145:89 | 30 |
3. | SKC Zruč nad Sázavou C | 13 | 10 | 0 | 3 | 0 | 148:86 | 30 |
4. | TJ Sokol Kutná Hora C | 13 | 7 | 0 | 6 | 0 | 105:127 | 21 |
5. | SKP Olympia Kutná Hora B | 13 | 6 | 2 | 5 | 0 | 103:129 | 20 |
6. | TJ Sokol Uhlířské Janovice B | 13 | 3 | 0 | 10 | 0 | 85:149 | 9 |
7. | TJ Sokol Chlístovice | 13 | 1 | 1 | 11 | 0 | 85:149 | 4 |
8. | TJ Sokol Zbraslavice A | 13 | 1 | 1 | 11 | 0 | 73:161 | 4 |
Příští program: (12. března)
SKP Olympia Kutná Hora B - SKC Zruč nad Sázavou C
Play-off se blíží, kdo s kým? Bude soupeřem céčka SKC tým Kutné Hory A či Čáslavi B?
12. kolo: 12. února v 9 hodin, Sokol Zbraslavice - SKC Zruč nad Sáz. C
Chlístovice (8. února) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou C odehráli na stolech v Chlístovicích jedenácté kolo regionálního přeboru 1. třídy.
11. kolo: Sokol Chlístovice – SKC Zruč nad Sázavou C 5:13
Sestava a body: čtyřhry 0:2 - Král Miloslav 0:2, Sojková Jitka 0:3, Franc Lukáš 0:3, Sojka Tomáš 0:3, WO 5:0 - Kamarýt Jiří 3:0, Jandejsek Pavel 3:0, Němec Marek 2:0, Jandejsek Zdeněk 3:0, WO 0:5.
Výsledky 11. kola:
Tabulka: (regionální přebor 1. třídy)
1. | TJ Sokol Čáslav B | 11 | 10 | 0 | 1 | 0 | 157:41 | 30 |
2. | SKP Olympia Kutná Hora A | 11 | 9 | 0 | 2 | 0 | 122:76 | 27 |
3. | SKC Zruč nad Sázavou C | 11 | 8 | 0 | 3 | 0 | 125:73 | 24 |
4. | TJ Sokol Kutná Hora C | 11 | 6 | 0 | 5 | 0 | 92:104 | 18 |
5. | SKP Olympia Kutná Hora B | 11 | 5 | 2 | 4 | 0 | 92:104 | 17 |
6. | TJ Sokol Uhlířské Janovice B | 11 | 3 | 0 | 8 | 0 | 75:123 | 9 |
7. | TJ Sokol Zbraslavice A | 11 | 1 | 1 | 9 | 0 | 61:137 | 4 |
8. | TJ Sokol Chlístovice | 11 | 0 | 1 | 10 | 0 | 66:132 | 1 |
Příští program: 12. kolo (12. února)
Sokol Zbraslavice A - SKC Zruč nad Sázavou C
Čtyři kola před koncem je céčko třetí se šancí si zahrát play-off o postup do vyšší soutěže
11. kolo: 6. února v 9 hodin, Sokol Chlístovice - SKC Zruč nad Sáz. C
Čáslav (3. února) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou C odehráli na stolech v Čáslavi desáté kolo regionálního přeboru 1. třídy.
10. kolo: Sokol Čáslav B – SKC Zruč nad Sázavou C 11:7
Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Vančura Filip 3:1, Kořínek Zdeněk 2:2, Cikán Michal 2:1, Štefl Václav 3:1, WO 0:1 - Jandejsek Pavel 1:3, Herout Václav 2:2, Němec Marek 1:3, Jandejsek Zdeněk 1:2, WO 1:0.
Výsledky 10. kola:
Tabulka: (regionální přebor 1. třídy)
1. | TJ Sokol Čáslav B | 10 | 9 | 0 | 1 | 0 | 140:40 | 27 |
2. | SKP Olympia Kutná Hora A | 10 | 8 | 0 | 2 | 0 | 107:73 | 24 |
3. | SKC Zruč nad Sázavou C | 10 | 7 | 0 | 3 | 0 | 112:68 | 21 |
4. | SKP Olympia Kutná Hora B | 10 | 5 | 2 | 3 | 0 | 85:93 | 17 |
5. | TJ Sokol Kutná Hora C | 10 | 5 | 0 | 5 | 0 | 81:97 | 15 |
6. | TJ Sokol Uhlířské Janovice B | 10 | 3 | 0 | 7 | 0 | 74:106 | 9 |
7. | TJ Sokol Zbraslavice A | 10 | 1 | 1 | 8 | 0 | 58:122 | 4 |
8. | TJ Sokol Chlístovice | 10 | 0 | 1 | 9 | 0 | 61:119 | 1 |
Příští program: 11. kolo (6. února)
Sokol Chlístovice - SKC Zruč nad Sázavou C
Céčko SKC se po vítězství drží pět kol před skončením základní části ve vedoucí trojici
10. kolo: 23. ledna v 9 hodin, Sokol Čáslav B - SKC Zruč nad Sázavou C
Zruč nad Sázavou (12. ledna) – Hráči SKC Zruč nad Sázavou C sehráli v regionálním přeboru 1. třídy ve Spolkovém domě deváté kolo s celkem Sokol Kutná Hora C.
