St. tenis D do 08/2017
Déčko získalo v Chlístovicích druhé vítězství, čtyři body vybojoval Jandejsek a Friš, dva přidal Kop, jeden Čekal
SKC Zruč nad Sázavou D zajíždí v 11. kole na stoly Kácova
Chlístovice - SKC Zruč nad Sázavou D odehrál desáté kolo v soutěži regionálního přeboru 2. třídy stolního tenisu na stolech ve Chlístovicích.
10. kolo: Sokol Chlístovice B - SKC Zruč nad Sázavou D 6:12
Sestava a body: čtyřhry 1:0 - Sojková Jitka 1:3, Křemenák Josef 2:2, Sojka Martin 0:4, Králová Zdenka 2:2, WO 0:1 - Jandejsek Zdeněk 4:0, Friš Miroslav 4:0, Kop Jaromír 2:2, Čekal Jan 1:3, WO 1:0. (jot)
Tabulka: (Regionální přebor 2. třídy)
1. | TJ Sokol Starkoč | 10 | 10 | 0 | 0 | 0 | 137:43 | 30 |
2. | TJ Sokol Močovice A | 10 | 8 | 0 | 2 | 0 | 115:65 | 24 |
3. | TJ Sokol Čáslav D | 10 | 6 | 1 | 3 | 0 | 118:62 | 19 |
4. | TJ Sokol Zbraslavice A | 10 | 6 | 1 | 3 | 0 | 110:70 | 19 |
5. | TJ Sokol Malešov | 10 | 5 | 2 | 3 | 0 | 105:75 | 17 |
6. | TJ Sokol Močovice B | 10 | 5 | 0 | 5 | 0 | 96:84 | 15 |
7. | TJ Sokol Kutná Hora D | 10 | 3 | 2 | 5 | 0 | 83:97 | 11 |
8. | TJ Sokol Kácov | 10 | 2 | 0 | 8 | 0 | 71:109 | 6 |
9. | SKC Zruč nad Sázavou D | 10 | 2 | 0 | 8 | 0 | 31:149 | 6 |
10. | TJ Sokol Chlístovice B | 10 | 0 | 0 | 10 | 0 | 34:146 | 0 |
Příští program: (7. ledna)
Sokol Kácov - SKC Zruč nad Sázavou D
2017
Mladíci se v dresu SKC D vůbec bodově neprosadili, pouze Förster získal dva sety, Kulhánek jeden
10. kolo: sobota 17. prosince od 9 hodin, Chlístovice B - SKC Zruč nad Sáz. D
Zruč nad Sázavou (12. prosince) – Hráči SKC Zruč nad Sázavou D odehráli v soutěži regionálního přeboru 2. třídy stolního tenisu v domácím prostředí ve Spolkovém domě deváté kolo s celkem Sokola Močovice B.
9. kolo: SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Močovice B 0:18
Sestava a body: čtyřhry 0:2 - Kop Jaromír 0:4, Förster Vojtěch 0:4, Kulhánek Matěj 0:4, Dolejš Ladislav 0:4 - Novotný Ondřej 4:0, Dastych Jiří 4:0, Rychetský Pavel 4:0, Dejnožka Tomáš 4:0.
Tabulka: (Regionální přebor 2. třídy)
1. | TJ Sokol Starkoč | 9 | 9 | 0 | 0 | 0 | 126:36 | 27 |
2. | TJ Sokol Močovice A | 9 | 7 | 0 | 2 | 0 | 101:61 | 21 |
3. | TJ Sokol Čáslav D | 9 | 6 | 1 | 2 | 0 | 111:51 | 19 |
4. | TJ Sokol Zbraslavice A | 9 | 6 | 0 | 3 | 0 | 101:61 | 18 |
5. | TJ Sokol Močovice B | 9 | 5 | 0 | 4 | 0 | 92:70 | 15 |
6. | TJ Sokol Malešov | 9 | 4 | 2 | 3 | 0 | 94:68 | 14 |
7. | TJ Sokol Kutná Hora D | 9 | 3 | 1 | 5 | 0 | 74:88 | 10 |
8. | TJ Sokol Kácov | 9 | 2 | 0 | 7 | 0 | 64:98 | 6 |
9. | SKC Zruč nad Sázavou D | 9 | 1 | 0 | 8 | 0 | 19:143 | 3 |
10. | TJ Sokol Chlístovice B | 9 | 0 | 0 | 9 | 0 | 28:134 | 0 |
Příští program (17. prosince): Sokol Chlístovice - SKC Zruč nad Sázavou D (jot)
Na stolech suverénního lídra soutěže nemělo déčko SKC šanci uspět, uhrálo pouze tři sety
SKC Zruč nad Sázavou D přivítá doma v 9. kole Močovice B
Starkoč (28. listopadu) - SKC Zruč nad Sázavou D odehrál osmé kolo v soutěži regionálního přeboru 2. třídy stolního tenisu na stolech ve Starkoči.
8. kolo: Sokol Starkoč - SKC Zruč nad Sázavou D 18:0
Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Novák Vladimír 3:0, Kozák Pavel 4:0, Palát Dominik 4:0, Čakovský Michal 4:0, WO 1:0 - Friš Miroslav 0:4, Procházka Jan 0:3, Dolejš Ladislav 0:4, Čekal Jan 0:4, WO 0:1. (jot)
Tabulka: (Regionální přebor 2. třídy)
1. | TJ Sokol Starkoč | 8 | 8 | 0 | 0 | 0 | 111:33 | 24 |
2. | TJ Sokol Močovice A | 8 | 6 | 0 | 2 | 0 | 89:55 | 18 |
3. | TJ Sokol Zbraslavice A | 8 | 6 | 0 | 2 | 0 | 100:44 | 18 |
4. | TJ Sokol Čáslav D | 8 | 5 | 1 | 2 | 0 | 94:50 | 16 |
5. | TJ Sokol Močovice B | 8 | 4 | 0 | 4 | 0 | 74:70 | 12 |
6. | TJ Sokol Malešov | 8 | 3 | 2 | 3 | 0 | 76:68 | 11 |
7. | TJ Sokol Kutná Hora D | 8 | 3 | 1 | 4 | 0 | 68:76 | 10 |
8. | TJ Sokol Kácov | 8 | 2 | 0 | 6 | 0 | 61:83 | 6 |
9. | SKC Zruč nad Sázavou D | 8 | 1 | 0 | 7 | 0 | 19:125 | 3 |
10. | TJ Sokol Chlístovice B | 8 | 0 | 0 | 8 | 0 | 28:116 | 0 |
Příští program: (10. prosince)
SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Močovice B
Mladíci z déčka v Malešově nepřekvapili, jediný bod získala Blehová, v sobotu k vedoucímu týmu
SKC Zruč nad Sázavou D zajíždí v 8. kole na stoly Sokola Starkoč
Malešov (22. listopadu) - SKC Zruč nad Sázavou D odehrál sedmé kolo v soutěži regionálního přeboru 2. třídy stolního tenisu na stolech v Malešově.
7. kolo: Sokol Malešov - SKC Zruč nad Sázavou D 17:1
Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Douda Jiří 4:0, Kepka Jaroslav 4:0, Kapička Aleš 3:1, Kepka Jaroslav ml. 4:0 - Kop Jaromír 0:4, Dolejš Ladislav 0:4, Blehová Aneta 1:3, Čekal Jan 0:4 (jot)
Tabulka: (Regionální přebor 2. třídy)
1. | TJ Sokol Starkoč | 7 | 7 | 0 | 0 | 0 | 93:33 | 21 |
2. | TJ Sokol Zbraslavice A | 7 | 6 | 0 | 1 | 0 | 93:33 | 18 |
3. | TJ Sokol Močovice A | 7 | 5 | 0 | 2 | 0 | 78:48 | 15 |
4. | TJ Sokol Čáslav D | 7 | 4 | 1 | 2 | 0 | 77:49 | 13 |
5. | TJ Sokol Močovice B | 7 | 4 | 0 | 3 | 0 | 70:56 | 12 |
6. | TJ Sokol Malešov | 7 | 2 | 2 | 3 | 0 | 62:64 | 8 |
7. | TJ Sokol Kutná Hora D | 7 | 2 | 1 | 4 | 0 | 55:71 | 7 |
8. | TJ Sokol Kácov | 7 | 2 | 0 | 5 | 0 | 56:70 | 6 |
9. | SKC Zruč nad Sázavou D | 7 | 1 | 0 | 6 | 0 | 19:107 | 3 |
10. | TJ Sokol Chlístovice B | 7 | 0 | 0 | 7 | 0 | 27:99 | 0 |
Příští program: (26. listopadu)
Sokol Starkoč - SKC Zruč nad Sázavou D
Pátá porážka déčka SKC v soutěži, dva body Friše a jeden Dolejše, v sobotu na stoly osmého celku
7. kolo: sobota 19. listopadu od 9 hodin, Sokol Malešov - SKC Zruč nad Sáz. D
Zruč nad Sázavou (15. listopadu) – Hráči SKC Zruč nad Sázavou D odehráli v soutěži regionálního přeboru 2. třídy stolního tenisu v domácím prostředí ve Spolkovém domě šesté kolo s celkem Sokola Kutná Hora D.
6. kolo: SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Kutná Hora D 3:15
Sestava a body: čtyřhry 0:2 - Friš Miroslav 2:2, Blehová Aneta 0:4, Dolejš Ladislav 1:3, Čekal Jan 0:4 - Sosnovec Bohumil 4:0, Dusil Filip 4:0, Petržílek Tomáš 1:1, Kolman Leon 3:1, Křenovský Štěpán 1:1.
Tabulka: (Regionální přebor 2. třídy)
1. | TJ Sokol Starkoč | 6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 83:25 | 18 |
2. | TJ Sokol Zbraslavice A | 6 | 5 | 0 | 1 | 0 | 77:31 | 15 |
3. | TJ Sokol Močovice A | 6 | 5 | 0 | 1 | 0 | 70:38 | 15 |
4. | TJ Sokol Čáslav D | 6 | 3 | 1 | 2 | 0 | 63:45 | 10 |
5. | TJ Sokol Močovice B | 6 | 3 | 0 | 3 | 0 | 57:51 | 9 |
6. | TJ Sokol Kutná Hora D | 6 | 2 | 1 | 3 | 0 | 51:57 | 7 |
7. | TJ Sokol Kácov | 6 | 2 | 0 | 4 | 0 | 51:57 | 6 |
8. | TJ Sokol Malešov | 6 | 1 | 2 | 3 | 0 | 45:63 | 5 |
9. | SKC Zruč nad Sázavou D | 6 | 1 | 0 | 5 | 0 | 18:90 | 3 |
10. | TJ Sokol Chlístovice B | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 25:83 | 0 |
Příští program (19. listopadu): Sokol Malešov - SKC Zruč nad Sázavou D (jot)
Do tabulky si déčko SKC připsalo čtvrtou prohru, tentokrát ve Zbraslavicích, bodoval pouze Friš
SKC Zruč nad Sázavou D hostí v 6. kole celek Sokol Kutná Hora D
Zbraslavice (1. listopadu) - SKC Zruč nad Sázavou D odehrál páté kolo v soutěži regionálního přeboru 2. třídy stolního tenisu na stolech ve Zbraslavicích.
5. kolo: Sokol Zbraslavice A - SKC Zruč nad Sázavou D 17:1
Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Malina Jaroslav 2:0, Fuchs Martin 4:0, Somberg Petr 4:0, Břečka Josef 3:1, Fuchs Josef 2:0 - Friš Miroslav 1:3, Dušek Jiří 0:4, Blehová Aneta 0:4, Procházka Jan 0:4. (jot)
Tabulka: (Regionální přebor 2. třídy)
1. | TJ Sokol Starkoč | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 70:20 | 15 |
2. | TJ Sokol Zbraslavice A | 5 | 4 | 0 | 1 | 0 | 65:25 | 12 |
3. | TJ Sokol Močovice A | 5 | 4 | 0 | 1 | 0 | 60:30 | 12 |
4. | TJ Sokol Čáslav D | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 | 55:35 | 10 |
5. | TJ Sokol Kácov | 5 | 2 | 0 | 3 | 0 | 45:45 | 6 |
6. | TJ Sokol Močovice B | 5 | 2 | 0 | 3 | 0 | 39:51 | 6 |
7. | TJ Sokol Malešov | 5 | 1 | 2 | 2 | 0 | 40:50 | 5 |
8. | TJ Sokol Kutná Hora D | 5 | 1 | 1 | 3 | 0 | 36:54 | 4 |
9. | SKC Zruč nad Sázavou D | 5 | 1 | 0 | 4 | 0 | 15:75 | 3 |
10. | TJ Sokol Chlístovice B | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 25:65 | 0 |
Příští program: (12. listopadu)
SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Kutná Hora D
Domácí nastoupili ve třech, přesto souseda v tabulce těsně porazili, mládež hrála na přeborech
5. kolo: pátek 28. října od 19 hodin, Sokol Zbraslavice A - SKC Zruč nad Sáz. D
Zruč nad Sázavou (25. října) – Hráči SKC Zruč nad Sázavou D odehráli v soutěži regionálního přeboru 2. třídy stolního tenisu v domácím prostředí ve Spolkovém domě čtvrté kolo s celkem Sokola Chlístovice B.
4. kolo: SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Chlístovice B 10:8
Sestava a body: čtyřhry 1:0 - Jandejsek Zdeněk 4:0, Friš Miroslav 3:1, Dušek Jiří 2:2, WO 0:5 - Sojková Jitka 2:1, Králová Zdenka 0:3, Rylich Vojtěch 0:3, Křemenák Josef 1:2, WO 5:0.
Tabulka: (Regionální přebor 2. třídy)
1. | TJ Sokol Starkoč | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 55:17 | 12 |
2. | TJ Sokol Močovice A | 4 | 3 | 0 | 1 | 0 | 49:23 | 9 |
3. | TJ Sokol Zbraslavice A | 4 | 3 | 0 | 1 | 0 | 48:24 | 9 |
4. | TJ Sokol Čáslav D | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 40:32 | 7 |
5. | TJ Sokol Kácov | 4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 42:30 | 6 |
6. | TJ Sokol Močovice B | 4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 36:36 | 6 |
7. | TJ Sokol Malešov | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 31:41 | 4 |
8. | TJ Sokol Kutná Hora D | 4 | 1 | 0 | 3 | 0 | 27:45 | 3 |
9. | SKC Zruč nad Sázavou D | 4 | 1 | 0 | 3 | 0 | 14:58 | 3 |
10. | TJ Sokol Chlístovice B | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 18:54 | 0 |
Příští program: (28. října): Sokol Zbraslavice A - SKC Zruč nad Sázavou D (jot)
Po třech kolech nezískalo déčko SKC ani bod, v tabulce přeboru 2. třídy figuruje na posledním místě
4. kolo: 22. října od 9 hodin, SKC Zruč nad Sáz. D – Sokol Chlístovice B
Zruč nad Sázavou (18. října) – Hráči SKC Zruč nad Sázavou D odehráli v soutěži regionálního přeboru 2. třídy stolního tenisu v domácím prostředí ve Spolkovém domě třetí kolo s celkem Sokola Čáslav D.
3. kolo: SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Čáslav D 1:17
Sestava a body: čtyřhry 0:2 - Dolejš Ladislav 0:4, Kop Jaromír 0:4, Friš Miroslav 1:2, Dušek Jiří 0:4, Procházka Jan 0:1 - Petržílka Ondřej 4:0, Líska Filip 3:1, Beran Stanislav 4:0, Kristek Ondřej 4:0.
Tabulka: (Regionální přebor 2. třídy)
1. | TJ Sokol Močovice A | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 45:9 | 9 |
2. | TJ Sokol Starkoč | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 41:13 | 9 |
3. | TJ Sokol Čáslav D | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 36:18 | 7 |
4. | TJ Sokol Kácov | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 34:20 | 6 |
5. | TJ Sokol Zbraslavice A | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 31:23 | 6 |
6. | TJ Sokol Močovice B | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 22:32 | 3 |
7. | TJ Sokol Kutná Hora D | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 26:28 | 3 |
8. | TJ Sokol Malešov | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 21:33 | 1 |
9. | TJ Sokol Chlístovice B | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 10:44 | 0 |
10. | SKC Zruč nad Sázavou D | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4:50 | 0 |
Příští program: (22. října): SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Chlístovice B (jot)
Déčko SKC odehrálo utkání v Močovicích ve třech hráčích a nezískalo na stolech lídra tabulky ani bod
SKC Zruč nad Sázavou D hostí ve 3. kole celek Čáslavi D
Močovice (10. října) - SKC Zruč nad Sázavou D odehrál druhé kolo v soutěži regionálního přeboru 2. třídy stolního tenisu na stolech v Močovicích.
2. kolo: Sokol Močovice A - SKC Zruč nad Sázavou D 18:0
Sestava a body: čtyřhry 1:0 - Liška Josef 3:0, Kořínek Miroslav 3:0, Hnízdo Petr 3:0, Hrčka Milan 3:0, WO 5:0 - Friš Miroslav 0:4, Dolejš Ladislav 0:4, Kop Jaromír 0:4, WO 0:5. (jot)
Tabulka: (Regionální přebor 2. třídy)
1. | TJ Sokol Močovice A | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 31:5 | 6 |
2. | TJ Sokol Starkoč | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 23:13 | 6 |
3. | TJ Sokol Čáslav D | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 19:17 | 4 |
4. | TJ Sokol Kácov | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 15:3 | 3 |
5. | TJ Sokol Zbraslavice A | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 20:16 | 3 |
6. | TJ Sokol Kutná Hora D | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 18:18 | 3 |
7. | TJ Sokol Malešov | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 14:22 | 1 |
8. | TJ Sokol Chlístovice B | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7:11 | 0 |
9. | TJ Sokol Močovice B | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 12:24 | 0 |
10. | SKC Zruč nad Sázavou D | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3:33 | 0 |
Příští program: (15. října)
SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Čáslav D
V sousedském derby nastoupili za déčko Jiskry tři mladíci, Friš vybojoval jediné tři body, v sobotu do Močovic
2. kolo: 8. října od 9 hodin, Sokol Močovice A - SKC Zruč nad Sáz. D
Zruč nad Sázavou (26. září) – Hráči SKC Zruč nad Sázavou D odehráli v soutěži regionálního přeboru 2. třídy stolního tenisu v domácím prostředí ve Spolkovém domě první kolo s celkem Sokola Kácov.
1. kolo: SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Kácov 3:15
Sestava a body: čtyřhry 0:2 - Förster Vojtěch 0:2, Dolejš Ladislav 0:4, Limberk David 0:4, Friš Miroslav 3:1, Kulhánek Matěj 0:2 - Frajt František 3:1, Křen Petr 1:0, Svoboda Josef 3:1, Lepič Jaroslav 3:1, Svoboda Milan 3:0.
Tabulka: (Regionální přebor 2. třídy)
1. | TJ Sokol Kácov | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 15:3 | 3 |
2. | TJ Sokol Močovice A | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 13:5 | 3 |
3. | TJ Sokol Starkoč | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 12:6 | 3 |
4. | TJ Sokol Čáslav D | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 10:8 | 3 |
5. | TJ Sokol Močovice B | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8:10 | 0 |
6. | TJ Sokol Zbraslavice A | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6:12 | 0 |
7. | TJ Sokol Malešov | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5:13 | 0 |
8. | SKC Zruč nad Sázavou D | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3:15 | 0 |
Příští program: (8. října): Sokol Močovice A - SKC Zruč nad Sázavou D (jot)
Déčko SKC porazilo podruhé Uhlířské Janovice a postoupilo do regionálního přeboru druhé třídy
Déčko zvládlo domácí odvetu a mohlo oslavit postup
Zruč nad Sázavou (26. dubna) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou Wikov D odehráli na stolech ve Spolkovém domě ve Zruči nad Sázavou druhý zápas druhého vyřazovacího kola - play-off - regionálního přeboru 3. třídy s celkem Uhlířských Janovic.
2. zápas 2/2: SKC Zruč nad Sázavou Wikov D – Uhlířské Janovice C 10:6
1. | Herout Václav | Šimková Aneta | -9 | 9 | 8 | -9 | 8 | 3 | 2 | / | - |
2. | Friš Miroslav | Král Jiří | 6 | -9 | 9 | -7 | 6 | 3 | 2 | / | - |
3. | Limberk David | Šimková Aneta | -8 | 7 | -11 | -8 |
| 1 | 3 | - | / |
4. | Friš Miroslav | Král Jiří | 11 | -9 | 3 | 9 |
| 3 | 1 | / | - |
5. | Herout Václav | Mulenková Eva | 4 | -6 | 10 | 6 |
| 3 | 1 | / | - |
6. | Beznoska Jar. ml. | Trojan Josef | -9 | -8 | -8 |
|
| 0 | 3 | - | / |
7. | Friš Miroslav | Šimková Aneta | -6 | 8 | -10 | -4 |
| 1 | 3 | - | / |
8. | Herout Václav | Král Jiří | 7 | 8 | 12 |
|
| 3 | 0 | / | - |
9. | Beznoska Jar. ml. | Mulenková Eva | -7 | -6 | -4 |
|
| 0 | 3 | - | / |
10. | Limberk David | Trojan Josef | -6 | -8 | 11 | 8 | 8 | 3 | 2 | / | - |
11. | Herout Václav | Váša Jiří | 6 | 9 | 2 |
|
| 3 | 0 | / | - |
12. | Beznoska Jar. ml. | Král Jiří | -6 | -10 | -9 |
|
| 0 | 3 | - | / |
13. | Limberk David | Mulenková Eva | 5 | 8 | 7 |
|
| 3 | 0 | / | - |
14. | Friš Miroslav | Trojan Josef | -6 | -8 | -9 |
|
| 0 | 3 | - | / |
15. | Beznoska Jar. ml. | Váša Jiří | 11 | 9 | 8 |
|
| 3 | 0 | / | - |
16. | Limberk David | Král Jiří | 7 | 9 | 3 |
|
| 3 | 0 | / | - |
Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Limberk David 3:1, Friš Miroslav 1:2, Herout Václav 3:0, Beznoska Jaroslav ml. 1:3 - Šimková Aneta 2:0, Král Jiří 1:3, Mulenková Eva 1:2, Trojan Josef 2:1, Váša Jiří 0:2.
Ostatní zápasy:
Déčko již vedlo 9:2, utkání poté skončilo 10:5, skvělý výsledek pro domácí odvetu a postup
Déčko hraje v sobotu odvetné utkání proti Uhlířským Janovicím C
Uhlířské Janovice (20. dubna) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou D odehráli na stolech v Uhlířských Janovicích první utkání druhého vyřazovacího kola - play-off - regionálního přeboru III. třídy s celkem Sokol Uhlířské Janovice C.
1. zápas (2/1): Sokol Uhlířské Janovice C - SKC Zruč nad Sázavou D 5:10
1. | Mulenková Eva | Herout Václav | -8 | -9 | -8 |
|
| 0 | 3 | - | / |
2. | Král Jiří | Friš Miroslav | -8 | 5 | -10 | -11 |
| 1 | 3 | - | / |
3. | Mulenková Eva | Herout Václav | -9 | -9 | -19 |
|
| 0 | 3 | - | / |
4. | Šimková Aneta | Friš Miroslav | -8 | 10 | -4 | 5 | -11 | 2 | 3 | - | / |
5. | Král Jiří | Beznoska Jar. ml. | 9 | 2 | 3 |
|
| 3 | 0 | / | - |
6. | Trojan Josef | Limberk David | -3 | 7 | -9 | 14 | -7 | 2 | 3 | - | / |
7. | Šimková Aneta | Herout Václav | -10 | 7 | 6 | -4 | -8 | 2 | 3 | - | / |
8. | Král Jiří | Friš Miroslav | -10 | 5 | 9 | -12 | 6 | 3 | 2 | / | - |
9. | Trojan Josef | Beznoska Jar. ml. | 7 | -7 | -7 | 9 | -9 | 2 | 3 | - | / |
10. | Mulenková Eva | Limberk David | -14 | 7 | -5 | 7 | -10 | 2 | 3 | - | / |
11. | Král Jiří | Herout Václav | -6 | 9 | -4 | 9 | -5 | 2 | 3 | - | / |
12. | Trojan Josef | Friš Miroslav | 10 | -6 | -8 | 3 | 9 | 3 | 2 | / | - |
13. | Mulenková Eva | Beznoska Jar. ml. | -7 | 7 | 7 | 8 |
| 3 | 1 | / | - |
14. | Šimková Aneta | Limberk David | -11 | 5 | 17 | -6 | 5 | 3 | 2 | / | - |
15. | Trojan Josef | Herout Václav | -8 | 3 | -4 | -7 |
| 1 | 3 | - | / |
Sestava a body: čtyřhry 0:2 - Mulenková Eva 1:2, Šimková Aneta 1:2, Král Jiří 2:1, Trojan Josef 1:3 - Herout Václav 4:0, Friš Miroslav 1:2, Beznoska Jaroslav ml. 1:2, Limberk David 2:1.
Výsledky 1. zápasů:
Uhlířské Janovice C - SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D 5:10
Příští program (23. 4. – 9 hodin):
SKC Zruč nad Sázavou Wikov D - Sokol Uhlířské Janovice C
Pozn. adm.: Když první utkání dopadne výhrou jednoho, ve druhým mu stačí uhrát remíza, takže se končí devátým bodem, když ho uhraje. (jot)
Déčko postoupilo přes vítěze základní části do finále RP 3 proti Uhlířským Janovicím C
Postup déčka do RP2 vede přes Uhlířské Janovice C
Kácov (14. dubna) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou D odehráli na stolech v Kácově druhé a třetí utkání prvního vyřazovacího kola - play-off - regionálního přeboru III. třídy s celkem Sokol Kácov.
2. zápas 1/2: Sokol Kácov - SKC Zruč nad Sázavou D 10:3
č. | Domácí | Hosté | Sady | Body | ||
1. | Svoboda Josef | Limberk David | 3 | 2 | / | - |
2. | Křen Petr | Beznoska Jaroslav ml. | 3 | 0 | / | - |
3. | Frajt František | Friš Miroslav | 3 | 2 | / | - |
4. | Krčmařík Ladislav | Beznoska Jaroslav ml. | 1 | 3 | - | / |
5. | Svoboda Josef | Limberk David | 3 | 1 | / | - |
6. | Lepič Jaroslav | Dolejš Ladislav | 3 | 0 | / | - |
7. | Krčmařík Ladislav | Friš Miroslav | 0 | 3 | - | / |
8. | Svoboda Josef | Beznoska Jaroslav ml. | 3 | 1 | / | - |
9. | Lepič Jaroslav | Limberk David | 3 | 1 | / | - |
10. | Frajt František | Dolejš Ladislav | 3 | 0 | / | - |
11. | Svoboda Josef | Friš Miroslav | 3 | 2 | / | - |
12. | Lepič Jaroslav | Beznoska Jaroslav ml. | 1 | 3 | - | / |
13. | Frajt František | Limberk David | 3 | 2 | / | - |
Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Frajt František 3:0, Krčmařík Ladislav 0:2, Svoboda Josef 3:0, Lepič Jaroslav 2:1 - Friš Miroslav 1:2, Beznoska Jaroslav ml. 2:1, Limberk David 0:3, Dolejš Ladislav 0:2.
3. zápas 1/3: Sokol Kácov - SKC Zruč nad Sázavou D 2:9
Sestava a body: čtyřhry 0:1 - Svoboda Josef 1:2, Lepič Jaroslav 1:2, Frajt František 0:2, Křen Petr 0:2 - Limberk David 2:0, Beznoska Jaroslav ml. 1:1, Friš Miroslav 2:1, Herout Václav 3:0.
č. | Domácí | Hosté | Sady | Body | ||
1. | Lepič Jaroslav | Herout Václav | 0 | 3 | - | / |
2. |
|
|
|
|
|
|
3. | Svoboda Josef | Limberk David | 1 | 3 | - | / |
4. | Lepič Jaroslav | Beznoska Jaroslav ml. | 1 | 3 | - | / |
5. | Frajt František | Friš Miroslav | 0 | 3 | - | / |
6. | Křen Petr | Herout Václav | 0 | 3 | - | / |
7. | Svoboda Josef | Beznoska Jaroslav ml. | 3 | 0 | / | - |
8. | Lepič Jaroslav | Friš Miroslav | 3 | 2 | / | - |
9. | Frajt František | Herout Václav | 0 | 3 | - | / |
10. | Křen Petr | Limberk David | 2 | 3 | - | / |
11. | Svoboda Josef | Friš Miroslav | 0 | 3 | - | / |
12. | Lepič Jaroslav | Herout Václav | 0 | 3 | - | / |
Výsledky 1. zápasů:
Výsledky 2. zápasů:
Výsledky 3. zápasů:
TJ Sokol Kácov - SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D 2:9
Příští program (16. 4. – 9 hodin):
Sokol Uhlířské Janovice C – SKC Zruč nad Sázavou Wikov D
Pozn. adm.: Když první utkání dopadne výhrou jednoho, ve druhým mu stačí uhrát remíza, takže se končí devátým bodem, když ho uhraje. (jot)
Déčko SKC smetlo v domácím prostředí lídra základní části regionálního přeboru 3 Sokol Kácov
Odveta play-off regionálního přeboru 3. třídy 1/2: Kácov – Zruč nad Sázavou D
Zruč nad Sázavou (3. dubna) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou Wikov D odehráli na stolech ve Spolkovém domě ve Zruči nad Sázavou první zápas prvního vyřazovacího kola - play-off - regionálního přeboru 3. třídy s celkem Sokol Kácov.
1. zápas 1/1: SKC Zruč nad Sázavou Wikov D – Sokol Kácov 10:1
1. | Friš Miroslav | Křen Petr | 6 | 6 | 7 |
|
| 3 | 0 | / | - |
2. | Herout Václav | Lepič Jaroslav | 6 | 4 | 5 |
|
| 3 | 0 | / | - |
3. | Limberk David | Svoboda Josef | 9 | 6 | -10 | -8 | -7 | 2 | 3 | - | / |
4. | Beznoska Jar. ml. | Lepič Jaroslav | 6 | -6 | 11 | 8 |
| 3 | 1 | / | - |
5. | Friš Miroslav | Frajt František | 5 | 6 | 10 |
|
| 3 | 0 | / | - |
6. | Herout Václav | Novotný Pavel | 5 | 7 | 6 |
|
| 3 | 0 | / | - |
7. | Beznoska Jar. ml. | Svoboda Josef | 3 | 9 | 8 |
|
| 3 | 0 | / | - |
8. | Friš Miroslav | Lepič Jaroslav | -7 | 5 | 9 | 10 |
| 3 | 1 | / | - |
9. | Herout Václav | Frajt František | 5 | 15 | -5 | 6 |
| 3 | 1 | / | - |
10. | Limberk David | Novotný Pavel | 11 | -12 | 5 | 8 |
| 3 | 1 | / | - |
11. | Friš Miroslav | Svoboda Josef | -8 | 11 | -10 | 5 | 9 | 3 | 2 | / | - |
Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Limberk David 1:1, Beznoska Jaroslav ml. 2:0, Friš Miroslav 3:0, Herout Václav 2:0 - Svoboda Josef 1:2, Lepič Jaroslav 0:2, Frajt František 0:2, Novotný Pavel 0:2.
Ostatní zápasy:
Příští program (9. 4. – 9 hodin):
Sokol Kácov – SKC Zruč nad Sázavou Wikov D
Pozn.adm.: Když první utkání dopadne výhrou jednoho, ve druhým mu stačí uhrát remíza, takže se končí devátým bodem, když ho uhraje. (jot)
Play-off: Sokol Kácov – SKC Zruč nad Sázavou Wikov D a Uhlířské Janovice C – Malešov B
SKC Zruč nad Sázavou Wikov D zakončil sezonu na čtvrtém místě
Čáslav (21. března) - SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D odehrál sedmnácté kolo v soutěži regionálního přeboru III. třídy stolního tenisu na stolech v Čáslavi.
