Tenis B do 08/2017
V turnaji Zruč Open 2017 zvítězil osmý nasazený Kubeš z TK Natali a pátá nasazená Holšánová z SK OAZY Praha
Ve čtyřhrách získali prvenství Jirovský (LTC Tábor 1093) s Menšíkem (Zruč nad Sázavou) a Bursová z Modřan s Kosejkovou (Český Brod), zručský M. Kovařík a Menšík ve čtvrtfinále jednotlivců
Zruč nad Sázavou - Tenisový oddíl TJ Jiskra Zruč nad Sázavou uspořádal ve dnech 15. – 17. července 2017 turnaj Zruč Open (C-350), který se odehrál na šesti antukových kurtech. Uskutečnil se turnaj jednotlivců mužů, žen a čtyřher. Mužů bylo přihlášeno jedenadvacet, žen devět.
Hlavní soutěž mužů: původní nasazení (CŽ, BH, CŽn)
1. | Jirovský Jakub | LTC Tábor 1903 | 179 | 12 |
|
2. | Šrom Marek | Tatran Starý Lískovec | 341 | 6 |
|
3. | Podoba Jan | LTC Humpolec | 542 | 4 |
|
4. | Kučera Petr | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 716 | 3 |
|
5. | Kellner Jan | LTC Tábor 1903 | 782 | 3 |
|
6. | Kovařík Martin | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 782 | 3 |
|
7. | Kokeš Daniel | TK Chomutov | 782 | 3 | 188 |
8. | Turzik Jindřich | SK OAZA Praha | 915 | 3 | 277 |
9. | Šrámek Filip | TK Oáza Říčany | 956 | 3 |
|
10. | Ptáček Vít | TK Oáza Říčany | 1000 | 3 |
|
11. | Moravec Jiří | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 1030 | 1 |
|
12. | Menšík Vladimír | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 1030 | 1 |
|
13. | Kadlec Martin | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 1030 | 1 |
|
14. | Kadlec David | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 1030 | 1 |
|
15. | Pajer Martin | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 1030 | 1 |
|
16. | Machovec Petr | TK Oáza Říčany | 1030 | 1 |
|
17. | Kopecký Filip | TK Oáza Říčany | 1030 | 1 | 275 |
18. | Vilímek Lubomír | TC Přelouč | 1030 | 1 |
|
19. | Lhota Petr | TC Přelouč | 1030 | 1 |
|
20. | Outulný Karel | HTK Třebíč | 1030 | 1 |
|
21. | Odvárka Adam | TJ Žďár nad Sázavou | 1030 | 1 | 412 |
22. | Hrudka Jakub | TJ Spoje Praha | 1030 | 1 |
|
23. | Kovařík Tomáš | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 1030 | 1 | 738 |
24. | Kovář Aleš | Mosilana Brno | 1030 | 1 |
|
25. | Dragoun Marek | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 1030 | 1 |
|
26. | Kubeš Milan | TK Natali | 1030 | 1 |
|
Dvouhra mužů: 21 účastníků
Přihlášení, ale nedostavili se: Kadlec David - TJ Jiskra Zruč n. Sáz., Kučera Petr - TJ Jiskra Zruč n. Sáz., Pajer Martin - TJ Jiskra Zruč n. Sáz., Šrom Marek - Tatran Starý Lískovec, Kellner Jan - LTC Tábor 1903, Ptáček Vít -TK Oáza Říčany, Machovec Petr - TK Oáza Říčany, Šrámek Filip - TK Oáza Říčany, Kopecký Filip - TK Oáza Říčany, Kovář Aleš - Mosilana Brno.
Nepřihlášení, zúčastnili se: Penc Lukáš - SK Aritma Praha, Jašek Josef - TJ Spoje Praha, Jareš Tomáš - Tsport Votice o. s., Jareš Václav - Tsport Votice o. s., Průša Kamil - Lob S. A. Bohnice, Hůda Radim - TK Spartak Jihlava.
Osmifinále (16): Jirovský (1) – Průša 6:2 6:1, T. Kovařík (Zruč nad Sázavou) – Turzík (7) 2:6 1:6, Podoba (3) – Lhota 3:6 1:6, Vilímek – Dragoun (Zruč nad Sázavou) 6:0 6:0, T. Jareš (6) – Jašek 2:6 2:6, M. Kadlec (Zruč nad Sázavou) – M. Kovařík (Zruč nad Sázavou - 4) 6:7 3:6, Kokeš (5) – Kubeš (8) 2:6 2:6, Menšík (Zruč nad Sázavou) – Penc (2) 6:2 6:3.
Čtvrtfinále (8): Jirovský (1) – Turzík (7) 6:4 6:2, Lhota - Vilímek (scr. Lhota), Jašek – M. Kovařík (Zruč nad Sázavou - 4) 6:4 6:1, Kubeš (8) - Menšík (Zruč nad Sázavou) 6:4 6:0.
Semifinále (4): Jirovský (1) - Vilímek 6:2 6:1, Jašek – Kubeš (8) scr. Jašek.
Finále:Jirovský (1) – Kubeš (8) 6:7 6:1 3:6
Čtyřhra mužů: 10 dvojic
Čtvrtfinále (8): Jirovský, Menšík (Zruč nad Sázavou) – Lhota, Vilímek 3:6 6:3 1:0, T. Jareš, V. Jareš – Odvárka, Hůda 2:6 1:6, Dragoun (Zruč nad Sázavou), T. Kovařík (Zruč nad Sázavou) – M. Kovařík (Zruč nad Sázavou), Podoba 3:6 2:6, Jašek, Průša – Kokeš, Penc 6:4 6:4.
Semifinále (4): Jirovský, Menšík (Zruč nad Sázavou) – Odvárka, Hůda 6:4 6:3, M. Kovařík (Zruč nad Sázavou), Podoba – Jašek, Průša 4:6 0:6.
Finále: Jirovský, Menšík (Zruč nad Sázavou) – Jašek, Průša 2:6 6:4 1:0.
Hlavní soutěž žen: původní nasazení (CŽ, BH, CŽn)
1. | Brožová Simona | LTC Humpolec | 139 | 12 |
|
2. | Bursová Sára | LTC Modřany 2005 | 154 | 12 |
|
3. | Kosejková Barbora | Slavoj Český Brod | 163 | 12 |
|
4. | Kulhánková Aneta | ŽLTC Brno | 184 | 12 | 456 |
5. | Krtilová Tereza | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 322 | 6 | 343 |
6. | Bulantová Adéla | HTK Třebíč | 397 | 6 | 387 |
7. | Mgr. Nevolová Kateřina | TO Bohemians Praha | 657 | 4 |
|
8. | Koubová Hana | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 694 | 3 |
|
9. | Menšíková Šárka | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 868 | 3 | 462 |
10. | Jaszová Natálie | Tsport Votice o.s. | 868 | 3 | 350 |
11. | Svobodová Barbora | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 999 | 1 |
|
12. | Klapková Iva | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 999 | 1 |
|
13. | Menšíková Miroslava | TK DEZA Valašské Meziříčí | 999 | 1 |
|
Dvouhra žen: 9 účastnic
Přihlášené, ale nedostavily se: Klapková Iva - TJ Jiskra Zruč n. Sáz., Nevolová Kateřina Mgr. - TO Bohemians Praha, Jaszová Natálie - Tsport Votice o. s., Menšíková Miroslava - TK DEZA Valašské Meziříčí.
Nepřihlášené, zúčastnily se: Holšánová Tereza - SK OAZA Praha.
Čtvrtfinále (8): Brožová (1) – Bulantová (7) 0:6 3:6, Kosejková (3) – Krtilová (Zruč nad Sázavou - 6) 6:0 6:1, Holšánová (5) – Kulhánková (4) 6:0 6:1, Menšíková (Zruč nad Sázavou) – Bursová (2) 2:6 2:6.
Semifinále (4): Bulantová (7) – Kosejková (3) 3:6 3:6, Holšánová (5) – Bursová (2) 6:3 6:1.
Finále: Kosejková (3) – Holšánová (5) 6:2 4:6 2:6
Čtyřhra žen: 4 dvojice
Semifinále (4): Bursová, Kosejková – Krtilová, Menšíková (obě Zruč nad Sázavou) 6:0 6:0, Koubová, Svobodová (obě Zruč nad Sázavou) – Bulantová, Brožová 2:6 1:6.
Finále: Bursová, Kosejková – Bulantová, Brožová - skr. B + B. (jot)
Prohra na kurtech druhého celku soutěže, jasná výhra se Stříbrnou Skalicí, tři devítibodové celky
Zručští tenisté skončili na sedmém místě
Zruč nad Sázavou – Tenisté Jiskry Zruč nad Sázavou B přivítali v sedmém kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 3. třídy na antukových dvorcích družstvo Stříbrné Skalice. Domácím se v úvodu střetnutí 7. kola dařilo, po třech odehraných utkáních vedli - 3:0, po šesti – 6:0. Poté domácí vyhráli všechny čtyřhry, dvě mužské i ženskou a stanovili tak konečný výsledek na 9:0.
7. kolo: Jiskra Zruč nad Sáz. B – Stříbrná Skalice 9:0, sady 18:4
Frajt 1, Dragoun 1.
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | Slavoj Čerčany B | 6 | 1 | 40:21 | 85:52 | 13 |
2. | TK Benešov B | 5 | 2 | 36:25 | 80:53 | 12 |
3. | 1.TK Pacov B | 4 | 3 | 39:24 | 86:55 | 11 |
4. | TK Hrušov | 4 | 3 | 26:37 | 59:80 | 11 |
5. | TJ Meteor Stříbrná Skalice | 3 | 4 | 31:32 | 71:73 | 10 |
6. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B | 2 | 5 | 27:36 | 58:85 | 9 |
7. | SPORTTENIS Poříčí | 2 | 5 | 26:37 | 59:76 | 9 |
8. | LTC Kolín D | 2 | 5 | 25:38 | 56:80 | 9 |
6. kolo: TK Benešov B - Jiskra Zruč nad Sáz. B 8:1, sady 17:3
První vítězství v soutěži, v tabulce se nachází béčko na osmé příčce, mezi třetím a osmým rozdíl dvou bodů
Zručští tenisté zajíždí v dalším kole do Benešova
Zruč nad Sázavou – Tenisté Jiskry Zruč nad Sázavou B přivítali v pátém kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 3. třídy na antukových dvorcích družstvo 1. TK Pacov B. Domácím se v úvodu střetnutí 3. kola dařilo, po třech odehraných utkáních vedli - 2:1, po šesti – 4:2. Poté domácí vyhráli všechny čtyřhry, dvě mužské i ženskou a stanovili tak konečný výsledek na 7:2.
5. kolo: Jiskra Zruč nad Sáz. B – 1. TK Pacov B 7:2, sady 16:8
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | Slavoj Čerčany B | 5 | 0 | 33:12 | 68:31 | 10 |
2. | TK Benešov B | 4 | 1 | 26:19 | 56:39 | 9 |
3. | 1. TK Pacov B | 3 | 2 | 28:17 | 62:39 | 8 |
4. | TJ Meteor Stříbrná Skalice | 2 | 3 | 25:20 | 54:46 | 7 |
5. | LTC Kolín D | 2 | 3 | 18:27 | 39:56 | 7 |
6. | TK Hrušov | 2 | 3 | 16:29 | 38:62 | 7 |
7. | SPORTTENIS Poříčí | 1 | 4 | 17:28 | 40:57 | 6 |
8. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B | 1 | 4 | 17:28 | 37:64 | 6 |
4. kolo: Slavoj Čerčany B - Jiskra Zruč nad Sáz. B 7:2, sady 15:4
Příští program: 6. kolo – 17. června
TK Benešov B - TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B (jot)
Béčko Jiskry potřetí za sebou prohrálo, v tabulce je na sedmé příčce, v sobotu na kurty lídra soutěže
Zručští tenisté zajíždí v dalším kole do Čerčan
Zruč nad Sázavou – Tenisté Jiskry Zruč nad Sázavou B přivítali ve třetím kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 3. třídy na antukových dvorcích družstvo TK Hrušov. Domácím se v úvodu střetnutí 3. kola dařilo, po třech odehraných utkáních vedli - 3:0, po šesti však bylo srovnáno – 3:3. Poté domácí vyhráli jednu mužskou čtyřhru – 4:3, druhou následně ztratili – 4:4. V posledním střetnutí zápasu prohráli i ženskou čtyřhru a o výsledku bylo rozhodnuto - 4:5.
3. kolo: Jiskra Zruč nad Sáz. B – TK Hrušov 4:5, sady 8:11
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | Slavoj Čerčany B | 3 | 0 | 18:9 | 37:22 | 6 |
2. | TK Benešov B | 3 | 0 | 16:11 | 35:23 | 6 |
3. | TK Hrušov | 2 | 1 | 13:14 | 28:31 | 5 |
4. | LTC Kolín D | 1 | 2 | 13:14 | 29:29 | 4 |
5. | SPORTTENIS Poříčí | 1 | 2 | 12:15 | 28:31 | 4 |
6. | 1. TK Pacov B | 1 | 1 | 11:7 | 22:16 | 3 |
7. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B | 0 | 3 | 8:19 | 17:41 | 3 |
8. | TJ Meteor Stříbrná Skalice | 0 | 2 | 8:10 | 18:21 | 2 |
Příští program: 4. kolo – 27. května
Slavoj Čerčany B - TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B (jot)
Dvě prohry béčka Jiskry se shodným výsledkem, ve třetím kole opět v domácím prostředí
Zručští tenisté přivítají TK Hrušov
Zruč nad Sázavou – Tenisté Jiskry Zruč nad Sázavou B přivítali ve druhém kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 3. třídy na antukových dvorcích družstvo Kolína. Domácím se v úvodu střetnutí 2. kola nedařilo, po šesti odehraných utkáních prohrávali o čtyři - 1:5. Poté domácí ztratili i ženskou čtyřhru a o výsledku bylo rozhodnuto - 1:6. Výhra a prohra v mužských deblech výsledek utkání pouze upravila na pětibodovou porážku – 2:7.
2. kolo: Jiskra Zruč nad Sáz. B – LTC Kolín D 2:7, sady 5:14
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | LTC Kolín D | 1 | 1 | 11:7 | 24:15 | 3 |
2. | SPORTTENIS Poříčí | 1 | 1 | 10:8 | 23:17 | 3 |
3. | Slavoj Čerčany B | 1 | 0 | 6:3 | 13:7 | 2 |
4. | TK Benešov B | 1 | 0 | 5:4 | 11:8 | 2 |
5. | TK Hrušov | 1 | 0 | 5:4 | 10:10 | 2 |
6. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B | 0 | 2 | 4:14 | 9:30 | 2 |
7. | 1. TK Pacov B | 0 | 1 | 4:5 | 8:11 | 1 |
8. | TJ Meteor Stříbrná Skalice | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0 |
1. kolo: SPORTTENIS Poříčí - Jiskra Zruč nad Sáz. B 7:2, sady 16:4
Příští program: 3. kolo – 20. května
TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B – TK Hrušov (jot)
2017
Výhra v Třebenicích zakončila soutěž, účet Jiskry: jedno vítězství, šest porážek = sedmé místo
Pořadí: 1. Votice B, 2. Radošovice B, 3. Jílové
Třebenice (27. června) – Tenisté béčka Jiskry Zruč nad Sázavou zajížděli v sedmém kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 3. třídy na antukové dvorce do Třebenic. Hosté vedli po šesti utkáních 4:2, ale zručské ženy svou čtyřhru prohrály. Jiskra tak vyhrávala již 4:3. Následné mužské debly nenechaly nic náhodě, získaly dva body a tak hosté zvítězili 6:3.
7. kolo: TK Třebenice - Jiskra Zruč nad Sázavou B 3:6, sady 6:12
Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)
1. | Záhlava Jan | 1 | Kadlec Martin | 1 | 6:2 | 6:1 | 2 | 0 | 1 | 0 |
2. | Vojáček Petr | 1 | Moravec Jiří | 1 | 1:6 | 3:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
3. | Horká Tereza | 4 | Tvrdíková Pavla | 1 | 6:1 | 6:0 | 2 | 0 | 1 | 0 |
4. | Koutníková Kateřina | 3 | Svobodová Barbora | 1 | 3:6 | 3:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
5. | Svatoš Ondřej | 1 | Kovařík Martin | 1 | 0:6 | 0:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
6. | Šedivý Jan (H) | 1 | Dragoun Marek | 1 | 2:6 | 1:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
7. | Horká Tereza | 4 | Tvrdíková Pavla | 1 | 6:1 | 6:1 | 2 | 0 | 1 | 0 |
8. | Svatoš Ondřej | 1 | Kadlec Martin | 1 | 3:6 | 0:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
9. | Záhlava Jan | 1 | Kovařík Martin | 1 | 2:6 | 2:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
6. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou B – TK Benešov B 4:5, sady 9:11
Body: Moravec 1, Kovařík 1, čtyřhra muži 2 (jot)
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | Tsport Votice B | 7 | 0 | 43:20 | 91:47 | 14 |
2. | TK Radošovice B | 5 | 2 | 40:23 | 86:54 | 12 |
3. | TJ Sokol Jílové TK | 5 | 2 | 38:25 | 80:58 | 12 |
4. | TK Benešov B | 4 | 3 | 32:31 | 72:67 | 11 |
5. | TK Hrušov | 3 | 4 | 25:38 | 57:80 | 10 |
6. | TJ Meteor Stříbrná Skalice | 2 | 5 | 32:31 | 68:71 | 9 |
7. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B | 1 | 6 | 25:38 | 58:82 | 8 |
8. | TK Třebenice | 1 | 6 | 17:46 | 41:94 | 8 |
Béčko nedotáhlo dobře rozehraný zápas k zisku dvou bodů do tabulky a je stále bez vítězství
Béčko Jiskry hostí v sobotu družstvo Benešov B
Hrušov (16. června) – Tenisté béčka Jiskry Zruč nad Sázavou zajížděli v pátém kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 3. třídy na antukové dvorce do Hrušova. Hosté vedli již 3:0, po šesti utkáních byl stav ale nerozhodný 3:3. Zručské ženy poté zvítězily ve čtyřhře, Jiskra vyhrávala 4:3. Stačilo získat jeden mužský debl a vezly se do Zruče nad Sázavou dva body. Nakonec muži oba debly prohráli a domácí zvítězili tím nejtěsnějším poměrem 5:4.
5. kolo: TK Hrušov - Jiskra Zruč nad Sázavou B 5:4, sady 11:8
Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)
1. | Kotiš Petr | 1 | Kadlec Martin | 1 | 3:6 | 3:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
2. | Hruška Karel | 1 | Moravec Jiří | 1 | 5:7 | 3:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
3. | Sova Michal | 1 | Kovařík Martin | 1 | 2:6 | 1:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
4. | Beneš Tomáš | 1 | Dragoun Marek | 1 | 6:2 | 6:4 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
5. | Kudrnová Andrea | 3 | Tvrdíková Pavla | 1 | 6:1 | 6:3 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
6. | Mrkvičková Monika | 3 | Svobodová Barbora | 1 | 6:4 | 6:4 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
7. | Kudrnová Andrea | 3 | Tvrdíková Pavla | 1 | 4:6 | 6:3 | 0:1 | 1 | 2 | 0 | 1 |
8. | Hruška Karel | 1 | Kovařík Martin | 1 | 6:4 | 6:4 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
9. | Sova Michal | 1 | Dragoun Marek | 1 | 6:0 | 6:0 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
4. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou B – Tsport Votice B 3:6, sady 6:13
Body: Moravec 1, Kovařík 1, čtyřhra muži 1
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | Tsport Votice B | 5 | 0 | 30:15 | 64:33 | 10 |
2. | TJ Sokol Jílové TK | 4 | 1 | 29:16 | 61:38 | 9 |
3. | TK Benešov B | 3 | 2 | 23:22 | 52:47 | 8 |
4. | TK Hrušov | 3 | 2 | 22:23 | 47:50 | 8 |
5. | TK Radošovice B | 2 | 2 | 20:16 | 43:37 | 6 |
6. | TJ Meteor Stříbrná Skalice | 1 | 4 | 21:24 | 45:55 | 6 |
7. | TK Třebenice | 1 | 3 | 11:25 | 27:51 | 5 |
8. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B | 0 | 5 | 15:30 | 37:65 | 5 |
Příští program: 6. kolo – 18. června
TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B – TK Benešov B (jot)
Béčko stále bez bodového zisku, v sobotu přivítá na antukových kurtech vedoucí celek soutěže
Béčko Jiskry hostí v sobotu družstvo Tsport Votice B
Jílové (24. května) – Tenisté béčka Jiskry Zruč nad Sázavou zajížděli ve třetím kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 3. třídy na antukové dvorce do Jílového u Prahy. Po šesti utkáních byl stav 4:2 pro tenisty Jílového, po dalších třech vítězných čtyřhrách vyhráli domácí 7:2.
3. kolo: Sokol Jílové TK - Jiskra Zruč nad Sázavou B 7:2, sady 15:7
Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)
1. | Škarvada Přemysl | 1 | Kadlec David | 1 | 6:0 | 6:4 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
2. | Nevrly František | 1 | Kadlec Martin | 1 | 6:2 | 2:6 | 4:6 | 1 | 2 | 0 | 1 |
3. | Fantová Kristýna (H) | 1 | Koubová Hana | 3 | 6:0 | 6:0 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
4. | Koubová Kristýna (H) | 1 | Vlčková Olga | 1 | 6:1 | 6:2 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
5. | Sehnal Petr | 1 | Kovařík Martin | 1 | 2:6 | 2:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
6. | Broz Josef | 1 | Kopecký Pavel | 1 | 6:2 | 2:6 | 6:3 | 2 | 1 | 1 | 0 |
7. | Fantová Kristýna (H) | 1 | Koubová Hana | 3 | 6:2 | 6:2 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
8. | Škarvada Přemysl | 1 | Kovařík Martin | 1 | 6:0 | 3:6 | 1:0 | 2 | 1 | 1 | 0 |
9. | Nevrly František | 1 | Kadlec David | 1 | 6:7 | 6:1 | 1:0 | 2 | 1 | 1 | 0 |
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | Tsport Votice B | 3 | 0 | 19:8 | 40:18 | 6 |
2. | TJ Sokol Jílové TK | 3 | 0 | 18:9 | 38:22 | 6 |
3. | TK Benešov B | 2 | 1 | 15:12 | 32:26 | 5 |
4. | TJ Meteor Stříbrná Skalice | 1 | 2 | 14:13 | 30:31 | 4 |
5. | TK Radošovice B | 1 | 2 | 13:14 | 29:30 | 4 |
6. | TK Hrušov | 1 | 2 | 12:15 | 25:34 | 4 |
7. | TK Třebenice | 1 | 2 | 9:18 | 22:37 | 4 |
8. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B | 0 | 3 | 8:19 | 23:41 | 3 |
Příští program:4. kolo – 28. května
TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B – Tsport Votice B (jot)
Béčko Jiskry po dvou utkáních zatím bez vítězství, ve vedení dosud neporažené Votice B a Jílové
Béčko Jiskry zajíždí v sobotu do Jílového
Stříbrná Skalice (11. května) – Tenisté béčka Jiskry Zruč nad Sázavou zajížděli ve druhém kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 3. třídy na antukové dvorce do Stříbrné Skalice. Po šesti utkáních byl stav 4:2 pro tenisty Skalice, po dalších dvou vítězných a jedné prohrané čtyřhře vyhráli domácí 6:3.
2. kolo: Stříbrná Skalice - Jiskra Zruč nad Sázavou B 6:3, sady 13:9
Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)
1. | Janata Miroslav | 1 | Kadlec Martin | 1 | 2:6 | 6:1 | 7:5 | 2 | 1 | 1 | 0 |
2. | Chrastil Milan | 1 | Kovařík Martin | 1 | 7:5 | 5:7 | 6:3 | 2 | 1 | 1 | 0 |
3. | Abrahám Pavel (H) | 1 | Kopecký Pavel | 1 | 3:6 | 1:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
4. | Holub Michal | 1 | Dragoun Marek | 1 | 7:5 | 6:0 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
5. | Chuchlová Nikola | 3 | Vlčková Olga | 1 | 6:0 | 6:2 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
6. | Steinbachová Dana | 1 | Svobodová Barbora | 1 | 0:6 | 3:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
7. | Janata Miroslav | 1 | Kadlec Martin | 1 | 6:2 | 2:6 | 1:0 | 2 | 1 | 1 | 0 |
8. | Abrahám Pavel (H) | 1 | Kovařík Martin | 1 | 0:6 | 7:6 | 0:1 | 1 | 2 | 0 | 1 |
9. | Chuchlová Nikola | 3 | Vlčková Olga | 1 | 6:2 | 6:3 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
Dohrávka 1. kola: Jiskra Zruč nad Sázavou B – Radošovice B 3:6, sady 7:13
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | Tsport Votice B | 2 | 0 | 14:4 | 29:10 | 4 |
2. | TJ Sokol Jílové TK | 2 | 0 | 11:7 | 23:15 | 4 |
3. | TJ Meteor Stříbrná Skalice | 1 | 1 | 10:8 | 22:20 | 3 |
4. | TK Benešov B | 1 | 1 | 9:9 | 19:19 | 3 |
5. | TK Radošovice B | 1 | 1 | 9:9 | 20:20 | 3 |
6. | TK Třebenice | 1 | 1 | 6:12 | 15:24 | 3 |
7. | TK Hrušov | 0 | 2 | 7:11 | 15:25 | 2 |
8. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B | 0 | 2 | 6:12 | 16:26 | 2 |
Příští program: 3. kolo – 21. května
Sokol Jílové TK - TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B (jot)
Poslední zápas tenisového béčka skončil porážkou, výhry mužských čtyřher výsledek pouze zmírnily
Zručští tenisté zakončili pouť v KS 3 šestým místem
Zruč nad Sázavou (27. července) – Tenisté Jiskry Zruč nad Sázavou B přivítali v sedmém kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 3. třídy na antukových dvorcích družstvo Stříbrné Skalice.
Domácím se v úvodu střetnutí 7. kola nedařilo, po šesti odehraných utkáních prohrávali o dva - 2:4. Poté domácí ztratili i ženskou čtyřhru a o výsledku bylo rozhodnuto - 2:5. Výhry v mužských deblech výsledek utkání pouze upravily na jednobodovou porážku – 4:5.
7. kolo: Jiskra Zruč nad Sáz. B – Meteor Stříbrná Skalice 4:5, sady 8:10
Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)
1. | Kopecký Pavel | 1 | Janata Miroslav | 1 | 3:6 | 3:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
2. | Kovařík Martin | 1 | Chrastil Milan | 1 | 6:4 | 7:5 | 2 | 0 | 1 | 0 |
3. | Krtilová Tereza | 4 | Chuchlová Nikola | 1 | 3:6 | 3:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
4. | Tvrdíková Pavla | 1 | Boučková Dominika | 1 | 4:6 | 2:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
5. | Dragoun Marek | 1 | Holub Michal | 1 | 6:2 | 6:1 | 2 | 0 | 1 | 0 |
6. | Frajt Tomáš | 1 | Bubeník Jakub | 1 | 3:6 | 6:7 | 0 | 2 | 0 | 1 |
7. | Krtilová Tereza | 4 | Chuchlová Nikola | 1 | 5:7 | 6:7 | 0 | 2 | 0 | 1 |
8. | Kovařík Martin | 1 | Janata Miroslav | 1 | 6:2 | 7:5 | 2 | 0 | 1 | 0 |
9. | Kopecký Pavel | 1 | Chrastil Milan | 1 | 6:4 | 7:5 | 2 | 0 | 1 | 0 |
Zápasy 7. kola:
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | TK Týnec nad Sázavou | 6 | 1 | 40:23 | 87:54 | 13 |
2. | Tsport Votice B | 5 | 2 | 42:21 | 91:51 | 12 |
3. | TJ Meteor Stříbrná Skalice | 5 | 2 | 32:31 | 70:69 | 12 |
4. | TK Hrušov | 4 | 3 | 35:28 | 80:66 | 11 |
5. | TK Benešov B | 4 | 3 | 33:30 | 68:66 | 11 |
6. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B | 3 | 4 | 30:33 | 67:69 | 10 |
7. | Slavoj Čerčany B | 1 | 6 | 19:44 | 49:91 | 8 |
8. | TJ Kavalier Sázava | 0 | 7 | 21:42 | 48:94 | 7 |
Velmi vyrovnaná tabulka soutěže, čtyři celky mají po sedmi bodech, pátá Jiskra o bod méně
B tým hostí v sobotu poslední TK Hrušov
Votice (6. června) – Tenisté béčka Jiskry Zruč nad Sázavou zajížděli ve čtvrtém kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 3. třídy na antukové dvorce do Votic. Po šesti utkáních byl stav 4:2 pro tenisty Votic, po dalších třech vítězných čtyřhrách vyhráli domácí po zásluze 7:2.
FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY
4. kolo: Tsport Votice B - Jiskra Zruč nad Sázavou B 7:2, sady 14:5
Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)
1. | Turzik Jindřich (H) | 3 | Kadlec David | 1 | 6:4 | 6:2 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
2. | Štamfr Miroslav | 3 | Kadlec Martin | 1 | 6:2 | 7:5 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
3. | Stibůrková Lucie | 1 | Krtilová Tereza | 4 | 4:6 | 3:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
4. | Havířová Michaela | 1 | Menšíková Petra | 1 | 6:3 | 6:3 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
5. | Houška Alexandr | 1 | Kopecký Pavel | 1 | 6:0 | 6:1 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
6. | Halama Radek | 1 | Kovařík Martin | 1 | 4:6 | 5:7 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
7. | Houška Alexandr | 1 | Kadlec David | 1 | 3:6 | 6:1 | 1:0 | 2 | 1 | 1 | 0 |
8. | Štamfr Miroslav | 3 | Kadlec Martin | 1 | 6:1 | 6:1 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
9. | Havířová Michaela | 1 | Krtilová Tereza | 4 | 6:4 | 6:3 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
Ostatní zápasy:
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | Tsport Votice B | 3 | 1 | 26:10 | 53:28 | 7 |
2. | TK Benešov B | 3 | 1 | 20:16 | 42:36 | 7 |
3. | TK Týnec nad Sázavou | 3 | 1 | 18:18 | 41:38 | 7 |
4. | TJ Meteor Stříbrná Skalice | 3 | 1 | 18:18 | 41:40 | 7 |
5. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B | 2 | 2 | 18:18 | 40:38 | 6 |
6. | TJ Kavalier Sázava | 0 | 4 | 14:22 | 30:49 | 4 |
7. | Slavoj Čerčany B | 1 | 2 | 9:18 | 24:37 | 4 |
8. | TK Hrušov | 0 | 3 | 12:15 | 28:33 | 3 |
Příští program: 5. kolo – 13. června
Zručské béčko porazilo nejtěsnějším rozdílem Sázavu a zůstalo na třetím místě tabulky
Ve čtvrtém kole zajíždí béčko Jiskry do Votic
Zruč nad Sázavou (27. května) – Tenisté Jiskry Zruč nad Sázavou B přivítali ve třetím kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 3. třídy na antukových dvorcích družstvo Kavalieru Sázava.
FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY
Domácím se v úvodu střetnutí 3. kola dařilo střídavě, po šesti odehraných utkáních bylo utkání nerozhodné - 3:3. Poté domácí vyhráli ženskou čtyřhru, naopak se nedařilo Dragounovi s Frajtem - 4:4. O plném zisku bodů do tabulky rozhodl debl Kopecký/Kovařík – 5:4.
3. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou B – Kavalier Sázava 5:4, sady 11:9
Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)
1. | Kopecký Pavel | 1 | Kučera Petr | 1 | 3:6 | 2:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
2. | Kovařík Martin | 1 | Lacina Vojtěch | 1 | 6:4 | 3:6 | 7:6 | 2 | 1 | 1 | 0 |
3. | Krtilová Tereza | 4 | Dvořáková Irena | 1 | 6:0 | 6:2 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
4. | Koubová Hana | 1 | Svobodová Eva | 1 | 4:6 | 4:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
5. | Dragoun Marek | 1 | Dvořák Vladimír | 1 | 4:6 | 6:2 | 3:6 | 1 | 2 | 0 | 1 |
6. | Beznoska Jaroslav | 1 | Pechník Vladimír | 1 | 6:0 | 6:0 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
7. | Krtilová Tereza | 4 | Dvořáková Irena | 1 | 6:2 | 6:3 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
8. | Dragoun Marek | 1 | Kučera Petr | 1 | 3:6 | 1:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
9. | Kopecký Pavel | 1 | Dvořák Vladimír | 1 | 6:4 | 6:3 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
Zápasy 3. kola:
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | TK Týnec nad Sázavou | 3 | 0 | 15:12 | 33:26 | 6 |
2. | Tsport Votice B | 2 | 1 | 19:8 | 39:23 | 5 |
3. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B | 2 | 1 | 16:11 | 35:24 | 5 |
4. | TK Benešov B | 2 | 1 | 14:13 | 30:28 | 5 |
5. | TJ Meteor Stříbrná Skalice | 2 | 1 | 12:15 | 28:33 | 5 |
6. | Slavoj Čerčany B | 1 | 2 | 9:18 | 24:37 | 4 |
7. | TK Hrušov | 0 | 3 | 12:15 | 28:33 | 3 |
8. | TJ Kavalier Sázava | 0 | 3 | 11:16 | 23:36 | 3 |
Příští program: 4. kolo – 30. května
Béčko Jiskry porazilo doma rezervní celek Čerčan a vyhouplo se na třetí místo v tabulce
Ve třetím kole hostí béčko Jiskry družstvo Sázavy
Zruč nad Sázavou (15. května) – Tenisté Jiskry Zruč nad Sázavou B přivítali ve druhém kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 3. třídy na antukových dvorcích družstvo Slavoj Čerčany B.
FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY
Domácím se v úvodu střetnutí 2. kola dařilo, po šesti odehraných utkáních vedli 4:2. Poté vyhráli i obě mužské čtyřhry - 6:2, rovněž tak ženský debl – 7:2.
2. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou B – Slavoj Čerčany B 7:2, sady 15:5
Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)
1. | Kadlec David | 1 | Brynda Daniel | 1 | 6:2 | 6:3 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
2. | Kadlec Martin | 1 | Fedoročko Ondřej | 1 | 6:2 | 6:3 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
3. | Krtilová Tereza | 4 | Šmejkalová Iveta | 4 | 3:6 | 6:2 | 6:7 | 1 | 2 | 0 | 1 |
4. | Koubová Hana | 1 | Češpivová Erika | 3 | 1:6 | 3:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
5. | Kopecký Pavel | 1 | Suchý Pavel (H) | 1 | 6:3 | 2:6 | 6:2 | 2 | 1 | 1 | 0 |
6. | Kovařík Martin | 1 | Vorálek Matěj | 1 | 6:1 | 6:3 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
7. | Kopecký Pavel | 1 | Brynda Daniel | 1 | 6:4 | 6:3 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
8. | Kadlec David | 1 | Suchý Pavel (H) | 1 | 6:1 | 6:1 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
9. | Krtilová Tereza | 4 | Šmejkalová Iveta | 4 | 6:2 | 6:2 |
| 2 | 0 | 1 |
|
Zápasy 2. kola:
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | TK Týnec nad Sázavou | 2 | 0 | 10:8 | 22:18 | 4 |
2. | TK Benešov B | 2 | 0 | 10:8 | 21:18 | 4 |
3. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B | 1 | 1 | 11:7 | 24:15 | 3 |
4. | Tsport Votice B | 1 | 1 | 11:7 | 23:18 | 3 |
5. | Slavoj Čerčany B | 1 | 1 | 8:10 | 19:21 | 3 |
6. | TJ Meteor Stříbrná Skalice | 1 | 1 | 7:11 | 18:24 | 3 |
7. | TK Hrušov | 0 | 2 | 8:10 | 20:22 | 2 |
8. | TJ Kavalier Sázava | 0 | 2 | 7:11 | 14:25 | 2 |
Příští program: 3. kolo – 23. května
Béčko podlehlo v posázavském derby tenistům Týnce až v závěru utkání, před mužskými čtyřhrami ještě vedlo
B tým hostí v sobotu béčko Čerčan
Týnec nad Sázavou (7. května) – Tenisté béčka Jiskry Zruč nad Sázavou zajížděli v prvním kole soutěže smíšených družstev krajské soutěže 3. třídy na antukové dvorce do Týnce nad Sázavou.
Po šesti utkáních byl stav nerozhodný 3:3, po ženské čtyřhře vedli hosté ze Zruče nad Sázavou 4:3. Po mužských deblech se však karta otočila a domácí zvítězili těsně 5:4.
FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY
1. kolo: TK Týnec nad Sázavou - Jiskra Zruč nad Sázavou B 5:4, sady 10:9
Zápasy:(pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)
1. | Hruška Petr | 3 | Kadlec David | 1 | 6:1 | 6:0 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
2. | Plachta Roman | 3 | Kadlec Martin | 1 | 6:3 | 6:3 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
3. | Pešanová Valérie | 3 | Krtilová Tereza | 4 | 0:6 | 0:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
4. | Karešová Pavlína | 1 | Tvrdíková Pavla | 1 | 4:6 | 7:5 | 6:2 | 2 | 1 | 1 | 0 |
5. | Hruška Josef | 1 | Kopecký Pavel | 1 | 1:6 | 1:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
6. | Novák Adam | 1 | Kovařík Martin | 1 | 1:6 | 2:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
7. | Karešová Pavlína | 1 | Tvrdíková Pavla | 1 | 4:6 | 4:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
8. | Plachta Roman | 3 | Chejlava Jan | 1 | 6:1 | 6:3 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
9. | Hruška Petr | 3 | Kovařík Martin | 1 | 6:1 | 6:2 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
Ostatní zápasy:
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | Tsport Votice B | 1 | 0 | 7:2 | 14:6 | 2 |
2. | Slavoj Čerčany B | 1 | 0 | 6:3 | 14:6 | 2 |
3. | TK Týnec nad Sázavou | 1 | 0 | 5:4 | 10:9 | 2 |
4. | TK Benešov B | 1 | 0 | 5:4 | 10:10 | 2 |
5. | TK Hrušov | 0 | 1 | 4:5 | 10:10 | 1 |
6. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B | 0 | 1 | 4:5 | 9:10 | 1 |
7. | TJ Kavalier Sázava | 0 | 1 | 3:6 | 6:14 | 1 |
8. | TJ Meteor Stříbrná Skalice | 0 | 1 | 2:7 | 6:14 | 1 |
Příští program: 2. kolo – 9. května
Rozlosování kategorie tenisu 2015 - dospělí III. třída, oddělení D s osmi účastníky
V prvním kole se uskuteční posázavské derby Týnec nad Sázavou – Zruč nad Sázavou
Praha, Zruč nad Sázavou (25. března) – Soutěž smíšených družstev 2015 – věková kategorie dospělí – III. třída, skupina D. Tenisté zajíždí v prvním kole do Týnce nad Sázavou, poté přivítají v domácím prostředí Slavoj Čerčany B. (jot)
FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY
Mužstva:
Rozlosování prvního kola: 2. 5. (NT 8. 5.)