9. kolo: SKC Zruč nad Sázavou C – Sokol Kutná Hora C 10:8
Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Němec Marek 2:2, Procházka Jan 0:3, Herout Václav 2:2, Jandejsek Pavel 4:0, Friš Miroslav 1:0 - Petržílek Tomáš 1:3, Cihlář Jan 3:1, Veverka Filip 0:4, Kvíz Martin 3:1.
Výsledky 9. kola:
Tabulka po 9. kole: (regionální přebor 1. třídy)
1. | TJ Sokol Čáslav B | 9 | 8 | 0 | 1 | 0 | 129:33 | 24 |
2. | SKP Olympia Kutná Hora A | 9 | 7 | 0 | 2 | 0 | 93:69 | 21 |
3. | SKC Zruč nad Sázavou C | 9 | 7 | 0 | 2 | 0 | 105:57 | 21 |
4. | SKP Olympia Kutná Hora B | 9 | 4 | 2 | 3 | 0 | 73:87 | 14 |
5. | TJ Sokol Kutná Hora C | 9 | 4 | 0 | 5 | 0 | 68:92 | 12 |
6. | TJ Sokol Uhlířské Janovice B | 9 | 3 | 0 | 6 | 0 | 68:94 | 9 |
7. | TJ Sokol Zbraslavice A | 9 | 1 | 1 | 7 | 0 | 53:109 | 4 |
8. | TJ Sokol Chlístovice | 9 | 0 | 1 | 8 | 0 | 57:105 | 1 |
Příští program: (23. ledna)
Sokol Čáslav B - SKC Zruč nad Sázavou C
O porážce céčka SKC s Olympií Kutná Hora A rozhodly za stavu 8:8 poslední dvě dvouhry
9. kolo: 9. ledna v 9 hodin, SKC Zruč nad Sáz. C – Sokol Kutná Hora C
Zruč nad Sázavou (21. prosince) – Hráči SKC Zruč nad Sázavou C sehráli v regionálním přeboru 1. třídy ve Spolkovém domě osmé kolo s celkem Olympia Kutná Hora A.
7. kolo: SKC Zruč nad Sázavou C – SKP Olympia Kutná Hora B 14:4
Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Friš Miroslav 3:1, Herout Václav 4:0, Jandejsek Zdeněk 2:2, Jandejsek Pavel 4:0 - Hrčka Tomáš 0:4, Hroch Vlastibor 0:4, Kunášek Josef 1:3, Chyba Jaroslav 2:2.
8. kolo: SKC Zruč nad Sázavou C – SKP Olympia Kutná Hora A 8:10
Sestava a body: čtyřhry 0:2 - Jandejsek Zdeněk 2:2, Herout Václav 2:2, Dolejš Ladislav 0:3, Jandejsek Pavel 4:0, Friš Miroslav 0:1 - Darius Stanislav 3:1, Tichý Ivo 1:3, Janeček Martin 3:1, Pekárek Pavel 1:3.
Výsledky 8. kola:
Tabulka po 8. kole: (regionální přebor 1. třídy)
1. | TJ Sokol Čáslav B | 8 | 7 | 0 | 1 | 0 | 115:29 | 21 |
2. | SKP Olympia Kutná Hora A | 8 | 7 | 0 | 1 | 0 | 89:55 | 21 |
3. | SKC Zruč nad Sázavou C | 8 | 6 | 0 | 2 | 0 | 95:49 | 18 |
4. | TJ Sokol Kutná Hora C | 8 | 4 | 0 | 4 | 0 | 60:82 | 12 |
5. | SKP Olympia Kutná Hora B | 8 | 3 | 2 | 3 | 0 | 61:81 | 11 |
6. | TJ Sokol Uhlířské Janovice B | 8 | 2 | 0 | 6 | 0 | 58:86 | 6 |
7. | TJ Sokol Zbraslavice A | 8 | 1 | 1 | 6 | 0 | 47:97 | 4 |
8. | TJ Sokol Chlístovice | 8 | 0 | 1 | 7 | 0 | 49:95 | 1 |
Příští program: (9. ledna)
SKC Zruč nad Sázavou C – Sokol Kutná Hora C
Ve vedení regionálního přeboru 1. třídy trio družstev s patnácti body, zručské céčko uprostřed
7. kolo: 12. prosince v 9 hodin, SKC Zruč nad Sázavou C – Olympia Kutná Hora B
Uhlířské Janovice (1. prosince) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou C odehráli na stolech v Uhlířských Janovicích šesté kolo regionálního přeboru 1. třídy.
6. kolo: Sokol Uhlířské Janovice B – SKC Zruč nad Sázavou C 6:12
Sestava a body: čtyřhry 0:2 - Král Jiří 1:3, Váša Jan 1:3, Šimek Jan 3:1, Trojan Josef 1:3 - Herout Václav 4:0, Němec Marek 3:1, Jandejsek Zdeněk 3:1, Friš Miroslav 0:4.