17. kolo: Sokol Čáslav E - SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D 0:18 WO
Sestava a body: 0:18 WO
Výsledky:
Tabulka: (Regionální přebor III. třídy)
1. | TJ Sokol Kácov | 16 | 14 | 0 | 2 | 0 | 227:61 | 42 |
2. | TJ Sokol Uhlířské Janovice C | 16 | 14 | 0 | 2 | 0 | 204:80 | 42 |
3. | TJ Sokol Malešov B | 16 | 10 | 1 | 5 | 0 | 155:133 | 31 |
4. | SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D | 16 | 10 | 1 | 5 | 0 | 165:123 | 31 |
5. | STC 2013 Církvice | 16 | 9 | 1 | 6 | 0 | 175:113 | 28 |
6. | TJ Sokol Močovice C | 16 | 7 | 0 | 9 | 0 | 144:144 | 21 |
7. | TJ Sokol Čáslav E | 16 | 3 | 1 | 9 | 3 | 94:190 | 7 |
8. | TJ Sokol Chlístovice C | 16 | 2 | 0 | 14 | 0 | 65:223 | 6 |
9. | TJ Sokol Uhlířské Janovice D | 16 | 1 | 0 | 15 | 0 | 61:223 | 3 |
Déčko má před sebou poslední utkání, Církvice a Malešov B mají k dobru dvě střetnutí
17. kolo: 12. 3. (9 hodin), Sokol Čáslav E - SKC Zruč nad Sáz. Wikov D
Zruč nad Sázavou (1. března) – Hráči SKC Zruč nad Sázavou Wikov D odehráli v soutěži regionálního přeboru III. třídy stolního tenisu v domácím prostředí ve Spolkovém domě šestnácté kolo s celkem Sokola Malešov B.
16. kolo: SKC Zruč nad Sázavou Wikov D – Sokol Malešov B 11:7
Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Limberk David 2:2, Friš Miroslav 3:0, Dušek Jiří 1:3, Herout Václav 4:0, Procházka Jan 0:1 - Mráz Zdeněk 1:3, Kadlec Jaroslav 0:4, Melvald Lukáš 3:1, Kepka Jaroslav ml. 2:2.
Výsledky:
Tabulka: (Regionální přebor III. třídy)
1. | TJ Sokol Kácov | 14 | 12 | 0 | 2 | 0 | 201:51 | 36 |
2. | TJ Sokol Uhlířské Janovice C | 14 | 12 | 0 | 2 | 0 | 181:69 | 36 |
3. | SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D | 15 | 9 | 1 | 5 | 0 | 147:123 | 28 |
4. | STC 2013 Církvice | 14 | 9 | 1 | 4 | 0 | 165:87 | 28 |
5. | TJ Sokol Malešov B | 14 | 8 | 1 | 5 | 0 | 132:120 | 25 |
6. | TJ Sokol Močovice C | 15 | 7 | 0 | 8 | 0 | 137:133 | 21 |
7. | TJ Sokol Čáslav E | 14 | 3 | 1 | 9 | 1 | 94:154 | 9 |
8. | TJ Sokol Chlístovice C | 14 | 1 | 0 | 13 | 0 | 41:211 | 3 |
9. | TJ Sokol Uhlířské Janovice D | 14 | 1 | 0 | 13 | 0 | 50:200 | 3 |
Příští program: (12. března):
Sokol Čáslav E - SKC Zruč nad Sázavou Wikov D
Déčko odehraje poslední dva zápasy, doma s béčkem Malešova a zajíždí do Čáslavi
SKC Zruč nad Sázavou Wikov D – Sokol Malešov B, 16. kolo: 27. února, 9 hodin
Chlístovice - SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D odehrál patnácté kolo v soutěži regionálního přeboru III. třídy stolního tenisu na stolech v Chlístovicích.
15. kolo: Sokol Chlístovice C - SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D 5:13
Sestava a body: čtyřhry 1:0 - Mareš Jan 0:4, Krtil František 3:1, Sojka Martin 1:3, WO 0:5 - Dušek Jiří 2:1, Friš Miroslav 3:0, Dolejš Ladislav 2:1, Procházka Jan 1:2, WO 5:0.
Výsledky:
Tabulka: (Regionální přebor III. třídy)
1. | TJ Sokol Kácov | 13 | 12 | 0 | 1 | 0 | 193:41 | 36 |
2. | TJ Sokol Uhlířské Janovice C | 13 | 11 | 0 | 2 | 0 | 171:61 | 33 |
3. | STC 2013 Církvice | 13 | 8 | 1 | 4 | 0 | 151:83 | 25 |
4. | SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D | 14 | 8 | 1 | 5 | 0 | 136:116 | 25 |
5. | TJ Sokol Malešov B | 13 | 8 | 1 | 4 | 0 | 125:109 | 25 |
6. | TJ Sokol Močovice C | 14 | 6 | 0 | 8 | 0 | 119:133 | 18 |
7. | TJ Sokol Čáslav E | 12 | 3 | 1 | 8 | 0 | 90:122 | 10 |
8. | TJ Sokol Chlístovice C | 13 | 1 | 0 | 12 | 0 | 36:198 | 3 |
9. | TJ Sokol Uhlířské Janovice D | 13 | 0 | 0 | 13 | 0 | 37:195 | 0 |
Příští program: (27. února)
SKC Zruč nad Sázavou Wikov D – Malešov B
Déčko SKC vyhrálo u posledních Uhlířských Janovic, v boji o čtvrtou příčku tři týmy
Sokol Chlístovice C - SKC Zruč nad Sázavou Wikov D, 15. kolo: 20. února, 13 hodin
Uhlířské Janovice (9. února) - SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D odehrál čtrnácté kolo v soutěži regionálního přeboru III. třídy stolního tenisu na stolech v Uhlířských Janovicích.
14. kolo: Sokol Uhlířské Janovice D - SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D 4:14
Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Karban Michal 0:4, Pícha Tomáš 2:2, Číž Daniel 0:4, Pufler Václav 1:3 - Herout Václav 4:0, Dušek Jiří 3:1, Dolejš Ladislav 3:1, Kop Jaromír 3:1.
Výsledky:
Tabulka: (Regionální přebor III. třídy)
1. | TJ Sokol Kácov | 12 | 11 | 0 | 1 | 0 | 175:41 | 33 |
2. | TJ Sokol Uhlířské Janovice C | 13 | 11 | 0 | 2 | 0 | 171:61 | 33 |
3. | STC 2013 Církvice | 13 | 8 | 1 | 4 | 0 | 151:83 | 25 |
4. | TJ Sokol Malešov B | 12 | 7 | 1 | 4 | 0 | 114:102 | 22 |
5. | SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D | 13 | 7 | 1 | 5 | 0 | 123:111 | 22 |
6. | TJ Sokol Močovice C | 13 | 6 | 0 | 7 | 0 | 112:122 | 18 |
7. | TJ Sokol Čáslav E | 12 | 3 | 1 | 8 | 0 | 90:122 | 10 |
8. | TJ Sokol Chlístovice C | 12 | 1 | 0 | 11 | 0 | 31:185 | 3 |
9. | TJ Sokol Uhlířské Janovice D | 12 | 0 | 0 | 12 | 0 | 37:177 | 0 |
Příští program: (20. února)
Chlístovice C - SKC Zruč nad Sázavou Wikov D
Dvě další porážky déčka SKC posunuly družstvo na pátou příčku, v sobotu na poslední Uhlířské Janovice D
Sokol Uhlířské Janovice D - SKC Zruč nad Sázavou Wikov D, 14. kolo: 6. února, 9 hodin
13. kolo: Sokol Kácov - SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D 16:2
Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Lepič Jaroslav 3:0, Novotný Pavel 3:1, Frajt František 4:0, Křen Petr 4:0, WO 1:0 - Dušek Jiří 0:4, Friš Miroslav 1:2, Dolejš Ladislav 0:4, Procházka Jan 0:4, WO 0:1.
Výsledky:
12. kolo: STC 2013 Církvice - SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D 10:8
Sestava a body:čtyřhry 2:0 - Kramář Jan 2:2, Tvaroha Jan 3:1, Trpišovský Miroslav 2:2, Křížek Pavel 1:3 - Herout Václav 4:0, Friš Miroslav 3:1, Dušek Jiří 1:3, Dolejš Ladislav 0:4.
Tabulka: (Regionální přebor III. třídy)
1. | TJ Sokol Kácov | 12 | 11 | 0 | 1 | 0 | 175:41 | 33 |
2. | TJ Sokol Uhlířské Janovice C | 12 | 10 | 0 | 2 | 0 | 160:56 | 30 |
3. | STC 2013 Církvice | 12 | 8 | 0 | 4 | 0 | 142:74 | 24 |
4. | TJ Sokol Malešov B | 11 | 7 | 0 | 4 | 0 | 105:93 | 21 |
5. | SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D | 12 | 6 | 1 | 5 | 0 | 109:107 | 19 |
6. | TJ Sokol Močovice C | 12 | 5 | 0 | 7 | 0 | 96:120 | 15 |
7. | TJ Sokol Čáslav E | 11 | 3 | 1 | 7 | 0 | 85:111 | 10 |
8. | TJ Sokol Chlístovice C | 11 | 1 | 0 | 10 | 0 | 29:169 | 3 |
9. | TJ Sokol Uhlířské Janovice D | 11 | 0 | 0 | 11 | 0 | 33:163 | 0 |
Příští program: (6. února)
Uhlířské Janovice D - SKC Zruč nad Sázavou Wikov D
Třetí porážka déčka udržela tým na třetím místě, těsně o bod před Malešovem B a Církvicí
12. kolo: 23. 1. (9 hodin), STC 2013 Církvice - SKC Zruč nad Sáz. Wikov D (hraje se ve Zruči nad Sázavou)
Zruč nad Sázavou (12. ledna) – Hráči SKC Zruč nad Sázavou Wikov D odehráli v soutěži regionálního přeboru III. třídy stolního tenisu v domácím prostředí ve Spolkovém domě jedenácté kolo s celkem Sokola Uhlířské Janovice C.
11. kolo: SKC Zruč nad Sázavou Wikov D – Sokol Uhlířské Janovice C 5:13
Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Friš Miroslav 2:1, Dolejš Ladislav 0:4, Dušek Jiří 0:4, Beznoska Jaroslav ml. 2:1, Procházka Jan 0:1, WO 0:1 - Král Jiří 2:1, Šimková Aneta 4:0, Váša Jiří 2:2, Trojan Josef 3:1, WO 1:0.
