Tenis mládež do 08/2017
Dorost Jiskry nepoznal porážku, ztratil pouze deset setů a postoupil do vyšší soutěže
Zručští tenisté vyhráli padesát utkání, pouze čtyřikrát prohráli
Kutná Hora – Dorost Jiskry Zruč nad Sázavou zajížděl v sedmém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 3. třídy na antukové dvorce do Kutné Hory. Po šesti dvouhrách byl stav utkání pro hosty - 0:6, po následujících třech odehraných deblech vyhráli Zručští 0:9.
7. kolo: Sparta Kutná Hora B - Jiskra Zruč nad Sázavou 0:9, sady 0:18
Sestava a body Jiskry: Beznoska 1, T. Kovařík 1, Smítka 1, Pecha 1, Krtilová 1, Š. Menšíková 1, čtyřhra Krtilová – Menšíková 1, čtyřhra Pecha – Smítka 1, čtyřhra Beznoska – T. Kovařík 1.
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 6 | 0 | 50:4 | 100:10 | 12 |
2. | Sport club Na Zámečku | 5 | 1 | 38:16 | 79:36 | 11 |
3. | TK Týnec nad Sázavou | 3 | 3 | 27:27 | 57:60 | 9 |
4. | TO Slavoj Davle | 2 | 4 | 23:31 | 53:67 | 8 |
5. | TK Čáslav | 2 | 4 | 18:36 | 42:74 | 8 |
6. | Sparta Kutná Hora B | 2 | 4 | 18:36 | 39:76 | 8 |
7. | 1. TK Pacov | 1 | 5 | 15:39 | 36:83 | 7 |
Mladší B žactvo Jiskry vyhrálo v Benešově, přesto skončilo v soutěži na sedmém místě
Mladí tenisté uspěli v Benešově, škoda domácích porážek s Poříčím a Stránčicemi
Benešov – Mladší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou B zajíždělo v sedmém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 3. třídy na antukové dvorce do Benešova. Po šesti dvouhrách byl stav utkání nerozhodný 3:3, v následujících třech čtyřhrách vyhráli hosté ze Zruče nad Sázavou dvě a utkání skončilo jejich vítězstvím 4:5.
7. kolo: TK Benešov - Jiskra Zruč nad Sázavou 4:5, sady 8:11
Sestava a body: Flekalová 1, Menšíková 1, čtyřhra Flekalová – Menšíková 1, čtyřhra Mareček – Janata 1, Vilímovský 1, Rýva, Janata, Mareček, čtyřhra Vilímovský – Rýva.
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | Spartak Vlašim | 6 | 0 | 49:5 | 100:12 | 12 |
2. | Tsport Votice o. s. | 4 | 2 | 37:17 | 79:37 | 10 |
3. | Sport club Na Zámečku | 4 | 2 | 37:17 | 76:40 | 10 |
4. | Sokol Stránčice | 3 | 3 | 19:35 | 42:71 | 9 |
5. | SPORTTENIS Poříčí | 2 | 4 | 17:37 | 36:76 | 8 |
6. | TK Benešov | 1 | 5 | 17:37 | 36:77 | 7 |
7. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B | 1 | 5 | 13:41 | 27:83 | 7 |
Na zručských kurtech se utkaly dva osmibodové celky soutěže, lépe se dařilo domácí Jiskře
Mladší žactvo skončilo v celkovém pořadí na pátém místě
Zruč nad Sázavou – Mladší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou A přivítalo v sedmém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukových dvorcích družstvo LTC Houštka. Domácí po šesti dvouhrách vedli o dva body - 4:2, poté přidali ze tří deblů další dva bodíky a celkově s hosty zvítězili 6:3.
7. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou A – LTC Houštka 6:3, sady 12:10
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | LTC Mladá Boleslav | 7 | 0 | 53:10 | 111:21 | 14 |
2. | TJ LTC Poděbrady | 5 | 2 | 37:26 | 79:58 | 12 |
3. | Slavoj Čerčany | 4 | 3 | 34:29 | 70:65 | 11 |
4. | Slavoj Žiželice | 4 | 3 | 29:34 | 62:73 | 11 |
5. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 3 | 4 | 27:36 | 59:80 | 10 |
6. | TK Benátky nad Jizerou B | 3 | 4 | 27:36 | 58:79 | 10 |
7. | LTC Houštka | 2 | 5 | 28:35 | 64:74 | 9 |
8. | TK Čelákovice | 0 | 7 | 17:46 | 41:94 | 6 |
Starší žactvo v sedmi utkáních ani jednou nezvítězilo a obsadilo poslední příčku soutěže
Starší žactvo skončilo v soutěži na osmém místě
Zruč nad Sázavou – Starší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou přivítalo v sedmém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukových dvorcích družstvo Slavoje Český Brod B. Po šesti odehraných utkáních byl stav nerozhodný 3:3. Dva prohrané debly chlapců stanovily stav na 3:5. Poté Jiskra prohrála I dívčí čtyřhru – 3:6 a důležité body si odvezl soupeř.
7. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – Slavoj Český Brod B 3:6, sady 6:12
Sestava a body: Janeček 1, Šimek 1, Koubová 1, čtyřhra Janeček – Sýkora, Horáčková, Novotný, Sýkora, čtyřhra Koubová – Horáčková, čtyřhra Šimek – Novotný.
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | TJ LTC Poděbrady | 7 | 0 | 49:14 | 99:35 | 14 |
2. | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | 5 | 2 | 48:15 | 99:35 | 12 |
3. | LTC Kolín | 5 | 2 | 39:24 | 83:49 | 12 |
4. | TK Čelákovice | 4 | 3 | 31:32 | 63:68 | 11 |
5. | Slavoj Žiželice | 3 | 4 | 28:35 | 58:75 | 10 |
6. | Slavoj Český Brod B | 2 | 5 | 21:42 | 49:85 | 9 |
7. | Slavoj Čerčany | 2 | 5 | 20:43 | 43:90 | 9 |
8. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 0 | 7 | 16:47 | 37:94 | 7 |
6. kolo: LTC Kolín - Jiskra Zruč nad Sázavou 8:1, sady 16:2
Sestava a body: Kroutilová 1, Koubová, Janeček, Sýkora, Šimek, Pešek, čtyřhra Janeček – Sýkora, čtyřhra Koubová – Kroutilová, čtyřhra Šimek – Pešek.
Těsná porážka se sousedem v tabulce, kde mezi druhým a sedmým jsou pouhé dva body rozdílu
Mladší žactvo hostí v dalším kole tým LTC Houštka
Zruč nad Sázavou – Mladší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou A přivítalo v šestém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukových dvorcích družstvo Žiželic. Domácí po šesti dvouhrách hráli nerozhodně - 3:3, poté přidali ze tří deblů pouze jeden bod a celkově s hosty prohráli 4:5.
6. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou A – Slavoj Žiželice 4:5, sady 9:10
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | LTC Mladá Boleslav | 6 | 0 | 44:10 | 93:21 | 12 |
2. | TJ LTC Poděbrady | 4 | 2 | 31:23 | 67:51 | 10 |
3. | Slavoj Žiželice | 4 | 2 | 26:28 | 55:61 | 10 |
4. | Slavoj Čerčany | 3 | 3 | 28:26 | 58:58 | 9 |
5. | TK Benátky nad Jizerou B | 3 | 3 | 24:30 | 51:67 | 9 |
6. | LTC Houštka | 2 | 4 | 25:29 | 54:62 | 8 |
7. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 2 | 4 | 21:33 | 47:70 | 8 |
8. | TK Čelákovice | 0 | 6 | 17:37 | 41:76 | 6 |
5. kolo: LTC Mladá Boleslav - Jiskra Zruč nad Sázavou 9:0, sady 18:0
Příští program: 7. kolo - 25. června
TJ Jiskra Zruč n. Sáz. A – LTC Houštka (jot)
Dorost poslal čáslavské tenisty domů bez zisku setu, získal již deset bodů a myslí na postup
Dorost zajíždí v dalším kole do Kutné Hory
Zruč nad Sázavou – Dorost Jiskry Zruč nad Sázavou přivítal v šestém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 3. třídy na antukových dvorcích družstvo TK Čáslav. Po šesti odehraných utkáních byl stav 6:0 pro domácí celek. Následně vyhrála Jiskra obě chlapecké čtyřhry – 8:0, se soupeřkami si poradila v deblu i děvčata. Konečný stav tak vyzněl pro Zruč nad Sázavou – 9:0.
6. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – TK Čáslav 9:0, sady 18:0
Sestava a body: Beznoska 1, T. Kovařík 1, Smítka 1, Pecha 1, Krtilová 1, Š. Menšíková 1, čtyřhra T. Kovařík – Smítka 1, čtyřhra Krtilová – Š. Menšíková 1, čtyřhra Beznoska – Pecha 1.
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 5 | 0 | 41:4 | 82:10 | 10 |
2. | Sport club Na Zámečku | 3 | 1 | 24:12 | 50:27 | 7 |
3. | TK Týnec nad Sázavou | 3 | 1 | 23:13 | 47:30 | 7 |
4. | TK Čáslav | 2 | 3 | 15:30 | 36:62 | 7 |
5. | Sparta Kutná Hora B | 2 | 2 | 15:21 | 32:45 | 6 |
6. | TO Slavoj Davle | 1 | 4 | 17:28 | 40:60 | 6 |
7. | 1. TK Pacov | 0 | 5 | 9:36 | 23:76 | 5 |
5. kolo: TK Týnec nad Sázavou - Jiskra Zruč nad Sázavou 2:7, sady 4:14
Příští program: 7. kolo - 25. června
Sparta Kutná Hora B - Jiskra Zruč n. Sáz. (jot)
Účet béčka mladšího žactva v soutěži 2017: jedna výhra a šest proher, po šesti kolech šesté místo
Mladší žactvo B má o víkendu volný termín
Zruč nad Sázavou – Mladší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou B přivítalo v pátém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 3. třídy na antukových dvorcích družstvo Votic. Domácí po šesti dvouhrách prohrávali se soupeřem z Votic 0:6, poté nezískali žádný bod ani ve čtyřhrách a celkově hostům podlehli 0:9.
5. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou B – Tsport Votice 0:9, sady 0:18
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | Spartak Vlašim | 4 | 0 | 34:2 | 68:6 | 8 |
2. | Sport club Na Zámečku | 4 | 0 | 31:5 | 63:13 | 8 |
3. | Tsport Votice o. s. | 3 | 2 | 32:13 | 68:29 | 8 |
4. | SPORTTENIS Poříčí | 2 | 3 | 16:29 | 34:59 | 7 |
5. | Sokol Stránčice | 2 | 3 | 14:31 | 30:62 | 7 |
6. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B | 1 | 5 | 13:41 | 27:83 | 7 |
7. | TK Benešov | 1 | 4 | 13:32 | 28:66 | 6 |
4. kolo: Spartak Vlašim - Jiskra Zruč nad Sázavou B 9:0, sady 18:0
Předehrávané 7. kolo: TK Benešov - Jiskra Zruč nad Sázavou B 4:5, sady 8:11
Vedení 3:0 na body Jiskře nestačilo, o utkání rozhodly dvě prohrané závěrečné čtyřhry
Starší žactvo zajíždí v dalším kole do Kolína
Zruč nad Sázavou – Starší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou přivítalo v pátém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukových dvorcích družstvo Slavoje Žiželice. Po šesti odehraných utkáních byl stav nerozhodný 3:3. Dva debly chlapců, jeden vítězný a jeden s porážkou, stanovily stav 4:4. Poté Jiskra prohrála dívčí čtyřhru – 4:5 a důležité body si odvezl soupeř.
5. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – Slavoj Žiželice 4:5, sady 9:10
Sestava a body: Janeček 1, Sýkora 1, Šimek 1, čtyřhra Janeček – Sýkora 1, Koubová, Kroutilová, Pešek, čtyřhra Koubová – Kroutilová, čtyřhra Šimek - Pešek
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | TJ LTC Poděbrady | 5 | 0 | 32:13 | 65:32 | 10 |
2. | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | 4 | 1 | 36:9 | 73:21 | 9 |
3. | LTC Kolín | 4 | 1 | 30:15 | 64:31 | 9 |
4. | TK Čelákovice | 3 | 2 | 25:20 | 50:43 | 8 |
5. | Slavoj Čerčany | 2 | 3 | 17:28 | 36:60 | 7 |
6. | Slavoj Žiželice | 1 | 4 | 17:28 | 35:58 | 6 |
7. | Slavoj Český Brod B | 1 | 4 | 11:34 | 28:69 | 6 |
8. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 0 | 5 | 12:33 | 29:66 | 5 |
4. kolo: LTC Poděbrady - Jiskra Zruč nad Sázavou 8:1, sady 16:3
Sestava a body: Koubová 1, Janeček, Sýkora, Šimek, Pešek, čtyřhra Janeček – Sýkora, Horáčková, čtyřhra Koubová – Horáčková, čtyřhra Šimek – Pešek
Příští program: 6. kolo - 17. června
LTC Kolín - TJ Jiskra Zruč n. Sáz. (jot)
Po čtvrtém kole má mladší žactvo dvě výhry, rovněž dvakrát prohrálo a drží střed tabulky
Mladší žactvo zajíždí v dalším kole do Mladé Boleslavi
Zruč nad Sázavou – Mladší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou A přivítalo ve čtvrtém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukových dvorcích družstvo Poděbrad. Domácí po šesti dvouhrách prohrávali 1:5, poté přidali ze tří deblů pouze jeden bod a celkově s hosty prohráli 2:7.
4. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou A – LTC Poděbrady 2:7, sady 6:14
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | LTC Mladá Boleslav | 4 | 0 | 28:8 | 60:17 | 8 |
2. | Slavoj Čerčany | 3 | 1 | 22:14 | 45:32 | 7 |
3. | TJ LTC Poděbrady | 2 | 2 | 19:17 | 41:38 | 6 |
4. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 2 | 2 | 17:19 | 38:42 | 6 |
5. | Slavoj Žiželice | 2 | 2 | 16:20 | 35:44 | 6 |
6. | TK Benátky nad Jizerou B | 1 | 3 | 13:23 | 29:50 | 5 |
7. | LTC Houštka | 1 | 2 | 11:16 | 25:35 | 4 |
8. | TK Čelákovice | 0 | 3 | 9:18 | 21:36 | 3 |
3. kolo: TK Benátky nad Jizerou - Jiskra Zruč nad Sázavou A 4:5, sady 9:11
Příští program: 5. kolo - 11. června
LTC Mladá Boleslav - TJ Jiskra Zruč n. Sáz. A (jot)
Dorost odehrál v soutěži III. třídy zatím tři utkání, získal šest bodů a vede před Týneckými
Dorost zajíždí v dalším kole do Týnce nad Sázavou
Zruč nad Sázavou – Dorost Jiskry Zruč nad Sázavou přivítal ve čtvrtém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 3. třídy na antukových dvorcích družstvo Slavoj Davle. Po šesti odehraných utkáních byl stav 5:1 pro domácí celek. Následně vyhrála Jiskra obě chlapecké čtyřhry – 7:1, se soupeřkami si poradila v deblu i děvčata. Konečný stav tak vyzněl pro Zruč nad Sázavou – 8:1.
4. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – Slavoj Davle 8:1, sady 16:4
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 3 | 0 | 25:2 | 50:6 | 6 |
2. | TK Týnec nad Sázavou | 3 | 0 | 21:6 | 43:16 | 6 |
3. | Sparta Kutná Hora B | 2 | 2 | 15:21 | 32:45 | 6 |
4. | Sport club Na Zámečku | 2 | 1 | 17:10 | 34:22 | 5 |
5. | TO Slavoj Davle | 1 | 3 | 15:21 | 35:44 | 5 |
6. | TK Čáslav | 1 | 2 | 10:17 | 25:35 | 4 |
7. | 1. TK Pacov | 0 | 4 | 5:31 | 14:65 | 4 |
1. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – 1. TK Pacov 9:0, sady 18:0
2. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – volný termín
3. kolo: Sport club Na Zámečku - Jiskra Zruč nad Sázavou 1:8, sady 2:16
Příští program: 5. kolo - 11. června
TK Týnec nad Sázavou - Jiskra Zruč n. Sáz. (jot)
Staršímu žactvu nevyšly v posázavském derby chlapecké čtyřhry, prohra o jeden bod
Starší žactvo zajíždí v dalším kole do Poděbrad
Zruč nad Sázavou – Starší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou přivítalo ve třetím kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukových dvorcích družstvo Slavoj Čerčany. Po šesti odehraných utkáních byl stav nerozhodný 3:3. Dva debly chlapců skončily porážkami a dílčí stav tak vyzněl pro Čerčany – 3:5. Poté Jiskra vyhrála dívčí čtyřhru – 4:5, což jen zmírnilo porážku.
3. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – Slavoj Čerčany 4:5, sady 10:10
Sestava a body: Janeček 1, Koubová 1, Kroutilová 1, čtyřhra Koubová – Kroutilová 1, Šimek, Pajer, Pešek, čtyřhra Janeček – Šimek, čtyřhra Pajer - Pešek
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | 3 | 0 | 23:4 | 47:11 | 6 |
2. | TJ LTC Poděbrady | 3 | 0 | 19:8 | 39:21 | 6 |
3. | LTC Kolín | 2 | 1 | 17:10 | 37:21 | 5 |
4. | TK Čelákovice | 2 | 1 | 16:11 | 32:23 | 5 |
5. | Slavoj Čerčany | 2 | 1 | 15:12 | 31:28 | 5 |
6. | Slavoj Žiželice | 0 | 3 | 8:19 | 17:38 | 3 |
7. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 0 | 3 | 7:20 | 17:40 | 3 |
8. | Slavoj Český Brod B | 0 | 3 | 3:24 | 11:49 | 3 |
Příští program: 4. kolo - 27. května
LTC Poděbrady - TJ Jiskra Zruč n. Sáz. (jot)
Účet béčka mladšího žactva: dvě porážky doma, jedna venku, po třech kolech na sedmém místě
Mladší žactvo zajíždí v dalším kole do Vlašimi
Zruč nad Sázavou – Mladší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou B přivítalo ve třetím kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 3. třídy na antukových dvorcích družstvo Stránčic. Domácí po šesti dvouhrách hráli se soupeřem nerozhodně 3:3, poté přidali ze tří deblů pouze bod a celkově hostům podlehli 4:5.
3. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou B – Sokol Stránčice 4:5, sady 8:10
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | Sport club Na Zámečku | 3 | 0 | 22:5 | 45:13 | 6 |
2. | Spartak Vlašim | 2 | 0 | 16:2 | 32:6 | 4 |
3. | Tsport Votice o. s. | 1 | 2 | 15:12 | 34:26 | 4 |
4. | Sokol Stránčice | 1 | 2 | 5:22 | 11:44 | 4 |
5. | SPORTTENIS Poříčí | 1 | 1 | 9:9 | 19:19 | 3 |
6. | TK Benešov | 1 | 1 | 6:12 | 14:24 | 3 |
7. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. B | 0 | 3 | 8:19 | 16:39 | 3 |
2. kolo: Sport club Na Zámečku - Jiskra Zruč nad Sázavou B 9:0, sady 18:0
1. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou B – SPORTTENIS Poříčí 4:5, sady 8:11
Příští program: 4. kolo - 28. května
Spartak Vlašim - Jiskra Zruč n. Sáz. B (jot)
Vítězství o pět nad Čelákovicemi, porážka o tři v Čerčanech, po dvou kolech na třetím místě
Mladší žactvo zajíždí v dalším kole do Benátek nad Jizerou
Zruč nad Sázavou – Mladší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou A přivítalo ve druhém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukových dvorcích družstvo Čelákovic. Domácí po šesti dvouhrách vedli 5:1, poté přidali ze tří deblů dva body a celkově hosty porazili 7:2.
2. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – TK Čelákovice 7:2, sady 14:6
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | LTC Mladá Boleslav | 2 | 0 | 13:5 | 27:10 | 4 |
2. | Slavoj Žiželice | 1 | 1 | 10:8 | 22:17 | 3 |
3. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. A | 1 | 1 | 10:8 | 21:19 | 3 |
4. | LTC Houštka | 1 | 1 | 9:9 | 21:19 | 3 |
5. | Slavoj Čerčany | 1 | 1 | 9:9 | 19:20 | 3 |
6. | TJ LTC Poděbrady | 1 | 1 | 8:10 | 17:22 | 3 |
7. | TK Benátky nad Jizerou B | 1 | 1 | 8:10 | 17:23 | 3 |
8. | TK Čelákovice | 0 | 2 | 5:13 | 12:26 | 2 |
1. kolo: Slavoj Čerčany - Jiskra Zruč nad Sázavou 6:3, sady 13:7
Příští program: 3. kolo - 21. května
TK Benátky n. Jiz. B - TJ Jiskra Zruč n. Sáz. A (jot)
Starší žactvo Jiskry dvakrát prohrálo, v domácím prostředí odehrají posázavské derby
Starší žactvo přivítá v domácím prostředí Slavoj Čerčany
Zruč nad Sázavou – Starší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou přivítalo v prvním kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukových dvorcích družstvo TK Čelákovice. Po šesti odehraných utkáních byl stav 2:4 pro hosty. Poté Jiskra vyhrála dívčí čtyřhru – 3:4. Dva závěrečné debly chlapců skončily porážkami a konečný stav tak vyzněl pro Čelákovice – 3:6.
1. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou A – TK Čelákovice 3:6, sady 6:12
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | 2 | 0 | 18:0 | 36:3 | 4 |
2. | TK Čelákovice | 2 | 0 | 12:6 | 24:12 | 4 |
3. | TJ LTC Poděbrady | 2 | 0 | 11:7 | 22:17 | 4 |
4. | LTC Kolín | 1 | 1 | 10:8 | 23:17 | 3 |
5. | Slavoj Čerčany | 1 | 1 | 10:8 | 21:18 | 3 |
6. | Slavoj Žiželice | 0 | 2 | 6:12 | 13:24 | 2 |
7. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 0 | 2 | 3:15 | 7:30 | 2 |
8. | Slavoj Český Brod B | 0 | 2 | 2:16 | 7:32 | 2 |
2. kolo: TK Benátky nad Jiz. - Jiskra Zruč nad Sázavou A 9:0, sady 18:1
Příští program: 3. kolo - 20. května
TJ Jiskra Zruč n. Sáz. – Slavoj Čerčany (jot)
2017
Domácí prohra s Radošovicemi ukončila soutěž, účet Jiskry: tři vítězství, čtyři prohry = páté místo
Pořadí: 1. Tenis Centrum, 2. Radošovice, 3. Poděbrady
Zruč nad Sázavou (28. června) – Mladší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou přivítalo v sedmém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukových dvorcích družstvo Radošovic. Domácí po šesti dvouhrách prohrávali 2:4, poté přidali ze tří deblů pouze bod a celkově hostům podlehli 3:6.
7. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – TK Radošovice 3:6, sady 6:12
1. | Menšík Vladimír | 6 | Toman Kryštof | 20 | 0:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
2. | Šimek Matěj | 9 | Tománek Jakub | 9 | 1:6 | 2:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
3. | Břenda Daniel | 1 | Hladík Adam | 3 | 7:5 | 6:1 | 2 | 0 | 1 | 0 |
4. | Novotný Lukáš | 1 | Strnad Štěpán (H) | 1 | 3:6 | 4:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
5. | Pechová Veronika | 3 | Bártová Vanesa | 6 | 2:6 | 2:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
6. | Koubová Karolína | 1 | Pelantová Martina | 4 | 6:1 | 6:4 | 2 | 0 | 1 | 0 |
7. | Menšík Vladimír | 6 | Toman Kryštof | 20 | 0:6 | 0:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
8. | Břenda Daniel | 1 | Hladík Adam | 3 | 6:1 | 6:1 | 2 | 0 | 1 | 0 |
9. | Pechová Veronika | 3 | Bártová Vanesa | 6 | 2:6 | 0:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | WILSON Tenis Centrum | 7 | 0 | 53:10 | 107:26 | 14 |
2. | TK Radošovice | 6 | 1 | 44:19 | 91:43 | 13 |
3. | TJ LTC Poděbrady | 5 | 2 | 44:19 | 90:43 | 12 |
4. | LTC Mladá Boleslav | 4 | 3 | 41:22 | 88:45 | 11 |
5. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 3 | 4 | 23:40 | 48:80 | 10 |
6. | Slavoj Čerčany | 2 | 5 | 18:45 | 37:92 | 9 |
7. | TK Čelákovice | 1 | 6 | 17:46 | 38:93 | 7 |
8. | TC Realsport Nymburk o. s. | 0 | 7 | 12:51 | 25:102 | 7 |
Domácí výhra s Čáslaví ukončila soutěž, účet Jiskry: pět vítězsví, dvě prohry = třetí místo
Pořadí: 1. Radošovice B, 2. Čelákovice, 3. Jiskra Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou (27. června) – Dorost Jiskry Zruč nad Sázavou přivítal v sedmém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 3. třídy na antukových dvorcích družstvo TK Čáslav. Po šesti odehraných utkáních byl stav 4:2 pro domácí celek. Následně vyhrála Jiskra obě chlapecké čtyřhry – 6:2, se soupeřkami si poradila v deblu i děvčata. Konečný stav tak vyzněl pro Zruč nad Sázavou – 7:2. (jot)
7. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – TK Čáslav 7:2, sady 14:4
1. | Kovařík Tomáš | 3 | Nováček Filip | 1 | 1:6 | 2:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
2. | Beznoska Jaroslav | 1 | Opočenský Martin | 1 | 6:2 | 6:3 | 2 | 0 | 1 | 0 |
3. | Krtilová Tereza | 1 | Dvořáková Klára | 4 | 6:1 | 6:3 | 2 | 0 | 1 | 0 |
4. | Menšíková Šárka | 1 | Pechová Jana | 1 | 6:1 | 6:2 | 2 | 0 | 1 | 0 |
5. | Kouba Jan (H) | 1 | Mrázek Michal | 1 | 6:4 | 6:3 | 2 | 0 | 1 | 0 |
6. | Štěpánek Sebastián | 1 | 0:6 | 0:6 | 0 | 2 | 0 | 1 | ||
7. | Kovařík Tomáš | 3 | Nováček Filip | 1 | 7:5 | 6:3 | 2 | 0 | 1 | 0 |
8. | Beznoska Jaroslav | 1 | Mrázek Michal | 1 | 6:4 | 6:2 | 2 | 0 | 1 | 0 |
9. | Krtilová Tereza | 1 | Dvořáková Klára | 4 | 7:5 | 6:3 | 2 | 0 | 1 | 0 |
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | TK Radošovice B | 7 | 0 | 51:12 | 104:29 | 14 |
2. | TK Čelákovice | 5 | 2 | 42:21 | 86:48 | 12 |
3. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 5 | 2 | 41:22 | 87:46 | 12 |
4. | TJ LTC Poděbrady | 4 | 3 | 36:27 | 75:55 | 11 |
5. | Sport club Na Zámečku | 4 | 3 | 32:31 | 69:70 | 11 |
6. | LTC Kolín B | 2 | 5 | 19:44 | 36:89 | 9 |
7. | TK Čáslav | 1 | 6 | 20:43 | 47:88 | 8 |
8. | TK Mnichovo Hradiště | 0 | 7 | 11:52 | 28:107 | 7 |
Prohra staršího žactva v Radošovicích ukončila soutěž, účet Jiskry: dvě vítězství, pět proher = sedmé místo
Pořadí: 1. Radošovice, 2. Český Brod B, 3. Kolín
Radošovice (27. června) – Starší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou zajíždělo v sedmém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukové dvorce do Radošovic. Po úvodních šesti dvouhrách vedli domácí 5:1, poté získali další tři body v deblech a vyhráli 8:1.
7. kolo: TK Radošovice - Jiskra Zruč nad Sázavou 8:1, sady 16:2
Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)
1. | Krischke Adam | 9 | Beznoska Jaroslav | 3 | 4:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
2. | Němeček Dominik | 9 | Procházka Jan | 1 | 6:1 | 6:0 | 2 | 0 | 1 | 0 |
3. | Dušková Karolína (H) | 1 |
|
| 2 | 0 | 1 | 0 | ||
4. | Fantová Jana (H) | 1 |
|
| 2 | 0 | 1 | 0 | ||
5. | Tománek David | 4 | Lauer Šimon (H) | 1 | 6:0 | 6:0 | 2 | 0 | 1 | 0 |
6. | Kubeš Ondřej | 1 | Šimek Matěj | 1 | 6:1 | 6:0 | 2 | 0 | 1 | 0 |
7. | Dušková Karolína (H) | 1 |
|
| 2 | 0 | 1 | 0 | ||
8. | Němeček Dominik | 9 | Beznoska Jaroslav | 3 | 7:5 | 6:0 | 2 | 0 | 1 | 0 |
9. | Kubeš Ondřej | 1 | Lauer Šimon (H) | 1 | 6:2 | 6:1 | 2 | 0 | 1 | 0 |
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | TK Radošovice | 7 | 0 | 58:5 | 116:12 | 14 |
2. | Slavoj Český Brod B | 5 | 2 | 39:24 | 81:52 | 12 |
3. | LTC Kolín | 5 | 2 | 34:29 | 75:60 | 12 |
4. | Tenisový klub Benátky B | 3 | 4 | 28:35 | 61:72 | 10 |
5. | TJ LTC Poděbrady | 3 | 4 | 26:37 | 55:76 | 10 |
6. | Slavoj Čerčany | 3 | 4 | 23:40 | 49:83 | 10 |
7. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 2 | 5 | 25:38 | 52:83 | 9 |
8. | TJ TK Neratovice | 0 | 7 | 19:44 | 43:94 | 7 |
Dorost Jiskry nastoupil na kurtech posledního celku a s přehledem zvítězil, v tabulce je na třetí příčce
Zručské družstvo dorostu hostí TK Čáslav
Mnichovo Hradiště (23. června) – Dorost Jiskry Zruč nad Sázavou zajížděl v šestém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 3. třídy na antukové dvorce do Mnichova Hradiště. Po šesti dvouhrách byl stav utkání pro hosty - 1:5, po následujících dvou odehraných chlapeckých deblech vedli Zručští již 7:1. Ti vyhráli i dívčí čtyřhru a konečný výsledek upravili na 1:8.
6. kolo: Mnichovo Hradiště - Jiskra Zruč nad Sázavou 1:8, sady 2:16
Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)
1. | Kováč Jakub | 3 | Kovařík Tomáš | 3 | 7:5 | 6:1 | 2 | 0 | 1 | 0 |
2. | Flanderka Roman | 1 | Pecha Zdeněk | 3 | 2:6 | 1:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
3. | Zdobinská Nela | 1 | Krtilová Tereza | 1 | 6:7 | 0:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
4. | Kovářová Lenka | 1 | Menšíková Šárka | 1 | 0:6 | 1:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
5. | Bureš Vratislav | 1 | Smítka Vojtěch (H) | 4 | 0:6 | 1:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
6. | Nasler Jakub | 1 | Beznoska Jaroslav | 1 | 1:6 | 1:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
7. | Kováč Jakub | 3 | Kovařík Tomáš | 3 | 2:6 | 0:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
8. | Bureš Vratislav | 1 | Smítka Vojtěch (H) | 4 | 1:6 | 1:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
9. | Zdobinská Nela | 1 | Krtilová Tereza | 1 | 2:6 | 2:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | TK Radošovice B | 6 | 0 | 45:9 | 91:21 | 12 |
2. | TK Čelákovice | 4 | 2 | 36:18 | 74:41 | 10 |
3. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 4 | 2 | 34:20 | 73:42 | 10 |
4. | TJ LTC Poděbrady | 4 | 2 | 33:21 | 68:43 | 10 |
5. | Sport club Na Zámečku | 4 | 2 | 29:25 | 61:57 | 10 |
6. | TK Čáslav | 1 | 5 | 18:36 | 43:74 | 7 |
7. | LTC Kolín B | 1 | 5 | 14:40 | 26:80 | 7 |
8. | TK Mnichovo Hradiště | 0 | 6 | 7:47 | 19:97 | 6 |
Příští program: 7. kolo - 26. června
TJ Jiskra Zruč n. Sáz. – TK Čáslav (jot)
Vedoucí družstvo soutěže bylo nad síly mladšího žactva Jiskry, jediný set získal Novotný
V 7. kole hostí mladí tenisté družstvo TK Radošovice
Modletice (23. června) – Mladší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou zajíždělo v šestém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukové dvorce do Modletic. Po šesti dvouhrách byl stav utkání 6:0, po třech dalších vítězných čtyřhrách domácího celku skončilo utkání 9:0.
6. kolo: Wilson Tenis Centrum - Jiskra Zruč nad Sázavou 9:0, sady 18:1
Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)
1. | Šiler Martin | 12 | Menšík Vladimír | 6 | 6:1 | 6:1 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
2. | Šlosar David | 9 | Šimek Matěj | 9 | 6:0 | 6:1 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
3. | Malá Natálie (H) | 1 | Pechová Veronika | 3 | 6:2 | 6:0 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
4. | Belšánová Eva (H) | 1 | Koubová Karolína | 1 | 6:0 | 7:5 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
5. | Šlosar Filip | 9 | Břenda Daniel | 1 | 7:5 | 7:5 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
6. | Keblůšek Kristián | 6 | Novotný Lukáš | 1 | 6:1 | 4:6 | 6:1 | 2 | 1 | 1 | 0 |
7. | Malá Natálie (H) | 1 | Pechová Veronika | 3 | 6:0 | 6:2 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
8. | Šiler Martin | 12 | Menšík Vladimír | 6 | 6:1 | 6:1 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
9. | Keblůšek Kristián | 6 | Břenda Daniel | 1 | 6:0 | 6:0 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | WILSON Tenis Centrum | 7 | 0 | 53:10 | 107:26 | 14 |
2. | TK Radošovice | 5 | 1 | 38:16 | 79:37 | 11 |
3. | TJ LTC Poděbrady | 4 | 2 | 39:15 | 80:34 | 10 |
4. | LTC Mladá Boleslav | 4 | 2 | 37:17 | 79:35 | 10 |
5. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 3 | 3 | 20:34 | 42:68 | 9 |
6. | TK Čelákovice | 1 | 6 | 17:46 | 38:93 | 7 |
7. | Slavoj Čerčany | 1 | 5 | 12:42 | 25:86 | 7 |
8. | TC Realsport Nymburk o. s. | 0 | 6 | 9:45 | 19:90 | 6 |
Příští program: 7. kolo - 26. června
TJ Jiskra Zruč n. Sáz. – TK Radošovice (jot)
Starší žactvo Jiskry získalo v Neratovicích druhé vítězství, rozhodlo o něm již po sedmi utkáních
Starší žactvo zavítá v sobotu do Radošovic
Neratovice (23. června) – Starší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou zajíždělo v šestém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukové dvorce do Neratovic. Po úvodních šesti dvouhrách vedli hosté 4:2, poté získali další dva body v deblech a vyhrávali již 6:2. Poslední bodík patřil domácím, ve čtyřhře vyhráli v tiebreaku a upravili stav utkání na konečných 3:6 pro Jiskru Zruč nad Sázavou.
6. kolo: TK Neratovice - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:6, sady 7:13
Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)
1. | Port Lukáš | 1 | Beznoska Jaroslav | 3 | 0:6 | 0:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
2. | Bušek Vojtěch | 1 | Šimek Matěj | 1 | 7:5 | 6:2 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
3. | Křížová Barbora | 3 | Menšíková Šárka | 3 | 2:6 | 6:4 | 5:7 | 1 | 2 | 0 | 1 |
4. | Frajbišová Eliška | 1 | Kroutilová Vendula (H) | 1 | 1:6 | 2:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
5. | Holec Martin | 1 | Břenda Daniel | 1 | 6:1 | 6:1 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
6. | Verner Josef | 1 | Novotný Lukáš | 1 | 0:6 | 0:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
7. | Křížová Barbora | 3 | Menšíková Šárka | 3 | 1:6 | 3:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
8. | Port Lukáš | 1 | Beznoska Jaroslav | 3 | 1:6 | 2:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
9. | Holec Martin | 1 | Břenda Daniel | 1 | 3:6 | 6:3 | 1:0 | 2 | 1 | 1 | 0 |
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | TK Radošovice | 6 | 0 | 50:4 | 100:10 | 12 |
2. | Slavoj Český Brod B | 4 | 2 | 30:24 | 63:52 | 10 |
3. | LTC Kolín | 4 | 2 | 29:25 | 62:52 | 10 |
4. | Tenisový klub Benátky B | 3 | 3 | 26:28 | 57:58 | 9 |
5. | Slavoj Čerčany | 3 | 3 | 23:31 | 49:65 | 9 |
6. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 2 | 4 | 24:30 | 50:67 | 8 |
7. | TJ LTC Poděbrady | 2 | 4 | 19:35 | 41:72 | 8 |
8. | TJ TK Neratovice | 0 | 6 | 15:39 | 35:81 | 6 |
Příští program: 7. kolo - 25. června
TK Radošovice - TJ Jiskra Zruč n. Sáz. (jot)
Tlačenice ve vedení, mezi pěti oddíly je pouze dvoubodový rozdíl, nehrál se žádný třetí set
V 6. kole zajíždí mladší žactvo do Wilson Tenis Centrum
Zruč nad Sázavou (15. června) – Mladší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou přivítalo v pátém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukových dvorcích družstvo Realsport Nymburk. Domácí po šesti dvouhrách vedli 4:2, poté přidali tři body v deblech a celkově zvítězili 7:2.
5. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – Realsport Nymburk 7:2, sady 14:4
1. | Pešek Vilém | 3 | Řízek Martin | 9 | 1:6 | 1:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
2. | Šimek Matěj | 9 | Prokš Adam | 3 | 6:0 | 6:0 | 2 | 0 | 1 | 0 |
3. | Pechová Veronika | 3 | Jechová Michaela | 3 | 5:7 | 2:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
4. | Koubová Karolína | 1 | Hanke Magdalena (H) | 1 | 6:0 | 6:0 | 2 | 0 | 1 | 0 |
5. | Břenda Daniel | 1 | Komárek Aleš | 1 | 6:0 | 6:2 | 2 | 0 | 1 | 0 |
6. | Novotný Lukáš | 1 | Jakubal Jan (H) | 1 | 6:0 | 6:3 | 2 | 0 | 1 | 0 |
7. | Pešek Vilém | 3 | Řízek Martin | 9 | 6:4 | 6:1 | 2 | 0 | 1 | 0 |
8. | Břenda Daniel | 1 | Prokš Adam | 3 | 6:4 | 6:2 | 2 | 0 | 1 | 0 |
9. | Pechová Veronika | 3 | Jechová Michaela | 3 | 6:4 | 6:2 | 2 | 0 | 1 | 0 |
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | WILSON Tenis Centrum | 5 | 0 | 36:9 | 73:23 | 10 |
2. | TK Radošovice | 4 | 1 | 30:15 | 63:35 | 9 |
3. | TJ LTC Poděbrady | 3 | 2 | 33:12 | 68:27 | 8 |
4. | LTC Mladá Boleslav | 3 | 2 | 29:16 | 62:32 | 8 |
5. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 3 | 2 | 20:25 | 41:50 | 8 |
6. | Slavoj Čerčany | 1 | 4 | 11:34 | 22:69 | 6 |
7. | TK Čelákovice | 1 | 4 | 13:32 | 29:65 | 5 |
8. | TC Realsport Nymburk o. s. | 0 | 5 | 8:37 | 17:74 | 5 |
Příští program: 6. kolo - 19. června
Wilson Tenis Centrum - TJ Jiskra Zruč n. Sáz. (jot)
Starší žactvo Jiskry poprvé poznalo chuť vítězství, závěrečné dvě utkání nastoupí na kurtech soupeřů
Starší žactvo zajíždí v šestém kole do Neratovic
Zruč nad Sázavou (14. června) – Starší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou A přivítalo v pátém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukových dvorcích družstvo LTC Poděbrady. Po šesti odehraných utkáních byl stav 4:2 pro domácí. Poté Jiskra vyhrála chlapeckou čtyřhru – 5:2. Dva závěrečné debly skončily po jednom vítězství na každé straně a konečný stav tak vyzněl pro Zruč nad Sázavou – 6:3.
5. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou A – LTC Poděbrady 6:3, sady 12:8
1. | Beznoska Jaroslav | 3 | Klíma Štěpán | 6 | 6:3 | 6:0 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
2. | Procházka Jan | 1 | Kříž Štěpán | 4 | 3:6 | 4:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
3. | Menšíková Šárka | 3 | Koutská Adéla Eva | 1 | 7:5 | 6:1 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
4. | Horáčková Tereza | 1 | Šebestová Eliška | 1 | 6:7 | 6:1 | 6:2 | 2 | 1 | 1 | 0 |
5. | Lauer Šimon (H) | 1 | Škrabánek Matěj | 4 | 6:4 | 6:1 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
6. | Šimek Matěj | 1 | Klíma Adam | 1 | 0:6 | 2:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
7. | Beznoska Jaroslav | 3 | Klíma Štěpán | 6 | 6:3 | 5:7 | 1:0 | 2 | 1 | 1 | 0 |
8. | Procházka Jan | 1 | Škrabánek Matěj | 4 | 2:6 | 3:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
9. | Menšíková Šárka | 3 | Koutská Adéla Eva | 1 | 7:5 | 6:2 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | TK Radošovice | 5 | 0 | 43:2 | 86:6 | 10 |
2. | Slavoj Český Brod B | 4 | 1 | 28:17 | 59:38 | 9 |
3. | LTC Kolín | 3 | 2 | 23:22 | 50:46 | 8 |
4. | Tenisový klub Benátky B | 3 | 2 | 23:22 | 49:46 | 8 |
5. | Slavoj Čerčany | 2 | 3 | 17:28 | 37:57 | 7 |
6. | TJ LTC Poděbrady | 2 | 3 | 16:29 | 35:60 | 7 |
7. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 1 | 4 | 18:27 | 37:60 | 6 |
8. | TJ TK Neratovice | 0 | 5 | 12:33 | 28:68 | 5 |
Příští program: 6. kolo - 18. června
TK Neratovice - TJ Jiskra Zruč n. Sáz. (jot)
Dorost vyhrál v krajské soutěži potřetí, patří mu zatím bronzový stupínek, ovšem tabulka je velmi vyrovnaná
Dorost zajíždí v šestém kole do Mnichova Hradiště
Zruč nad Sázavou (14. června) – Dorost Jiskry Zruč nad Sázavou přivítal v pátém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 3. třídy na antukových dvorcích družstvo Sport club Na Zámečku. Po šesti odehraných utkáních byl stav 4:2 pro domácí celek. Následně prohrála Jiskra chlapeckou čtyřhru – 4:3, ale oba další debly vyhrála a konečný stav tak vyzněl pro Zruč nad Sázavou – 6:3.
5. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – Sport club Na Zámečku 6:3, sady 13:6
Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)
1. | Kovařík Tomáš | 3 | Barták Antonín | 1 | 0:6 | 0:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
2. | Pecha Zdeněk | 3 | Lohynský Vojtěch | 1 | 6:2 | 6:3 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
3. | Krtilová Tereza | 1 | Jäger Michaela | 1 | 5:7 | 2:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
4. | Menšíková Šárka | 1 | Knetlová Eliška | 1 | 6:1 | 6:1 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
5. | Smítka Vojtěch (H) | 4 | Arnošt Jakub (H) | 1 | 6:1 | 6:0 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
6. | Beznoska Jaroslav | 1 | Kubice Jan | 1 | 6:0 | 6:1 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
7. | Kovařík Tomáš | 3 | Barták Antonín | 1 | 4:6 | 6:3 | 0:1 | 1 | 2 | 0 | 1 |
8. | Smítka Vojtěch (H) | 4 | Arnošt Jakub (H) | 1 | 6:0 | 6:1 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
9. | Krtilová Tereza | 1 | Jäger Michaela | 1 | 6:1 | 6:2 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | TK Radošovice B | 5 | 0 | 38:7 | 77:17 | 10 |
2. | TK Čelákovice | 4 | 1 | 34:11 | 70:27 | 9 |
3. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 3 | 2 | 26:19 | 57:40 | 8 |
4. | TJ LTC Poděbrady | 3 | 2 | 25:20 | 52:40 | 8 |
5. | Sport club Na Zámečku | 3 | 2 | 24:21 | 51:49 | 8 |
6. | TK Čáslav | 1 | 4 | 17:28 | 40:58 | 6 |
7. | LTC Kolín B | 1 | 4 | 10:35 | 18:70 | 6 |
8. | TK Mnichovo Hradiště | 0 | 5 | 6:39 | 17:81 | 5 |
Příští program: 6. kolo - 19. června
TK Mnichovo Hradiště - TJ Jiskra Zruč n. Sáz. (jot)
V lázeňském městě se podařilo vyhrát pouze Lukáši Novotnému, třísetové utkání odehrál Matěj Šimek
V 5. kole hostí mladí tenisté družstvo Realsport Nymburk
Poděbrady (2. června) – Mladší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou zajíždělo ve čtvrtém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukové dvorce do Poděbrad. Po šesti dvouhrách byl stav utkání 5:1, po třech dalších vítězných čtyřhrách domácího celku skončilo utkání 8:1.
4. kolo: LTC Poděbrady - Jiskra Zruč nad Sázavou 8:1, sady 16:3
Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)
1. | Klíma Adam | 12 | Pešek Vilém | 3 | 6:1 | 6:0 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
2. | Vaníček Šimon | 12 | Šimek Matěj | 9 | 2:6 | 6:1 | 6:2 | 2 | 1 | 1 | 0 |
3. | Koutská Adéla Eva | 4 | Pechová Veronika | 3 | 6:0 | 6:1 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
4. | Šebestová Eliška | 4 | Koubová Karolína | 1 | 6:4 | 6:1 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
5. | Rakušan Vojtěch | 6 | Rýva Jakub | 4 | 6:0 | 6:0 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
6. | Kříž Martin | 1 | Novotný Lukáš | 1 | 1:6 | 0:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
7. | Koutská Adéla Eva | 4 | Pechová Veronika | 3 | 6:1 | 6:3 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
8. | Klíma Adam | 12 | Šimek Matěj | 9 | 6:2 | 6:0 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
9. | Vaníček Šimon | 12 | Pešek Vilém | 3 | 6:1 | 6:0 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | WILSON Tenis Centrum | 4 | 0 | 31:5 | 62:14 | 8 |
2. | TJ LTC Poděbrady | 3 | 1 | 29:7 | 59:16 | 7 |
3. | LTC Mladá Boleslav | 3 | 1 | 26:10 | 54:20 | 7 |
4. | TK Radošovice | 3 | 1 | 24:12 | 51:27 | 7 |
5. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 2 | 2 | 13:23 | 27:46 | 6 |
6. | TK Čelákovice | 1 | 3 | 10:26 | 22:53 | 4 |
7. | TC Realsport Nymburk o. s. | 0 | 4 | 6:30 | 13:60 | 4 |
8. | Slavoj Čerčany | 0 | 4 | 5:31 | 10:62 | 4 |
Příští program: 5. kolo - 12. června
TJ Jiskra Zruč n. Sáz. – Realsport Nymburk (jot)
V Čerčanech se rozhodlo o bodech až v poslední čtyřhře, v tabulce Jiskra zatím bez vítězství
Na tenisových kurtech ve Zruči nad Sázavou se v sobotu představí družstvo Poděbrad
Čerčany (2. června) – Starší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou zajíždělo ve čtvrtém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukové dvorce do Čerčan. Po úvodních šesti dvouhrách byl stav utkání 3:3, poté získali domácí bod v dívčí čtyřhře – 4:3. Hosté vzápětí dosáhli na čtvrtý bod zásluhou chlapecké čtyřhry – 4:4. Poslední bodík patřil opět domácím, v deblu vyhráli 6:1 6:2 a potvrdili vítězství 5:4.
4. kolo: Slavoj Čerčany - Jiskra Zruč nad Sázavou 5:4, sady 10:8
Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)
1. | Vorálek Tomáš | 6 | Beznoska Jaroslav | 3 | 3:6 | 0:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
2. | Dvořák Richard | 3 | Procházka Jan | 1 | 6:1 | 6:3 | 2 | 0 | 1 | 0 |
3. | Bičáková Eliška | 6 | Menšíková Šárka | 3 | 2:6 | 1:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
4. | Slaninová Kamila | 4 | Horáčková Tereza | 1 | 6:0 | 6:1 | 2 | 0 | 1 | 0 |
5. | Kalenda Lukáš | 4 | Lauer Šimon (H) | 1 | 6:3 | 6:2 | 2 | 0 | 1 | 0 |
6. | Pecháček Jan | 1 | Šimek Matěj | 1 | 5:7 | 6:7 | 0 | 2 | 0 | 1 |
7. | Bičáková Eliška | 6 | Horáčková Tereza | 1 | 6:2 | 6:0 | 2 | 0 | 1 | 0 |
8. | Dvořák Richard | 3 | Beznoska Jaroslav | 3 | 3:6 | 2:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
9. | Kalenda Lukáš | 4 | Lauer Šimon (H) | 1 | 6:1 | 6:2 | 2 | 0 | 1 | 0 |
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | TK Radošovice | 4 | 0 | 35:1 | 70:3 | 8 |
2. | Slavoj Český Brod B | 3 | 1 | 23:13 | 49:28 | 7 |
3. | Tenisový klub Benátky B | 3 | 1 | 19:17 | 39:36 | 7 |
4. | LTC Kolín | 2 | 2 | 17:19 | 37:39 | 6 |
5. | Slavoj Čerčany | 2 | 2 | 14:22 | 30:44 | 6 |
6. | TJ LTC Poděbrady | 2 | 2 | 13:23 | 27:48 | 6 |
7. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 0 | 4 | 12:24 | 25:52 | 4 |
8. | TJ TK Neratovice | 0 | 4 | 11:25 | 25:52 | 4 |
Příští program: 5. kolo - 11. června
TJ Jiskra Zruč n. Sáz. – LTC Poděbrady
Dorost Jiskry nastoupil na kurtech vedoucího celku a podruhé v soutěži prohrál, v tabulce je čtvrtý
Zručské družstvo dorostu hostí Sport club Na Zámečku
Radošovice (2. června) – Dorost Jiskry Zruč nad Sázavou zajížděl ve čtvrtém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 3. třídy na antukové dvorce do Radošovic. Po šesti dvouhrách byl stav utkání pro domácí - 4:2, po následujících dvou odehraných chlapeckých deblech vedli domácí 6:2. Hosté na závěr vítěznou dívčí čtyřhrou konečný výsledek upravili - 6:3.
4. kolo: TK Radošovice B - Jiskra Zruč nad Sázavou 6:3, sady 13:7
Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)
1. | Němeček Dominik | 1 | Kovařík Tomáš | 3 | 7:6 | 6:3 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
2. | Krischke Adam | 1 | Pecha Zdeněk | 3 | 6:2 | 6:0 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
3. | Slavíková Emma (H) | 1 | Krtilová Tereza | 1 | 6:3 | 6:4 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
4. | Riegelová Kateřina | 1 | Menšíková Šárka | 1 | 4:6 | 1:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
5. | Kulhánek Martin | 1 | Beznoska Jaroslav | 1 | 6:2 | 2:6 | 1:6 | 1 | 2 | 0 | 1 |
6. | Tománek David | 1 | Kouba Jan (H) | 1 | 6:4 | 6:2 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
7. | Kulhánek Martin | 1 | Kovařík Tomáš | 3 | 6:2 | 6:0 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
8. | Němeček Dominik | 1 | Beznoska Jaroslav | 1 | 7:6 | 2:6 | 1:0 | 2 | 1 | 1 | 0 |
9. | Slavíková Emma (H) | 1 | Krtilová Tereza | 1 | 6:7 | 1:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | TK Radošovice B | 4 | 0 | 29:7 | 59:17 | 8 |
2. | TK Čelákovice | 3 | 1 | 26:10 | 54:24 | 7 |
3. | Sport club Na Zámečku | 3 | 1 | 21:15 | 45:36 | 7 |
4. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 2 | 2 | 20:16 | 44:34 | 6 |
5. | TJ LTC Poděbrady | 2 | 2 | 17:19 | 36:37 | 6 |
6. | TK Čáslav | 1 | 3 | 16:20 | 37:42 | 5 |
7. | LTC Kolín B | 1 | 3 | 10:26 | 18:52 | 5 |
8. | TK Mnichovo Hradiště | 0 | 4 | 5:31 | 14:65 | 4 |
Příští program: 5. kolo - 12. června
TJ Jiskra Zruč n. Sáz. – Sport club Na Zámečku (jot)
Mladší žactvo Jiskry utrpělo první porážku v soutěži, bodovali pouze Šimek a Koubová
Ve 4. kole zajíždí mladší žactvo do Poděbrad
Zruč nad Sázavou (26. května) – Mladší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou přivítalo ve třetím kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukových dvorcích družstvo LTC Mladá Boleslav. Domácí po třech dvouhrách prohrávali 1:2, po šesti byl stav 2:4. Poté hosté přidali tři body v deblech a celkově zvítězili 2:7.
3. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – LTC Mladá Boleslav 2:7, sady 4:14
Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)
1. | Pešek Vilém | 3 | Švejk Martin | 12 | 2:6 | 0:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
2. | Šimek Matěj | 9 | Kozderka Marek | 9 | 6:2 | 6:0 | 2 | 0 | 1 | 0 |
3. | Pechová Veronika | 3 | Zvěřinová Klára (H) | 9 | 4:6 | 3:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
4. | Koubová Karolína | 1 | Hašlová Markéta (H) | 4 | 6:2 | 6:2 | 2 | 0 | 1 | 0 |
5. | Břenda Daniel | 1 | Hadaščok Vojtěch | 6 | 2:6 | 5:7 | 0 | 2 | 0 | 1 |
6. | Novotný Lukáš | 1 | Volf Matěj | 1 | 0:6 | 0:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
7. | Pešek Vilém | 3 | Švejk Martin | 12 | 1:6 | 1:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
8. | Břenda Daniel | 1 | Hadaščok Vojtěch | 6 | 3:6 | 3:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
9. | Pechová Veronika | 3 | Zvěřinová Klára (H) | 9 | 2:6 | 1:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | WILSON Tenis Centrum | 3 | 0 | 22:5 | 44:14 | 6 |
2. | TJ LTC Poděbrady | 2 | 1 | 21:6 | 43:13 | 5 |
3. | LTC Mladá Boleslav | 2 | 1 | 18:9 | 38:18 | 5 |
4. | TK Radošovice | 2 | 1 | 16:11 | 34:23 | 5 |
5. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 2 | 1 | 12:15 | 24:30 | 5 |
6. | TK Čelákovice | 1 | 2 | 9:18 | 18:36 | 3 |
7. | TC Realsport Nymburk o. s. | 0 | 3 | 5:22 | 11:44 | 3 |
8. | Slavoj Čerčany | 0 | 3 | 5:22 | 10:44 | 3 |
Příští program: 4. kolo - 29. května
LTC Poděbrady - TJ Jiskra Zruč n. Sáz.
Starší žactvo Jiskry vedlo 4:3, po závěrečných deblech se skóre otočilo ve prospěch hostů
Starší žactvo zajíždí ve čtvrtém kole do Čerčan
Zruč nad Sázavou (26. května) – Starší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou A přivítalo ve třetím kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukových dvorcích družstvo Slavoj Český Brod B. Po šesti odehraných utkáních byl stav 3:3. Poté domácí vyhráli čtyřhru – 4:3, ale závěr patřil hostům a konečný stav tak vyzněl pro Český Brod B – 4:5.
3. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou A – Sj Český Brod B 4:5, sady 8:12
Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)
1. | Beznoska Jaroslav | 3 | Silbernágl Miloslav | 4 | 6:3 | 6:3 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
2. | Procházka Jan | 1 | Švejcar Václav | 1 | 0:6 | 0:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
3. | Menšíková Šárka | 3 | Pavelková Barbora | 3 | 5:7 | 4:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
4. | Štiková Nikola | 1 | Příhodová Zuzana | 1 | 7:5 | 4:6 | 6:4 | 2 | 1 | 1 | 0 |
5. | Šimek Matěj | 1 | Picek Samuel | 1 | 6:1 | 6:0 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
6. | Pešek Vilém | 1 | Ledvina Jan | 1 | 0:6 | 3:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
7. | Beznoska Jaroslav | 3 | Silbernágl Miloslav | 4 | 6:4 | 3:6 | 1:0 | 2 | 1 | 1 | 0 |
8. | Šimek Matěj | 1 | Švejcar Václav | 1 | 0:6 | 1:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
9. | Menšíková Šárka | 3 | Pavelková Barbora | 3 | 6:7 | 4:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | TK Radošovice | 3 | 0 | 26:1 | 52:3 | 6 |
2. | Slavoj Český Brod B | 3 | 0 | 19:8 | 41:17 | 6 |
3. | Tenisový klub Benátky B | 3 | 0 | 19:8 | 39:18 | 6 |
4. | LTC Kolín | 1 | 2 | 12:15 | 26:31 | 4 |
5. | Slavoj Čerčany | 1 | 2 | 9:18 | 20:36 | 4 |
6. | TJ LTC Poděbrady | 1 | 2 | 8:19 | 17:39 | 4 |
7. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 0 | 3 | 8:19 | 17:42 | 3 |
8. | TJ TK Neratovice | 0 | 3 | 7:20 | 16:42 | 3 |
Příští program: 4. kolo - 28. května
Čerčany - TJ Jiskra Zruč n. Sáz. (jot)
Dorost Jiskry rozhodl o dělbě bodů již po singlech, ve čtyřhrách vítězství potvrdil, žádný ,,tříseťák”
Dorost zajíždí ve čtvrtém kole do Radošovic
Zruč nad Sázavou (25. května) – Dorost Jiskry Zruč nad Sázavou přivítal ve třetím kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 3. třídy na antukových dvorcích družstvo LTC Kolín B. Po šesti odehraných utkáních byl stav 5:1 pro domácí celek. Následně vyhrála Jiskra i tři debly a konečný stav tak vyzněl pro Zruč nad Sázavou – 8:1.
3. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – LTC Kolín B 8:1, sady 16:2
Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)
1. | Kovařík Tomáš | 3 | Pavlas Marek | 3 | 6:3 | 6:2 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
2. | Pecha Zdeněk | 3 | Votava Pavel | 1 | 6:3 | 6:2 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
3. | Krtilová Tereza | 1 | Jeřábková Vanesa | 4 | 6:2 | 6:1 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
4. | Horáčková Tereza | 1 | Severová Scarlett | 1 | 0:6 | 4:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
5. | Smítka Vojtěch (H) | 4 | Janeček Adam | 1 | 7:5 | 6:1 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
6. | Beznoska Jaroslav | 1 | Josef David | 1 | 6:0 | 6:1 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
7. | Krtilová Tereza | 1 | Jeřábková Vanesa | 4 | 6:4 | 6:4 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
8. | Kovařík Tomáš | 3 | Pavlas Marek | 3 | 6:1 | 6:2 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
9. | Beznoska Jaroslav | 1 | Janeček Adam | 1 | 6:4 | 6:1 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | TK Radošovice B | 3 | 0 | 23:4 | 46:10 | 6 |
2. | Sport club Na Zámečku | 3 | 0 | 18:9 | 38:24 | 6 |
3. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 2 | 1 | 17:10 | 37:21 | 5 |
4. | TK Čelákovice | 2 | 1 | 17:10 | 36:23 | 5 |
5. | TJ LTC Poděbrady | 1 | 2 | 11:16 | 24:30 | 4 |
6. | LTC Kolín B | 1 | 2 | 10:17 | 17:34 | 4 |
7. | TK Čáslav | 0 | 3 | 9:18 | 21:37 | 3 |
8. | TK Mnichovo Hradiště | 0 | 3 | 3:24 | 9:49 | 3 |
Příští program: 4. kolo - 29. května
TK Radošovice B - TJ Jiskra Zruč n. Sáz. (jot)
Družstvo Jiskry utkání prohrálo v tiebreaku poslední čtyřhry, v neděli opět nastoupí v domácím prostředí
Dorost hostí ve třetím kole družstvo LTC Kolín B
Zruč nad Sázavou (19. května) – Dorost Jiskry Zruč nad Sázavou přivítal ve druhém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 3. třídy na antukových dvorcích družstvo TK Čelákovice. Po šesti odehraných utkáních byl stav 3:3. Poté hosté vyhráli čtyřhru – 3:4, ale domácí vzápětí dalším deblem vyrovnali – 4:4. Závěr patřil hostům, zvítězili v dívčí čtyřhře a konečný stav tak vyzněl pro Čelákovice – 4:5.
2. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – TK Čelákovice 4:5, sady 10:10
Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)
1. | Kovařík Tomáš | 3 | Kotek Filip | 1 | 6:1 | 6:1 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
2. | Pecha Zdeněk | 3 | Střihavka Petr | 1 | 2:6 | 3:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
3. | Krtilová Tereza | 1 | Michelčíková Viktorie | 3 | 6:1 | 6:1 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
4. | Menšíková Šárka | 1 | Hozmanová Vanessa | 1 | 1:6 | 1:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
5. | Smítka Vojtěch (H) | 4 | Hozman Dominik | 1 | 3:6 | 2:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
6. | Beznoska Jaroslav | 1 | Cveček Lukáš | 1 | 6:0 | 6:0 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
7. | Pecha Zdeněk | 3 | Střihavka Petr | 1 | 6:4 | 3:6 | 0:1 | 1 | 2 | 0 | 1 |
8. | Kovařík Tomáš | 3 | Kotek Filip | 1 | 6:2 | 6:2 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
9. | Krtilová Tereza | 1 | Michelčíková Viktorie | 3 | 6:4 | 6:7 | 0:1 | 1 | 2 | 0 | 1 |
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | TK Radošovice B | 2 | 0 | 16:2 | 32:5 | 4 |
2. | Sport club Na Zámečku | 2 | 0 | 12:6 | 25:15 | 4 |
3. | TJ LTC Poděbrady | 1 | 1 | 9:9 | 19:16 | 3 |
4. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 1 | 1 | 9:9 | 21:19 | 3 |
5. | TK Čelákovice | 1 | 1 | 9:9 | 19:21 | 3 |
6. | LTC Kolín B | 1 | 1 | 9:9 | 15:18 | 3 |
7. | TK Čáslav | 0 | 2 | 6:12 | 12:24 | 2 |
8. | TK Mnichovo Hradiště | 0 | 2 | 2:16 | 7:32 | 2 |
Příští program: 3. kolo - 22. května
TJ Jiskra Zruč n. Sáz. – LTC Kolín B (jot)
Starší žactvo nestačilo v Benátkách, dvě výhry získali Beznoska a debl Beznoska/Procházka
Na tenisových kurtech ve Zruči nad Sázavou se v sobotu představí družstvo Českého Brodu B
Benátky (9. května) – Starší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou zajíždělo ve druhém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukové dvorce do Benátek. Po úvodních šesti dvouhrách vedli domácí 5:1, poté získali bod v dívčí čtyřhře – 6:1. Hosté dosáhli druhý bod zásluhou chlapecké čtyřhry – 6:2. Poslední bodík patřil opět domácím, v deblu vyhráli dvakrát 6:0 a potvrdili vítězství 7:2.
2. kolo: TK Benátky B - Jiskra Zruč nad Sázavou 7:2, sady 15:4
Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)
1. | Polák Michal (H) | 1 | Beznoska Jaroslav | 3 | 0:6 | 1:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
2. | Kurka Tomáš | 1 | Procházka Jan | 1 | 7:6 | 6:0 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
3. | Michálková Tereza | 6 | Menšíková Šárka | 3 | 6:1 | 6:0 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
4. | Kadlecová Hana | 6 | Kroutilová Vendula (H) | 1 | 6:3 | 6:4 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
5. | Svoboda Tomáš (H) | 1 | Lauer Šimon (H) | 1 | 7:6 | 6:0 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
6. | Rosický Jan (H) | 1 | Pajer Filip | 1 | 6:0 | 6:0 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
7. | Kadlecová Hana | 6 | Menšíková Šárka | 3 | 6:4 | 7:5 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
8. | Rosický Jan (H) | 1 | Beznoska Jaroslav | 3 | 7:6 | 1:6 | 0:1 | 1 | 2 | 0 | 1 |
9. | Kurka Tomáš | 1 | Pajer Filip | 1 | 6:0 | 6:0 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | TK Radošovice | 2 | 0 | 17:1 | 34:3 | 4 |
2. | Slavoj Český Brod B | 2 | 0 | 14:4 | 29:9 | 4 |
3. | Tenisový klub Benátky B | 2 | 0 | 14:4 | 29:10 | 4 |
4. | LTC Kolín | 1 | 1 | 8:10 | 18:21 | 3 |
5. | TJ LTC Poděbrady | 1 | 1 | 8:10 | 17:21 | 3 |
6. | TJ TK Neratovice | 0 | 2 | 4:14 | 10:29 | 2 |
7. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 0 | 2 | 4:14 | 9:30 | 2 |
8. | Slavoj Čerčany | 0 | 2 | 3:15 | 7:30 | 2 |
Příští program: 3. kolo - 21. května
TJ Jiskra Zruč n. Sáz. – Slavoj Český Brod B
1. kolo - babytenis (7. 5.)
Tsport Votice - Jiskra Zruč nad Sázavou 6:4, body: Koubová 2, Menšíková 1, čtyřhra Ž 1
Mladší žactvo Jiskry vyhrálo těsně v Čerčanech a v tabulce se nachází bez porážky na třetím místě
Ve 3. kole hostí mladí tenisté družstvo Mladé Boleslavi
Čerčany (9. května) – Mladší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou zajíždělo ve druhém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukové dvorce do Čerčan. Po šesti dvouhrách byl stav utkání nerozhodný 3:3, po dívčím deblu hosté vyhrávali 4:3. Vzápětí domácí vyrovnali, ale poslední slovo měli kluci ze Zruče nad Sázavou. Vyhráli chlapeckou čtyřhru a stanovili stav utkání na konečných 5:4 pro Jiskru.
2. kolo: Slavoj Čerčany - Jiskra Zruč nad Sázavou 4:5, sady 8:10
Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)
1. | Kalenda Lukáš | 12 | Pešek Vilém | 3 | 6:1 | 6:0 | 2 | 0 | 1 | 0 |
2. | Pecháček Jan | 9 | Šimek Matěj | 9 | 6:1 | 6:3 | 2 | 0 | 1 | 0 |
3. | Vlčková Natálie (H) | 6 | Pechová Veronika | 3 | 6:2 | 6:0 | 2 | 0 | 1 | 0 |
4. | Hradilová Lucie (H) | 1 | Koubová Karolína | 1 | 0:6 | 0:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
5. | Dvořák Daniel | 4 | Břenda Daniel | 1 | 2:6 | 1:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
6. | Páleníček Oskar | 1 | Novotný Lukáš | 1 | 0:6 | 0:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
7. | Koukalová Nikola | 4 | Koubová Karolína | 1 | 5:7 | 4:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
8. | Kalenda Lukáš | 12 | Pešek Vilém | 3 | 6:0 | 6:2 | 2 | 0 | 1 | 0 |
9. | Dvořák Daniel | 4 | Břenda Daniel | 1 | 1:6 | 1:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | WILSON Tenis Centrum | 2 | 0 | 16:2 | 32:7 | 4 |
2. | TK Radošovice | 2 | 0 | 13:5 | 27:11 | 4 |
3. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 2 | 0 | 10:8 | 20:16 | 4 |
4. | TJ LTC Poděbrady | 1 | 1 | 12:6 | 25:13 | 3 |
5. | LTC Mladá Boleslav | 1 | 1 | 11:7 | 24:14 | 3 |
6. | Slavoj Čerčany | 0 | 2 | 5:13 | 10:26 | 2 |
7. | TC Realsport Nymburk o. s. | 0 | 2 | 1:17 | 3:34 | 2 |
8. | TK Čelákovice | 0 | 2 | 4:14 | 8:28 | 1 |
Příští program: 3. kolo - 22. května
TJ Jiskra Zruč n. Sáz. – LTC Mladá Boleslav
Mladší žactvo otočilo nepříznivý výsledek a po závěrečných dvou deblech získalo vítězství
Ve 2. kole zajíždí mladší žactvo do Čerčan
Zruč nad Sázavou (6. května) – Mladší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou přivítalo v prvním kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukových dvorcích družstvo TK Čelákovice. Domácí po třech dvouhrách prohrávali 0:3, po šesti byl stav nerozhodný 3:3. Poté hosté přidali čtvrtý bod ve čtyřhře – 3:4. Poslední slovo však měli domácí, vyhráli závěrečné debly a celkově zvítězili 5:4.
1. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – TK Čelákovice 5:4, sady 10:8
Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)
1. | Pešek Vilém | 3 | Hozman Dominik | 12 | 0:6 | 0:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
2. | Šimek Matěj | 9 | Chvapil Viktor (H) | 12 | 4:6 | 5:7 | 0 | 2 | 0 | 1 |
3. | Břenda Daniel | 1 | Cveček Lukáš | 6 | 1:6 | 2:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
4. | Novotný Lukáš | 1 | Teuber René (H) | 1 | 6:3 | 6:2 | 2 | 0 | 1 | 0 |
5. | Koubová Karolína | 1 | Zimmermannová Eliška (H) | 6 | 6:2 | 6:3 | 2 | 0 | 1 | 0 |
6. | Flekalová Anna | 1 | Šestáková Magdalena | 1 | 6:4 | 6:3 | 2 | 0 | 1 | 0 |
7. | Šimek Matěj | 9 | Hozman Dominik | 12 | 2:6 | 0:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
8. | Pešek Vilém | 3 | Cveček Lukáš | 6 | 6:4 | 6:3 | 2 | 0 | 1 | 0 |
9. | Koubová Karolína | 1 | Zimmermannová Eliška (H) | 6 | 6:2 | 6:4 | 2 | 0 | 1 | 0 |
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1 | TJ LTC Poděbrady | 1 | 0 | 8:1 | 16:2 | 2 |
2. | TK Radošovice | 1 | 0 | 8:1 | 16:2 | 2 |
3. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 1 | 0 | 5:4 | 10:8 | 2 |
4. | TK Čelákovice | 0 | 1 | 4:5 | 8:10 | 1 |
5. | Slavoj Čerčany | 0 | 1 | 1:8 | 2:16 | 1 |
6. | TC Realsport Nymburk o.s. | 0 | 1 | 1:8 | 2:16 | 1 |
7. | LTC Mladá Boleslav | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0 |
8. | WILSON Tenis Centrum | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0 |
Příští program: 2. kolo - 8. května
Slavoj Čerčany - TJ Jiskra Zruč n. Sáz.
Dorost Jiskry otočil po čtyřhrách vedení domácích na svou stranu a odvezl si oba body
Zručské družstvo dorostu hostí TK Čelákovice
Poděbrady (3. května) – Dorost Jiskry Zruč nad Sázavou zajížděl v prvním kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 3. třídy na antukové dvorce do Poděbrad. Po šesti dvouhrách byl stav utkání pro domácí - 4:2, po následujících třech odehraných vítězných deblech hosté stav otočili a vyhráli 5:4.
1. kolo: LTC Poděbrady - Jiskra Zruč nad Sázavou 4:5, sady 9:11
Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)
1. | Bega Petr (H) | 1 | Kovařík Tomáš | 3 | 6:1 | 6:0 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
2. | Vocásek Martin | 1 | Pecha Zdeněk | 3 | 6:4 | 6:1 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
3. | Kroulíková Adéla | 1 | Krtilová Tereza | 1 | 1:6 | 2:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
4. | Vocásková Daniela | 1 | Menšíková Šárka | 1 | 6:3 | 6:3 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
5. | Klíma Štěpán | 1 | Smítka Vojtěch (H) | 4 | 7:5 | 6:7 | 6:3 | 2 | 1 | 1 | 0 |
6. | Škrabánek Matěj | 1 | Beznoska Jaroslav | 1 | 0:6 | 3:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
7. | Kroulíková Adéla | 1 | Krtilová Tereza | 1 | 0:6 | 1:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
8. | Vocásek Martin | 1 | Smítka Vojtěch (H) | 4 | 2:6 | 6:0 | 0:1 | 1 | 2 | 0 | 1 |
9. | Bega Petr (H) | 1 | Kovařík Tomáš | 3 | 2:6 | 2:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | TK Radošovice B | 1 | 0 | 9:0 | 18:1 | 2 |
2. | LTC Kolín B | 1 | 0 | 5:4 | 10:8 | 2 |
3. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 1 | 0 | 5:4 | 11:9 | 2 |
4. | Sport club Na Zámečku | 1 | 0 | 5:4 | 11:9 | 2 |
5. | TK Čelákovice | 0 | 1 | 4:5 | 9:11 | 1 |
6. | TJ LTC Poděbrady | 0 | 1 | 4:5 | 9:11 | 1 |
7. | TK Čáslav | 0 | 1 | 4:5 | 8:10 | 1 |
8. | TK Mnichovo Hradiště | 0 | 1 | 0:9 | 1:18 | 1 |
Příští program: 2. kolo - 8. května
TJ Jiskra Zruč n. Sáz. – TK Čelákovice (jot)
Mladí tenisté Jiskry prohráli s Kolínem, bod získal pouze Beznoska a čtyřhra Beznoska - Procházka
Starší žactvo zajíždí ve druhém kole do Benátek nad Jizerou
Zruč nad Sázavou (2. května) – Starší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou A přivítalo v prvním kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukových dvorcích družstvo LTC Kolín. Po šesti odehraných utkáních byl stav 1:5. Poté domácí vyhráli čtyřhru – 2:5, ale závěr patřil hostům a konečný stav tak vyzněl pro Kolín – 2:7.
1. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou A – LTC Kolín 2:7, sady 5:15
Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)
1. | Beznoska Jaroslav | 3 | Dudáš Jakub | 1 | 6:0 | 6:1 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
2. | Procházka Jan | 1 | Janeček Adam | 1 | 1:6 | 1:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
3. | Menšíková Šárka | 3 | Severová Scarlett | 4 | 6:4 | 3:6 | 2:6 | 1 | 2 | 0 | 1 |
4. | Kroutilová Vend. (H) | 1 | Moravcová Viktorie (H) | 3 | 3:6 | 4:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
5. | Šimek Matěj | 1 | Pavlas Marek | 1 | 2:6 | 2:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
6. | Pešek Vilém | 1 | Ulrich Patrik | 1 | 0:6 | 1:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
7. | Beznoska Jaroslav | 3 | Dudáš Jakub | 1 | 1:6 | 6:3 | 1:0 | 2 | 1 | 1 | 0 |
8. | Šimek Matěj | 1 | Pavlas Marek | 1 | 0:6 | 4:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
9. | Menšíková Šárka | 3 | Severová Scarlett | 4 | 6:7 | 1:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | TK Radošovice | 1 | 0 | 9:0 | 18:0 | 2 |
2. | LTC Kolín | 1 | 0 | 7:2 | 15:5 | 2 |
3. | Slavoj Český Brod B | 1 | 0 | 7:2 | 14:5 | 2 |
4. | Tenisový klub Benátky B | 1 | 0 | 7:2 | 14:6 | 2 |
5. | TJ TK Neratovice | 0 | 1 | 2:7 | 6:14 | 1 |
6. | TJ LTC Poděbrady | 0 | 1 | 2:7 | 5:14 | 1 |
7. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 0 | 1 | 2:7 | 5:15 | 1 |
8. | Slavoj Čerčany | 0 | 1 | 0:9 | 0:18 | 1 |
Příští program: 2. kolo - 7. května
TK Benátky B - TJ Jiskra Zruč n. Sáz. (jot)
Mladší žactvo porazilo s přehledem Kutnou Horu a skončilo na šesté příčce tabulky 1. třídy
Všechna utkání skončila vítězstvím domácích 2:0
Zruč nad Sázavou (2. července) – Mladší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou přivítalo v sedmém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukových dvorcích družstvo Sparty Kutná Hora.
Domácí po šesti dvouhrách vedli již 6:0, poté přidali tři body ve čtyřhrách a zvítězili 9:0.
7. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – Sparta Kutná Hora 9:0, sady 18:0
Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)
1. | Beznoska Jaroslav | 12 | Danda Jan | 6 | 6:2 | 6:2 | 2 | 0 | 1 | 0 |
2. | Šimek Matěj | 6 | Náhlovský Aleš | 1 | 6:2 | 6:1 | 2 | 0 | 1 | 0 |
3. | Pešek Vilém | 1 | Náhlovský Jakub | 1 | 6:3 | 6:4 | 2 | 0 | 1 | 0 |
4. | Rýva Jakub | 1 | Foltýn Adam | 1 | 6:4 | 6:4 | 2 | 0 | 1 | 0 |
5. | Kroutilová Vendula (H) | 4 | Ovčačíková Natálie | 1 | 6:0 | 6:0 | 2 | 0 | 1 | 0 |
6. | Horáčková Tereza | 1 | Kořínková Barbora | 1 | 6:0 | 6:0 | 2 | 0 | 1 | 0 |
7. | Beznoska Jaroslav | 12 | Danda Jan | 6 | 6:1 | 6:1 | 2 | 0 | 1 | 0 |
8. | Pešek Vilém | 1 | Náhlovský Jakub | 1 | 6:4 | 6:2 | 2 | 0 | 1 | 0 |
9. | Kroutilová Vendula (H) | 4 | Ovčačíková Natálie | 1 | 6:0 | 6:0 | 2 | 0 | 1 | 0 |
Zápasy 7. kola:
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | TK Benátky nad Jizerou | 7 | 0 | 53:10 | 109:26 | 14 |
2. | TJ LTC Poděbrady | 6 | 1 | 40:23 | 80:51 | 13 |
3. | LTC Mladá Boleslav | 5 | 2 | 45:18 | 95:43 | 12 |
4. | TK Radošovice | 4 | 3 | 34:29 | 77:59 | 11 |
5. | Slavoj Čerčany | 3 | 4 | 30:33 | 64:73 | 10 |
6. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 2 | 5 | 27:36 | 57:74 | 9 |
7. | Slavoj Žiželice B | 1 | 6 | 15:48 | 34:97 | 8 |
8. | Sparta Kutná Hora | 0 | 7 | 8:55 | 17:110 | 7 |
Vedoucí celek LTC Mladá Boleslav i přes dvě prohry v úvodu utkání nedal Zručským žádnou šanci
Starší žactvo skončilo v KS 1. třídy na šestém místě
Zruč nad Sázavou (2. července) – Starší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou přivítalo v sedmém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukových dvorcích družstvo LTC Mladá Boleslav.
FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY
Domácím se v úvodu střetnutí 7. kola dařilo, vedli 2:0, ale po šesti utkáních byl stav 2:4. Poté hosté vyhráli i všechny tři čtyřhry a konečný stav tak vyzněl pro Mladou Boleslav – 2:7.
7. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – LTC Mladá Boleslav 2:7, sady 4:14
Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)
1. | Kovařík Tomáš | 3 | Maštálka Petr | 3 | 7:5 | 6:3 | 2 | 0 | 1 | 0 |
2. | Beznoska Jaroslav | 3 | Kverek Libor (H) | 3 | 6:3 | 6:2 | 2 | 0 | 1 | 0 |
3. | Kroutilová Vendula (H) | 3 | Řezáčová Zuzana | 1 | 1:6 | 0:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
4. | Menšíková Šárka | 3 | Horáčková Lucie | 1 | 1:6 | 2:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
5. | Pecha Zdeněk | 1 | Makovička Daniel | 4 | 1:6 | 0:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
6. | Procházka Jan | 1 | Tůma Jáchym | 4 | 1:6 | 0:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
7. | Kovařík Tomáš | 3 | Maštálka Petr | 3 | 3:6 | 5:7 | 0 | 2 | 0 | 1 |
8. | Pecha Zdeněk | 1 | Kverek Libor (H) | 3 | 1:6 | 0:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
9. | Kroutilová Vendula (H) | 3 | Řezáčová Zuzana | 1 | 2:6 | 3:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Zápasy 7. kola:
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | LTC Mladá Boleslav | 7 | 0 | 50:13 | 102:28 | 14 |
2. | Slavoj Žiželice B | 6 | 1 | 51:12 | 103:26 | 13 |
3. | TJ LTC Poděbrady | 5 | 2 | 34:29 | 69:63 | 12 |
4. | TK Radošovice | 4 | 3 | 39:24 | 83:53 | 11 |
5. | Slavoj Čerčany | 3 | 4 | 26:37 | 56:80 | 10 |
6. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 2 | 5 | 16:47 | 37:95 | 9 |
7. | LTC Kolín | 1 | 6 | 21:42 | 48:87 | 8 |
8. | TK Benátky nad Jizerou B | 0 | 7 | 15:48 | 31:97 | 7 |
O těsné výhře nad LTC Kolín rozhodly chlapecké čtyřhry, jasná vítězství Kovaříka, Pecha a Beznosky
Ve dvou utkáních se hrál třetí set, jednou pro domácí, podruhé pro hosty
Zruč nad Sázavou (25. června) – Starší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou přivítalo v šestém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukových dvorcích družstvo LTC Kolín.
FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY
Domácím se v úvodu střetnutí 4. kola dařilo, vedli 2:0, ale po šesti utkáních byl stav nerozhodný 3:3. Vzápětí se však hosté dostali po čtyřhře dívek do vedení – 3:4. Jiskra poté vyhrála oba chlapecké debly a konečný stav utkání vyzněl pro domácí – 5:4.
6. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – LTC Kolín 5:4, sady 11:9
Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)
1. | Kovařík Tomáš | 3 | Poláček David | 3 | 6:2 | 6:1 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
2. | Beznoska Jaroslav | 3 | Dudáš Jakub | 1 | 6:2 | 6:1 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
3. | Kroutilová Vendula (H) | 3 | Jeřábková Vanesa | 6 | 4:6 | 2:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
4. | Menšíková Šárka | 3 | Severová Scarlett | 6 | 1:6 | 3:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
5. | Pecha Zdeněk | 1 | Janeček Adam | 1 | 6:2 | 6:2 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
6. | Procházka Jan | 1 | Pavlas Marek | 1 | 2:6 | 0:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
7. | Kroutilová Vendula (H) | 3 | Jeřábková Vanesa | 6 | 4:6 | 6:2 | 0:1 | 1 | 2 | 0 | 1 |
8. | Kovařík Tomáš | 3 | Poláček David | 3 | 3:6 | 6:4 | 1:0 | 2 | 1 | 1 | 0 |
9. | Beznoska Jaroslav | 3 | Janeček Adam | 1 | 6:2 | 6:3 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
Zápasy 6. kola:
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | LTC Mladá Boleslav | 6 | 0 | 43:11 | 88:24 | 12 |
2. | Slavoj Žiželice B | 5 | 1 | 42:12 | 85:26 | 11 |
3. | TJ LTC Poděbrady | 4 | 2 | 28:26 | 57:57 | 10 |
4. | TK Radošovice | 3 | 3 | 31:23 | 66:49 | 9 |
5. | Slavoj Čerčany | 3 | 3 | 25:29 | 52:63 | 9 |
6. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 2 | 4 | 14:40 | 33:81 | 8 |
7. | LTC Kolín | 1 | 5 | 21:33 | 48:69 | 7 |
8. | TK Benátky nad Jizerou B | 0 | 6 | 12:42 | 25:85 | 6 |
Příští program: 7. kolo - 27. června
Mladší žactvo uhrálo na kurtech třetího celku slušný výsledek, k vítězství chyběl zisk jedné ze čtyřher
Zručské družstvo se favorita nezaleklo, mohlo dokonce vyhrát
Poděbrady (25. června) – Mladší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou zajíždělo v šestém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukové dvorce do Poděbrad.
FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY
Po šesti dvouhrách byl stav utkání nerozhodný 3:3, po dívčím deblu hosté vyhrávali 4:3. Schylovalo se k překvapení, ale nestalo se. Domácí obě chlapecké čtyřhry vyhráli a stanovili stav utkání na konečných 5:4.
6. kolo: TK Poděbrady - Jiskra Zruč nad Sázavou 5:4, sady 10:8
Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)
1. | Vocásek Martin | 15 | Beznoska Jaroslav | 12 | 1:6 | 1:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
2. | Klíma Štěpán | 12 | Šimek Matěj | 6 | 6:2 | 6:1 | 2 | 0 | 1 | 0 |
3. | Koutská Adéla Eva | 3 | Kroutilová Vendula (H) | 4 | 1:6 | 0:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
4. | Šebestová Eliška | 1 | Horáčková Tereza | 1 | 1:6 | 0:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
5. | Kříž Štěpán | 12 | Pešek Vilém | 1 | 6:0 | 6:0 | 2 | 0 | 1 | 0 |
6. | Klíma Adam | 1 | Rýva Jakub | 1 | 6:0 | 6:0 | 2 | 0 | 1 | 0 |
7. | Šebestová Eliška | 1 | Horáčková Tereza | 1 | 0:6 | 1:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
8. | Vocásek Martin | 15 | Beznoska Jaroslav | 12 | 6:3 | 7:6 | 2 | 0 | 1 | 0 |
9. | Kříž Štěpán | 12 | Pešek Vilém | 1 | 6:0 | 6:0 | 2 | 0 | 1 | 0 |
Ostatní zápasy:
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | TK Benátky nad Jizerou | 6 | 0 | 45:9 | 93:23 | 12 |
2. | LTC Mladá Boleslav | 5 | 1 | 43:11 | 90:29 | 11 |
3. | TJ LTC Poděbrady | 5 | 1 | 33:21 | 66:46 | 11 |
4. | TK Radošovice | 4 | 2 | 33:21 | 74:43 | 10 |
5. | Slavoj Čerčany | 2 | 4 | 24:30 | 51:66 | 8 |
6. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 1 | 5 | 18:36 | 39:74 | 7 |
7. | Slavoj Žiželice B | 1 | 5 | 12:42 | 27:84 | 7 |
8. | Sparta Kutná Hora | 0 | 6 | 8:46 | 17:92 | 6 |
Příští program: 7. kolo - 28. června
Starší žactvo nestačilo v Poděbradech, jedinou výhru získala Šárka Menšíková za stavu 3:0
Poděbrady (16. června) – Starší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou zajíždělo v pátém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukové dvorce do Poděbrad.
FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY
Po úvodních šesti dvouhrách vedli domácí 5:1, poté získali ještě tři bodíky ve čtyřhrách – 8:1. Hosté získali čestný bod v podobě výhry Šárky Menšíkové nad Adélou Kroulíkovou 6:1 6:1.
5. kolo: LTC Poděbrady - Jiskra Zruč nad Sázavou 8:1, sady 16:2
Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)
1. | Bega Petr (H) | 4 | Kovařík Tomáš | 3 | 6:2 | 6:3 | 2 | 0 | 1 | 0 |
2. | Vocásek Martin | 4 | Pecha Zdeněk | 1 | 6:4 | 6:1 | 2 | 0 | 1 | 0 |
3. | Vocásková Daniela | 6 | Kroutilová Vendula (H) | 3 | 6:0 | 6:2 | 2 | 0 | 1 | 0 |
4. | Kroulíková Adéla | 4 | Menšíková Šárka | 3 | 1:6 | 1:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
5. | Klíma Štěpán | 4 | Procházka Jan | 1 | 6:0 | 6:1 | 2 | 0 | 1 | 0 |
6. | Kříž Štěpán | 1 | Rýva Jakub | 1 | 6:0 | 6:0 | 2 | 0 | 1 | 0 |
7. | Vocásková Daniela | 6 | Kroutilová Vendula (H) | 3 | 7:5 | 6:2 | 2 | 0 | 1 | 0 |
8. | Bega Petr (H) | 4 | Kovařík Tomáš | 3 | 6:3 | 6:2 | 2 | 0 | 1 | 0 |
9. | Kříž Štěpán | 1 | Procházka Jan | 1 | 6:0 | 6:0 | 2 | 0 | 1 | 0 |
Ostatní zápasy:
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | LTC Mladá Boleslav | 5 | 0 | 36:9 | 74:20 | 10 |
2. | Slavoj Žiželice B | 4 | 1 | 34:11 | 69:24 | 9 |
3. | TJ LTC Poděbrady | 4 | 1 | 27:18 | 55:41 | 9 |
4. | TK Radošovice | 3 | 2 | 29:16 | 62:35 | 8 |
5. | Slavoj Čerčany | 2 | 3 | 16:29 | 34:62 | 7 |
6. | LTC Kolín | 1 | 4 | 17:28 | 39:58 | 6 |
7. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 1 | 4 | 9:36 | 22:72 | 6 |
8. | TK Benátky nad Jizerou B | 0 | 5 | 12:33 | 24:67 | 5 |
Příští program: 6. kolo - 20. června
Jiskra uhrála na kurtech třetího celku slušný výsledek, k vítězství chyběl zisk jednoho bodu
Zručské družstvo se favorita nezaleklo a odehrálo vyrovnanou partii
Radošovice (5. června) – Mladší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou zajíždělo ve čtvrtém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukové dvorce do Radošovic.
FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY
Po šesti dvouhrách prohrávalo 4:2, po chlapeckých deblech 5:3. Závěrečná výhra dívčí zručské čtyřhry stanovila stav utkání na konečných 5:4.
4. kolo: TK Radošovice - Jiskra Zruč nad Sázavou 5:4, sady 11:8
Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)
1. | Toman Kryštof | 15 | Beznoska Jaroslav | 12 | 0:6 | 3:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
2. | Kubeš Ondřej | 6 | Šimek Matěj | 6 | 6:2 | 6:0 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
3. | Jirků Marek | 6 | Pešek Vilém | 1 | 6:0 | 6:2 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
4. | Tománek Jakub | 6 | Pajer Filip | 1 | 6:0 | 6:0 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
5. | Olexová Barbora | 4 | Kroutilová Vendula (H) | 4 | 0:6 | 1:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
6. | Bártová Vanesa | 4 | Vlčková Karolína | 4 | 6:0 | 6:0 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
7. | Toman Kryštof | 15 | Beznoska Jaroslav | 12 | 6:3 | 4:6 | 0:1 | 1 | 2 | 0 | 1 |
8. | Jirků Marek | 6 | Pešek Vilém | 1 | 6:1 | 6:0 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
9. | Olexová Barbora | 4 | Kroutilová Vendula (H) | 4 | 4:6 | 3:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
Ostatní zápasy:
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | TK Benátky nad Jizerou | 4 | 0 | 27:9 | 57:22 | 8 |
2. | LTC Mladá Boleslav | 3 | 1 | 29:7 | 60:17 | 7 |
3. | TK Radošovice | 3 | 1 | 22:14 | 50:28 | 7 |
4. | TJ LTC Poděbrady | 3 | 1 | 21:15 | 42:34 | 7 |
5. | Slavoj Čerčany | 1 | 3 | 16:20 | 33:44 | 5 |
6. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 1 | 3 | 12:24 | 26:50 | 5 |
7. | Slavoj Žiželice B | 1 | 3 | 11:25 | 24:50 | 5 |
8. | Sparta Kutná Hora | 0 | 4 | 6:30 | 13:60 | 4 |
Příští program: 5. kolo - 14. června
Starší žactvo Jiskry vyhrávalo v úvodu střetnutí dvoubodovým rozdílem, poté vysoko prohrálo
Ve třech utkáních se hrál třetí set, vždy v neprospěch domácích
Zruč nad Sázavou (3. června) – Starší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou přivítalo ve čtvrtém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukových dvorcích družstvo Slavoje Čerčany.
FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY
Domácím se v úvodu střetnutí 4. kola dařilo, vedli 2:0. Vzápětí však hosté výsledek otočili – 2:4. Domácím se nedařilo poté ani ve čtyřhrách, všechny prohráli, a tak konečný stav utkání vyzněl pro Čerčany – 2:7.
4. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – Slavoj Čerčany 2:7, sady 7:14
Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)
1. | Kovařík Tomáš | 3 | Folprecht Vojtěch | 3 | 6:1 | 6:3 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
2. | Beznoska Jaroslav | 3 | Hempl Lukáš | 4 | 6:2 | 6:4 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
3. | Kroutilová Vend. (H) | 3 | Bičáková Eliška | 4 | 2:6 | 3:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
4. | Menšíková Šárka | 3 | Stejskalová Karolína | 6 | 3:6 | 2:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
5. | Pecha Zdeněk | 1 | Vorálek Tomáš | 4 | 5:7 | 6:2 | 4:6 | 1 | 2 | 0 | 1 |
6. | Procházka Jan | 1 | Dvořák Richard | 4 | 2:6 | 3:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
7. | Kroutilová Vend. (H) | 3 | Bičáková Eliška | 4 | 0:6 | 7:5 | 0:1 | 1 | 2 | 0 | 1 |
8. | Kovařík Tomáš | 3 | Hempl Lukáš | 4 | 6:7 | 5:7 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
9. | Beznoska Jaroslav | 3 | Folprecht Vojtěch | 3 | 2:6 | 6:4 | 0:1 | 1 | 2 | 0 | 1 |
Zápasy 4. kola:
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | LTC Mladá Boleslav | 4 | 0 | 29:7 | 59:16 | 8 |
2. | Slavoj Žiželice B | 3 | 1 | 27:9 | 55:20 | 7 |
3. | TJ LTC Poděbrady | 3 | 1 | 19:17 | 39:39 | 7 |
4. | TK Radošovice | 2 | 2 | 21:15 | 46:33 | 6 |
5. | Slavoj Čerčany | 2 | 2 | 14:22 | 30:48 | 6 |
6. | LTC Kolín | 1 | 3 | 15:21 | 35:43 | 5 |
7. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 1 | 3 | 8:28 | 20:56 | 5 |
8. | Tenisový klub Benátky nad Jizerou B | 0 | 4 | 11:25 | 22:51 | 4 |
Příští program: 5. kolo - 13. června
Starší žactvo prohrálo na antukových kurtech v Radošovicích, ani jeden zápas nedospěl do třetího setu
Radošovice (28. května) – Starší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou zajíždělo ve třetím kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukové dvorce do Radošovic.
FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY
Po úvodních šesti dvouhrách vedli domácí 5:1, poté získali ještě tři bodíky ve čtyřhrách – 8:1. Hosté získali čestný bod v podobě výhry Šárky Menšíkové nad Kateřinou Riegelovou 6:1 7:5.
3. kolo: TK Radošovice - Jiskra Zruč nad Sázavou 8:1, sady 16:2
Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)
1. | Němeček Dominik | 4 | Kovařík Tomáš | 3 | 7:5 | 6:1 | 2 | 0 | 1 | 0 |
2. | Kulhánek Martin | 4 | Beznoska Jaroslav | 3 | 6:1 | 6:3 | 2 | 0 | 1 | 0 |
3. | Krischke Adam | 4 | Pecha Zdeněk | 1 | 6:1 | 6:1 | 2 | 0 | 1 | 0 |
4. | Tománek David | 1 | Procházka Jan | 1 | 6:1 | 6:1 | 2 | 0 | 1 | 0 |
5. | Slavíková Emma (H) | 4 | Kroutilová Vendula (H) | 3 | 6:2 | 6:1 | 2 | 0 | 1 | 0 |
6. | Riegelová Kateřina | 1 | Menšíková Šárka | 3 | 1:6 | 5:7 | 0 | 2 | 0 | 1 |
7. | Němeček Dominik | 4 | Kovařík Tomáš | 3 | 6:4 | 6:2 | 2 | 0 | 1 | 0 |
8. | Krischke Adam | 4 | Pecha Zdeněk | 1 | 6:3 | 6:2 | 2 | 0 | 1 | 0 |
9. | Slavíková Emma (H) | 4 | Kroutilová Vendula (H) | 3 | 6:1 | 6:1 | 2 | 0 | 1 | 0 |
Ostatní zápasy:
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | LTC Mladá Boleslav | 3 | 0 | 21:6 | 43:14 | 6 |
2. | Slavoj Žiželice B | 2 | 1 | 20:7 | 41:15 | 5 |
3. | TK Radošovice | 2 | 1 | 19:8 | 41:19 | 5 |
4. | TJ LTC Poděbrady | 2 | 1 | 14:13 | 29:30 | 5 |
5. | LTC Kolín | 1 | 2 | 11:16 | 26:33 | 4 |
6. | Slavoj Čerčany | 1 | 2 | 7:20 | 16:41 | 4 |
7. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 1 | 2 | 6:21 | 13:42 | 4 |
8. | TK Benátky nad Jizerou B | 0 | 3 | 10:17 | 20:35 | 3 |
Příští program: 4. kolo - 30. května
Mladší žactvo uhrálo na kurtech druhého celku dva body, Beznoskou a čtyřhrou Beznoska - Šimek
Těžký začátek soutěže, dva zápasy proti lídrům 1. třídy
Mladá Boleslav (13. května) – Mladší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou zajíždělo ve druhém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukové dvorce do Mladé Boleslavi.
FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY
Po šesti dvouhrách prohrávalo 5:1, po dívčím deblu 6:1. Chlapecké čtyřhry skončily 1:1, celkově zvítězila Mladá Boleslav 7:2.
2. kolo: LTC Mladá Boleslav - Jiskra Zruč nad Sázavou 7:2, sady 14:5
Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)
1. | Kverek Libor (H) | 15 | Beznoska Jaroslav | 12 | 3:6 | 3:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
2. | Pospíšil Viktor (H) | 6 | Šimek Matěj | 6 | 4:6 | 6:2 | 6:1 | 2 | 1 | 1 | 0 |
3. | Šprojcarová Ver. | 15 | Kroutilová Vend. (H) | 4 | 6:3 | 6:4 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
4. | Horáčková Lucie | 9 | Vlčková Karolína | 4 | 6:4 | 6:3 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
5. | Švejk Martin | 6 | Menšík Vladimír | 6 | 6:1 | 6:0 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
6. | Kozderka Marek | 3 | Pešek Vilém | 1 | 6:0 | 6:2 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
7. | Šprojcarová Ver. | 15 | Kroutilová Vend. (H) | 4 | 6:3 | 6:1 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
8. | Kverek Libor (H) | 15 | Beznoska Jaroslav | 12 | 2:6 | 3:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
9. | Švejk Martin | 6 | Menšík Vladimír | 6 | 6:0 | 6:1 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
Ostatní zápasy:
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | TK Benátky nad Jizerou | 2 | 0 | 17:1 | 35:4 | 4 |
2. | LTC Mladá Boleslav | 2 | 0 | 16:2 | 32:5 | 4 |
3. | TJ LTC Poděbrady | 2 | 0 | 12:6 | 24:15 | 4 |
4. | TK Radošovice | 1 | 1 | 9:9 | 23:18 | 3 |
5. | Slavoj Žiželice B | 1 | 1 | 8:10 | 16:20 | 3 |
6. | Sparta Kutná Hora | 0 | 2 | 4:14 | 8:28 | 2 |
7. | Slavoj Čerčany | 0 | 2 | 4:14 | 9:31 | 2 |
8. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 0 | 2 | 2:16 | 6:32 | 2 |
Příští program: 3. kolo - 24. května
Starší žactvo zvítězilo na domácích kurtech nejtěsnějším výsledkem nad béčkem Benátek nad Jizerou
Všechna střetnutí skončila vítězstvím ve dvou setech
Zruč nad Sázavou (13. května) – Starší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou přivítalo ve druhém kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukových dvorcích družstvo TK Benátky nad Jizerou B.
FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY
Domácím se v úvodu střetnutí 2. kola dařilo, vedli 2:0 a 4:2. Vzápětí hosté snížili po ženské čtyřhře na 3:4, ale poté podlehli Kovaříkovi s Beznoskou a o bodech bylo rozhodnuto – 5:3. Závěrečná vítězná chlapecká čtyřhra Benátek upravila stav střetnutí na 5:4.
2. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – TK Benátky nad Jiz. B 5:4, sady 10:8
Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)
1. | Kovařík Tomáš | 3 | Burian Adam | 1 | 6:4 | 6:0 | 2 | 0 | 1 | 0 |
2. | Beznoska Jaroslav | 3 | Kresta Šimon | 1 | 6:0 | 6:1 | 2 | 0 | 1 | 0 |
3. | Kroutilová Vendula (H) | 3 | Sofínová Barbora | 4 | 4:6 | 3:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
4. | Menšíková Šárka | 3 | Horáková Lucie | 3 | 0:6 | 1:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
5. | Pecha Zdeněk | 1 | Kurka Tomáš | 1 | 6:1 | 6:1 | 2 | 0 | 1 | 0 |
6. | Procházka Jan | 1 | Bureš Vratislav | 1 | 7:5 | 6:2 | 2 | 0 | 1 | 0 |
7. | Kroutilová Vendula (H) | 3 | Sofínová Barbora | 4 | 2:6 | 2:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
8. | Kovařík Tomáš | 3 | Bureš Vratislav | 1 | 6:2 | 6:1 | 2 | 0 | 1 | 0 |
9. | Pecha Zdeněk | 1 | Burian Adam | 1 | 5:7 | 0:6 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Zápasy 2. kola:
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | LTC Mladá Boleslav | 2 | 0 | 14:4 | 28:10 | 4 |
2. | TJ LTC Poděbrady | 2 | 0 | 12:6 | 25:15 | 4 |
3. | Slavoj Žiželice B | 1 | 1 | 13:5 | 27:11 | 3 |
4. | TK Radošovice | 1 | 1 | 11:7 | 25:17 | 3 |
5. | LTC Kolín | 1 | 1 | 7:11 | 17:22 | 3 |
6. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 1 | 1 | 5:13 | 11:26 | 3 |
7. | Tenisový klub Benátky nad Jizerou B | 0 | 2 | 8:10 | 16:21 | 2 |
8. | Slavoj Čerčany | 0 | 2 | 2:16 | 5:32 | 2 |
Příští program: 3. kolo - 23. května
Mladší žactvo prohrálo s Benátky nad Jizerou, v neděli zajíždí k lídrovi do Mladé Boleslavi
Jediný set utkání získala ve čtyřhrách dvojice Beznoska - Šimek
Zruč nad Sázavou (7. května) – Mladší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou přivítalo v prvním kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukových dvorcích družstvo TK Benátky nad Jizerou. Hosté po šesti dvouhrách vedli již 6:0, poté přidali tři body ve čtyřhrách a zvítězili 9:0.
FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY
1. kolo: Jiskra Zruč nad Sázavou – TK Benátky nad Jizerou 0:9, sady 1:18
Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)
1. | Beznoska Jar. | 12 | Němeček Václav | 15 | 2:6 | 0:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
2. | Šimek Matěj | 6 | Čížek Marek (H) | 9 | 2:6 | 2:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
3. | Menšík Vladimír | 6 | Burian Adam | 6 | 1:6 | 0:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
4. | Pešek Vilém | 1 | Polák Michal (H) | 1 | 1:6 | 0:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
5. | Vlčková Karolína | 4 | Gašicová Kateřina | 12 | 0:6 | 0:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
6. | Horáčková Tereza | 1 | Kadlecová Hana | 12 | 0:6 | 1:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
7. | Vlčková Karolína | 4 | Gašicová Kateřina | 12 | 2:6 | 1:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
8. | Beznoska Jar. | 12 | Němeček Václav | 15 | 4:6 | 7:5 | 0:1 | 1 | 2 | 0 | 1 |
9. | Menšík Vladimír | 6 | Burda Jan František | 6 | 0:6 | 1:6 |
| 0 | 2 | 0 | 1 |
Zápasy 1. kola:
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | LTC Mladá Boleslav | 1 | 0 | 9:0 | 18:0 | 2 |
2. | TK Benátky nad Jizerou | 1 | 0 | 9:0 | 18:1 | 2 |
3. | TK Radošovice | 1 | 0 | 6:3 | 14:6 | 2 |
4. | TJ LTC Poděbrady | 1 | 0 | 6:3 | 12:6 | 2 |
5. | Slavoj Žiželice B | 0 | 1 | 3:6 | 6:12 | 1 |
6. | Slavoj Čerčany | 0 | 1 | 3:6 | 6:14 | 1 |
7. | TJ Jiskra Zruč n.Sáz. | 0 | 1 | 0:9 | 1:18 | 1 |
8. | Sparta Kutná Hora | 0 | 1 | 0:9 | 0:18 | 1 |
Příští program: 2. kolo - 10. května
Starší žactvo Jiskry nastačilo v KS 1. třídy na béčko Žiželic, to jim povolilo pouze jeden set
Žiželice (5. května) – Starší žactvo Jiskry Zruč nad Sázavou zajíždělo v prvním kole tenisové soutěže smíšených družstev krajské soutěže 1. třídy na antukové dvorce do Žiželic. Po úvodních šesti dvouhrách vedli domácí 6:0, poté získali ještě tři bodíky ve čtyřhrách – 9:0. Hosté získali čestný set v chlapecké čtyřhře.
FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY
1. kolo:Slavoj Žiželice B - Jiskra Zruč nad Sázavou 9:0, sady 18:1
Zápasy: (pořadí zápasů, hráči, BH, hráči, BH, výsledky sad, sady, body)
1. | Šulc Dominik | 4 | Kovařík Tomáš | 3 | 6:0 | 6:0 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
2. | Kubánek Jan | 3 | Beznoska Jaroslav | 3 | 6:1 | 6:0 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
3. | Malíková Petra | 4 | Kroutilová Vendula (H) | 3 | 6:1 | 6:0 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
4. | Vítová Andrea | 4 | Menšíková Šárka | 3 | 6:1 | 6:1 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
5. | Židů Petr | 1 | Pecha Zdeněk | 1 | 6:4 | 7:5 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
6. | Včelák Jan | 1 | Procházka Jan | 1 | 6:2 | 6:2 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
7. | Šulc Dominik | 4 | Kovařík Tomáš | 3 | 6:4 | 3:6 | 1:0 | 2 | 1 | 1 | 0 |
8. | Kubánek Jan | 3 | Pecha Zdeněk | 1 | 6:1 | 6:1 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
9. | Malíková Petra | 4 | Kroutilová Vendula (H) | 3 | 6:0 | 6:0 |
| 2 | 0 | 1 | 0 |
Ostatní zápasy:
Tabulka: (vítězství, porážka, body, sety, body v tabulce)
1. | LTC Mladá Boleslav | 1 | 0 | 9:0 | 18:1 | 2 |
2. | Slavoj Žiželice B | 1 | 0 | 9:0 | 18:1 | 2 |
3. | LTC Kolín | 1 | 0 | 5:4 | 11:8 | 2 |
4. | TJ LTC Poděbrady | 1 | 0 | 5:4 | 11:11 | 2 |
5. | TK Radošovice | 0 | 1 | 4:5 | 11:11 | 1 |
6. | Tenisový klub Benátky nad Jizerou B | 0 | 1 | 4:5 | 8:11 | 1 |
7. | TJ Jiskra Zruč n. Sáz. | 0 | 1 | 0:9 | 1:18 | 1 |
8. | Slavoj Čerčany | 0 | 1 | 0:9 | 1:18 | 1 |
Příští program: 2. kolo - 9. května
Rozlosování tenisu 2015 – kategorie starší žactvo I. třída, oddělení B s osmi účastníky
Starší žáci zajíždí v prvním kole do Žiželic
Praha, Zruč nad Sázavou (1. dubna) – Soutěž smíšených družstev 2015 – věková kategorie starší žactvo – I. třída, skupina B. Mladí tenisté začínají venku se Slavojem Žiželice B, poté doma hostí Tenisový klub Benátky nad Jizerou B. (jot)
FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY
Mužstva:
Rozlosování prvního kola: 2. 5. (NT 8. 5.)
Rozlosování tenisu 2015 – kategorie mladší žactvo I. třída, oddělení B s osmi účastníky
Mladší žáci začínají doma, hostí Benátky nad Jizerou
Praha, Zruč nad Sázavou (31. března) – Soutěž smíšených družstev 2015 – věková kategorie mladší žactvo – I. třída, skupina B. Mladí tenisté začínají doma s TK Benátky nad Jizerou, poté zajíždí na LTC Mladá Boleslav. (jot)
FACEBOOK ZRUČSKÉ SPORTOVNÍ OZVĚNY
Mužstva:
Rozlosování prvního kola: 3. 5. (NT 8. 5.)