Výsledky 6. kola:
Tabulka: (regionální přebor 1. třídy)
1. | TJ Sokol Čáslav B | 6 | 5 | 0 | 1 | 0 | 84:24 | 15 |
2. | SKC Zruč nad Sázavou C | 6 | 5 | 0 | 1 | 0 | 73:35 | 15 |
3. | SKP Olympia Kutná Hora A | 6 | 5 | 0 | 1 | 0 | 65:43 | 15 |
4. | SKP Olympia Kutná Hora B | 6 | 3 | 1 | 2 | 0 | 48:58 | 10 |
5. | TJ Sokol Kutná Hora C | 6 | 3 | 0 | 3 | 0 | 46:60 | 9 |
6. | TJ Sokol Zbraslavice A | 6 | 1 | 1 | 4 | 0 | 38:70 | 4 |
7. | TJ Sokol Uhlířské Janovice B | 6 | 1 | 0 | 5 | 0 | 39:69 | 3 |
8. | TJ Sokol Chlístovice | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 37:71 | 0 |
Příští program: (12. prosince)
SKC Zruč nad Sázavou C – Olympia Kutná Hora B
Céčko SKC porazilo předposlední áčko Zbraslavic, po pěti kolech jsou na třetím místě
6. kolo: 28. listopadu v 9 hodin, Sokol Uhl. Janovice B - SKC Zruč nad Sázavou C
Zruč nad Sázavou – Hráči SKC Zruč nad Sázavou C sehráli v regionálním přeboru 1. třídy ve Spolkovém domě páté kolo s celkem Sokol Zbraslavice A.
5. kolo: SKC Zruč nad Sázavou C – Sokol Zbraslavice A 12:6
Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Limberk David 1:3, Herout Václav 3:1, Jandejsek Zdeněk 3:1, Jandejsek Pavel 4:0 - Fuchs Martin 1:3, Břečka Josef 3:1, Fuchs Josef 1:3, Jandík Luboš 0:4.
Výsledky 5. kola:
Tabulka po 4. kole: (regionální přebor 1. třídy)
1. | SKP Olympia Kutná Hora B | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 41:29 | 10 |
2. | TJ Sokol Čáslav B | 4 | 3 | 0 | 1 | 0 | 53:19 | 9 |
3. | SKC Zruč nad Sázavou C | 4 | 3 | 0 | 1 | 0 | 49:23 | 9 |
4. | SKP Olympia Kutná Hora A | 4 | 3 | 0 | 1 | 0 | 40:32 | 9 |
5. | TJ Sokol Kutná Hora C | 4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 30:40 | 6 |
6. | TJ Sokol Uhlířské Janovice B | 4 | 1 | 0 | 3 | 0 | 29:43 | 3 |
7. | TJ Sokol Zbraslavice A | 4 | 0 | 1 | 3 | 0 | 22:50 | 1 |
8. | TJ Sokol Chlístovice | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 22:50 | 0 |
Příští program: (28. listopadu)
Sokol Uhlířské Janovice B - SKC Zruč nad Sázavou C
Céčko SKC porazilo poslední Chlístovice, hosté přijeli pouze ve třech hráčích, pětkrát skreč
5. kolo: 6. listopadu ve 20 hodin, SKC Zruč nad Sázavou C – Sokol Zbraslavice A
Zruč nad Sázavou (4. listopadu) – HráčiSKC Zruč nad Sázavou C sehráli v regionálním přeboru 1. třídy ve Spolkovém domě čtvrté kolo s celkem Sokol Chlístovice.
4. kolo: SKC Zruč nad Sázavou C – Sokol Chlístovice 16:2
Sestava a body: čtyřhry 1:0 - Jandejsek Zdeněk 3:0, Limberk David 1:2, Jandejsek Pavel 3:0, Němec Marek 1:0, Herout Václav 2:0, WO 5:0 - Král Miloslav 1:3, Sojka Tomáš 0:4, Franc Lukáš 1:3, WO 0:5).
Výsledky 4. kola:
Tabulka: (regionální přebor 1. třídy)
1. | SKP Olympia Kutná Hora B | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 41:29 | 10 |
2. | TJ Sokol Čáslav B | 4 | 3 | 0 | 1 | 0 | 53:19 | 9 |
3. | SKC Zruč nad Sázavou C | 4 | 3 | 0 | 1 | 0 | 49:23 | 9 |
4. | SKP Olympia Kutná Hora A | 4 | 3 | 0 | 1 | 0 | 40:32 | 9 |
5. | TJ Sokol Kutná Hora C | 4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 30:40 | 6 |
6. | TJ Sokol Uhlířské Janovice B | 4 | 1 | 0 | 3 | 0 | 29:43 | 3 |
7. | TJ Sokol Zbraslavice A | 4 | 0 | 1 | 3 | 0 | 22:50 | 1 |
8. | TJ Sokol Chlístovice | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 22:50 | 0 |
Příští program: (6. listopadu)
SKC Zruč nad Sázavou C – Sokol Zbraslavice A
Céčko vedlo nad Olympií A 5:1 a 7:5, poté vyhrál jen Pavel Jandejsek a domácí utkání otočili ve svůj prospěch
4. kolo: 31. října v 9 hodin, SKC Zruč nad Sázavou C - TJ Sokol Chlístovice
Kutná Hora (26. října) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou C odehráli na stolech v Kutné Hoře třetí kolo regionálního přeboru 1. třídy.
3. kolo: SKP Olympia Kutná Hora – SKC Zruč nad Sázavou C 10:8
Sestava a body: čtyřhry 0:2 - Janeček Martin 3:1, Tichý Ivo 4:0, Darius Stanislav 2:2, Vaněk Jiří 1:3 - Jandejsek Pavel 3:1, Němec Marek 1:3, Jandejsek Zdeněk 1:3, Herout Václav 1:3.