Výsledky:
Tabulka: (Regionální přebor III. třídy)
1. | TJ Sokol Kácov | 10 | 9 | 0 | 1 | 0 | 146:34 | 27 | ||||
2. | TJ Sokol Uhlířské Janovice C | 10 | 8 | 0 | 2 | 0 | 131:49 | 24 | ||||
3. | SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D | 10 | 6 | 1 | 3 | 0 | 99:81 | 19 | ||||
4. | TJ Sokol Malešov B | 9 | 6 | 0 | 3 | 0 | 88:74 | 18 | ||||
5. | STC 2013 Církvice | 10 | 6 | 0 | 4 | 0 | 117:63 | 18 | ||||
6. | TJ Sokol Močovice C | 10 | 4 | 0 | 6 | 0 | 80:100 | 12 | ||||
7. | TJ Sokol Čáslav E | 10 | 3 | 1 | 6 | 0 | 79:99 | 10 | ||||
8. | TJ Sokol Chlístovice C | 10 | 1 | 0 | 9 | 0 | 24:156 | 3 | ||||
9. | TJ Sokol Uhlířské Janovice D | 9 | 0 | 0 | 9 | 0 | 26:134 | 0 |
Příští program: (23. ledna):
STC 2013 Církvice - SKC Zruč nad Sázavou Wikov D (hraje se ve Zruči nad Sázavou)
Šesté vítězství déčka drží mužstvo na třetím místě, stoprocentní výkon Friše a mladého Beznosky
11. kolo: 9. 1. (9 hodin), SKC Zruč nad Sáz. Wikov D – Uhlíř. Janovice C
Zruč nad Sázavou (21. prosince) – Hráči SKC Zruč nad Sázavou Wikov D odehráli v soutěži regionálního přeboru III. třídy stolního tenisu v domácím prostředí ve Spolkovém domě desáté kolo s celkem Sokola Močovice C.
9. kolo: SKC Zruč nad Sázavou Wikov D – Sokol Čáslav E 9:9
Sestava a body: čtyřhry 0:1 - Procházka Jan 1:2, Kop Jaromír 0:3, Dolejš Ladislav 1:2, Beznoska Jaroslav ml. 2:1, WO 5:0 - Semerád David 4:0, Vébr Miloš 2:2, Placek Milan 2:2, WO 0:5.
10. kolo: SKC Zruč nad Sázavou Wikov D – Sokol Močovice C 14:4
Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Friš Miroslav 4:0, Procházka Jan 2:2, Dušek Jiří 3:1, Beznoska Jaroslav ml. 4:0 - Kvaček Miloslav 2:2, Stojanov Alexandr 1:3, Hrstková Stanislava 0:4, Kortan Jaroslav 0:4.
Výsledky:
Tabulka: (Regionální přebor III. třídy)
1. | TJ Sokol Kácov | 9 | 8 | 0 | 1 | 0 | 128:34 | 24 |
2. | TJ Sokol Uhlířské Janovice C | 9 | 7 | 0 | 2 | 0 | 118:44 | 21 |
3. | SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D | 9 | 6 | 1 | 2 | 0 | 94:68 | 19 |
4. | TJ Sokol Malešov B | 9 | 6 | 0 | 3 | 0 | 88:74 | 18 |
5. | STC 2013 Církvice | 9 | 5 | 0 | 4 | 0 | 104:58 | 15 |
6. | TJ Sokol Močovice C | 9 | 4 | 0 | 5 | 0 | 75:87 | 12 |
7. | TJ Sokol Čáslav E | 9 | 2 | 1 | 6 | 0 | 69:93 | 7 |
8. | TJ Sokol Chlístovice C | 9 | 1 | 0 | 8 | 0 | 24:138 | 3 |
9. | TJ Sokol Uhlířské Janovice D | 8 | 0 | 0 | 8 | 0 | 20:124 | 0 |
Příští program: (9. ledna):
SKC Zruč nad Sázavou Wikov D – Uhlířské Janovice C
Déčko SKC ve vedení RP 3 se zápasem navíc, za ním se seřadila ,,smečka“ pěti pronásledovatelů
Spolkový dům, 9. kolo, SKC Zruč nad Sázavou Wikov D – Sokol Čáslav E
Malešov (1. prosince) - SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D odehrál sedmé kolo v soutěži regionálního přeboru III. třídy stolního tenisu na stolech v Malešově.
7. kolo: Sokol Malešov B - SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D 13:5
Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Mráz Zdeněk 3:1, Kapička Aleš 2:2, Balán Miloslav 3:1, Melvald Lukáš 3:1 - Kop Jaromír 1:3, Dolejš Ladislav 0:4, Procházka Jan 0:4, Beznoska Jaroslav ml. 4:0.
Výsledky:
Tabulka: (Regionální přebor III. třídy)
1. | SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D | 7 | 5 | 0 | 2 | 0 | 71:55 | 15 |
2. | TJ Sokol Kácov | 6 | 5 | 0 | 1 | 0 | 85:23 | 15 |
3. | TJ Sokol Uhlířské Janovice C | 6 | 4 | 0 | 2 | 0 | 78:30 | 12 |
4. | STC 2013 Církvice | 6 | 4 | 0 | 2 | 0 | 74:34 | 12 |
5. | TJ Sokol Močovice C | 7 | 4 | 0 | 3 | 0 | 70:56 | 12 |
6. | TJ Sokol Malešov B | 6 | 4 | 0 | 2 | 0 | 53:55 | 12 |
7. | TJ Sokol Čáslav E | 6 | 1 | 0 | 5 | 0 | 42:66 | 3 |
8. | TJ Sokol Chlístovice C | 6 | 1 | 0 | 5 | 0 | 17:91 | 3 |
9. | TJ Sokol Uhlířské Janovice D | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 14:94 | 0 |
Příští program: (12. prosince)
SKC Zruč nad Sázavou Wikov D – Sokol Čáslav E
Vítězství nad posledními Chlístovicemi C posunulo déčko SKC do čela soutěže před Sokol Kácov
7. kolo: 28. 11. (9 hodin), Sokol Malešov B - SKC Zruč nad Sáz. Wikov D
Zruč nad Sázavou (18. listopadu) – Hráči SKC Zruč nad Sázavou Wikov D odehráli v soutěži regionálního přeboru III. třídy stolního tenisu v domácím prostředí ve Spolkovém domě šesté kolo s celkem Sokola Chlístovice C.
6. kolo: SKC Zruč nad Sázavou Wikov D – Sokol Chlístovice C 16:2
Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Procházka Jan 4:0, Friš Miroslav 4:0, Beznoska Jaroslav ml. 4:0, Dolejš Ladislav 2:2 - Rylich Vojtěch 0:4, Sojka Martin 1:3, Krtil František 1:3, Čermáková Markéta 0:4.
Výsledky:
Tabulka: (Regionální přebor III. třídy)
1. | SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D | 6 | 5 | 0 | 1 | 0 | 66:42 | 15 |
2. | TJ Sokol Kácov | 5 | 4 | 0 | 1 | 0 | 73:17 | 12 |
3. | TJ Sokol Uhlířské Janovice C | 5 | 4 | 0 | 1 | 0 | 72:18 | 12 |
4. | STC 2013 Církvice | 6 | 4 | 0 | 2 | 0 | 74:34 | 12 |
5. | TJ Sokol Močovice C | 6 | 3 | 0 | 3 | 0 | 60:48 | 9 |
6. | TJ Sokol Malešov B | 5 | 3 | 0 | 2 | 0 | 40:50 | 9 |
7. | TJ Sokol Čáslav E | 5 | 1 | 0 | 4 | 0 | 34:56 | 3 |
8. | TJ Sokol Uhlířské Janovice D | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 10:80 | 0 |
9. | TJ Sokol Chlístovice C | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 3:87 | 0 |
Příští program: (28. listopadu):
TJ Sokol Malešov B - SKC Zruč nad Sázavou Wikov D
V polovině utkání se vývoj zlomil ve prospěch SKC, od stavu 6:5 vyhrálo déčko šest zápasů v řadě
6. kolo: 14. 11. (9.00), SKC Zruč nad Sáz. Wikov D – Sokol Chlístovice C
Zruč nad Sázavou (9. listopadu) – Hráči SKC Zruč nad Sázavou Wikov D odehráli v soutěži regionálního přeboru III. třídy stolního tenisu v domácím prostředí ve Spolkovém domě páté kolo s celkem Sokola Kácov.
5. kolo: SKC Zruč nad Sázavou Wikov D – Sokol Kácov 12:6
Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Limberk David 4:0, Friš Miroslav 3:1, Kop Jaromír 0:4, Herout Václav 4:0 - Svoboda Josef 2:2, Lepič Jaroslav 1:3, Frajt František 1:3, Novotný Pavel 1:3.
Výsledky:
Tabulka: (Regionální přebor III. třídy)
1. | TJ Sokol Uhlířské Janovice C | 5 | 4 | 0 | 1 | 0 | 72:18 | 12 |
2. | SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D | 5 | 4 | 0 | 1 | 0 | 50:40 | 12 |
3. | TJ Sokol Kácov | 4 | 3 | 0 | 1 | 0 | 56:16 | 9 |
4. | STC 2013 Církvice | 5 | 3 | 0 | 2 | 0 | 61:29 | 9 |
5. | TJ Sokol Malešov B | 4 | 3 | 0 | 1 | 0 | 33:39 | 9 |
6. | TJ Sokol Močovice C | 5 | 2 | 0 | 3 | 0 | 49:41 | 6 |
7. | TJ Sokol Čáslav E | 4 | 1 | 0 | 3 | 0 | 29:43 | 3 |
8. | TJ Sokol Uhlířské Janovice D | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 9:63 | 0 |
9. | TJ Sokol Chlístovice C | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 1:71 | 0 |
Příští program: (14. listopadu):
SKC Zruč nad Sázavou Wikov D – Sokol Chlístovice C
Zručské déčko SKC vedlo již 7:0, konečný výsledek 12:6, ve vedení trojice mužstev, mladý Beznoska uhrál čtyři body
5. kolo: 7. 11. (9 hodin), SKC Zruč nad Sázavou Wikov D – Sokol Kácov
Zruč nad Sázavou (4. listopadu) – Hráči SKC Zruč nad Sázavou Wikov D odehráli v soutěži regionálního přeboru III. třídy stolního tenisu v domácím prostředí ve Spolkovém domě čtvrté kolo s celkem Uhlířských Janovic D.
4. kolo: SKC Zruč nad Sázavou Wikov D – Sokol Uhlířské Janovice D 12:6
Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Beznoska Jaroslav ml. 4:0, Procházka Jan 3:1, Kop Jaromír 1:3, Herout Václav 2:0, Dolejš Ladislav 0:2 - Pufler Václav 2:2, Pícha Tomáš 2:2, Číž Daniel 0:4, Nešpor Miroslav 2:2.
Výsledky:
Tabulka: (Regionální přebor III. třídy)
1. | TJ Sokol Kácov | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 50:4 | 9 |
2. | TJ Sokol Uhlířské Janovice C | 4 | 3 | 0 | 1 | 0 | 56:16 | 9 |
3. | SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D | 4 | 3 | 0 | 1 | 0 | 38:34 | 9 |
4. | TJ Sokol Močovice C | 4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 47:25 | 6 |
5. | STC 2013 Církvice | 4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 43:29 | 6 |
6. | TJ Sokol Malešov B | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 23:31 | 6 |
7. | TJ Sokol Čáslav E | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 21:33 | 3 |
8. | TJ Sokol Uhlířské Janovice D | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 9:45 | 0 |
9. | TJ Sokol Chlístovice C | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 1:71 | 0 |
Příští program: (7. listopadu):
SKC Zruč nad Sázavou Wikov D – Sokol Kácov
Začátek utkání déčku SKC nevyšel, prohrávalo 5:3, šňůra sedmi vítězství výsledek otočila
Spolkový dům, 4. kolo, SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Uhlířské Janovice D
Močovice (28. října) - SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D odehrál třetí kolo v soutěži regionálního přeboru III. třídy stolního tenisu na stolech v Močovicích.
3. kolo: Sokol Močovice C - SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D 8:10
Sestava a body:čtyřhry 1:1 - Ošťádal Daniel 2:2, Kvaček Miloslav 2:2, Stojanov Alexandr 2:2, Zeman Marek 1:3 - Procházka Jan 0:4, Dušek Jiří 1:3, Beznoska Jaroslav ml. 4:0, Limberk David 4:0.
Výsledky:
Tabulka: (Regionální přebor III. třídy)
1. | TJ Sokol Kácov | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 34:2 | 6 |
2. | TJ Sokol Uhlířské Janovice C | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 39:15 | 6 |
3. | STC 2013 Církvice | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 35:19 | 6 |
4. | SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 26:28 | 6 |
5. | TJ Sokol Čáslav E | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 18:0 | 3 |
6. | TJ Sokol Močovice C | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 29:25 | 3 |
7. | TJ Sokol Malešov B | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 13:23 | 3 |
8. | TJ Sokol Uhlířské Janovice D | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3:33 | 0 |
9. | TJ Sokol Chlístovice C | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1:53 | 0 |
Příští program: (31. října)
SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Uhlířské Janovice D
Stolní tenisté déčka prohráli s céčkem Uhlířských Janovic, bodoval třikrát Friš a jednou čtyřhra Friš - Dušek
Spolkový dům, 2. kolo, SKC Zruč nad Sázavou D – STC 2013 Církvice
Uhlířské Janovice (10. října) - SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D odehrál první kolo v soutěži regionálního přeboru III. třídy stolního tenisu na stolech v Uhlířských Janovicích.
1. kolo: Sokol Uhlířské Janovice C- SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D 14:4
Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Mulenková Eva 3:1, Trojan Josef 4:0, Šimková Aneta 3:1, Váša Jiří 3:1 - Friš Miroslav 3:1, Dušek Jiří 0:4, Procházka Jan 0:4, Kop Jaromír 0:4.
Výsledky:
Tabulka: (Regionální přebor III. třídy)
1. | TJ Sokol Čáslav E | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 18:0 | 3 |
2. | TJ Sokol Kácov | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 18:0 | 3 |
3. | TJ Sokol Uhlířské Janovice C | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 14:4 | 3 |
4. | SKC Zruč nad Sázavou WIKOV D | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4:14 | 0 |
5. | STC 2013 Církvice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6. | TJ Sokol Uhlířské Janovice D | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:18 | 0 |
7. | TJ Sokol Malešov B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8. | TJ Sokol Chlístovice C | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0:18 | 0 |
9. | TJ Sokol Močovice C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Příští program – 2. kolo: (17. října)
SKC Zruč nad Sázavou D – STC 2013 Církvice
Výhoda domácího prostředí nic neznamenala, déčko se do finále RP2 s béčkem Uhlířských Janovic nedostalo
Finále regionálního přeboru 2. třídy: Močovice – Uhlířské Janovice B
Zruč nad Sázavou (8. dubna) – Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou D odehráli na stolech ve Spolkovém domě ve Zruči nad Sázavou druhý zápas prvního vyřazovacího kola - play-off - regionálního přeboru II. třídy s celkem Sokol Močovice.
2. zápas 1/2: SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Močovice 3:9
1. | Herout Václav | Liška Josef | 3 | 1 | / | - |
2. |
|
|
|
|
|
|
3. | Herout Václav | Kořínek Miroslav | 3 | 0 | / | - |
4. | Beznoska Jaroslav ml. | Hnízdo Petr | 0 | 3 | - | / |
5. | Friš Miroslav | Liška Josef | 0 | 3 | - | / |
6. | Jandejsek Zdeněk | Hrčka Milan | 3 | 0 | / | - |
7. | Beznoska Jaroslav ml. | Kořínek Miroslav | 0 | 3 | - | / |
8. | Friš Miroslav | Hnízdo Petr | 2 | 3 | - | / |
9. | Jandejsek Zdeněk | Liška Josef | 2 | 3 | - | / |
10. | Herout Václav | Hrčka Milan | 1 | 3 | - | / |
11. | Friš Miroslav | Kořínek Miroslav | 1 | 3 | - | / |
12. | Jandejsek Zdeněk | Hnízdo Petr | 1 | 3 | - | / |
13. | Herout Václav | Liška Josef | 0 | 3 | - | / |
Sestava a body:čtyřhry 1:0 - Herout Václav 1:2, Beznoska Jaroslav ml. 0:2, Friš Miroslav 0:3, Jandejsek Zdeněk 1:2 - Kořínek Miroslav 2:1, Hnízdo Petr 3:0, Liška Josef 3:0, Hrčka Milan 1:1.
Pozn.adm.: Když první utkání dopadne výhrou jednoho, ve druhým mu stačí uhrát remíza, takže se končí devátým bodem, když ho uhraje. (jot)
Dvoubodové vedené déčko SKC v Močovicích neudrželo, v odvetě má výhodu domácího prostředí
Postup déčka do finále v soutěži RP2 vede pouze přes výhru v odvetě
Močovice (31. března) - Stolní tenisté SKC Zruč nad Sázavou D odehráli na stolech v Močovicích úvodní zápas prvního vyřazovacího kola - play-off - regionálního přeboru II. třídy s celkem Sokol Močovice.
FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY
1. zápas 1/1: Sokol Močovice - SKC Zruč nad Sázavou D 9:9
Č. | domácí | hosté | Sady | Body | ||
1. | Kořínek Miroslav | Herout Václav | 3 | 2 | / | - |
2. | Liška Josef | Jandejsek Zdeněk | 2 | 3 | - | / |
3. | Hrčka Milan | Jandejsek Zdeněk | 0 | 3 | - | / |
4. | Kořínek Miroslav | Herout Václav | 2 | 3 | - | / |
5. | Liška Josef | Friš Miroslav | 3 | 2 | / | - |
6. | Hnízdo Petr | Beznoska Jaroslav ml. | 2 | 3 | - | / |
7. | Kořínek Miroslav | Jandejsek Zdeněk | 3 | 2 | / | - |
8. | Liška Josef | Herout Václav | 2 | 3 | - | / |
9. | Hnízdo Petr | Friš Miroslav | 1 | 3 | - | / |
10. | Hrčka Milan | Beznoska Jaroslav ml. | 3 | 0 | / | - |
11. | Liška Josef | Jandejsek Zdeněk | 1 | 3 | - | / |
12. | Hnízdo Petr | Herout Václav | 3 | 0 | / | - |
13. | Hrčka Milan | Friš Miroslav | 3 | 0 | / | - |
14. | Kořínek Miroslav | Beznoska Jaroslav ml. | 3 | 0 | / | - |
15. | Hnízdo Petr | Jandejsek Zdeněk | 1 | 3 | - | / |
16. | Hrčka Milan | Herout Václav | 1 | 3 | - | / |
17. | Kořínek Miroslav | Friš Miroslav | 3 | 0 | / | - |
18. | Liška Josef | Beznoska Jaroslav ml. | 3 | 1 | / | - |
Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Hrčka Milan 2:2, Kořínek Miroslav 3:1, Liška Josef 2:2, Hnízdo Petr 1:3 - Jandejsek Zdeněk 3:1, Herout Václav 3:1, Friš Miroslav 1:3, Beznoska Jaroslav ml. 1:3.
Pozn. adm.: Když první utkání dopadne výhrou jednoho, ve druhým mu stačí uhrát remíza, takže se končí devátým bodem, když ho uhraje. (jot)
Předposlední celek tabulky nezastavil zručské déčko, které tak získalo třináctou výhru
Zápasy za současného lídra soutěže si vyzkoušeli mladíci Dolejš a Maxa
Zruč nad Sázavou (18. března) - Hráči SKC Zruč nad Sázavou D odehráli v soutěži regionálního přeboru II. třídy stolního tenisu v domácím prostředí ve Spolkovém domě sedmnácté kolo s celkem TJ Sokol Chlístovice B.
FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY
17. kolo: SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Chlístovice B 14:4
Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Herout Václav 4:0, Dolejš Ladislav 0:2, Jandejsek Zdeněk 4:0, Friš Miroslav 4:0, Maxa Jakub 0:2 - Novotný Luboš 1:3, Křemenák Josef 1:3, Novotný Ondřej 1:3, Kepka Jaroslav ml. 1:3.
Výsledky:
Tabulka: (Regionální přebor II. třídy)
1. | SKC Zruč nad Sázavou D | 17 | 13 | 1 | 3 | 0 | 189:117 | 40 |
2. | TJ Sokol Čáslav C | 17 | 12 | 2 | 3 | 0 | 208:96 | 38 |
3. | TJ Sokol Uhlířské Janovice B | 17 | 12 | 1 | 4 | 0 | 186:116 | 37 |
4. | TJ Sokol Močovice | 17 | 10 | 3 | 4 | 0 | 177:129 | 33 |
5. | TJ Sokol Kutná Hora D | 17 | 9 | 0 | 8 | 0 | 152:154 | 27 |
6. | TJ Sokol Starkoč | 17 | 9 | 0 | 8 | 0 | 186:120 | 27 |
7. | TJ Star Tupadly B | 17 | 8 | 0 | 9 | 0 | 149:157 | 24 |
8. | TJ Sokol Zbraslavice B | 17 | 4 | 3 | 10 | 0 | 142:164 | 15 |
9. | TJ Sokol Chlístovice B | 17 | 3 | 0 | 14 | 0 | 92:212 | 9 |
10. | TJ Sokol Uhlířské Janovice C | 17 | 0 | 0 | 17 | 0 | 45:261 | 0 |
Příští program – 18. kolo (21. března):
Nejtěsnější vítězství udrželo déčko SKC ve vedení soutěže. O víkendu hostí deváté Chlístovice B
Za stavu 6:7 pro Starkoč domácí čtyřikrát vyhráli a výsledek otočili ve svůj prospěch
Zruč nad Sázavou (11. března) - Hráči SKC Zruč nad Sázavou D odehráli v soutěži regionálního přeboru II. třídy stolního tenisu v domácím prostředí ve Spolkovém domě šestnácté kolo s celkem Sokol Starkoč.
FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY
16. kolo: SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Starkoč 10:8
Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Herout Václav 3:1, Jandejsek Zdeněk 3:1, Beznoska Jaroslav ml. 1:3, Friš Miroslav 2:2 - Čakovský Karel 0:1, Čakovský Michal 3:1, Palát Dominik 2:2, Novák Vladimír 2:2, Červenka Robert 0:3.
Výsledky:
Tabulka: (Regionální přebor II. třídy)
1. | SKC Zruč nad Sázavou D | 16 | 12 | 1 | 3 | 0 | 175:113 | 37 |
2. | TJ Sokol Uhlířské Janovice B | 16 | 12 | 1 | 3 | 0 | 181:103 | 37 |
3. | TJ Sokol Čáslav C | 16 | 11 | 2 | 3 | 0 | 193:93 | 35 |
4. | TJ Sokol Močovice | 15 | 8 | 3 | 4 | 0 | 151:119 | 27 |
5. | TJ Sokol Kutná Hora D | 16 | 9 | 0 | 7 | 0 | 149:139 | 27 |
6. | TJ Sokol Starkoč | 16 | 8 | 0 | 8 | 0 | 173:115 | 24 |
7. | TJ Star Tupadly B | 16 | 7 | 0 | 9 | 0 | 136:152 | 21 |
8. | TJ Sokol Zbraslavice B | 15 | 4 | 3 | 8 | 0 | 129:141 | 15 |
9. | TJ Sokol Chlístovice B | 16 | 3 | 0 | 13 | 0 | 88:198 | 9 |
10. | TJ Sokol Uhlířské Janovice C | 16 | 0 | 0 | 16 | 0 | 43:245 | 0 |
Příští program – 17. kolo (14. března):
Stolní tenisté déčka SKC včetně dvou pronásledovatelů vyhráli, v sobotu hostí šestou Starkoč
Boj o špici i nadále beze změn, do konce soutěže zbývají tři kola
Močovice (4. března) - SKC Zruč nad Sázavou D odehrál patnácté kolo v soutěži regionálního přeboru II. třídy stolního tenisu na stolech v Močovicích.
FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY
15. kolo: TJ Sokol Močovice - SKC Zruč nad Sázavou D 7:11
Sestava a body: čtyřhry 2:0 - Dejnožka Tomáš 0:4, Kořínek Miroslav 0:4, Liška Josef 3:1, Hrčka Milan 2:2 - Herout Václav 2:2, Jandejsek Zdeněk 4:0, Friš Miroslav 3:1, Limberk David 2:2.
Výsledky:
Tabulka: (Regionální přebor II. třídy)
1. | SKC Zruč nad Sázavou D | 15 | 11 | 1 | 3 | 0 | 165:105 | 34 |
2. | TJ Sokol Uhlířské Janovice B | 15 | 11 | 1 | 3 | 0 | 169:99 | 34 |
3. | TJ Sokol Čáslav C | 15 | 10 | 2 | 3 | 0 | 176:92 | 32 |
4. | TJ Sokol Močovice | 15 | 8 | 3 | 4 | 0 | 151:119 | 27 |
5. | TJ Sokol Kutná Hora D | 15 | 9 | 0 | 6 | 0 | 141:129 | 27 |
6. | TJ Sokol Starkoč | 15 | 8 | 0 | 7 | 0 | 165:105 | 24 |
7. | TJ Star Tupadly B | 15 | 6 | 0 | 9 | 0 | 126:144 | 18 |
8. | TJ Sokol Zbraslavice B | 14 | 3 | 3 | 8 | 0 | 118:134 | 12 |
9. | TJ Sokol Chlístovice B | 14 | 3 | 0 | 11 | 0 | 77:175 | 9 |
10. | TJ Sokol Uhlířské Janovice C | 15 | 0 | 0 | 15 | 0 | 42:228 | 0 |
Stolní tenisté déčka SKC se posunuli po vítězství Starkoče v Uhlířských Janovicích na první místo
Tlačenice na špici, mezi prvním a šestým týmem rozdíl pouhých sedmi bodů
Zbraslavice (16. února) - SKC Zruč nad Sázavou D odehrál čtrnácté kolo v soutěži regionálního přeboru II. třídy stolního tenisu na stolech ve Zbraslavicích.
FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY
14. kolo: TJ Sokol Zbraslavice B - SKC Zruč nad Sázavou D 6:12
Sestava a body: čtyřhry 0:1 - Samek Vladimír 0:3, Fuchs Josef 1:1, Jandík Luboš 1:2, WO 4:5 - Beznoska Jaroslav ml. 1:2, Friš Miroslav 3:0, Herout Václav 1:0, Jandejsek Zdeněk 1:0, WO 5:4.
Výsledky:
Tabulka: (Regionální přebor II. třídy)
1. | SKC Zruč nad Sázavou D | 14 | 10 | 1 | 3 | 0 | 154:98 | 31 |
2. | TJ Sokol Uhlířské Janovice B | 14 | 10 | 1 | 3 | 0 | 156:94 | 31 |
3. | TJ Sokol Močovice | 14 | 8 | 3 | 3 | 0 | 144:108 | 27 |
4. | TJ Sokol Čáslav C | 13 | 8 | 2 | 3 | 0 | 151:81 | 26 |
5. | TJ Sokol Kutná Hora D | 14 | 8 | 0 | 6 | 0 | 128:124 | 24 |
6. | TJ Sokol Starkoč | 14 | 8 | 0 | 6 | 0 | 160:92 | 24 |
7. | TJ Star Tupadly B | 13 | 4 | 0 | 9 | 0 | 97:137 | 12 |
8. | TJ Sokol Zbraslavice B | 12 | 3 | 3 | 6 | 0 | 107:109 | 12 |
9. | TJ Sokol Chlístovice B | 13 | 3 | 0 | 10 | 0 | 72:162 | 9 |
10. | TJ Sokol Uhlířské Janovice C | 13 | 0 | 0 | 13 | 0 | 35:199 | 0 |
Atak prvního místa v tabulce se déčku nepovedl, prohrálo nejtěsnějším rozdílem s Čáslaví C
O porážce déčka rozhodly poslední dvě utkání za stavu 8:8
Zruč nad Sázavou (11. února) - Hráči SKC Zruč nad Sázavou D odehráli v soutěži regionálního přeboru II. třídy stolního tenisu v domácím prostředí ve Spolkovém domě třinácté kolo s celkem Sokol Čáslav C.
13. kolo: SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Čáslav C 8:10
Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Limberk David 1:3, Herout Václav 3:1, Jandejsek Zdeněk 3:1, Friš Miroslav 0:4 - Mundil Robert 2:2, Faltýn Karel 1:3, Šorejs Jaroslav 3:1, Kasal Jan 3:1.
Výsledky:
Tabulka: (Regionální přebor II. třídy)
1. | TJ Sokol Uhlířské Janovice B | 13 | 10 | 1 | 2 | 0 | 152:80 | 31 |
2. | SKC Zruč nad Sázavou D | 13 | 9 | 1 | 3 | 0 | 142:92 | 28 |
3. | TJ Sokol Močovice | 13 | 8 | 2 | 3 | 0 | 135:99 | 26 |
4. | TJ Sokol Čáslav C | 12 | 8 | 1 | 3 | 0 | 142:72 | 25 |
5. | TJ Sokol Kutná Hora D | 13 | 7 | 0 | 6 | 0 | 116:118 | 21 |
6. | TJ Sokol Starkoč | 13 | 7 | 0 | 6 | 0 | 146:88 | 21 |
7. | TJ Star Tupadly B | 13 | 4 | 0 | 9 | 0 | 97:137 | 12 |
8. | TJ Sokol Zbraslavice B | 11 | 3 | 3 | 5 | 0 | 101:97 | 12 |
9. | TJ Sokol Chlístovice B | 12 | 3 | 0 | 9 | 0 | 66:150 | 9 |
10. | TJ Sokol Uhlířské Janovice C | 13 | 0 | 0 | 13 | 0 | 35:199 | 0 |
Příští program – 14. kolo (14. února):
Déčko SKC zvítězilo v Uhlířských Janovicích, na lídra soutěže již ztrácí pouze dva body
Trojice zručských stolních tenistů si rovnoměrně rozdělila zisk bodů, přidala čtyřhru a vítězství Friše = výhra nad prvním celkem soutěže
Uhlířské Janovice (27. ledna) - SKC Zruč nad Sázavou D odehrál dvanácté kolo v soutěži regionálního přeboru II. třídy stolního tenisu na stolech v Uhlířských Janovicích.
12. kolo: TJSokol Uhlířské Janovice B - SKC Zruč nad Sázavou D 7:11
Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Váša Jan 0:3, Vlasák Ota 3:1, Šafránek Martin 1:3, Král Jiří 1:3, WO 1:0 - Herout Václav 3:1, Jandejsek Zdeněk 3:0, Friš Miroslav 1:3, Limberk David 3:1, WO 0:1.
Výsledky:
Tabulka: (Regionální přebor II. třídy)
1. | TJ Sokol Uhlířské Janovice B | 12 | 10 | 0 | 2 | 0 | 143:71 | 30 |
2. | SKC Zruč nad Sázavou D | 12 | 9 | 1 | 2 | 0 | 134:82 | 28 |
3. | TJ Sokol Čáslav C | 11 | 7 | 1 | 3 | 0 | 132:64 | 22 |
4. | TJ Sokol Močovice | 11 | 7 | 1 | 3 | 0 | 114:84 | 22 |
5. | TJ Sokol Kutná Hora D | 12 | 6 | 0 | 6 | 0 | 103:113 | 18 |
6. | TJ Sokol Starkoč | 12 | 6 | 0 | 6 | 0 | 134:82 | 18 |
7. | TJ Star Tupadly B | 11 | 4 | 0 | 7 | 0 | 85:113 | 12 |
8. | TJ Sokol Zbraslavice B | 11 | 3 | 3 | 5 | 0 | 101:97 | 12 |
9. | TJ Sokol Chlístovice B | 12 | 3 | 0 | 9 | 0 | 66:150 | 9 |
10. | TJ Sokol Uhlířské Janovice C | 12 | 0 | 0 | 12 | 0 | 30:186 | 0 |
Déčko se po vítězství nad béčkem Tupadel usadilo na dva dny na stříbrném stupínku, zápas Čáslav C v. Uhlířské Janovice B byl odložen
Trio David Limberk, Zdeněk Jandejsek a Václav Herout rozhodli o šestibodovém vítězství, Josef Veselý byl ,,smutný“ - nebodoval
Zruč nad Sázavou (12. ledna) - Hráči SKC Zruč nad Sázavou D odehráli v soutěži regionálního přeboru II. třídy stolního tenisu v domácím prostředí ve Spolkovém domě jedenácté kolo s celkem Star Tupadly B.
11. kolo: SKC Zruč nad Sázavou D - TJ Star Tupadly B 12:6
Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Limberk David 3:1, Jandejsek Zdeněk 4:0, Veselý Josef 0:4, Herout Václav 4:0 - Havel Miroslav 1:3, Kotrba Jaroslav 1:3, Tyrkas Pavel 2:2, Lichtenberg Petr 1:3.
Výsledky:
Tabulka: (Regionální přebor II. třídy)
1. | TJ Sokol Uhlířské Janovice B | 10 | 9 | 0 | 1 | 0 | 124:54 | 27 |
2. | SKC Zruč nad Sázavou D | 11 | 8 | 1 | 2 | 0 | 123:75 | 25 |
3. | TJ Sokol Čáslav C | 10 | 7 | 1 | 2 | 0 | 126:52 | 22 |
4. | TJ Sokol Močovice | 11 | 7 | 1 | 3 | 0 | 114:84 | 22 |
5. | TJ Sokol Starkoč | 11 | 6 | 0 | 5 | 0 | 126:72 | 18 |
6. | TJ Sokol Kutná Hora D | 11 | 5 | 0 | 6 | 0 | 93:105 | 15 |
7. | TJ Star Tupadly B | 11 | 4 | 0 | 7 | 0 | 85:113 | 12 |
8. | TJ Sokol Zbraslavice B | 11 | 3 | 3 | 5 | 0 | 101:97 | 12 |
9. | TJ Sokol Chlístovice B | 11 | 2 | 0 | 9 | 0 | 50:148 | 6 |
10. | TJ Sokol Uhlířské Janovice C | 11 | 0 | 0 | 11 | 0 | 28:170 | 0 |
Příští program – 12. kolo (24. ledna):
Déčko z Českého poháru vypadlo, o postup se pokusí béčko proti Uhlířským Janovicím
Muži D vysoko podlehli v Českém poháru Starému Kolínu, ale poslední čtyři utkání skončily po pětisetových bitvách
Zruč nad Sázavou (11. ledna 2015) – Déčko SKC Zruč nad Sázavou se zapojilo do 25. ročníku I. stupně Českého poháru tříčlenných družstev, resp. Středočeského poháru 2014/15. V prvním kole zavítal na palubovku Spolkového domu soupeř ze Starého Kolína.
1. kolo: SKC Zruč nad Sázavou D – Sokol Starý Kolín 1:9
Sestava a body: čtyřhry 0:1 - Limberk David 0:3, Herout Václav 1:2, Jandejsek Zdeněk 0:3 - Kahoun Václav 3:0, Krastev Dilyan 2:1, Havránek Stanislav 3:0.
Ostatní výsledky:
Program: 2. vyřazovací kolo – 1. utkání
Déčko přehrálo souseda v tabulce na jeho stolech, po vysokém vítězství si upevnilo třetí příčku
Ve třinácti vyhraných zápasech podstoupil každý ze zručských hráčů jednu vítěznou pětisetovou bitvu
Kutná Hora (22. prosince) - SKC Zruč nad Sázavou D odehrál desáté kolo v soutěži regionálního přeboru II. třídy stolního tenisu na stolech v Kutné Hoře.
10. kolo: TJ Sokol Kutná Hora D - SKC Zruč nad Sázavou D 5:13
Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Sosnovec Bohumil 1:2, Líbal Tomáš 0:2, Líska David 1:3, Líbal Václav 1:3, Líska Filip 0:2, WO 1:0 - Herout Václav 4:0, Jandejsek Zdeněk 3:0, Friš Miroslav 2:2, Limberk David 3:1, WO 0:1.
Výsledky:
Tabulka: (Regionální přebor II. třídy)
1. | TJ Sokol Uhlířské Janovice B | 10 | 9 | 0 | 1 | 0 | 124:54 | 27 |
2. | TJ Sokol Čáslav C | 10 | 7 | 1 | 2 | 0 | 126:52 | 22 |
3. | SKC Zruč nad Sázavou D | 10 | 7 | 1 | 2 | 0 | 111:69 | 22 |
4. | TJ Sokol Močovice | 10 | 6 | 1 | 3 | 0 | 104:76 | 19 |
5. | TJ Sokol Kutná Hora D | 10 | 5 | 0 | 5 | 0 | 85:95 | 15 |
6. | TJ Sokol Starkoč | 10 | 5 | 0 | 5 | 0 | 110:70 | 15 |
7. | TJ Star Tupadly B | 10 | 4 | 0 | 6 | 0 | 79:101 | 12 |
8. | TJ Sokol Zbraslavice B | 10 | 2 | 3 | 5 | 0 | 85:95 | 9 |
9. | TJ Sokol Chlístovice B | 10 | 2 | 0 | 8 | 0 | 48:132 | 6 |
10. | TJ Sokol Uhlířské Janovice C | 10 | 0 | 0 | 10 | 0 | 26:154 | 0 |
Déčko SKC udrželo bronzový stupínek, ale s Uhlířskými Janovicemi vyhrálo až po boji v samotném závěru
Trio Limberk, Jandejsek a Friš rozhodli o vítězství, Podracký nebodoval
Zruč nad Sázavou (16. prosince) - Hráči SKC Zruč nad Sázavou D odehráli v soutěži regionálního přeboru II. třídy stolního tenisu v domácím prostředí ve Spolkovém domě deváté kolo s celkem Sokola Uhlířské Janovice C.
9. kolo: SKC Zruč nad Sázavou D - TJ Sokol Uhlířské Janovice C 11:7
Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Limberk David 3:1, Jandejsek Zdeněk 4:0, Friš Miroslav 3:1, Podracký Stanislav 0:4 - Trojan Josef 3:1, Váša Jiří 1:3, Šamalík Zdeněk 1:3, Nešpor Miroslav 1:3.
Výsledky:
Tabulka: (Regionální přebor II. třídy)
1. | TJ Sokol Uhlířské Janovice B | 9 | 8 | 0 | 1 | 0 | 113:47 | 24 |
2. | TJ Sokol Čáslav C | 9 | 6 | 1 | 2 | 0 | 113:47 | 19 |
3. | SKC Zruč nad Sázavou D | 9 | 6 | 1 | 2 | 0 | 98:64 | 19 |
4. | TJ Sokol Močovice | 9 | 5 | 1 | 3 | 0 | 89:73 | 16 |
5. | TJ Sokol Kutná Hora D | 9 | 5 | 0 | 4 | 0 | 80:82 | 15 |
6. | TJ Sokol Starkoč | 9 | 4 | 0 | 5 | 0 | 93:69 | 12 |
7. | TJ Sokol Zbraslavice B | 8 | 2 | 3 | 3 | 0 | 73:71 | 9 |
8. | TJ Star Tupadly B | 8 | 3 | 0 | 5 | 0 | 61:83 | 9 |
9. | TJ Sokol Chlístovice B | 9 | 2 | 0 | 7 | 0 | 45:117 | 6 |
10. | TJ Sokol Uhlířské Janovice C | 9 | 0 | 0 | 9 | 0 | 25:137 | 0 |
Příští program – 10. kolo (20. prosince):
Déčko se po vysokém vítězství bodově dotáhlo na druhou Čáslav, která prohrála s Kutnou Horou
Déčko SKC zcela jasně přehrálo předposlední Chlístovice
Chlístovice (10. prosince) - SKC Zruč nad Sázavou D odehrál osmé kolo v soutěži regionálního přeboru II. třídy stolního tenisu na stolech v Chlístovicích.
8. kolo: TJ Sokol Chlístovice B - SKC Zruč nad Sázavou D 1:17
Sestava a body: čtyřhry 0:2 - Novotný Luboš 1:3, Novotný Ondřej 0:4, Křemenák Josef 0:4, Sojka Tomáš 0:4 - Herout Václav 4:0, Jandejsek Zdeněk 4:0, Friš Miroslav 3:1, Limberk David 4:0.
Výsledky:
Tabulka: (Regionální přebor II. třídy)
1. | TJ Sokol Uhlířské Janovice B | 7 | 6 | 0 | 1 | 0 | 87:37 | 18 |
2. | TJ Sokol Čáslav C | 8 | 5 | 1 | 2 | 0 | 95:47 | 16 |
3. | SKC Zruč nad Sázavou D | 8 | 5 | 1 | 2 | 0 | 87:57 | 16 |
4. | TJ Sokol Kutná Hora D | 8 | 5 | 0 | 3 | 0 | 77:67 | 15 |
5. | TJ Sokol Močovice | 8 | 4 | 1 | 3 | 0 | 79:65 | 13 |
6. | TJ Sokol Starkoč | 8 | 4 | 0 | 4 | 0 | 85:59 | 12 |
7. | TJ Sokol Zbraslavice B | 8 | 2 | 3 | 3 | 0 | 73:71 | 9 |
8. | TJ Star Tupadly B | 7 | 3 | 0 | 4 | 0 | 54:72 | 9 |
9. | TJ Sokol Chlístovice B | 8 | 2 | 0 | 6 | 0 | 45:99 | 6 |
10. | TJ Sokol Uhlířské Janovice C | 8 | 0 | 0 | 8 | 0 | 18:126 | 0 |
Po dvanácti zápasech bylo utkání nerozhodné 6:6, poté získalo déčko čtyři body za sebou a zvítězilo
O zisku třech bodů se postarala mezi třináctým a šestnáctým střetnutím celá čtveřice hráčů SKC – Friš, V. Herout, Limberk a Zd. Jandejsek získali po bodu
Starkoč (3. prosince) - SKC Zruč nad Sázavou D odehrál sedmé kolo v soutěži regionálního přeboru II. třídy stolního tenisu na stolech ve Starkoči.
7. kolo: TJSokol Starkoč- SKC Zruč nad Sázavou D 8:10
Sestava a body: čtyřhry 1:1 - Novák Vladimír 0:4, Kozák Pavel 1:3, Palát Dominik 3:1, Čakovský Michal 3:1 - Herout Václav 3:1, Jandejsek Zdeněk 3:1, Friš Miroslav 1:3, Limberk David 2:2.
Výsledky:
Tabulka: (Regionální přebor II. třídy)
1. | TJ Sokol Uhlířské Janovice B | 7 | 6 | 0 | 1 | 0 | 87:37 | 18 |
2. | TJ Sokol Čáslav C | 7 | 5 | 1 | 1 | 0 | 87:37 | 16 |
3. | SKC Zruč nad Sázavou D | 7 | 4 | 1 | 2 | 0 | 70:56 | 13 |
4. | TJ Sokol Kutná Hora D | 7 | 4 | 0 | 3 | 0 | 67:59 | 12 |
5. | TJ Sokol Močovice | 7 | 3 | 1 | 3 | 0 | 66:60 | 10 |
6. | TJ Sokol Starkoč | 7 | 3 | 0 | 4 | 0 | 74:52 | 9 |
7. | TJ Sokol Zbraslavice B | 7 | 2 | 3 | 2 | 0 | 66:60 | 9 |
8. | TJ Star Tupadly B | 7 | 3 | 0 | 4 | 0 | 54:72 | 9 |
9. | TJ Sokol Chlístovice B | 7 | 2 | 0 | 5 | 0 | 44:82 | 6 |
10. | TJ Sokol Uhlířské Janovice C | 7 | 0 | 0 | 7 | 0 | 13:113 | 0 |
Příští program – 8. kolo: