Město Zruč nad Sázavou
Zruč nad Sázavou

3. kolo, volejbal, postup do kvalifikace, krajský přebor starších žákyň, skupina B, 2019/20 - zpravodajství, foto

3. kolo, volejbal, postup do kvalifikace, krajský přebor starších žákyň, skupina B, 2019/20 - zpravodajství, foto

Starší žákyně Jiskry skončily na čtvrtém místě a vybojovaly si postup do dodatečné kvalifikace o postup do 1. výkonnostní skupiny

Děvčata odehrála ve skupině B šest utkání, tři vyhrála a tři prohrála

Starší žákyně Jiskry skončily na čtvrtém místě a vybojovaly si postup do dodatečné kvalifikace o postup do 1. výkonnostní skupiny


Děvčata odehrála ve skupině B šest utkání, tři vyhrála a tři prohrála


Neratovice – V Neratovicích se uskutečnilo na dvou hřištích 3. kolo krajského přeboru starších žákyň.


Družstva byla územně rozdělena do tří skupin, jedné osmičlenné a dvou sedmičlenných.

Ve všech skupinách se družstva utkala systémem jednou každý s každým formou turnajů na venkovních hřištích. Pořadí zápasů bylo uvedeno v rozlosování. Hrálo se na 2 vítězné sety.

První 2 družstva z každé skupiny postoupila do 1. výkonnostní skupiny, družstva umístěná na 3. a 4. místech postoupila do dodatečné kvalifikace o zbylá dvě volná místa v 1. výkonnostní skupině, zbývající družstva budou hrát ve dvou územně rozdělených 2. výkonnostních skupinách A a B.


Výsledky Jiskry - Neratovice – 3. kolo:


Jiskra Zruč nad Sázavou – Mělník 2:0 (6, 16)

Jiskra Zruč nad Sázavou – TJ Neratovice 1:2 (-21, 18, 8)


Sestava Jiskry: Adamová Anna, Bruzlová Jana, Filipová Kamila, Filipová Linda, Filipová Veronika, Flekalová Anna, Melcrová Hana


Tabulka:

1.

Kralupy A

6

6

0

12

 : 

0

18

2.

Kralupy B

6

5

1

10

 : 

2

15

3.

Neratovice

6

4

2

8

 : 

6

10

4.

Jiskra Zruč nad Sázavou

6

3

3

7

 : 

6

10

5.

VK Benešovská

6

2

4

5

 : 

9

6

6.

Kunice

6

1

5

3

 : 

10

4

7.

Mělník

6

0

6

0

 : 

12

0

 

Dodatečná kvalifikace - 6 družstev


Účastníci: Družstva umístěná na 3. a 4. místech ve skupinách podzimní části – Hořovice A, Kladno A, Neratovice, Jiskra Zruč nad Sázavou, Benátky nad Jizerou, Kutná Hora.


Termín: neděle 6. 10. 2019


Postupy: Do 1. výkonnostní skupiny zimní části postupují 2 družstva, zbylá 4 družstva budou hrát v některé z 2. výkonnostních skupin A a B. (jot – foto: volejbal Jiskry)


FOTOGALERIE

(Foto: volejbal Jiskry)

ghn

 

Datum vložení: 27. 9. 2019 16:38
Datum poslední aktualizace: 27. 9. 2019 16:45
Autor: Josef Tůma

Mobilní rozhlas

logo
 

Úřední hodiny MÚ

PONDĚLÍ a STŘEDA

8:00 - 10:00       13:30 - 16:30

 

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Tříděné odpady

mapa

Zruč na mapě

Kliknutím otevřete mapový prohlížeč

Najdete nás také zde

KALENDÁŘ AKCÍ ZRUČ N.S.

Po Út St Čt So Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
1
30 1 2 3 4 5 6

Mobilní aplikace

ma

Aktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

playapp

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Jiskra Zruč n. S. - FbC Rippers Praha 12:3, 2014

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 7
DNES: 77
TÝDEN: 77
CELKEM: 2456287

04008001200
m
Zobrazit na Mapy.cz