Výsledky 3. kola:
Tabulka: (regionální přebor 1. třídy)
1. | SKP Olympia Kutná Hora B | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 30:24 | 7 |
2. | TJ Sokol Čáslav B | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 40:14 | 6 |
3. | SKC Zruč nad Sázavou C | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 33:21 | 6 |
4. | TJ Sokol Kutná Hora C | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 25:29 | 6 |
5. | TJ Sokol Uhlířské Janovice B | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 24:30 | 3 |
6. | SKP Olympia Kutná Hora A | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 12:24 | 3 |
7. | TJ Sokol Zbraslavice A | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 19:35 | 1 |
8. | TJ Sokol Chlístovice | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 15:21 | 0 |
Příští program: (31. října)
SKC Zruč nad Sázavou C - TJ Sokol Chlístovice
Céčko nastoupilo již s uzdraveným Pavlem Jandejskem, po dvou kolech vede soutěž
3. kolo: 24. října v 9 hodin, Olympia Kutná Hora A – SKC Zruč nad Sázavou C
Zruč nad Sázavou (22. října) – Hráči SKC Zruč nad Sázavou C sehráli v regionálním přeboru 1. třídy ve Spolkovém domě druhé kolo s celkem Sokol Čáslav C.
2. kolo: SKC Zruč nad Sázavou C – Sokol Čáslav B 10:8
Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Jandejsek Zdeněk 0:4, Herout Václav 1:3, Jandejsek Pavel 3:1, Kamarýt Jiří 4:0 - Cikán Michal 2:2, Vančura Filip 2:2, Kořínek Zdeněk 2:2, Širák Daniel 2:2.
Výsledky 2. kola:
Tabulka: (regionální přebor 1. třídy)
1. | SKC Zruč nad Sázavou C | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 25:11 | 6 |
2. | SKP Olympia Kutná Hora B | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 19:17 | 4 |
3. | TJ Sokol Čáslav B | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 24:12 | 3 |
4. | TJ Sokol Uhlířské Janovice B | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 18:18 | 3 |
5. | TJ Sokol Zbraslavice A | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 9:9 | 1 |
6. | TJ Sokol Chlístovice | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8:10 | 0 |
7. | TJ Sokol Kutná Hora C | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3:15 | 0 |
8. | SKP Olympia Kutná Hora A | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2:16 | 0 |
Příští program: (24. října)
Olympia Kutná Hora A - SKC Zruč nad Sázavou C
Po třech utkáních prohrávalo céčko 2:1, poté se rozjelo a nedalo domácí Kutné Hoře šanci
2. kolo: 17. října v 9 hodin, SKC Zruč nad Sázavou C - TJ Sokol Čáslav B
Kutná Hora (9. října) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou C odehráli na stolech v Kutné Hoře první kolo regionálního přeboru 1. třídy.
1. kolo: TJ Sokol Kutná Hora C – SKC Zruč nad Sázavou C 3:15
Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Cihlář Jan 1:1, Dusil Filip 0:4, Kolman Leon 0:4, Kvíz Martin 1:3, Křenovský Štěpán 0:2 - Němec Marek 3:1, Herout Václav 3:1, Limberk David 4:0, Jandejsek Zdeněk 4:0.
Výsledky 1. kola:
Tabulka: (regionální přebor 1. třídy)
1. | TJ Sokol Čáslav B | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 16:2 | 3 |
2. | SKC Zruč nad Sázavou C | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 15:3 | 3 |
3. | TJ Sokol Uhlířské Janovice B | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 10:8 | 3 |
4. | SKP Olympia Kutná Hora B | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 9:9 | 1 |
5. | TJ Sokol Zbraslavice A | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 9:9 | 1 |
6. | TJ Sokol Chlístovice | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8:10 | 0 |
7. | TJ Sokol Kutná Hora C | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3:15 | 0 |
8. | SKP Olympia Kutná Hora A | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2:16 | 0 |
Příští program – 2. kolo (17. října)
9:00 SKC Zruč nad Sázavou C - TJ Sokol Čáslav B
Céčko prohrálo s druhými Říčany i se sedmým Brandýsem. Neminul ho sestup do RP 1
Stolní tenisté céčka získali v soutěži KS2 pouhé čtyři body a sestoupili do regionálního přeboru 1
Zruč nad Sázavou (1. dubna) – Hráči SKC Zruč nad Sázavou C sehráli v krajské soutěži II. třídy stolního tenisu v domácím prostředí ve Spolkovém domě jedenadvacáté a dvaadvacáté kolo s celky TTC Říčany B a TTC Brandýs nad Labem D.
21. kolo: SKC Zruč nad Sázavou C – TTC Říčany B 5:13
Sestava a body: čtyřhry 0:2 - Herout Václav 0:3, Jandejsek Zdeněk 1:3, Friš Miroslav 0:3, Škopková Věra 3:1, WO 1:1 - Černý Roman 3:1, Stárek Karel st. 2:1, Míka Petr 3:1, Šanc Karel 2:1, WO 1:1.
22. kolo: SKC Zruč nad Sázavou C – TTC Brandýs n. L. 5:13
Sestava a body: čtyřhry 0:2 - Němec Marek 0:3, Jandejsek Zdeněk 1:3, Škopková Věra 2:2, Kamarýt Jiří 2:1, WO 0:2 - Nekola Tomáš st. 2:1, Strnad Richard 1:2, Blažek Martin 3:1, Šejvl Jakub 3:1, WO 2:0.
Výsledky 21. a 22. kola:
Tabulka: (Krajská soutěž II. třídy, skupina D)
1. | TJ Sokol Velký Osek | 22 | 16 | 1 | 5 | 0 | 228:168 | 49 |
2. | TTC Říčany B | 22 | 13 | 2 | 7 | 0 | 220:176 | 41 |
3. | TJ Sokol Kutná Hora B | 22 | 11 | 3 | 8 | 0 | 191:205 | 36 |
4. | TJ Sokol Čáslav | 22 | 11 | 2 | 9 | 0 | 225:171 | 35 |
5. | TJ Sokol Týnec nad Labem | 22 | 10 | 2 | 10 | 0 | 200:196 | 32 |
6. | TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy | 22 | 13 | 2 | 6 | 1 | 226:170 | 32 |
7. | TTC Brandýs nad Labem D | 22 | 9 | 3 | 10 | 0 | 209:187 | 30 |
8. | KST Týnec nad Sázavou | 22 | 9 | 2 | 11 | 0 | 207:189 | 29 |
9. | FK Kolín C | 22 | 9 | 2 | 10 | 1 | 185:211 | 26 |
10. | TJ Sokol Benešov | 22 | 8 | 1 | 13 | 0 | 174:222 | 25 |
11. | TTC Poděbrady | 22 | 7 | 1 | 14 | 0 | 171:225 | 22 |
12. | SKC Zruč nad Sázavou C | 22 | 4 | 1 | 14 | 3 | 122:274 | 4 |
Předposlední TTC Poděbrady nečekaně vyhrály s prvním Osekem, céčko SKC prohrálo v Kolíně
Po osmi utkáních svítilo na ukazateli skóre 4:4, poté céčko podlehlo čtyřikrát za sebou a domácí již zvrat nepřipustili
Kolín (25. února) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou C odehráli na stolech v Kolíně osmnácté kolo krajské soutěže II. třídy s celkem FK Kolín C.
FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY
18. kolo: FK Kolín C – SKC Zruč nad Sázavou C 11:7
Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Šembera David 2:2, Brant Pavel 0:1, Holman Martin 2:1, Mazurkiewicz Ivo 3:1, Ptáček Petr 2:0, WO 1:1 - Semaník Viktor 0:4, Škopková Věra 3:1, Jandejsek Zdeněk 1:2, Herout Václav 1:2, WO 1:1.
Výsledky 18. kola:
Tabulka: (Krajská soutěž II. třídy, skupina D)
1. | TJ Sokol Velký Osek | 18 | 14 | 1 | 3 | 0 | 192:132 | 43 |
2. | TTC Říčany B | 18 | 10 | 2 | 6 | 0 | 172:152 | 32 |
3. | TJ Sokol Týnec nad Labem | 18 | 10 | 2 | 6 | 0 | 174:150 | 32 |
4. | TJ Sokol Kostelec nad Čer. lesy | 18 | 11 | 2 | 4 | 1 | 186:138 | 32 |
5. | TJ Sokol Kutná Hora B | 18 | 9 | 3 | 6 | 0 | 158:166 | 30 |
6. | TJ Sokol Čáslav | 18 | 8 | 2 | 8 | 0 | 182:142 | 26 |
7. | TJ Sokol Benešov | 18 | 7 | 1 | 10 | 0 | 148:176 | 22 |
8. | KST Týnec nad Sázavou | 18 | 6 | 2 | 10 | 0 | 167:157 | 20 |
9. | TTC Brandýs nad Labem D | 18 | 6 | 2 | 10 | 0 | 156:168 | 20 |
10. | FK Kolín C | 18 | 7 | 1 | 9 | 1 | 149:175 | 19 |
11. | TTC Poděbrady | 18 | 5 | 1 | 12 | 0 | 130:194 | 16 |
12. | SKC Zruč nad Sázavou C | 18 | 4 | 1 | 12 | 1 | 112:212 | 10 |
Příští program – 19. – 20. kolo (7. – 8. března)
Na stolech druhého Kostelce se nedařilo, u pátého týmu v Týnci nad Labem vybojovalo céčko remízu
Jediný bod získalo céčko v Kostelci skrečí soupeře. Libor Budjač si Týnci poradil se všemi protivníky
Kostelec n . Č. lesy, Týnec n. Lab. (12. února) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou C odehráli na stolech v Kostelci nad Černými lesy, resp. Týnci nad Labem šestnácté a sedmnácté kolo krajské soutěže II. třídy s celky Sokol Kostelec nad Černými lesy a Sokol Týnec nad Labem.
16. kolo: Sokol Kostelec n. Č. lesy – SKC Zruč nad Sázavou C 17:1
Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Pokorný Jaroslav 3:0, Pokorný Petr 4:0, Čihák Milan 4:0, Burda Roman 3:0, WO 1:1 - Němec Marek 0:3, Semaník Viktor 0:4, Škopková Věra 0:3, Jandejsek Zdeněk 0:4, WO 1:1.
17. kolo: Sokol Týnec n. Lab. – SKC Zruč nad Sázavou C 9:9
Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Valenta Richard 2:2, Brunclík Marek 0:4, Moravec Stanislav 3:1, Mošna Petr 2:2 - Semaník Viktor 1:3, Škopková Věra 2:2, Budjač Libor 4:0, Jandejsek Pavel 2:2.
Výsledky 16. a 17. kola:
Tabulka: (Krajská soutěž II. třídy, skupina D)
1. | TJ Sokol Velký Osek | 17 | 14 | 1 | 2 | 0 | 184:122 | 43 |
2. | TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy | 16 | 11 | 2 | 3 | 0 | 179:109 | 35 |
3. | TJ Sokol Kutná Hora B | 17 | 9 | 3 | 5 | 0 | 157:149 | 30 |
4. | TTC Říčany B | 17 | 9 | 2 | 6 | 0 | 162:144 | 29 |
5. | TJ Sokol Týnec nad Labem | 17 | 9 | 2 | 6 | 0 | 163:143 | 29 |
6. | TJ Sokol Benešov | 17 | 7 | 1 | 9 | 0 | 145:161 | 22 |
7. | TJ Sokol Čáslav | 17 | 6 | 3 | 8 | 0 | 163:143 | 21 |
8. | FK Kolín C | 16 | 6 | 2 | 8 | 0 | 140:148 | 20 |
9. | TTC Brandýs nad Labem D | 17 | 6 | 2 | 9 | 0 | 148:158 | 20 |
10. | KST Týnec nad Sázavou | 17 | 5 | 2 | 10 | 0 | 152:154 | 17 |
11. | TTC Poděbrady | 17 | 4 | 1 | 12 | 0 | 120:186 | 13 |
12. | SKC Zruč nad Sázavou C | 17 | 4 | 1 | 11 | 1 | 105:201 | 10 |
Příští program – 18., 19. – 20. kolo (21. února a 7. – 8. března)
Céčko prohrálo s Benešovem díky pěti skrečím. Škoda. Týnečtí až na Hametu neměli šanci
V sobotu odehrálo céčko smolné utkání, být v plném počtu, jak by zápas dopadl? V neděli rozdrtilo Týnec nad Sázavou, Kamarýt získal skalpy všech soupeřů
Zruč nad Sázavou (28. ledna) – Hráči SKC Zruč nad Sázavou C sehráli v krajské soutěži II. třídy stolního tenisu v domácím prostředí ve Spolkovém domě čtrnácté a patnácté kolo s celky Sokol Benešov a KST Týnec nad Sázavou.
14. kolo: SKC Zruč nad Sázavou C – Sokol Benešov 8:10
Sestava a body: čtyřhry 1:0 - Jandejsek Zdeněk 0:4, Jandejsek Pavel 4:0, Kamarýt Jiří 3:1, WO 0:5 - Zrcek Miroslav 1:2, Hrazdíra Jiří 1:2, Povolný Aleš 1:1, Váňa Miroslav 2:1, Šturc Jiří 0:1, WO 5:0.
15. kolo: SKC Zruč nad Sázavou C – KST Týnec nad Sázavou 13:5
Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Semaník Viktor 2:2, Škopková Věra 3:1, Budjač Libor 3:1, Kamarýt Jiří 4:0 - Hameta Oldřich 3:1, Balata Vladimír 1:3, Abrahám Petr 0:4, Kašpárek František 0:4.
Výsledky 14. a 15. kola:
Tabulka: (Krajská soutěž II. třídy, skupina D)
1. | TJ Sokol Velký Osek | 15 | 12 | 1 | 2 | 0 | 162:108 | 37 |
2. | TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy | 15 | 10 | 2 | 3 | 0 | 162:108 | 32 |
3. | TTC Říčany B | 15 | 9 | 1 | 5 | 0 | 148:122 | 28 |
4. | TJ Sokol Kutná Hora B | 15 | 8 | 2 | 5 | 0 | 137:133 | 26 |
5. | TJ Sokol Týnec nad Labem | 15 | 8 | 1 | 6 | 0 | 142:128 | 25 |
6. | TJ Sokol Benešov | 15 | 7 | 1 | 7 | 0 | 131:139 | 22 |
7. | FK Kolín C | 14 | 6 | 1 | 7 | 0 | 125:127 | 19 |
8. | TTC Brandýs nad Labem D | 15 | 5 | 2 | 8 | 0 | 128:142 | 17 |
9. | TJ Sokol Čáslav | 14 | 5 | 2 | 7 | 0 | 136:116 | 17 |
10. | KST Týnec nad Sázavou | 15 | 4 | 2 | 9 | 0 | 132:138 | 14 |
11. | TTC Poděbrady | 15 | 3 | 1 | 11 | 0 | 104:166 | 10 |
12. | SK cyklistiky Zruč nad Sázavou C | 15 | 4 | 0 | 10 | 1 | 95:175 | 9 |
Céčko prohrálo obě okresní derby, na stolech Kutné Hory B a Čáslavi získalo pouze pět bodů
Po třinácti odehraných kolech zůstalo céčko na chvostu tabulky, 24. – 25. ledna hostí šestý Benešov a desátý Týnec nad Sázavou
Kutná Hora, Čáslav (12. ledna) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou C odehráli na stolech v Kutné Hoře, resp. v Čáslavi dvanácté a třinácté kolo krajské soutěže II. třídy s celky Sokol Kutná Hora B a Sokol Čáslav.
12. kolo: Sokol Kutná Hora B - SKC Zruč nad Sázavou C 16:2
Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Mucha Ondřej 3:0, Růžička Dušan 3:0, Beňuš Petr 2:0, Vala Martin 3:0, WO 3:2 - Semaník Viktor 0:3, Němec Marek 0:2, Jandejsek Zdeněk 0:3, Limberk David 0:3, WO 2:3.
13. kolo: Sokol Čáslav - SKC Zruč nad Sázavou C 13:5
Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Čakovský Milan st. 3:1, Cikán Michal 2:2, Cyrus Miroslav 3:1, Lövl Jan 3:0, WO 0:1 - Kamarýt Jiří 3:0, Semaník Viktor 0:4, Jandejsek Zdeněk 1:3, Němec Marek 0:4, WO 1:0.
Výsledky 12. a 13. kola:
Tabulka: (Krajská soutěž II. třídy, skupina D)
1. | TJ Sokol Velký Osek | 13 | 11 | 1 | 1 | 0 | 144:90 | 34 |
2. | TJ Sokol Kostelec nad Čer. lesy | 13 | 9 | 2 | 2 | 0 | 145:89 | 29 |
3. | TTC Říčany B | 13 | 8 | 1 | 4 | 0 | 129:105 | 25 |
4. | TJ Sokol Kutná Hora B | 13 | 7 | 1 | 5 | 0 | 117:117 | 22 |
5. | TJ Sokol Týnec nad Labem | 13 | 6 | 1 | 6 | 0 | 119:115 | 19 |
6. | TJ Sokol Benešov | 13 | 6 | 0 | 7 | 0 | 112:122 | 18 |
7. | FK Kolín C | 13 | 6 | 0 | 7 | 0 | 117:117 | 18 |
8. | TTC Brandýs nad Labem D | 13 | 5 | 2 | 6 | 0 | 115:119 | 17 |
9. | TJ Sokol Čáslav | 13 | 5 | 2 | 6 | 0 | 125:109 | 17 |
10. | KST Týnec nad Sázavou | 13 | 3 | 2 | 8 | 0 | 115:119 | 11 |
11. | TTC Poděbrady | 13 | 3 | 0 | 10 | 0 | 92:142 | 9 |
12. | SKC Zruč nad Sázavou C | 13 | 3 | 0 | 9 | 1 | 74:160 | 6 |
Příští program – 14. a 15. kolo (24. a 25. ledna 2015)
Céčko zvítězilo překvapivě nad třetím béčkem Říčan, zápas v Brandýse body nepřinesl
Po polovině soutěže zůstalo céčko na chvostu tabulky, v lednu zajíždí do Kutné Hory a Čáslavi
Říčany, Brandýs nad Labem (15. prosince) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou C odehráli na stolech v Říčanech, resp. v Brandýse nad Labem desáté a jedenácté kolo krajské soutěže II. třídy s celky TTC Říčany B a TTC Brandýs nad Labem B.
10. kolo: TTC Říčany B - SKC Zruč nad Sázavou C 7:11
Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Jícha David 1:1, Míka Petr 0:3, Stárek Karel st. 1:2, Erlich Luboš 1:3, WO 3:1 - Kamarýt Jiří 4:0, Jandejsek Pavel 3:0, Semaník Viktor 0:3, Budjač Libor 2:0, WO 1:3.
11. kolo: TTC Brandýs nad Labem D - SKC Zruč nad Sázavou C 11:7
Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Nekola Tomáš st. 0:1, Strnad Richard 0:4, Šejvl Jakub 4:0, Chalupa Josef ml. 2:2, Blažek Martin 3:0 - Škopková Věra 3:1, Jandejsek Zdeněk 2:2, Semaník Viktor 1:3, Limberk David 1:3.
Výsledky 10. a 11. kola:
Tabulka: (Krajská soutěž II. třídy, skupina D)
1. | TJ Sokol Velký Osek | 11 | 10 | 1 | 0 | 0 | 126:72 | 31 |
2. | TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy | 11 | 7 | 2 | 2 | 0 | 120:78 | 23 |
3. | TTC Říčany B | 11 | 6 | 1 | 4 | 0 | 104:94 | 19 |
4. | TJ Sokol Benešov | 11 | 6 | 0 | 5 | 0 | 101:97 | 18 |
5. | FK Kolín C | 11 | 6 | 0 | 5 | 0 | 102:96 | 18 |
6. | TJ Sokol Kutná Hora B | 11 | 5 | 1 | 5 | 0 | 91:107 | 16 |
7. | TJ Sokol Týnec nad Labem | 11 | 5 | 0 | 6 | 0 | 99:99 | 15 |
8. | TTC Brandýs nad Labem D | 11 | 4 | 2 | 5 | 0 | 99:99 | 14 |
9. | TJ Sokol Čáslav | 11 | 3 | 2 | 6 | 0 | 101:97 | 11 |
10. | KST Týnec nad Sázavou | 11 | 3 | 1 | 7 | 0 | 99:99 | 10 |
11. | TTC Poděbrady | 11 | 3 | 0 | 8 | 0 | 79:119 | 9 |
12. | SKC Zruč nad Sázavou C | 11 | 3 | 0 | 7 | 1 | 67:131 | 6 |
Příští program – 12. a 13. kolo (10. a 11. ledna 2015)
Céčko s přehledem porazilo souseda v tabulce TTC Poděbrady, s Velkým Osekem nemělo šanci
Zruč nad Sázavou (2. prosince) – Hráči SKC Zruč nad Sázavou C sehráli v krajské soutěži II. třídy stolního tenisu v domácím prostředí ve Spolkovém domě osmé a deváté kolo s celky TTC Poděbrady a Sokol Velký Osek.
8. kolo: SKC Zruč nad Sázavou C – TTC Poděbrady 14:4
Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Budjač Libor 3:0, Herout Václav 0:2, Škopková Věra 2:1, Kamarýt Jiří 3:0, WO 4:1 - Vojtíšek Miroslav 2:1, Potměšil Jiří 1:2, Vymazal Lukáš 0:3, Bašta Marek 0:2, WO 1:4.
9. kolo: SKC Zruč nad Sázavou C - TJ Sokol Velký Osek 7:11
Sestava a body: čtyřhry 0:1 - Limberk David 0:2, Škopková Věra 0:2, Němec Marek 0:3, Jandejsek Zdeněk 0:2, WO 7:1 - Ulrich Radek 3:0, Lhoták Lubor 2:0, Kloz Daniel 2:0, Svoboda Pavel 2:0, WO 1:7.
Výsledky 8. a 9. kola:
Tabulka: (Krajská soutěž II. třídy, skupina D)
1. | TJ Sokol Velký Osek | 9 | 8 | 1 | 0 | 0 | 104:58 | 25 |
2. | TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy | 9 | 6 | 2 | 1 | 0 | 102:60 | 20 |
3. | TTC Říčany B | 9 | 5 | 1 | 3 | 0 | 86:76 | 16 |
4. | TJ Sokol Benešov | 9 | 5 | 0 | 4 | 0 | 83:79 | 15 |
5. | FK Kolín C | 9 | 5 | 0 | 4 | 0 | 84:78 | 15 |
6. | TJ Sokol Týnec nad Labem | 9 | 5 | 0 | 4 | 0 | 85:77 | 15 |
7. | TJ Sokol Kutná Hora B | 9 | 4 | 1 | 4 | 0 | 73:89 | 13 |
8. | TTC Brandýs nad Labem D | 9 | 3 | 2 | 4 | 0 | 81:81 | 11 |
9. | KST Týnec nad Sázavou | 9 | 3 | 0 | 6 | 0 | 83:79 | 9 |
10. | TJ Sokol Čáslav | 9 | 2 | 1 | 6 | 0 | 81:81 | 7 |
11. | TTC Poděbrady | 9 | 2 | 0 | 7 | 0 | 61:101 | 6 |
12. | SKC Zruč nad Sázavou C | 9 | 2 | 0 | 6 | 1 | 49:113 | 3 |
Příští program:
V nervydrásajícím utkání s pátým celkem soutěže rozhodlo céčko o zisku bodů až v posledních čtyřech utkáních
Zruč nad Sázavou (18. listopadu) - Hráči SKC Zruč nad Sázavou C sehráli v krajské soutěži II. třídy stolního tenisu v domácím prostředí ve Spolkovém domě sedmé kolo s celkem FK Kolín C.
7. kolo: SKC Zruč nad Sázavou C – FK Kolín C 10:8
Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Budjač Libor 3:1, Jandejsek Pavel 2:2, Kamarýt Jiří 3:1, Semaník Viktor 1:3 - body hostů: Šembera David 2:2, Mazurkiewicz Ivo 1:3, Šembera Karel 2:2, Holman Martin 2:2.
Výsledky 7. kola:
Tabulka: (Krajská soutěž II. třídy, skupina D)
1. | TJ Sokol Velký Osek | 7 | 6 | 1 | 0 | 0 | 82:44 | 19 |
2. | TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy | 7 | 5 | 1 | 1 | 0 | 78:48 | 16 |
3. | TTC Říčany B | 7 | 4 | 1 | 2 | 0 | 68:58 | 13 |
4. | TJ Sokol Benešov | 7 | 4 | 0 | 3 | 0 | 67:59 | 12 |
5. | FK Kolín C | 7 | 4 | 0 | 3 | 0 | 67:59 | 12 |
6. | TJ Sokol Týnec nad Labem | 7 | 4 | 0 | 3 | 0 | 68:58 | 12 |
7. | TJ Sokol Kutná Hora B | 7 | 3 | 1 | 3 | 0 | 59:67 | 10 |
8. | TTC Brandýs nad Labem D | 7 | 2 | 2 | 3 | 0 | 63:63 | 8 |
9. | TJ Sokol Čáslav | 7 | 2 | 0 | 5 | 0 | 64:62 | 6 |
10. | KST Týnec nad Sázavou | 7 | 2 | 0 | 5 | 0 | 63:63 | 6 |
11. | TTC Poděbrady | 7 | 2 | 0 | 5 | 0 | 49:77 | 6 |
12. | SK cyklistiky Zruč nad Sázavou C | 7 | 1 | 0 | 5 | 1 | 28:98 | 0 |
Příští program: