Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

3. kolo, volejbal, postup do kvalifikace, krajský přebor starších žákyň, skupina B, 2019/20 - zpravodajství, foto

3. kolo, volejbal, postup do kvalifikace, krajský přebor starších žákyň, skupina B, 2019/20 - zpravodajství, foto

Starší žákyně Jiskry skončily na čtvrtém místě a vybojovaly si postup do dodatečné kvalifikace o postup do 1. výkonnostní skupiny

Děvčata odehrála ve skupině B šest utkání, tři vyhrála a tři prohrála

Starší žákyně Jiskry skončily na čtvrtém místě a vybojovaly si postup do dodatečné kvalifikace o postup do 1. výkonnostní skupiny


Děvčata odehrála ve skupině B šest utkání, tři vyhrála a tři prohrála


Neratovice – V Neratovicích se uskutečnilo na dvou hřištích 3. kolo krajského přeboru starších žákyň.


Družstva byla územně rozdělena do tří skupin, jedné osmičlenné a dvou sedmičlenných.

Ve všech skupinách se družstva utkala systémem jednou každý s každým formou turnajů na venkovních hřištích. Pořadí zápasů bylo uvedeno v rozlosování. Hrálo se na 2 vítězné sety.

První 2 družstva z každé skupiny postoupila do 1. výkonnostní skupiny, družstva umístěná na 3. a 4. místech postoupila do dodatečné kvalifikace o zbylá dvě volná místa v 1. výkonnostní skupině, zbývající družstva budou hrát ve dvou územně rozdělených 2. výkonnostních skupinách A a B.


Výsledky Jiskry - Neratovice – 3. kolo:


Jiskra Zruč nad Sázavou – Mělník 2:0 (6, 16)

Jiskra Zruč nad Sázavou – TJ Neratovice 1:2 (-21, 18, 8)


Sestava Jiskry: Adamová Anna, Bruzlová Jana, Filipová Kamila, Filipová Linda, Filipová Veronika, Flekalová Anna, Melcrová Hana


Tabulka:

1.

Kralupy A

6

6

0

12

 : 

0

18

2.

Kralupy B

6

5

1

10

 : 

2

15

3.

Neratovice

6

4

2

8

 : 

6

10

4.

Jiskra Zruč nad Sázavou

6

3

3

7

 : 

6

10

5.

VK Benešovská

6

2

4

5

 : 

9

6

6.

Kunice

6

1

5

3

 : 

10

4

7.

Mělník

6

0

6

0

 : 

12

0

 

Dodatečná kvalifikace - 6 družstev


Účastníci: Družstva umístěná na 3. a 4. místech ve skupinách podzimní části – Hořovice A, Kladno A, Neratovice, Jiskra Zruč nad Sázavou, Benátky nad Jizerou, Kutná Hora.


Termín: neděle 6. 10. 2019


Postupy: Do 1. výkonnostní skupiny zimní části postupují 2 družstva, zbylá 4 družstva budou hrát v některé z 2. výkonnostních skupin A a B. (jot – foto: volejbal Jiskry)


FOTOGALERIE

(Foto: volejbal Jiskry)

ghn

 

Datum vložení: 27. 9. 2019 16:38
Datum poslední aktualizace: 27. 9. 2019 16:45
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

Úřední hodiny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:45       11:45 - 16:45

 

Otevírací doba pokladny MěÚ:

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:45       11:45 - 16:45

ÚTERÝ, ČTVRTEK A PÁTEK

9.30 - 10:45

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Tříděné odpady

mapa

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
31
2
1
3
2
3
3
3
4
3
5
3
6
3
7
4
8
4
9
4
10
4
11
4
12
5
13
5
14
4
15
4
16
4
17
5
18
5
19
7
20
4
21
4
22
4
23
4
24
4
25
4
26
4
27
5
28
4
29
3
30
3
1
4
2
3
3
5
4
3

Mobilní aplikace

ma

Aktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

playapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Florbal, liga starší žáci 3XS1, skupina 3 - sezóny 2016 - 2017

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 13
DNES: 146
TÝDEN: 4740
CELKEM: 2602182

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz