Tenis A do 08/2017
V turnaji Zruč Open 2017 zvítězil osmý nasazený Kubeš z TK Natali a pátá nasazená Holšánová z SK OAZY Praha
Ve čtyřhrách získali prvenství Jirovský (LTC Tábor 1093) s Menšíkem (Zruč nad Sázavou) a Bursová z Modřan s Kosejkovou (Český Brod), zručský M. Kovařík a Menšík ve čtvrtfinále jednotlivců
Zruč nad Sázavou - Tenisový oddíl TJ Jiskra Zruč nad Sázavou uspořádal ve dnech 15. – 17. července 2017 turnaj Zruč Open (C-350), který se odehrál na šesti antukových kurtech. Uskutečnil se turnaj jednotlivců mužů, žen a čtyřher. Mužů bylo přihlášeno jedenadvacet, žen devět.
Hlavní soutěž mužů: původní nasazení (CŽ, BH, CŽn)
1. | Jirovský Jakub | LTC Tábor 1903 | 179 | 12 |
|
2. | Šrom Marek | Tatran Starý Lískovec | 341 | 6 |
|
3. | Podoba Jan | LTC Humpolec | 542 | 4 |
|
4. | Kučera Petr | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 716 | 3 |
|
5. | Kellner Jan | LTC Tábor 1903 | 782 | 3 |
|
6. | Kovařík Martin | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 782 | 3 |
|
7. | Kokeš Daniel | TK Chomutov | 782 | 3 | 188 |
8. | Turzik Jindřich | SK OAZA Praha | 915 | 3 | 277 |
9. | Šrámek Filip | TK Oáza Říčany | 956 | 3 |
|
10. | Ptáček Vít | TK Oáza Říčany | 1000 | 3 |
|
11. | Moravec Jiří | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 1030 | 1 |
|
12. | Menšík Vladimír | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 1030 | 1 |
|
13. | Kadlec Martin | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 1030 | 1 |
|
14. | Kadlec David | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 1030 | 1 |
|
15. | Pajer Martin | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 1030 | 1 |
|
16. | Machovec Petr | TK Oáza Říčany | 1030 | 1 |
|
17. | Kopecký Filip | TK Oáza Říčany | 1030 | 1 | 275 |
18. | Vilímek Lubomír | TC Přelouč | 1030 | 1 |
|
19. | Lhota Petr | TC Přelouč | 1030 | 1 |
|
20. | Outulný Karel | HTK Třebíč | 1030 | 1 |
|
21. | Odvárka Adam | TJ Žďár nad Sázavou | 1030 | 1 | 412 |
22. | Hrudka Jakub | TJ Spoje Praha | 1030 | 1 |
|
23. | Kovařík Tomáš | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 1030 | 1 | 738 |
24. | Kovář Aleš | Mosilana Brno | 1030 | 1 |
|
25. | Dragoun Marek | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 1030 | 1 |
|
26. | Kubeš Milan | TK Natali | 1030 | 1 |
|
Dvouhra mužů: 21 účastníků
Přihlášení, ale nedostavili se: Kadlec David - TJ Jiskra Zruč n. Sáz., Kučera Petr - TJ Jiskra Zruč n. Sáz., Pajer Martin - TJ Jiskra Zruč n. Sáz., Šrom Marek - Tatran Starý Lískovec, Kellner Jan - LTC Tábor 1903, Ptáček Vít -TK Oáza Říčany, Machovec Petr - TK Oáza Říčany, Šrámek Filip - TK Oáza Říčany, Kopecký Filip - TK Oáza Říčany, Kovář Aleš - Mosilana Brno.
Nepřihlášení, zúčastnili se: Penc Lukáš - SK Aritma Praha, Jašek Josef - TJ Spoje Praha, Jareš Tomáš - Tsport Votice o. s., Jareš Václav - Tsport Votice o. s., Průša Kamil - Lob S. A. Bohnice, Hůda Radim - TK Spartak Jihlava.
Osmifinále (16): Jirovský (1) – Průša 6:2 6:1, T. Kovařík (Zruč nad Sázavou) – Turzík (7) 2:6 1:6, Podoba (3) – Lhota 3:6 1:6, Vilímek – Dragoun (Zruč nad Sázavou) 6:0 6:0, T. Jareš (6) – Jašek 2:6 2:6, M. Kadlec (Zruč nad Sázavou) – M. Kovařík (Zruč nad Sázavou - 4) 6:7 3:6, Kokeš (5) – Kubeš (8) 2:6 2:6, Menšík (Zruč nad Sázavou) – Penc (2) 6:2 6:3.
Čtvrtfinále (8): Jirovský (1) – Turzík (7) 6:4 6:2, Lhota - Vilímek (scr. Lhota), Jašek – M. Kovařík (Zruč nad Sázavou - 4) 6:4 6:1, Kubeš (8) - Menšík (Zruč nad Sázavou) 6:4 6:0.
Semifinále (4): Jirovský (1) - Vilímek 6:2 6:1, Jašek – Kubeš (8) scr. Jašek.
Finále:Jirovský (1) – Kubeš (8) 6:7 6:1 3:6
Čtyřhra mužů: 10 dvojic
Čtvrtfinále (8): Jirovský, Menšík (Zruč nad Sázavou) – Lhota, Vilímek 3:6 6:3 1:0, T. Jareš, V. Jareš – Odvárka, Hůda 2:6 1:6, Dragoun (Zruč nad Sázavou), T. Kovařík (Zruč nad Sázavou) – M. Kovařík (Zruč nad Sázavou), Podoba 3:6 2:6, Jašek, Průša – Kokeš, Penc 6:4 6:4.
Semifinále (4): Jirovský, Menšík (Zruč nad Sázavou) – Odvárka, Hůda 6:4 6:3, M. Kovařík (Zruč nad Sázavou), Podoba – Jašek, Průša 4:6 0:6.
Finále: Jirovský, Menšík (Zruč nad Sázavou) – Jašek, Průša 2:6 6:4 1:0.
Hlavní soutěž žen: původní nasazení (CŽ, BH, CŽn)
1. | Brožová Simona | LTC Humpolec | 139 | 12 |
|
2. | Bursová Sára | LTC Modřany 2005 | 154 | 12 |
|
3. | Kosejková Barbora | Slavoj Český Brod | 163 | 12 |
|
4. | Kulhánková Aneta | ŽLTC Brno | 184 | 12 | 456 |
5. | Krtilová Tereza | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 322 | 6 | 343 |
6. | Bulantová Adéla | HTK Třebíč | 397 | 6 | 387 |
7. | Mgr. Nevolová Kateřina | TO Bohemians Praha | 657 | 4 |
|
8. | Koubová Hana | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 694 | 3 |
|
9. | Menšíková Šárka | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 868 | 3 | 462 |
10. | Jaszová Natálie | Tsport Votice o.s. | 868 | 3 | 350 |
11. | Svobodová Barbora | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 999 | 1 |
|
12. | Klapková Iva | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 999 | 1 |
|
13. | Menšíková Miroslava | TK DEZA Valašské Meziříčí | 999 | 1 |
|
Dvouhra žen: 9 účastnic
Přihlášené, ale nedostavily se: Klapková Iva - TJ Jiskra Zruč n. Sáz., Nevolová Kateřina Mgr. - TO Bohemians Praha, Jaszová Natálie - Tsport Votice o. s., Menšíková Miroslava - TK DEZA Valašské Meziříčí.
Nepřihlášené, zúčastnily se: Holšánová Tereza - SK OAZA Praha.
Čtvrtfinále (8): Brožová (1) – Bulantová (7) 0:6 3:6, Kosejková (3) – Krtilová (Zruč nad Sázavou - 6) 6:0 6:1, Holšánová (5) – Kulhánková (4) 6:0 6:1, Menšíková (Zruč nad Sázavou) – Bursová (2) 2:6 2:6.
Semifinále (4): Bulantová (7) – Kosejková (3) 3:6 3:6, Holšánová (5) – Bursová (2) 6:3 6:1.
Finále: Kosejková (3) – Holšánová (5) 6:2 4:6 2:6
Čtyřhra žen: 4 dvojice
Semifinále (4): Bursová, Kosejková – Krtilová, Menšíková (obě Zruč nad Sázavou) 6:0 6:0, Koubová, Svobodová (obě Zruč nad Sázavou) – Bulantová, Brožová 2:6 1:6.
Finále: Bursová, Kosejková – Bulantová, Brožová - skr. B + B. (jot)
Tenisové áčko třikrát vyhrálo, čtyřikrát prohrálo, v soutěži druhé třídy skončilo na páté příčce
Zručští tenisté zakončili rok 2017 prohrou s třetími Voticemi B
Votice – Tenisté Jiskry Zruč nad Sázavou zajížděli v sedmém kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 2. třídy na antukové dvorce do Votic. Po úvodních šesti dvouhrách vedli domácí 5:1, poté zručské ženy prohrály čtyřhru a domácí zvýšili na 6:1. Závěrečné dva mužské debly skončily výhrou jednoho i druhého celku, celkový výsledek tak vyzněl pro domácí družstvo – 7:2.
7. kolo: Tsport Votice B - Jiskra Zruč nad Sázavou 7:2, sady 15:8
Sestava a body: Menšík 1, čtyřhra Moravec – Menšík 1, Kučera, Svobodová, Moravec, čtyřhra T. Kovařík – Kučera, M. Kovařík, Krtilová, čtyřhra Krtilová – Svobodová.
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | TK Oáza Říčany B | 7 | 0 | 48:15 | 101:37 | 14 |
2. | Sokol Říčany | 6 | 1 | 45:18 | 97:43 | 13 |
3. | Tsport Votice B | 5 | 2 | 40:23 | 87:56 | 12 |
4. | Slavoj Čerčany | 4 | 3 | 35:28 | 76:63 | 11 |
5. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 3 | 4 | 23:40 | 56:86 | 10 |
6. | TK Benešov | 1 | 6 | 25:38 | 54:81 | 8 |
7. | TK Týnec nad Sázavou | 1 | 6 | 23:40 | 53:85 | 8 |
8. | Sparta Kutná Hora | 1 | 6 | 13:50 | 31:104 | 8 |
Třetí vítězství v soutěži, po šesti kolech na páté příčce, z Říčan bez bodového zisku
V sedmém kole zajíždí áčko k utkání do Votic
Zruč nad Sázavou – Tenisté Jiskry Zruč nad Sázavou přivítali v šestém kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 2. třídy na místních antukových dvorcích družstvo TK Benešov. Domácí vedli po šesti dvouhrách 4:2, po mužských deblech 6:2. V závěrečné čtyřhře ženy prohrály 1:6 0:6 a stanovily tak výši konečného výsledku na 6:3.
6. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – TK Benešov 6:3, sady 13:7
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | Sokol Říčany | 6 | 0 | 41:13 | 88:33 | 12 |
2. | TK Oáza Říčany B | 5 | 0 | 35:10 | 75:25 | 10 |
3. | Tsport Votice B | 4 | 2 | 33:21 | 72:48 | 10 |
4. | Slavoj Čerčany | 3 | 3 | 28:26 | 62:59 | 9 |
5. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 3 | 3 | 21:33 | 48:71 | 9 |
6. | TK Benešov | 1 | 5 | 23:31 | 50:67 | 7 |
7. | TK Týnec nad Sázavou | 1 | 5 | 19:35 | 43:75 | 7 |
8. | Sparta Kutná Hora | 0 | 5 | 7:38 | 18:78 | 5 |
5. kolo: Sokol Říčany - Jiskra Zruč nad Sázavou 9:0, sady 18:0
Po dvou vítězstvích za sebou áčko Jiskry dvakrát prohrálo, v tabulce se nachází na páté příčce
V pátém kole zajíždí áčko k utkání se Sokolem Říčany
Zruč nad Sázavou – Tenisté Jiskry Zruč nad Sázavou přivítali ve čtvrtém kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 2. třídy na místních antukových dvorcích družstvo TK Oáza Říčany B. Domácí prohrávali po šesti dvouhrách 2:4, po mužských deblech 2:6. V závěrečné čtyřhře ženy prohrály 0:6 3:6 a stanovily tak výši konečného výsledku na 2:7.
4. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – TK Oáza Říčany B 2:7, sady 6:15
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | Sokol Říčany | 4 | 0 | 27:9 | 59:23 | 8 |
2. | TK Oáza Říčany B | 4 | 0 | 26:10 | 57:25 | 8 |
3. | Slavoj Čerčany | 3 | 1 | 24:12 | 52:30 | 7 |
4. | Tsport Votice B | 2 | 2 | 19:17 | 44:39 | 6 |
5. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 2 | 2 | 15:21 | 35:46 | 6 |
6. | TK Benešov | 1 | 3 | 17:19 | 37:42 | 5 |
7. | TK Týnec nad Sázavou | 0 | 4 | 10:26 | 24:57 | 4 |
8. | Sparta Kutná Hora | 0 | 4 | 6:30 | 16:62 | 4 |
3. kolo: Slavoj Čerčany - Jiskra Zruč nad Sázavou 7:2, sady 15:6
Sokol Říčany - Jiskra Zruč n. Sáz. (jot)
Domácí výhra s Týncem nad Sázavou zahájila soutěž, s Kutnou Horou rovněž zisk dvou bodů
Ve třetím kole posázavské derby
Zruč nad Sázavou – Tenisté Jiskry Zruč nad Sázavou přivítali v prvním kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 2. třídy na místních antukových dvorcích družstvo Týnce nad Sázavou. Domácí vedli po šesti dvouhrách 4:2, po mužských deblech 5:3. V závěrečné čtyřhře ženy bojovaly, ale prohrály 1:6 4:6 a stanovily tak výši konečného výsledku na 5:4.
1. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – TK Týnec nad Sázavou 5:4, sady 11:8
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | Sokol Říčany | 2 | 0 | 14:4 | 31:9 | 4 |
2. | TK Oáza Říčany B | 2 | 0 | 11:7 | 25:16 | 4 |
3. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 2 | 0 | 11:7 | 23:16 | 4 |
4. | Tsport Votice B | 1 | 1 | 9:9 | 21:20 | 3 |
5. | Slavoj Čerčany | 1 | 1 | 9:9 | 20:21 | 3 |
6. | TK Týnec nad Sázavou | 0 | 2 | 8:10 | 18:23 | 2 |
7. | TK Benešov | 0 | 2 | 6:12 | 13:27 | 2 |
8. | Sparta Kutná Hora | 0 | 2 | 4:14 | 10:29 | 2 |
2. kolo: Sparta Kutná Hora - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:6, sady 8:12
2017
V turnaji Zruč Open 2016 zvítězil šestý nasazený Jirovský z Tábora a druhá nasazená Mafková z Jihlavy
Ve čtyřhrách získali prvenství Elísek – Studený a Bursová - Mafková, zručský Kučera v semifinále jednotlivců
Zruč nad Sázavou (14. července) - Tenisový oddíl TJ Jiskra Zruč nad Sázavou uspořádal ve dnech 9. – 11. července turnaj Zruč Open (C-350), který se odehrál na šesti antukových kurtech. Uskutečnil se turnaj jednotlivců mužů, žen a čtyřher. Mužů bylo přihlášeno osmadvacet, žen devět.
Hlavní soutěž mužů: (CŽ, BH, CŽn)
1. | Elísek Tomáš | Slovan Moravská Třebová | 153 | 12 |
|
2. | Holub David | TK Spartak Jihlava | 169 | 12 | 432 |
3. | Bůžek Petr | TTK ESOX | 172 | 12 |
|
4. | Kojecký Jan | TJ Brno-Komín | 185 | 12 |
|
5. | Židlík Radek | TJ Brno-Komín | 195 | 12 |
|
6. | Takáč Martin | Slavoj Český Brod | 199 | 12 |
|
7. | Jirovský Jakub | LTC Tábor 1903 | 215 | 9 |
|
8. | Šrom Marek | Sokol Brno Žabovřesky | 237 | 9 |
|
9. | Studený Jan | BTK Ingstav Brno | 242 | 9 |
|
10. | David Martin | Tenis klub FÉNIX Nedvězí | 283 | 9 |
|
11. | Frelich Milan | BTK Ingstav Brno | 514 | 4 |
|
12. | Podoba Jan | LTC Humpolec | 581 | 4 |
|
13. | Severa Karel | TJ LTC Poděbrady | 620 | 4 |
|
14. | Bartoš Adam | VSK VŠB-TU Ostrava | 665 | 4 |
|
15. | Kučera Petr | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 819 | 3 |
|
16. | Bárta Martin | Tatran Starý Lískovec | 947 | 3 |
|
17. | Uhlíř Michal | TK Radošovice | 994 | 3 |
|
18. | Kellner Jan | LTC Tábor 1903 | 1048 | 1 |
|
19. | Moravec Jiří | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 1048 | 1 |
|
20. | Menšík Vladimír | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 1048 | 1 |
|
21. | Kadlec David | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 1048 | 1 |
|
22. | Kadlec Martin | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 1048 | 1 |
|
23. | Pajer Martin | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 1048 | 1 |
|
24. | Kovařík Martin | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 1048 | 1 |
|
25. | Kopecký Pavel | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 1048 | 1 |
|
26. | Dragoun Marek | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 1048 | 1 |
|
27. | Hrdlička Michal | TJ Žďár nad Sázavou | 1048 | 1 | 247 |
28. | Konečný Adam | TK Hlučín | 1048 | 1 | 640 |
Dvouhra mužů: 27 účastníků, jihlavský Holub se nedostavil
Osmifinále (16): Elísek (1) – Konečný 7:6 skreč, Bartoš – Jirovský (6) 3:6 1:6, Židlík (4) – Moravec (Zruč nad Sázavou) 6:1 6:3, Hrdlička – Takáč (5) 3:6 2:6, Studený (8) – Rampír 0:6 3:6, Kovařík (Zruč nad Sázavou) – Kojecký (3) 3:6 2:6, Šrom (7) – Kučera (Zruč nad Sázavou) 6:3 4:6 3:6, Menšík (Zruč nad Sázavou) – Bůžek (2) 7:6 6:2.
Čtvrtfinále (8): Elísek (1) - Jirovský (6) 6:1 2:6 1:6, Židlík (4) - Takáč (5) 6:4 7:5, Rampír - Kojecký (3) 2:6 2:6, Kučera (Zruč nad Sázavou) – Menšík (Zruč nad Sázavou) 5:7 6:2 6:1.
Semifinále (4): Elísek, Studený – Šrom, Kojecký 1:6 7:6 1:0, Konečný, Bartoš – Jirovský, Židlík 3:6 1:6.
Finále: Elísek, Studený – Jirovský, Židlík 6:1 2:6 1:0.
Hlavní soutěž žen: (CŽ, BH, CŽn)
1. | Mafková Tereza | TK Spartak Jihlava | 450 | 4 |
|
2. | Krtilová Tereza | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 673 | 4 |
|
3. | Koubová Hana | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 886 | 3 |
|
4. | Janatová Soňa | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 1011 | 1 |
|
5. | Vlčková Olga | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 1011 | 1 |
|
6. | Tvrdíková Pavla | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 1011 | 1 |
|
7. | Svobodová Barbora | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 1011 | 1 |
|
8. | Kočí Kamila | SK HAMR, z. s. | 1011 | 1 | 284 |
9. | Menšíková Šárka | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 1011 | 1 |
|
Dvouhra žen: 8 účastnic, Tvrdíková a Svobodová (obě Zruč) se nedostavily, navíc přijela modřanská Bursová
Čtvrtfinále (8): Bursová (1) – Menšíková (Zruč nad Sázavou) 6:1 6:1, Janatová (Zruč nad Sázavou) – Koubová (Zruč nad Sázavou - 4) 2:6 1:6, Krtilová (Zruč nad Sázavou - 3) – Kočí 3:6 1:6, Vlčková (Zruč nad Sázavou) – Mafková (2) 1:6 1:6.
Semifinále (4): Bursová (1) – Koubová (Zruč nad Sázavou - 4) 6:0 6:0, Kočí – Mafková (2) 2:6 6:3 4:6.
Čtyřhra žen: 4 dvojice
Semifinále (4): Bursová, Mafková – Janatová, Koubová (obě Zruč nad Sázavou) 6:2 6:1, Kočí, Vlčková (Zruč nad Sázavou) – Krtilová, Menšíková (obě Zruč nad Sázavou) 2:6 3:6.
Finále: Bursová, Mafková – Krtilová, Menšíková (obě Zruč nad Sázavou) 6:0 6:3. (jot)
Domácí výhra s Kutnou Horou ukončila soutěž, účet Jiskry: tři vítězství, čtyři prohry = šesté místo
Pořadí: 1. Radošovice A, 2. Benešov, 3. Oáza Říčany B
Zruč nad Sázavou (27. června) – Tenisté Jiskry Zruč nad Sázavou přivítali v sedmém kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 2. třídy na místních antukových dvorcích družstvo Kutné Hory. Domácí vedli po šesti dvouhrách 4:2, po mužských deblech již 6:2. V závěrečné čtyřhře ženy bojovaly, ale prohrály 3:6 2:6 a stanovily tak výši konečného výsledku na 6:3. (jot)
7. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – Sparta Kutná Hora 6:3, sady 13:6
1. | Kučera Petr | 3 | Štursa Vít | 1 | 6:4 | 0:6 | 1:6 | 1 | 2 | 0 | 1 |
2. | Kellner Jan (H) | 1 | Dastych Dominik | 1 | 6:0 | 6:0 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
3. | Menšík Vladimír | 1 | Heroutek Petr | 1 | 6:0 | 6:0 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
4. | Moravec Jiří | 1 | Berka Daniel | 1 | 6:4 | 6:4 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
5. | Krtilová Tereza | 4 | Veselá Veronika | 1 | 6:0 | 6:0 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
6. | Janatová Soňa | 1 | Karlová Aneta | 1 | 2:6 | 4:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
7. | Kučera Petr | 3 | Štursa Vít | 1 | 6:4 | 6:4 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
8. | Menšík Vladimír | 1 | Dastych Dominik | 1 | 6:4 | 7:5 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
9. | Krtilová Tereza | 4 | Veselá Veronika | 1 | 3:6 | 2:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | TK Radošovice A | 7 | 0 | 46:17 | 95:39 | 14 |
2. | TK Benešov | 5 | 2 | 34:29 | 70:67 | 12 |
3. | TK Oáza Říčany B | 4 | 3 | 37:26 | 80:60 | 11 |
4. | Slavoj Čerčany | 4 | 3 | 34:29 | 73:66 | 11 |
5. | Sokol Říčany | 4 | 3 | 32:31 | 72:66 | 11 |
6. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 3 | 4 | 30:33 | 68:73 | 10 |
7. | TK Týnec nad Sázavou | 1 | 6 | 23:40 | 55:83 | 8 |
8. | Sparta Kutná Hora | 0 | 7 | 16:47 | 38:97 | 7 |
4K + M se postarali v Benešově o překvapení, zvítězili nad dosud neporaženým celkem
Zručští tenisté přivítají v sobotu Spartu Kutnou Horu
Benešov (22. června) – Tenisté Jiskry Zruč nad Sázavou zajížděli v šestém kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 2. třídy na antukové dvorce do Benešova. Po úvodních šesti dvouhrách vedli hosté 5:1, poté zručské ženy prohrály čtyřhru a domácí snížili na 2:5. Závěrečné mužské debly skončily výhrou Jiskry, celkový výsledek tak vyzněl pro hostující družstvo – 2:7.
6. kolo: TK Benešov - Jiskra Zruč nad Sázavou 2:7, sady 4:14
Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)
1. | Vokrouhlík Aleš | 1 | Kučera Petr | 3 | 0:6 | 4:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
2. | Kašpar Tomáš | 1 | Kellner Jan (H) | 1 | 3:6 | 3:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
3. | Michálková Iva | 3 | Krtilová Tereza | 4 | 3:6 | 2:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
4. | Sládková Kateřina | 1 | Svobodová Barbora | 1 | 6:0 | 6:0 | 2 | 0 | 1 | 0 |
5. | Pokorný Matyáš | 1 | Menšík Vladimír | 1 | 3:6 | 1:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
6. | Pavlík Miroslav | 1 | Kovařík Martin | 1 | 3:6 | 3:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
7. | Michálková Iva | 3 | Krtilová Tereza | 4 | 6:2 | 6:2 | 2 | 0 | 1 | 0 |
8. | Kašpar Tomáš | 1 | Kučera Petr | 3 | 4:6 | 1:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
9. | Pokorný Matyáš | 1 | Kovařík Martin | 1 | 4:6 | 0:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | TK Radošovice A | 6 | 0 | 40:14 | 83:33 | 12 |
2. | TK Benešov | 5 | 1 | 31:23 | 64:55 | 11 |
3. | TK Oáza Říčany B | 4 | 2 | 34:20 | 74:48 | 10 |
4. | Slavoj Čerčany | 3 | 3 | 27:27 | 59:60 | 9 |
5. | Sokol Říčany | 3 | 3 | 26:28 | 60:60 | 9 |
6. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 2 | 4 | 24:30 | 55:67 | 8 |
7. | TK Týnec nad Sázavou | 1 | 5 | 21:33 | 49:69 | 7 |
8. | Sparta Kutná Hora | 0 | 6 | 13:41 | 32:84 | 6 |
Příští program: 7. kolo – 25. června
TJ Jiskra Zruč n. Sáz. – Sparta Kutná Hora (jot)
Áčko Jiskry počtvrté v soutěži prohrálo, do konce zbývá odehrát utkání v Benešově a doma s Kutnou Horou
V šesté kole zajíždí tenisté Jiskry do Benešova
Zruč nad Sázavou (14. června) – Tenisté Jiskry Zruč nad Sázavou přivítali v pátém kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 2. třídy na místních antukových dvorcích družstvo Oáza Říčany B. Hosté vedli po šesti dvouhrách 4:2, po mužských deblech 5:3. V závěrečné čtyřhře ženy bojovaly, ale prohrály 2:6 2:6 a stanovily tak výši konečného výsledku na 3:6.
5. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – Oáza Říčany B 3:6, sady 9:14
1. | Beznoska Jaroslav | 1 | Datel Jan | 1 | 0:6 | 0:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
2. | Kellner Jan (H) | 1 | Zach Daniel | 1 | 3:6 | 6:2 | 5:5 | 2 | 1 | 1 | 0 |
3. | Krtilová Tereza | 4 | Kouklová Jana | 3 | 6:2 | 3:6 | 3:6 | 1 | 2 | 0 | 1 |
4. | Janatová Soňa | 1 | Talpová Dominika (H) | 1 | 6:4 | 6:7 | 1:6 | 1 | 2 | 0 | 1 |
5. | Menšík Vladimír | 1 | Kocík Jiří | 1 | 1:6 | 6:4 | 2:6 | 1 | 2 | 0 | 1 |
6. | Moravec Jiří | 1 | Boček Marián (EU) | 1 | 6:2 | 2:6 | 6:2 | 2 | 1 | 1 | 0 |
7. | Kellner Jan (H) | 1 | Datel Jan | 1 | 3:6 | 0:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
8. | Beznoska Jaroslav | 1 |
|
|
| 2 | 0 | 1 | 0 | ||
9. | Krtilová Tereza | 4 | Kouklová Jana | 3 | 2:6 | 2:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | TK Radošovice A | 5 | 0 | 34:11 | 70:27 | 10 |
2. | TK Benešov | 5 | 0 | 29:16 | 60:41 | 10 |
3. | TK Oáza Říčany B | 4 | 1 | 31:14 | 68:35 | 9 |
4. | Sokol Říčany | 3 | 2 | 23:22 | 52:48 | 8 |
5. | Slavoj Čerčany | 2 | 3 | 21:24 | 47:52 | 7 |
6. | TJ Jiskra Zruč n.Sáz. | 1 | 4 | 17:28 | 41:63 | 6 |
7. | TK Týnec nad Sázavou | 0 | 5 | 14:31 | 35:65 | 5 |
8. | Sparta Kutná Hora | 0 | 5 | 11:34 | 28:70 | 5 |
Příští program: 6. kolo – 18. června
Jiskra vedla v Říčanech po třech dvouhrách 3:0, nakonec odjela bez bodů, patří jí šesté místo
Zručští tenisté přivítají v sobotu Oázu Říčany B
Říčany (1. června) – Tenisté Jiskry Zruč nad Sázavou zajížděli ve čtvrtém kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 2. třídy na antukové dvorce do Říčan. Po úvodních šesti dvouhrách byl stav 3:3, poté hostující ženy prohrály čtyřhru – 4:3. Závěrečné mužské debly skončily 1:1, celkový výsledek tak vyzněl pro domácí družstvo – 5:4.
4. kolo: Sokol Říčany - Jiskra Zruč nad Sázavou 5:4, sady 13:8
Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)
1. | Horák Michal | 1 | Kučera Petr | 3 | 6:1 | 2:6 | 4:6 | 1 | 2 | 0 | 1 |
2. | Buben Václav | 1 | Kellner Jan (H) | 1 | 3:6 | 3:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
3. | Bimka Ondřej | 1 | Menšík Vladimír | 1 | 2:6 | 7:6 | 6:7 | 1 | 2 | 0 | 1 |
4. | Naxera Lukáš | 1 | Kopecký Pavel | 1 | 6:2 | 6:3 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
5. | Simonová Daniela (H) | 1 | Krtilová Tereza | 4 | 6:2 | 7:5 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
6. | Naxerová Karolína (H) | 1 | Vlčková Olga | 1 | 6:0 | 6:2 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
7. | Simonová Daniela (H) | 1 | Krtilová Tereza | 4 | 6:0 | 6:0 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
8. | Buben Václav | 1 | Kučera Petr | 3 | 2:6 | 6:2 | 0:1 | 1 | 2 | 0 | 1 |
9. | Bimka Ondřej | 1 | Menšík Vladimír | 1 | 6:0 | 6:0 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | TK Radošovice A | 4 | 0 | 27:9 | 55:23 | 8 |
2. | TK Benešov | 4 | 0 | 23:13 | 48:32 | 8 |
3. | TK Oáza Říčany B | 3 | 1 | 25:11 | 54:26 | 7 |
4. | Sokol Říčany | 3 | 1 | 21:15 | 48:33 | 7 |
5. | Slavoj Čerčany | 1 | 3 | 15:21 | 34:45 | 5 |
6. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 1 | 3 | 14:22 | 32:49 | 5 |
7. | TK Týnec nad Sázavou | 0 | 4 | 11:25 | 26:53 | 4 |
8. | Sparta Kutná Hora | 0 | 4 | 8:28 | 21:57 | 4 |
Příští program: 5. kolo – 11. června
TJ Jiskra Zruč n. Sáz. – Oáza Říčany B (jot)
Domácí získali dva body Krtilovou a Moravcem, Radošovice A i nadále bez porážky ve vedení
Ve čtvrtém kole zajíždí tenisté Jiskry do Říčan
Zruč nad Sázavou (24. května) – Tenisté Jiskry Zruč nad Sázavou přivítali ve třetím kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 2. třídy na místních antukových dvorcích družstvo Radošovic A. Hosté vedli po šesti dvouhrách 4:2, po mužských deblech již 6:2. V závěrečné čtyřhře ženy bojovaly, prohrály až v tiebreaku a stanovily tak výši konečného výsledku na 2:7.
3. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – TK Radošovice A 2:7, sady 6:14
Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)
1. | Kučera Petr | 3 | Novák Petr (H) | 3 | 4:6 | 4:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
2. | Kellner Jan (H) | 1 | Michalička David | 3 | 6:7 | 2:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
3. | Krtilová Tereza | 4 | Švejdová Johana | 1 | 7:6 | 7:6 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
4. | Janatová Soňa | 1 | Kotvalová Hanka | 1 | 2:6 | 2:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
5. | Menšík Vladimír | 1 | Vích Ondřej | 1 | 3:6 | 1:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
6. | Moravec Jiří | 1 | Bubák Zdeněk | 1 | 6:0 | 6:4 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
7. | Kučera Petr | 3 | Michalička David | 3 | 6:4 | 4:6 | 0:1 | 1 | 2 | 0 | 1 |
8. | Menšík Vladimír | 1 | Novák Petr (H) | 3 | 2:6 | 0:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
9. | Krtilová Tereza | 4 | Švejdová Johana | 1 | 6:4 | 2:6 | 0:1 | 1 | 2 | 0 | 1 |
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | TK Radošovice A | 3 | 0 | 19:8 | 39:19 | 6 |
2. | TK Benešov | 3 | 0 | 17:10 | 36:25 | 6 |
3. | TK Oáza Říčany B | 2 | 1 | 16:11 | 36:26 | 5 |
4. | Sokol Říčany | 2 | 1 | 16:11 | 35:25 | 5 |
5. | Slavoj Čerčany | 1 | 2 | 14:13 | 30:29 | 4 |
6. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 1 | 2 | 10:17 | 24:36 | 4 |
7. | TK Týnec nad Sázavou | 0 | 3 | 11:16 | 26:35 | 3 |
8. | Sparta Kutná Hora | 0 | 3 | 5:22 | 14:45 | 3 |
Jiskra prohrála v posázavském derby s Čerčany, v dalším kole přivítá vedoucí družstvo soutěže
Ve třetím kole hostí tenisté Jiskry celek Radošovic A
Zruč nad Sázavou (8. května) – Tenisté Jiskry Zruč nad Sázavou přivítali ve druhém kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 2. třídy na místních antukových dvorcích družstvo Čerčan. Hosté vedli po šesti dvouhrách 4:2, po ženském deblu již 5:2. Vzápětí zvítězili zručští tenisté v mužské čtyřhře a snížili, ale body byly již rozděleny – 3:5. V závěrečné čtyřhře muži prohráli a stanovili výši konečného výsledku na 3:6.
2. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – Slavoj Čerčany 3:6, sady 7:12
Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)
1. | Kučera Petr | 3 | Talián Patrik | 6 | 6:3 | 6:1 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
2. | Kellner Jan (H) | 1 | Odstrčil Luboš | 4 | 6:2 | 6:1 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
3. | Krtilová Tereza | 4 | Kusá Ivona | 4 | 2:6 | 5:7 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
4. | Svobodová Barbora | 1 | Vlčková Aneta | 6 | 4:6 | 0:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
5. | Menšík Vladimír | 1 | Proskovec Ondřej | 4 | 3:6 | 4:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
6. | Moravec Jiří | 1 | Svoboda Jakub | 1 | 4:6 | 6:4 | 0:6 | 1 | 2 | 0 | 1 |
7. | Krtilová Tereza | 4 | Kusá Ivona | 4 | 4:6 | 2:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
8. | Kučera Petr | 3 | Odstrčil Luboš | 4 | 6:1 | 6:1 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
9. | Moravec Jiří | 1 | Talián Patrik | 6 | 2:6 | 2:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | TK Radošovice A | 2 | 0 | 12:6 | 25:13 | 4 |
2. | TK Benešov | 2 | 0 | 12:6 | 25:16 | 4 |
3. | Sokol Říčany | 1 | 1 | 11:7 | 23:16 | 3 |
4. | Slavoj Čerčany | 1 | 1 | 10:8 | 21:18 | 3 |
5. | TK Oáza Říčany B | 1 | 1 | 8:10 | 20:21 | 3 |
6. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 1 | 1 | 8:10 | 18:22 | 3 |
7. | TK Týnec nad Sázavou | 0 | 2 | 7:11 | 17:23 | 2 |
8. | Sparta Kutná Hora | 0 | 2 | 4:14 | 9:29 | 2 |
Úvodní zápas tenisového áčka v soutěži skončil jednobodovým vítězstvím, dařilo se mužským čtyřhrám
Zručští tenisté přivítají v sobotu Slavoj Čerčany
Týnec nad Sázavou (3. května) – Tenisté Jiskry Zruč nad Sázavou zajížděli v prvním kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 2. třídy na antukové dvorce do Týnce nad Sázavou, kde zvítězili nad domácím týmem TK o jeden bod. Po úvodních šesti dvouhrách byl stav 3:3, poté ženy prohrály čtyřhru – 4:3, ale muži po dvou vítězných deblech výsledek otočili na konečných 4:5.
1. kolo: TK Týnec nad Sázavou - Jiskra Zruč nad Sázavou 4:5, sady 10:11
Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)
1. | Hruška Petr | 1 | Kučera Petr | 3 | 7:6 | 6:3 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
2. | Bartoněk Ivo (H) | 1 | Kellner Jan (H) | 1 | 3:6 | 0:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
3. | Pešanová Valérie | 3 | Krtilová Tereza | 4 | 2:6 | 6:4 | 5:7 | 1 | 2 | 0 | 1 |
4. | Karešová Pavlína | 1 | Tvrdíková Pavla | 1 | 6:0 | 6:4 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
5. | Pastora Jakub (H) | 1 | Menšík Vladimír | 1 | 7:6 | 4:6 | 6:3 | 2 | 1 | 1 | 0 |
6. | Hruška Josef | 1 | Moravec Jiří | 1 | 1:6 | 1:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
7. | Karešová Pavlína | 1 | Krtilová Tereza | 4 | 6:2 | 6:4 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
8. | Plachta Roman | 3 | Kellner Jan (H) | 1 | 4:6 | 7:5 | 0:1 | 1 | 2 | 0 | 1 |
9. | Pastora Jakub (H) | 1 | Moravec Jiří | 1 | 1:6 | 6:7 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | TK Radošovice A | 1 | 0 | 6:3 | 13:6 | 2 |
2. | TK Benešov | 1 | 0 | 6:3 | 13:7 | 2 |
3. | TK Oáza Říčany B | 1 | 0 | 5:4 | 11:9 | 2 |
4. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 1 | 0 | 5:4 | 11:10 | 2 |
5. | TK Týnec nad Sázavou | 0 | 1 | 4:5 | 10:11 | 1 |
6. | Slavoj Čerčany | 0 | 1 | 4:5 | 9:11 | 1 |
7. | Sokol Říčany | 0 | 1 | 3:6 | 7:13 | 1 |
8. | Sparta Kutná Hora | 0 | 1 | 3:6 | 6:13 | 1 |
Příští program: 2. kolo – 7. května
TJ Jiskra Zruč n. Sáz. – Slavoj Čerčany (jot)
Poslední zápas tenisového áčka v soutěži skončil přesvědčivým vítězstvím, dařilo se čtyřhrám
Zručští tenisté zakončili pouť v KS 2 pátým místem
Radošovice (14. července) – Tenisté Jiskry Zruč nad Sázavou zajížděli v sedmém kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 2. třídy na antukové dvorce do Radošovic, kde zvítězili nad domácím týmem TK B o pět bodů.
Po úvodních šesti dvouhrách byl stav 2:4 pro hosty, po dalších třech vítězných čtyřhrách stanovili zručští tenisté výsledek na konečných 2:7.
7. kolo: TK Radošovice B - Jiskra Zruč nad Sázavou 2:7, sady 5:14
Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)
1. | Hlaváč Filip | 3 | Moravec Jiří | 3 | 3:6 | 5:7 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
2. | Peter Ivan | 3 | Kučera Petr | 1 | 2:6 | 5:7 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
3. | Němečková Markéta | 4 | Janatová Soňa | 1 | 6:3 | 6:1 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
4. | Bubáková Veronika | 4 | Koubová Hana | 1 | 6:1 | 6:2 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
5. | Uhlíř Michal | 1 | Pajer Martin | 1 | 1:6 | 1:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
6. | Krischke Filip | 1 | Kadlec Martin | 1 | 6:2 | 2:6 | 6:7 | 1 | 2 | 0 | 1 |
7. | Hlaváč Filip | 3 | Moravec Jiří | 3 | 3:6 | 3:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
8. | Peter Ivan | 3 | Kučera Petr | 1 | 2:6 | 2:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
9. | Němečková Markéta | 4 | Janatová Soňa | 1 | 2:6 | 4:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
Ostatní zápasy:
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | 1. TK Pacov | 7 | 0 | 39:24 | 86:55 | 14 |
2. | TK Radošovice C | 6 | 1 | 44:19 | 94:48 | 13 |
3. | TK Benešov | 5 | 2 | 38:25 | 83:63 | 12 |
4. | Slavoj Čerčany | 3 | 4 | 35:28 | 78:63 | 10 |
5. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 3 | 4 | 29:34 | 66:75 | 10 |
6. | Sokol Říčany | 2 | 5 | 29:34 | 67:76 | 9 |
7. | TK Radošovice B | 1 | 6 | 20:43 | 48:91 | 8 |
8. | Sparta Kutná Hora | 1 | 6 | 18:45 | 44:95 | 8 |
Pajer s Kučerou rozhodli o vítězství Jiskry v Říčanech výhrou v závěrečné čtyřhře
Říčany (17. června) – Tenisté Jiskry Zruč nad Sázavou zajížděli v pátém kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 2. třídy na antukové dvorce do Říčan, kde zvítězili nad domácím týmem Sokola – 4:5.
FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY
Po úvodních šesti dvouhrách byl stav 2:4 pro hosty, po dalších dvou čtyřhrách domácí vyrovnali - 4:4. V závěrečné čtyřhře zabojovala hostující dvojice Pajer/Kučera, porazila Melichara s Bimkem a získala vítězný pátý bod – 4:5.
5. kolo: Sokol Říčany - Jiskra Zruč nad Sázavou 4:5, sady 9:10
Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)
1. | Horák Michal | 4 | Moravec Jiří | 3 | 6:2 | 6:2 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
2. | Melichar Lukáš | 1 | Menšík Vladimír | 1 | 2:6 | 2:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
3. | Bimka Štěpán | 1 | Kučera Petr | 1 | 1:6 | 3:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
4. | Buben Václav | 1 | Pajer Martin | 1 | 6:3 | 0:6 | 0:6 | 1 | 2 | 0 | 1 |
5. | Vojtěchovská Karolína | 3 | Janatová Soňa | 1 | 4:6 | 2:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
6. | Naxerová Natálie (H) | 1 | Tvrdíková Pavla | 1 | 6:1 | 6:2 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
7. | Vojtěchovská Karolína | 3 | Janatová Soňa | 1 | 6:1 | 6:2 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
8. | Horák Michal | 4 | Moravec Jiří | 3 | 6:3 | 7:6 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
9. | Melichar Lukáš | 1 | Pajer Martin | 1 | 4:6 | 3:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
Ostatní zápasy:
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | 1. TK Pacov | 5 | 0 | 28:17 | 63:39 | 10 |
2. | TK Radošovice C | 4 | 1 | 32:13 | 66:35 | 9 |
3. | TK Benešov | 4 | 1 | 28:17 | 62:43 | 9 |
4. | Slavoj Čerčany | 2 | 3 | 24:21 | 54:48 | 7 |
5. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 2 | 3 | 19:26 | 45:57 | 7 |
6. | Sokol Říčany | 1 | 4 | 20:25 | 47:56 | 6 |
7. | Sparta Kutná Hora | 1 | 4 | 15:30 | 36:63 | 6 |
8. | TK Radošovice B | 1 | 4 | 14:31 | 34:66 | 6 |
Příští program: 6. kolo – 20. června
Jiskra vydřela vítězství nad Spartou, konec tabulky velice vyrovnaný, pět celků po pěti bodech
V pátém kole zajíždí tenisté Jiskry do Říčan
Zruč nad Sázavou (3. června) – Tenisté Jiskry Zruč nad Sázavou přivítali ve čtvrtém kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 2. třídy na místních antukových dvorcích družstvo Kutné Hory.
FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY
Hosté vedli již 3:1, ale domácí se nevzdali a po šesti dvouhrách byl stav vyrovnaný – 3:3. Vzápětí zvítězili zručští tenisté v mužských deblech a ujali se vedení – 5:3. O výsledku bylo tudíž rozhodnuto, v následující ženské čtyřhře děvčata prohrála a stanovila výši konečného výsledku na 5:4.
4. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – Sparta Kutná Hora 5:4, sady 12:10
Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)
1. | Moravec Jiří | 3 | Dolejš Michal | 1 | 6:3 | 4:6 | 4:6 | 1 | 2 | 0 | 1 |
2. | Menšík Vladimír | 1 | Štursa Milan | 1 | 4:6 | 6:3 | 6:4 | 2 | 1 | 1 | 0 |
3. | Janatová Soňa | 1 | Morawská Dana | 1 | 2:6 | 0:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
4. | Tvrdíková Pavla | 1 | Kadlečková Adéla | 1 | 2:6 | 3:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
5. | Kučera Petr | 1 | Krupička Ladislav | 1 | 6:0 | 6:3 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
6. | Pajer Martin | 1 | Čapek Jakub | 1 | 6:2 | 6:2 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
7. | Moravec Jiří | 3 | Beneš Jakub | 1 | 6:3 | 6:0 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
8. | Menšík Vladimír | 1 | Beneš Zdeněk | 1 | 7:5 | 4:6 | 1:0 | 2 | 1 | 1 | 0 |
9. | Janatová Soňa | 1 | Morawská Dana | 1 | 6:4 | 3:6 | 0:1 | 1 | 2 | 0 | 1 |
Zápasy 4. kola:
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | TK Benešov | 4 | 0 | 24:12 | 54:31 | 8 |
2. | 1. TK Pacov | 4 | 0 | 22:14 | 51:31 | 8 |
3. | TK Radošovice C | 3 | 1 | 23:13 | 48:32 | 7 |
4. | Sokol Říčany | 1 | 3 | 17:19 | 38:46 | 5 |
5. | Slavoj Čerčany | 1 | 3 | 16:20 | 37:45 | 5 |
6. | Sparta Kutná Hora | 1 | 3 | 15:21 | 33:45 | 5 |
7. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 1 | 3 | 14:22 | 35:48 | 5 |
8. | TK Radošovice B | 1 | 3 | 13:23 | 31:49 | 5 |
Příští program: 5. kolo – 13. června
Tenisté Jiskry prohráli s céčkem Radošovic a se třemi porážkami se propadli na chvost tabulky
Dva body pro Jiskru vybojovali Pajer a Menšíková
Radošovice (26. května) – Tenisté Jiskry Zruč nad Sázavou zajížděli ve třetím kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 2. třídy na antukové dvorce do Radošovic, kde podlehli domácímu týmu TK – 7:2. Po úvodních šesti dvouhrách byl stav 5:1, po dalších dvou čtyřhrách se dostali domácí do vedení 6:2. Získali i poslední čtyřhru a zvítězili – 7:2.
FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY
3. kolo: TK Radošovice C - Jiskra Zruč nad Sázavou 7:2, sady 14:7
Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)
1. | Datel Jan | 1 | Moravec Jiří | 3 | 6:1 | 6:2 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
2. | Zach Daniel | 1 | Menšík Vladimír | 1 | 6:7 | 6:4 | 6:1 | 2 | 1 | 1 | 0 |
3. | Kocík Jiří | 1 | Kučera Petr | 1 | 6:2 | 7:5 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
4. | Boček Marián (EU) | 1 | Pajer Martin | 1 | 0:6 | 2:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
5. | Sýkorová Tereza | 1 | Janatová Soňa | 1 | 6:0 | 6:0 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
6. | Lukášová Martina | 1 | Menšíková Šárka | 1 | 0:6 | 0:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
7. | Spanilá Jana | 1 | Janatová Soňa | 1 | 6:0 | 6:1 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
8. | Zach Daniel | 1 | Moravec Jiří | 3 | 6:1 | 5:7 | 1:0 | 2 | 1 | 1 | 0 |
9. | Kocík Jiří | 1 | Menšík Vladimír | 1 | 6:3 | 5:7 | 1:0 | 2 | 1 | 1 | 0 |
Ostatní zápasy:
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | 1. TK Pacov | 3 | 0 | 17:10 | 36:22 | 6 |
2. | TK Benešov | 3 | 0 | 17:10 | 39:25 | 6 |
3. | TK Radošovice C | 2 | 1 | 18:9 | 37:23 | 5 |
4. | Sokol Říčany | 1 | 2 | 13:14 | 29:31 | 4 |
5. | Slavoj Čerčany | 1 | 2 | 12:15 | 28:34 | 4 |
6. | TK Radošovice B | 1 | 2 | 11:16 | 25:34 | 4 |
7. | Sparta Kutná Hora | 1 | 2 | 11:16 | 23:33 | 4 |
8. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 0 | 3 | 9:18 | 23:38 | 3 |
Příští program: 4. kolo – 30. května
Tenisté áčka prohráli se Slavojem Čerčany, po dvou kolech jsou na sedmém místě
Všechny zápasy druhého kola skončily stejně – třikrát 5:4, jednou 4:5
Čerčany (15. května) – Tenisté Jiskry Zruč nad Sázavou zajížděli ve druhém kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 2. třídy na antukové dvorce do Čerčan, kde podlehli domácímu týmu Slavoje – 5:4.
FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY
Po úvodních šesti dvouhrách byl stav 3:3, po dalších dvou čtyřhrách se dostali domácí do vedení 5:3. Na jednobodovou prohru snížil debl Kučera/Pajer – 5:4.
2. kolo:Slavoj Čerčany - Jiskra Zruč nad Sázavou 5:4, sady 10:9
Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)
1. | Talián Patrik | 3 | Moravec Jiří | 3 | 6:1 | 6:0 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
2. | Odstrčil Luboš | 6 | Menšík Vladimír | 1 | 5:7 | 3:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
3. | Kusá Ivona | 9 | Janatová Soňa | 1 | 6:1 | 6:2 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
4. | Vnoučková Monika | 6 | Tvrdíková Pavla | 1 | 5:7 | 6:1 | 6:2 | 2 | 1 | 1 | 0 |
5. | Proskovec Ondřej | 3 | Kučera Petr | 1 | 2:6 | 2:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
6. | Novák Vladimír | 1 | Pajer Martin | 1 | 2:6 | 2:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
7. | Kusá Ivona | 9 | Janatová Soňa | 1 | 6:2 | 6:0 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
8. | Odstrčil Luboš | 6 | Menšík Vladimír | 1 | 6:1 | 6:2 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
9. | Proskovec Ondřej | 3 | Kučera Petr | 1 | 0:6 | 2:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
Ostatní zápasy:
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | TK Benešov | 2 | 0 | 11:7 | 25:15 | 4 |
2. | 1.TK Pacov | 2 | 0 | 11:7 | 24:15 | 4 |
3. | TK Radošovice C | 1 | 1 | 11:7 | 23:16 | 3 |
4. | Sokol Říčany | 1 | 1 | 9:9 | 20:20 | 3 |
5. | Slavoj Čerčany | 1 | 1 | 9:9 | 18:20 | 3 |
6. | Sparta Kutná Hora | 1 | 1 | 8:10 | 16:21 | 3 |
7. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 0 | 2 | 7:11 | 16:24 | 2 |
8. | TK Radošovice B | 0 | 2 | 6:12 | 14:25 | 2 |
Příští program: 3. kolo – 23. května
Tenisté Jiskry přenechali v domácím prostředí body Pacovu, v sobotu zajíždí na kurty pátých Čerčan
Ve druhém kole zajíždí tenisté k posázavskému derby
Zruč nad Sázavou (5. května) – Tenisté Jiskry Zruč nad Sázavou přivítali v prvním kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 2. třídy na místních antukových dvorcích družstvo 1. TK Pacov.
Hosté nedali domácím šanci, po dvouhrách již vedli 4:2 a vyhráli ženskou čtyřhru – 5:2. O výsledku bylo tudíž rozhodnuto, v následujících čtyřhrách Jiskra jednou vyhrála, jednou prohrála a stanovila výši konečného výsledku na 3:6.
FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY
1. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – 1. TK Pacov 3:6, sady 7:14
Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)
1. | Moravec Jiří | 3 | Ptáček Vít | 3 | 0:6 | 2:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
2. | Kučera Petr | 1 | Dušek Zdeněk (H) | 4 | 6:1 | 6:0 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
3. | Janatová Soňa | 1 | Bartošová Anežka (H) | 4 | 0:6 | 0:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
4. | Pajer Martin | 1 | Fikar Robert | 1 | 6:2 | 2:6 | 2:6 | 1 | 2 | 0 | 1 |
5. | Dragoun Mar. | 1 | Šrámek Filip | 1 | 0:6 | 1:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
6. | Koubová Hana | 1 | Abadžjanová Marina | 1 | 4:6 | 7:5 | 6:3 | 2 | 1 | 1 | 0 |
7. | Moravec Jiří | 3 | Dušek Zdeněk (H) | 4 | 2:6 | 4:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
8. | Kučera Petr | 1 | Ptáček Vít | 3 | 6:2 | 2:6 | 1:0 | 2 | 1 | 1 | 0 |
9. | Janatová Soňa | 1 | Bartošová Anežka (H) | 4 | 1:6 | 2:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
Zápasy 1. kola:
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | TK Radošovice C | 1 | 0 | 7:2 | 15:6 | 2 |
2. | 1. TK Pacov | 1 | 0 | 6:3 | 14:7 | 2 |
3. | TK Benešov | 1 | 0 | 6:3 | 13:6 | 2 |
4. | Sokol Říčany | 1 | 0 | 5:4 | 11:8 | 2 |
5. | Slavoj Čerčany | 0 | 1 | 4:5 | 8:11 | 1 |
6. | Sparta Kutná Hora | 0 | 1 | 3:6 | 6:13 | 1 |
7. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 0 | 1 | 3:6 | 7:14 | 1 |
8. | TK Radošovice B | 0 | 1 | 2:7 | 6:15 | 1 |
Příští program: 2. kolo – 9. května
Rozlosování kategorie tenisu 2015 - dospělí II. třída, oddělení D s osmi účastníky
V prvním kole hned derby Radošovice B – Radošovice C
Praha, Zruč nad Sázavou (20. března) – Soutěž smíšených družstev 2015 – věková kategorie dospělí – II. třída, skupina D. Tenisté začínají doma s TK Pacov, poté zajíždí do Čerčan. (jot)
FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY
Mužstva:
Rozlosování prvního kola: 2. 5. (NT 8. 5.)